NTB
 
Valg
Toppscorerliste
Nr Spiller Mål Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Pavel Savitskiy 15 9 6 Dinamo Brest
2 Denis Laptev 12 7 5 Shakhtyor Soligorsk
3 Dmitri Lebedev 11 5 6 Gorodeya
3 Anton Matsveenka 11 7 4 Vitebsk
3 Evgeni Shikavko 11 4 7 Slutsk
3 Maksim Skavysh 11 6 5 BATE Borisov
3 Kirill Vergeichik 11 6 5 Vitebsk
8 Bojan Dubajić 10 5 5 Gorodeya
9 Elis Bakaj 9 5 4 Shakhtyor Soligorsk
9 Valeri Gorbachik 9 6 3 Smolevichi-STI, Torpedo Zhodino
11 Dzmitry Kamarowski 8 6 2 Isloch Minsk Raion
11 Igor Stasevich 8 3 5 BATE Borisov
13 Joel Fameyeh 7 3 4 Dinamo Brest
13 Mirko Ivanić 7 4 3 BATE Borisov
13 Valeri Zhukovski 7 4 3 Neman Grodno
16 Uladzimir Khvashchynski 6 1 5 Dinamo Minsk
16 Uladzislaw Klimovich 6 3 3 Torpedo Zhodino
16 Mikalay Signevich 6 4 2 BATE Borisov
19 Ivan Bakhar 5 4 1 Minsk
19 Stanislaw Drahun 5 2 3 BATE Borisov
19 Kehinde Fatai 5 0 5 Dinamo Minsk
19 Roman Gribovskiy 5 4 1 Luch Minsk
19 Cedric Kouadio 5 3 2 Torpedo Minsk
19 Yuri Kovalev 5 4 1 Shakhtyor Soligorsk
19 Bogdan Myshenkov 5 2 3 Torpedo Zhodino
19 Yevgeniy Shevchenko 5 5 0 Minsk
19 Dmytro Yusov 5 3 2 Torpedo Zhodino
28 Dmitri Antilevski 4 2 2 Minsk
28 Dmitriy Bessmertny 4 4 0 Minsk
28 Yevhen Bokhashvili 4 1 3 Minsk
28 Artem Fedyanin 4 2 2 Smolevichi-STI
28 Bruno Furlan 4 1 3 Vitebsk
28 Nino Galovic 4 2 2 Dinamo Minsk
28 Mikhail Gordeichuk 4 2 2 BATE Borisov
28 Filipp Ivanov 4 3 1 Dinamo Minsk
28 Oleksiy Khoblenko 4 4 0 Dinamo Brest
28 Artem Kontsevoy 4 3 1 Dnepr Mogilev
28 Hervaine Moukam 4 2 2 Neman Grodno, BATE Borisov
28 Vladyslav Nasibulin 4 2 2 Minsk
28 Uros Nikolic 4 1 3 Dinamo Minsk
28 Oleksandr Noyok 4 1 3 Dinamo Minsk, Dinamo Brest
28 Pavel Rybak 4 2 2 Shakhtyor Soligorsk
28 Artsyom Salavey 4 2 2 Dinamo Minsk
28 Anton Saroka 4 2 2 Dinamo Minsk
28 Artem Vaskov 4 2 2 Smolevichi-STI
28 Nikolay Yanush 4 2 2 Neman Grodno
47 Dzmitry Baha 3 3 0 BATE Borisov
47 Sergei Balanovich 3 1 2 Shakhtyor Soligorsk
47 Artsyom Bykaw 3 3 0 Dinamo Brest, Dinamo Minsk
47 Alyaksey Hawrylovich 3 1 2 Dinamo Minsk, Dinamo Brest
47 Valeri Karshakevich 3 1 2 Smolevichi-STI
47 Aleksandr Kholodinskiy 3 1 2 Isloch Minsk Raion
47 Yevgeniy Klopotskiy 3 2 1 Vitebsk
47 Aleksandr Kotlyarov 3 2 1 Torpedo Zhodino
47 Yuri Kozlov 3 1 2 Luch Minsk
47 Igor Kuzmenok 3 1 2 Shakhtyor Soligorsk
47 Aleksey Legchilin 3 2 1 Neman Grodno
47 Aleksandr Makas 3 2 1 Dinamo Minsk
47 Artem Milevskiy 3 1 2 Dinamo Brest
47 Nikita Naumov 3 2 1 Vitebsk
47 Pavel Nyakhaychyk 3 2 1 Dinamo Brest
47 Kiril Pechenin 3 3 0 Vitebsk
47 Sergei Pushnyakov 3 2 1 Gorodeya
47 Pavel Sedko 3 2 1 Dinamo Brest
47 Egor Semenov 3 1 2 Luch Minsk
47 Anton Shramchenko 3 1 2 Gomel
47 Dmitry Tamelo 3 2 1 Torpedo Minsk
47 Ruslan Teverov 3 2 1 Vitebsk
69 Chidi 2 2 0 Dinamo Brest
69 Nivaldo 2 1 1 Dinamo Brest
69 Evgeni Barsukov 2 1 1 Dnepr Mogilev
69 Yevgeniy Berezkin 2 1 1 BATE Borisov
69 Vadim Demidovich 2 0 2 Torpedo Minsk
69 Pavel Dolgov 2 1 1 Torpedo Zhodino
69 Aleksandr Dzhigero 2 1 1 Luch Minsk
69 Max Ebong 2 2 0 Shakhtyor Soligorsk
69 Sandro Gotal 2 1 1 Dinamo Brest
69 Mikhail Kazlow 2 1 1 Vitebsk
69 Andrey Khachaturyan 2 1 1 Torpedo Zhodino
69 Murat Khotov 2 2 0 Slutsk
69 Vital Kibuk 2 1 1 Slutsk
69 Pavel Klenye 2 2 0 Torpedo Minsk
69 Mohamed Konate 2 1 1 Gomel
69 Rafael Ledesma 2 1 1 Vitebsk
69 Nikita Nikolaevich 2 1 1 Minsk
69 Milos Nikolic 2 1 1 Slutsk
69 Dmitri Osipenko 2 2 0 Luch Minsk, Isloch Minsk Raion
69 Aleksandr Pavlovets 2 2 0 Torpedo Zhodino
69 Alyaksandr Pawlaw 2 1 1 Dnepr Mogilev
69 Jean-Morel Poe 2 1 1 Torpedo Zhodino
69 Sergey Rusak 2 1 1 Torpedo Minsk
69 Alyaksey Ryas 2 0 2 BATE Borisov
69 Sergii Shapoval 2 2 0 Gomel
69 Anton Shepelev 2 1 1 Dnepr Mogilev
69 Artur Slabashevich 2 0 2 Isloch Minsk Raion
69 Julius Szoke 2 1 1 Shakhtyor Soligorsk
69 Pavel Tsesliukevich 2 2 0 Neman Grodno
69 Oleksandr Vasyliev 2 0 2 Minsk
69 Evgeni Veljko 2 2 0 Luch Minsk
69 Roman Volkov 2 0 2 Gomel
69 Maksim Yablonskiy 2 1 1 Neman Grodno
69 Andrey Yakimov 2 1 1 Neman Grodno
69 Roman Yuzepchuk 2 1 1 Dinamo Brest
104 Jean Patrick Abouna 1 0 1 Neman Grodno
104 Nenad Adamović 1 0 1 Vitebsk
104 Badri Akubardia 1 0 1 Gomel
104 Junior Atemengue 1 0 1 Neman Grodno
104 Konan Auye 1 0 1 Slutsk
104 Gideon Baah 1 0 1 Gomel
104 Oleksandr Batyshchev 1 0 1 Gomel
104 Igor Bobko 1 1 0 Slutsk
104 Dmitri Borisov 1 0 1 Dinamo Brest
104 Igor Burko 1 0 1 Shakhtyor Soligorsk
104 Maksim Chizh 1 0 1 Dnepr Mogilev
104 Andrey Chukhley 1 0 1 Dnepr Mogilev
104 Sekou Doumbia 1 1 0 Slutsk
104 Denis Duarte 1 1 0 Dinamo Brest
104 Oleg Evdokimov 1 0 1 Minsk
104 Vladislav Fedosov 1 1 0 Dnepr Mogilev
104 Egor Filipenko 1 0 1 BATE Borisov
104 Aleksandar Filipović 1 1 0 BATE Borisov
104 David Gatikoev 1 1 0 Minsk
104 Vyacheslav Gleb 1 1 0 Neman Grodno
104 Syarhey Hlyabko 1 1 0 Torpedo Minsk
104 Dmitri Ignatenko 1 0 1 Gorodeya
104 Aleksei Ivanov 1 0 1 Luch Minsk
104 Syarhey Kantsavy 1 1 0 Torpedo Zhodino
104 Dmitri Kaplunov 1 1 0 Luch Minsk
104 Oleh Karamushka 1 1 0 Vitebsk
104 Artur Kats 1 1 0 Luch Minsk
104 Leonid Khankevich 1 1 0 Luch Minsk
104 Tomislav Kiš 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
104 Nikita Korzun 1 1 0 Dinamo Minsk
104 Leanid Kovel 1 1 0 Neman Grodno
104 Sergei Krivets 1 0 1 Dinamo Brest
104 Aleksey Kurzenyov 1 0 1 Dnepr Mogilev
104 Vitaliy Kvashuk 1 1 0 Neman Grodno
104 Andreja Lazovic 1 1 0 Gorodeya
104 Andrey Lebedzew 1 1 0 Dinamo Brest
104 Pavel Lovgach 1 0 1 Dnepr Mogilev
104 Vyacheslav Lukhtanov 1 1 0 Smolevichi-STI
104 Terentiy Lutsevich 1 1 0 Smolevichi-STI
104 Sergey Lynko 1 0 1 Torpedo Minsk
104 Milo Micunovic 1 0 1 Isloch Minsk Raion
104 Evgeni Morozov 1 0 1 Torpedo Minsk
104 Yannick N'Djeng 1 0 1 Neman Grodno
104 Pavel Nazarenko 1 1 0 Gorodeya
104 Edgar Olekhnovich 1 1 0 Torpedo Zhodino
104 Dzyanis Palyakow 1 1 0 BATE Borisov
104 Aleh Patotski 1 1 0 Isloch Minsk Raion
104 Dmitriy Podstrelov 1 0 1 Dnepr Mogilev
104 Anton Postupalenko 1 0 1 Torpedo Zhodino
104 Aleksandr Poznyak 1 0 1 Gorodeya
104 Hleb Rassadkin 1 1 0 Neman Grodno
104 Rocha 1 1 0 Dinamo Minsk
104 Luka Rotkovic 1 0 1 Luch Minsk
104 Igor Rozhkov 1 1 0 Gomel
104 Aleksey Rudenok 1 0 1 Isloch Minsk Raion
104 Sergiy Rudyka 1 0 1 Dnepr Mogilev
104 Yawhen Savastsyanaw 1 0 1 Neman Grodno
104 Stanislav Sazanovich 1 0 1 Smolevichi-STI
104 Uladzimir Shcherba 1 1 0 Torpedo Zhodino
104 Mikhail Shibun 1 0 1 Shakhtyor Soligorsk
104 Andrey Shtygel 1 1 0 Gomel
104 Igor Shumilov 1 1 0 Torpedo Minsk
104 Luka Simunovic 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
104 Artem Skitov 1 0 1 Vitebsk
104 Aleksandr Sverchinskiy 1 1 0 Minsk
104 Maksim Taleiko 1 0 1 Isloch Minsk Raion
104 Aleksey Teslyuk 1 1 0 Smolevichi-STI
104 Sergey Tikhonovskiy 1 1 0 Gorodeya
104 Vital Trubila 1 1 0 Slutsk
104 Boris Tsigankov 1 0 1 Torpedo Minsk
104 Sergey Usenya 1 1 0 Gorodeya
104 Andrey Vasilyev 1 0 1 Torpedo Minsk
104 Artem Vasilyev 1 0 1 Minsk
104 Zakhar Volkov 1 1 0 BATE Borisov
104 Yawhen Yablonski 1 1 0 BATE Borisov
104 Aleksey Yanushkevich 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
104 Dmitry Yashin 1 0 1 Luch Minsk
104 Ivan Zhestkin 1 1 0 Gomel
104 Igor Zyulev 1 0 1 Isloch Minsk Raion
Total: 501 273 228  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad