NTB
 
Valg
Toppscorerliste
Nr Spiller Mål Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Pavel Savitskiy 15 9 6 Dinamo Brest
2 Dmitri Lebedev 11 5 6 Gorodeya
2 Anton Matsveenka 11 7 4 Vitebsk
2 Evgeni Shikavko 11 4 7 Slutsk
5 Kirill Vergeichik 10 5 5 Vitebsk
6 Bojan Dubajić 9 4 5 Gorodeya
6 Valeri Gorbachik 9 6 3 Smolevichi-STI, Torpedo Zhodino
6 Maksim Skavysh 9 5 4 BATE Borisov
9 Denis Laptev 8 4 4 Shakhtyor Soligorsk
9 Igor Stasevich 8 3 5 BATE Borisov
11 Elis Bakaj 7 3 4 Shakhtyor Soligorsk
11 Joel Fameyeh 7 3 4 Dinamo Brest
11 Valeri Zhukovski 7 4 3 Neman Grodno
14 Mirko Ivanić 6 3 3 BATE Borisov
14 Uladzimir Khvashchynski 6 1 5 Dinamo Minsk
14 Uladzislaw Klimovich 6 3 3 Torpedo Zhodino
14 Mikalay Signevich 6 4 2 BATE Borisov
18 Ivan Bakhar 5 4 1 Minsk
18 Roman Gribovskiy 5 4 1 Luch Minsk
18 Dzmitry Kamarowski 5 3 2 Isloch Minsk Raion
18 Cedric Kouadio 5 3 2 Torpedo Minsk
18 Bogdan Myshenkov 5 2 3 Torpedo Zhodino
18 Yevgeniy Shevchenko 5 5 0 Minsk
18 Dmytro Yusov 5 3 2 Torpedo Zhodino
25 Dmitri Antilevski 4 2 2 Minsk
25 Dmitriy Bessmertny 4 4 0 Minsk
25 Stanislaw Drahun 4 1 3 BATE Borisov
25 Kehinde Fatai 4 0 4 Dinamo Minsk
25 Artem Fedyanin 4 2 2 Smolevichi-STI
25 Nino Galovic 4 2 2 Dinamo Minsk
25 Oleksiy Khoblenko 4 4 0 Dinamo Brest
25 Artem Kontsevoy 4 3 1 Dnepr Mogilev
25 Yuri Kovalev 4 3 1 Shakhtyor Soligorsk
25 Hervaine Moukam 4 2 2 Neman Grodno, BATE Borisov
25 Vladyslav Nasibulin 4 2 2 Minsk
25 Oleksandr Noyok 4 1 3 Dinamo Minsk, Dinamo Brest
25 Anton Saroka 4 2 2 Dinamo Minsk
25 Nikolay Yanush 4 2 2 Neman Grodno
39 Dzmitry Baha 3 3 0 BATE Borisov
39 Sergei Balanovich 3 1 2 Shakhtyor Soligorsk
39 Yevhen Bokhashvili 3 0 3 Minsk
39 Artsyom Bykaw 3 3 0 Dinamo Brest, Dinamo Minsk
39 Bruno Furlan 3 1 2 Vitebsk
39 Filipp Ivanov 3 3 0 Dinamo Minsk
39 Valeri Karshakevich 3 1 2 Smolevichi-STI
39 Aleksandr Kholodinskiy 3 1 2 Isloch Minsk Raion
39 Yevgeniy Klopotskiy 3 2 1 Vitebsk
39 Aleksandr Kotlyarov 3 2 1 Torpedo Zhodino
39 Igor Kuzmenok 3 1 2 Shakhtyor Soligorsk
39 Artem Milevskiy 3 1 2 Dinamo Brest
39 Uros Nikolic 3 1 2 Dinamo Minsk
39 Pavel Nyakhaychyk 3 2 1 Dinamo Brest
39 Kiril Pechenin 3 3 0 Vitebsk
39 Artsyom Salavey 3 2 1 Dinamo Minsk
39 Egor Semenov 3 1 2 Luch Minsk
39 Anton Shramchenko 3 1 2 Gomel
39 Dmitry Tamelo 3 2 1 Torpedo Minsk
39 Artem Vaskov 3 2 1 Smolevichi-STI
59 Chidi 2 2 0 Dinamo Brest
59 Evgeni Barsukov 2 1 1 Dnepr Mogilev
59 Yevgeniy Berezkin 2 1 1 BATE Borisov
59 Vadim Demidovich 2 0 2 Torpedo Minsk
59 Pavel Dolgov 2 1 1 Torpedo Zhodino
59 Aleksandr Dzhigero 2 1 1 Luch Minsk
59 Max Ebong 2 2 0 Shakhtyor Soligorsk
59 Mikhail Gordeichuk 2 1 1 BATE Borisov
59 Sandro Gotal 2 1 1 Dinamo Brest
59 Alyaksey Hawrylovich 2 1 1 Dinamo Minsk, Dinamo Brest
59 Mikhail Kazlow 2 1 1 Vitebsk
59 Andrey Khachaturyan 2 1 1 Torpedo Zhodino
59 Murat Khotov 2 2 0 Slutsk
59 Vital Kibuk 2 1 1 Slutsk
59 Pavel Klenye 2 2 0 Torpedo Minsk
59 Mohamed Konate 2 1 1 Gomel
59 Yuri Kozlov 2 1 1 Luch Minsk
59 Rafael Ledesma 2 1 1 Vitebsk
59 Aleksey Legchilin 2 2 0 Neman Grodno
59 Aleksandr Makas 2 2 0 Dinamo Minsk
59 Nikita Naumov 2 2 0 Vitebsk
59 Nikita Nikolaevich 2 1 1 Minsk
59 Milos Nikolic 2 1 1 Slutsk
59 Aleksandr Pavlovets 2 2 0 Torpedo Zhodino
59 Alyaksandr Pawlaw 2 1 1 Dnepr Mogilev
59 Sergei Pushnyakov 2 1 1 Gorodeya
59 Sergey Rusak 2 1 1 Torpedo Minsk
59 Alyaksey Ryas 2 0 2 BATE Borisov
59 Pavel Rybak 2 1 1 Shakhtyor Soligorsk
59 Pavel Sedko 2 2 0 Dinamo Brest
59 Sergii Shapoval 2 2 0 Gomel
59 Anton Shepelev 2 1 1 Dnepr Mogilev
59 Julius Szoke 2 1 1 Shakhtyor Soligorsk
59 Ruslan Teverov 2 2 0 Vitebsk
59 Pavel Tsesliukevich 2 2 0 Neman Grodno
59 Oleksandr Vasyliev 2 0 2 Minsk
59 Evgeni Veljko 2 2 0 Luch Minsk
59 Roman Volkov 2 0 2 Gomel
59 Maksim Yablonskiy 2 1 1 Neman Grodno
59 Andrey Yakimov 2 1 1 Neman Grodno
59 Roman Yuzepchuk 2 1 1 Dinamo Brest
100 Nivaldo 1 1 0 Dinamo Brest
100 Jean Patrick Abouna 1 0 1 Neman Grodno
100 Nenad Adamović 1 0 1 Vitebsk
100 Badri Akubardia 1 0 1 Gomel
100 Konan Auye 1 0 1 Slutsk
100 Gideon Baah 1 0 1 Gomel
100 Oleksandr Batyshchev 1 0 1 Gomel
100 Igor Bobko 1 1 0 Slutsk
100 Igor Burko 1 0 1 Shakhtyor Soligorsk
100 Maksim Chizh 1 0 1 Dnepr Mogilev
100 Andrey Chukhley 1 0 1 Dnepr Mogilev
100 Sekou Doumbia 1 1 0 Slutsk
100 Denis Duarte 1 1 0 Dinamo Brest
100 Oleg Evdokimov 1 0 1 Minsk
100 Vladislav Fedosov 1 1 0 Dnepr Mogilev
100 Egor Filipenko 1 0 1 BATE Borisov
100 Aleksandar Filipović 1 1 0 BATE Borisov
100 David Gatikoev 1 1 0 Minsk
100 Vyacheslav Gleb 1 1 0 Neman Grodno
100 Syarhey Hlyabko 1 1 0 Torpedo Minsk
100 Dmitri Ignatenko 1 0 1 Gorodeya
100 Aleksei Ivanov 1 0 1 Luch Minsk
100 Dmitri Kaplunov 1 1 0 Luch Minsk
100 Oleh Karamushka 1 1 0 Vitebsk
100 Artur Kats 1 1 0 Luch Minsk
100 Leonid Khankevich 1 1 0 Luch Minsk
100 Tomislav Kiš 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
100 Nikita Korzun 1 1 0 Dinamo Minsk
100 Leanid Kovel 1 1 0 Neman Grodno
100 Sergei Krivets 1 0 1 Dinamo Brest
100 Vitaliy Kvashuk 1 1 0 Neman Grodno
100 Andreja Lazovic 1 1 0 Gorodeya
100 Andrey Lebedzew 1 1 0 Dinamo Brest
100 Pavel Lovgach 1 0 1 Dnepr Mogilev
100 Vyacheslav Lukhtanov 1 1 0 Smolevichi-STI
100 Terentiy Lutsevich 1 1 0 Smolevichi-STI
100 Sergey Lynko 1 0 1 Torpedo Minsk
100 Milo Micunovic 1 0 1 Isloch Minsk Raion
100 Evgeni Morozov 1 0 1 Torpedo Minsk
100 Yannick N'Djeng 1 0 1 Neman Grodno
100 Pavel Nazarenko 1 1 0 Gorodeya
100 Edgar Olekhnovich 1 1 0 Torpedo Zhodino
100 Dmitri Osipenko 1 1 0 Isloch Minsk Raion
100 Dzyanis Palyakow 1 1 0 BATE Borisov
100 Aleh Patotski 1 1 0 Isloch Minsk Raion
100 Jean-Morel Poe 1 1 0 Torpedo Zhodino
100 Anton Postupalenko 1 0 1 Torpedo Zhodino
100 Aleksandr Poznyak 1 0 1 Gorodeya
100 Hleb Rassadkin 1 1 0 Neman Grodno
100 Rocha 1 1 0 Dinamo Minsk
100 Luka Rotkovic 1 0 1 Luch Minsk
100 Igor Rozhkov 1 1 0 Gomel
100 Aleksey Rudenok 1 0 1 Isloch Minsk Raion
100 Sergiy Rudyka 1 0 1 Dnepr Mogilev
100 Yawhen Savastsyanaw 1 0 1 Neman Grodno
100 Stanislav Sazanovich 1 0 1 Smolevichi-STI
100 Mikhail Shibun 1 0 1 Shakhtyor Soligorsk
100 Andrey Shtygel 1 1 0 Gomel
100 Igor Shumilov 1 1 0 Torpedo Minsk
100 Luka Simunovic 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
100 Artem Skitov 1 0 1 Vitebsk
100 Artur Slabashevich 1 0 1 Isloch Minsk Raion
100 Aleksandr Sverchinskiy 1 1 0 Minsk
100 Maksim Taleiko 1 0 1 Isloch Minsk Raion
100 Aleksey Teslyuk 1 1 0 Smolevichi-STI
100 Sergey Tikhonovskiy 1 1 0 Gorodeya
100 Vital Trubila 1 1 0 Slutsk
100 Boris Tsigankov 1 0 1 Torpedo Minsk
100 Sergey Usenya 1 1 0 Gorodeya
100 Andrey Vasilyev 1 0 1 Torpedo Minsk
100 Artem Vasilyev 1 0 1 Minsk
100 Zakhar Volkov 1 1 0 BATE Borisov
100 Yawhen Yablonski 1 1 0 BATE Borisov
100 Aleksey Yanushkevich 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
100 Dmitry Yashin 1 0 1 Luch Minsk
100 Igor Zyulev 1 0 1 Isloch Minsk Raion
Total: 455 251 204  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad