NTB
 
Valg
Toppscorerliste
Nr Spiller Mål Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Valērijs Šabala 12 6 6 Podbeskidzie Bielsko-Biala
2 Grzegorz Lech 11 7 4 Stomil Olsztyn
3 Adrian Błąd 10 3 7 GKS Katowice
3 Łukasz Grzeszczyk 10 8 2 GKS Tychy
3 Rafał Kujawa 10 8 2 LKS Lodz
3 Bartosz Nowak 10 4 6 Stal Mielec
7 Kamil Adamek 9 7 2 GKS Jastrzebie
7 Krzysztof Danielewicz 9 6 3 Chojniczanka Chojnice
7 Vladislavs Gutkovskis 9 4 5 Nieciecza
7 Maciej Małkowski 9 4 5 Sandecja Nowy Sacz
7 Dani Ramirez 9 5 4 LKS Lodz
7 Szymon Skrzypczak 9 4 5 Odra Opole
7 Jakub Wróbel 9 7 2 Garbarnia, GKS Jastrzebie
14 Patryk Bryła 8 1 7 LKS Lodz
14 Roman Gergel 8 5 3 Nieciecza
14 Mateusz Kuzimski 8 4 4 Bytovia Bytów
14 Szymon Lewicki 8 5 3 Rakow Czestochowa
14 Tomas Petrasek 8 0 8 Rakow Czestochowa
14 Łukasz Sierpina 8 3 5 Podbeskidzie Bielsko-Biala
14 Kamil Szymura 8 5 3 GKS Jastrzebie
21 Krzysztof Drzazga 7 2 5 Puszcza Niepołomice
21 Łukasz Janoszka 7 4 3 Stal Mielec
21 Krzysztof Janus 7 6 1 Odra Opole
21 Bartosz Jaroch 7 5 2 Podbeskidzie Bielsko-Biala
21 Mateusz Klichowicz 7 6 1 Sandecja Nowy Sacz
21 Juliusz Letniowski 7 2 5 Bytovia Bytów
21 Sebastian Musiolik 7 3 4 Rakow Czestochowa
21 Florin Purece 7 5 2 Nieciecza
21 Maksymilian Rozwandowicz 7 4 3 LKS Lodz
21 Milosz Szczepanski 7 4 3 Rakow Czestochowa
31 Hubert Adamczyk 6 3 3 GKS Tychy
31 Martin Adamec 6 5 1 Wigry Suwalki
31 Robert Bartczak 6 3 3 Wigry Suwalki
31 Tomasz Mikołajczak 6 4 2 Chojniczanka Chojnice
31 Przemyslaw Placheta 6 2 4 Podbeskidzie Bielsko-Biala
31 Łukasz Sekulski 6 4 2 LKS Lodz
31 Josip Soljic 6 4 2 Stal Mielec
31 Piotr Stawarczyk 6 4 2 Puszcza Niepołomice
31 Lukasz Szczepaniak 6 4 2 Puszcza Niepołomice
31 Jakub Vojtuš 6 5 1 GKS Tychy
41 Bartosz Śpiączka 5 2 3 GKS Katowice, Nieciecza
41 Bartosz Bida 5 2 3 Wigry Suwalki
41 Filip Burkhardt 5 1 4 Bytovia Bytów
41 Maciej Domanski 5 2 3 Rakow Czestochowa
41 Michal Goral 5 1 4 Stomil Olsztyn
41 Joel Huertas 5 4 1 Wigry Suwalki
41 Michał Jakobówski 5 3 2 Bytovia Bytów, Warta Poznan
41 Robert Janicki 5 4 1 Warta Poznan
41 Damian Kowalczyk 5 3 2 Chrobry Glogow
41 Ivan Martin 5 2 3 Odra Opole
41 Rafal Niziolek 5 4 1 Odra Opole
41 Damian Piotrowski 5 3 2 Chojniczanka Chojnice
41 Andreja Prokić 5 4 1 Stal Mielec
41 Janusz Surdykowski 5 1 4 Chojniczanka Chojnice
41 Daniel Tanzyna 5 3 2 GKS Tychy
41 Grzegorz Tomasiewicz 5 4 1 Stal Mielec
41 Hubert Wołąkiewicz 5 4 1 Chojniczanka Chojnice
58 Damian Chmiel 4 2 2 Sandecja Nowy Sacz
58 Martin Dobrotka 4 2 2 Stal Mielec
58 Krystian Getinger 4 3 1 Stal Mielec
58 Filip Karbowy 4 3 1 Wigry Suwalki
58 Grzegorz Kuświk 4 3 1 Stal Mielec
58 Mateusz Machaj 4 2 2 Chrobry Glogow
58 Jakub Moder 4 3 1 Odra Opole
58 Andrzej Niewulis 4 2 2 Rakow Czestochowa
58 Tomasz Ogar 4 1 3 Garbarnia
58 Michal Piter-Bučko 4 3 1 Sandecja Nowy Sacz
58 Tymoteusz Puchacz 4 2 2 GKS Katowice
58 Szymon Sobczak 4 3 1 Stomil Olsztyn
58 Hubert Tomalski 4 1 3 Puszcza Niepołomice
58 Piotr Wlazlo 4 1 3 Nieciecza
58 Lukasz Wrobel 4 2 2 Bytovia Bytów
73 Chopi 3 1 2 Podbeskidzie Bielsko-Biala
73 Krzysztof Biegansk 3 1 2 Warta Poznan
73 Tomasz Boczek 3 3 0 Chojniczanka Chojnice
73 Artur Bogusz 3 2 1 LKS Lodz
73 Mateusz Czyzycki 3 2 1 Odra Opole
73 Wojciech Fadecki 3 1 2 Warta Poznan
73 Mateusz Gancarczyk 3 2 1 Stomil Olsztyn
73 Krzysztof Gancarczyk 3 2 1 GKS Jastrzebie
73 Denis Gojko 3 2 1 Stal Mielec
73 Maksymilian Hebel 3 2 1 Bytovia Bytów
73 Krzysztof Kalemba 3 1 2 Garbarnia
73 Marcin Listkowski 3 2 1 Rakow Czestochowa
73 Maciej Mańka 3 0 3 GKS Tychy
73 Omar Monterde 3 1 2 GKS Tychy
73 Paweł Oleksy 3 2 1 Podbeskidzie Bielsko-Biala
73 Marcin Orlowski 3 2 1 Puszcza Niepołomice
73 Evgen Radionov 3 0 3 LKS Lodz
73 Adrian Rakowski 3 3 0 Podbeskidzie Bielsko-Biala
73 Mariusz Rybicki 3 3 0 Odra Opole
73 Michał Rzuchowski 3 2 1 Podbeskidzie Bielsko-Biala
73 Kamil Sabillo 3 3 0 Wigry Suwalki
73 Patryk Skorecki 3 1 2 GKS Jastrzebie
73 Lukasz Splawski 3 2 1 Warta Poznan
73 Marcin Stefanik 3 2 1 Puszcza Niepołomice
73 Grzegorz Szymusik 3 2 1 Warta Poznan
73 Volodymyr Tanchyk 3 1 2 Stomil Olsztyn
73 Wojciech Trochim 3 3 0 Chojniczanka Chojnice
73 Bartosz Widejko 3 2 1 LKS Lodz, Puszcza Niepołomice
73 Łukasz Wroński 3 1 2 Stal Mielec
73 Adam Zak 3 1 2 GKS Jastrzebie
73 Jonathan de Amo 3 2 1 Stal Mielec
104 Wojciech Łuczak 2 0 2 LKS Lodz
104 Dawid Abramowicz 2 2 0 GKS Tychy
104 Rafal Adamek 2 2 0 GKS Jastrzebie
104 Farid Ali 2 0 2 GKS Jastrzebie
104 David Ańón 2 0 2 GKS Katowice
104 Sebastian Bonecki 2 1 1 Odra Opole
104 Michal Borecki 2 0 2 Chrobry Glogow
104 Adrian Cierpka 2 0 2 Warta Poznan
104 Emil Drozdowicz 2 2 0 Chojniczanka Chojnice
104 Slawomir Duda 2 1 1 Bytovia Bytów
104 Mariusz Gabrych 2 1 1 Sandecja Nowy Sacz
104 Piotr Glowacki 2 0 2 Stomil Olsztyn
104 Dawid Gojny 2 1 1 GKS Jastrzebie
104 Rafał Grzelak 2 1 1 Nieciecza
104 Piotr Grzelczak 2 2 0 Chojniczanka Chojnice
104 Gracjan Jaroch 2 1 1 Bytovia Bytów
104 Bartosz Jaroszek 2 0 2 GKS Jastrzebie
104 Arkadiusz Kasperkiewicz 2 2 0 Rakow Czestochowa
104 Jacek Kiełb 2 1 1 Nieciecza
104 Jakub Kiełb 2 1 1 Warta Poznan
104 Maciej Korzym 2 0 2 Sandecja Nowy Sacz
104 Kacper Kostorz 2 1 1 Podbeskidzie Bielsko-Biala
104 Dominik Kun 2 2 0 Sandecja Nowy Sacz, Stomil Olsztyn
104 Mateusz Kupczak 2 0 2 Nieciecza
104 Mikołaj Lebedyński 2 2 0 Chrobry Glogow
104 Bartosz Machaj 2 2 0 Chrobry Glogow
104 Karol Mackiewicz 2 2 0 Wigry Suwalki
104 Michal Michalec 2 1 1 Chrobry Glogow
104 Seweryn Michalski 2 2 0 Chojniczanka Chojnice
104 Patrik Misak 2 1 1 Nieciecza
104 Arkadiusz Najemski 2 1 1 Wigry Suwalki
104 Dawid Nowak 2 1 1 Garbarnia
104 Łukasz Piątek 2 2 0 LKS Lodz
104 Mateusz Piątkowski 2 1 1 GKS Tychy
104 Kacper Piatek 2 2 0 GKS Tychy
104 Artem Putivtsev 2 1 1 Nieciecza
104 Rafal Remisz 2 1 1 GKS Katowice
104 Oskar Repka 2 0 2 Chrobry Glogow
104 Daniel Rumin 2 1 1 GKS Katowice
104 Kacper Sadlocha 2 2 0 Stal Mielec
104 Michal Skoras 2 0 2 Nieciecza
104 Jan Sobocinski 2 0 2 LKS Lodz
104 Arkadiusz Woźniak 2 2 0 GKS Katowice
104 Bartosz Wolski 2 2 0 Bytovia Bytów
104 Maciej Wolski 2 0 2 LKS Lodz
104 Kamil Zapolnik 2 1 1 GKS Tychy
104 Paweł Zawistowski 2 1 1 Chojniczanka Chojnice
104 Michal Zebrakowski 2 2 0 Warta Poznan
152 Piotr Żemło 1 1 0 Odra Opole
152 Bartosz Żurek 1 1 0 Puszcza Niepołomice
152 Jakub Bąk 1 1 0 Puszcza Niepołomice
152 Maksymilian Banaszewski 1 0 1 Stal Mielec
152 Daniel Bartl 1 1 0 Rakow Czestochowa
152 Adrian Basta 1 1 0 Sandecja Nowy Sacz
152 Wiktor Biedrzycki 1 1 0 Wigry Suwalki
152 Lukįš Bielįk 1 1 0 LKS Lodz
152 Dawid Blanik 1 1 0 Odra Opole
152 Dominik Bronislawski 1 1 0 GKS Katowice
152 Michal Czarny 1 0 1 Puszcza Niepołomice
152 Keon Daniel 1 1 0 GKS Tychy
152 Szymon Drewniak 1 0 1 Chrobry Glogow
152 Bartłomiej Dudzic 1 1 0 Sandecja Nowy Sacz
152 Patrick Eze 1 1 0 Rakow Czestochowa
152 Dawid Flaszka 1 1 0 Sandecja Nowy Sacz
152 Marcin Flis 1 1 0 Sandecja Nowy Sacz
152 Dariusz Formella 1 1 0 Rakow Czestochowa
152 Karol Gardzielewicz 1 1 0 Chojniczanka Chojnice
152 Michal Grobelny 1 1 0 Warta Poznan
152 Mateusz Grzybek 1 0 1 GKS Tychy
152 Damian Hilbrycht 1 1 0 Podbeskidzie Bielsko-Biala
152 Kamil Jadach 1 1 0 GKS Jastrzebie
152 Radosław Jasiński 1 0 1 Warta Poznan
152 Lukasz Jeglinski 1 0 1 Stomil Olsztyn
152 Vlastimir Jovanović 1 1 0 Nieciecza
152 Konrad Kaczmarek 1 1 0 Chrobry Glogow
152 Milosz Kalahur 1 0 1 Sandecja Nowy Sacz
152 Bartłomiej Kalinkowski 1 1 0 LKS Lodz
152 Bartosz Kieliba 1 1 0 Warta Poznan
152 Kamil Koscielny 1 1 0 Rakow Czestochowa
152 Milosz Kozak 1 0 1 Podbeskidzie Bielsko-Biala
152 Plamen Krachunov 1 0 1 Stomil Olsztyn
152 Serhij Krykun 1 0 1 Garbarnia
152 Lukas Kuban 1 1 0 Stomil Olsztyn
152 Patryk Kun 1 1 0 Rakow Czestochowa
152 Jakub Kuzdra 1 0 1 Bytovia Bytów
152 Marek Kuzma 1 0 1 Puszcza Niepołomice
152 Piotr Kwaśniewski 1 0 1 Wigry Suwalki
152 Wojciech Lisowski 1 0 1 GKS Katowice
152 Adrian Lyszczarz 1 0 1 GKS Katowice
152 Rafal Mackowski 1 1 0 Chrobry Glogow
152 Piotr Malinowski 1 0 1 Rakow Czestochowa
152 Artur Marciniak 1 0 1 Warta Poznan
152 Marek Masiuda 1 0 1 Garbarnia
152 Mateusz Metlicki 1 1 0 Stomil Olsztyn
152 Tomas Mikinic 1 0 1 Odra Opole
152 Martin Mikovic 1 0 1 Nieciecza
152 Karol Mondek 1 0 1 Rakow Czestochowa
152 Łukasz Moneta 1 1 0 Bytovia Bytów
152 Konrad Nowak 1 1 0 Puszcza Niepołomice
152 Wojciech Onsorge 1 1 0 Warta Poznan
152 Piotr Pacholski 1 0 1 GKS Jastrzebie
152 Maciej Palaszewski 1 1 0 Stomil Olsztyn
152 Guga Palavandishvili 1 1 0 Podbeskidzie Bielsko-Biala
152 Adrian Paluchowski 1 0 1 Stal Mielec
152 Oskar Paprzycki 1 1 0 Chojniczanka Chojnice
152 Kamil Pestka 1 1 0 Chrobry Glogow
152 Jakub Piatek 1 1 0 GKS Tychy
152 Lukasz Pietras 1 0 1 Garbarnia
152 Jacek Podgorski 1 0 1 Chojniczanka Chojnice
152 Arseniy Protsyshyn 1 1 0 Bytovia Bytów
152 Miłosz Przybecki 1 1 0 Chojniczanka Chojnice
152 Jaroslaw Ratajczak 1 0 1 Chrobry Glogow
152 Callum Rzonca 1 1 0 GKS Katowice
152 Petr Schwarz 1 0 1 Rakow Czestochowa
152 Damian Sedziak 1 0 1 Chrobry Glogow
152 Rafal Sledz 1 1 0 Stomil Olsztyn
152 Kamil Sloma 1 0 1 Garbarnia
152 Daniel Smuga 1 0 1 Wigry Suwalki
152 Lukasz Solowiej 1 1 0 GKS Tychy
152 Aron Stasiak 1 0 1 Wigry Suwalki
152 Sebastian Steblecki 1 0 1 GKS Tychy
152 Konrad Stepien 1 1 0 Puszcza Niepołomice
152 Przemyslaw Stolc 1 1 0 Chrobry Glogow
152 Jonatan Straus 1 0 1 Wigry Suwalki
152 Marcin Stromecki 1 1 0 Stomil Olsztyn
152 Dominik Szczech 1 1 0 GKS Jastrzebie
152 Dawid Szufryn 1 1 0 Sandecja Nowy Sacz
152 Dawid Szymonowicz 1 0 1 Nieciecza
152 Miłosz Trojak 1 0 1 Stomil Olsztyn
152 Damian Tront 1 1 0 GKS Jastrzebie
152 Przemysław Trytko 1 0 1 Chrobry Glogow
152 Marcin Urynowicz 1 1 0 Odra Opole
152 Įrni Vilhjįlmsson 1 1 0 Nieciecza
152 Marek Wasiluk 1 0 1 Chrobry Glogow
152 Jakub Wawrzyniak 1 0 1 GKS Katowice
152 Mateusz Wesierski 1 1 0 Garbarnia
152 Andrzej Witan 1 0 1 Bytovia Bytów
152 Adam Wolniewicz 1 0 1 GKS Jastrzebie
152 Franciszek Wroblewski 1 0 1 Rakow Czestochowa
152 Tomasz Zając 1 1 0 Stomil Olsztyn
152 Łukasz Zejdler 1 1 0 Chrobry Glogow
152 Niklas Zulciak 1 1 0 Warta Poznan
Total: 740 413 327  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad