NTB
 
Valg
Toppscorerliste
Nr Spiller Mål Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Maksim Skavysh 13 6 7 BATE Borisov
1 Djasur Yakhshibaev 13 9 4 Energetik-BGU, Shakhtyor Soligorsk
3 Gegam Kadimyan 9 6 3 Neman Grodno
3 Leanid Kovel 9 2 7 Belshina Bobruisk
3 Vitali Lisakovich 9 5 4 Shakhtyor Soligorsk
3 Zoran Marusic 9 3 6 Neman Grodno
3 Ion Nicolaescu 9 5 4 Vitebsk
3 Pavel Nyakhaychyk 9 3 6 BATE Borisov
3 Gabriel Ramos 9 5 4 Torpedo Zhodino
3 Nikolay Yanush 9 6 3 Isloch Minsk Raion
11 Pavel Savitskiy 8 5 3 Dinamo Brest
11 Evgeni Shikavka 8 2 6 Dinamo Minsk
13 Abdoulaye Diallo 7 2 5 Dinamo Brest, Rukh Brest
13 Aleksandr Makas 7 2 5 Isloch Minsk Raion
13 Dzmitry Podstrelov 7 4 3 Shakhtyor Soligorsk
13 Momo Yansane 7 5 2 Isloch Minsk Raion
17 Sergey Arhipov 6 4 2 Gorodeya
17 Ivan Bakhar 6 3 3 Dinamo Minsk
17 Stanislaw Dragun 6 2 4 BATE Borisov
17 Denis Grechikho 6 2 4 Rukh Brest
17 Dzmitry Kamarowski 6 3 3 Isloch Minsk Raion
17 Uladzimir Khvashchynski 6 4 2 Dinamo Minsk, Minsk
17 Denis Laptev 6 3 3 Dinamo Brest
17 Kirill Pramudrow 6 1 5 Torpedo Zhodino
17 Lazar Sajcic 6 3 3 Gorodeya
17 Maksym Sliusar 6 3 3 Slavia Mozyr
17 Igor Stasevich 6 3 3 BATE Borisov
17 Vladislav Vasiljev 6 2 4 Rukh Brest
29 Dusan Bakic 5 5 0 Energetik-BGU
29 Abdoul Gafar 5 2 3 Slutsk
29 Valeri Gorbachik 5 1 4 Torpedo Zhodino
29 Mikhail Gordeichuk 5 3 2 Dinamo Brest
29 Roman Gribovskiy 5 3 2 Minsk
29 Andrey Khachaturyan 5 4 1 Torpedo Zhodino
29 Nemanja Milic 5 2 3 BATE Borisov
29 Francis Narh 5 1 4 Slavia Mozyr
29 Artyom Serdyuk 5 4 1 Slutsk
29 Dmytro Yusov 5 2 3 Isloch Minsk Raion, Torpedo Zhodino
29 Pavel Zabelin 5 3 2 Neman Grodno
29 Valeri Zhukovski 5 2 3 Neman Grodno
41 Artem Arhipov 4 2 2 Shakhtyor Soligorsk
41 Diego Carioca 4 2 2 Vitebsk
41 Andrey Chukhley 4 1 3 Slavia Mozyr
41 Aleksandr Dzhigero 4 3 1 Smolevichi-STI
41 Syarhey Hlyabko 4 4 0 Belshina Bobruisk
41 Igor Ivanovic 4 2 2 Shakhtyor Soligorsk
41 Artem Kontsevoy 4 1 3 Rukh Brest
41 Artem Milevskiy 4 3 1 Dinamo Brest
41 Umar Bala Mohammed 4 3 1 Slutsk
41 Roman Salimov 4 3 1 Belshina Bobruisk
41 Egor Semenov 4 2 2 Slutsk
41 Yevgeniy Shevchenko 4 2 2 Rukh Brest
41 Dennis Tetteh 4 3 1 Slavia Mozyr
41 Oleksandr Vasyliev 4 3 1 Minsk
41 Lipe Veloso 4 3 1 Torpedo Zhodino
56 Nikola Antic 3 2 1 Shakhtyor Soligorsk
56 Dmitri Antilevski 3 2 1 Torpedo Zhodino
56 Evgeni Barsukov 3 2 1 Smolevichi-STI
56 Darko Bodul 3 3 0 Shakhtyor Soligorsk
56 Gaby Kiki 3 3 0 Dinamo Brest
56 Sergei Kislyak 3 0 3 Dinamo Brest
56 Souleymane Koanda 3 2 1 Slutsk
56 Anatoli Makarov 3 1 2 Smolevichi-STI
56 Nikita Melnikov 3 2 1 Slavia Mozyr
56 Vladislav Mukhamedov 3 2 1 Energetik-BGU, Smolevichi-STI
56 Oleg Nikiforenko 3 1 2 Rukh Brest
56 Dzmitry Rekish 3 2 1 Belshina Bobruisk
56 Vsevolod Sadovskiy 3 1 2 Rukh Brest
56 Anton Shramchenko 3 3 0 Minsk
56 Vasili Sovpel 3 2 1 Energetik-BGU
56 David Tweh 3 2 1 Energetik-BGU
56 Shakhboz Umarov 3 2 1 Energetik-BGU
56 Aleksey Vakulich 3 2 1 Smolevichi-STI
56 Willum Willumsson 3 2 1 BATE Borisov
56 Yegeniy Yudchits 3 1 2 Energetik-BGU
76 Dmitry Baga 2 1 1 BATE Borisov
76 Karlo Brucic 2 2 0 Dinamo Minsk
76 Julio Cesar 2 0 2 Vitebsk
76 Giorgi Diasamidze 2 0 2 Shakhtyor Soligorsk
76 Oleg Evdokimov 2 1 1 Minsk
76 Dmitri Girs 2 1 1 Energetik-BGU
76 Miha Goropevshek 2 1 1 Dinamo Minsk
76 Mikhail Kazlow 2 1 1 Dinamo Minsk
76 Vladislav Klimovich 2 1 1 Dinamo Minsk
76 Igor Kuzmenok 2 2 0 Isloch Minsk Raion
76 Vladislav Lozhkin 2 2 0 Smolevichi-STI
76 Vladislav Malkevich 2 1 1 Slavia Mozyr
76 Artem Rakhmanov 2 0 2 Rukh Brest
76 Anton Saroka 2 0 2 BATE Borisov
76 Pavel Sedko 2 1 1 Rukh Brest
76 Yan Senkevich 2 2 0 Gorodeya
76 Andrei Sorokin 2 0 2 Gorodeya
76 Danilo 2 0 2 Dinamo Minsk
76 Godfrey Stephen 2 1 1 Isloch Minsk Raion
76 Artem Vasilyev 2 1 1 Minsk
76 Sergey Volkov 2 1 1 Vitebsk
76 Maksim Yablonskiy 2 1 1 Neman Grodno
98 Nivaldo 1 0 1 Belshina Bobruisk
98 Mikhail Afanasew 1 0 1 Torpedo Zhodino
98 Gheorghe Andronic 1 0 1 Rukh Brest
98 Aleksey Antilevski 1 0 1 Rukh Brest
98 Sergei Balanovich 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
98 Maranhao 1 1 0 Vitebsk
98 Maksim Bardachow 1 1 0 Torpedo Zhodino
98 Mikhail Bashilov 1 1 0 Belshina Bobruisk
98 Roman Begunov 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
98 Egor Bogomolskiy 1 1 0 Rukh Brest
98 Pavel Bordukov 1 0 1 Belshina Bobruisk
98 Marat Buraev 1 0 1 Slutsk
98 Igor Burko 1 0 1 Shakhtyor Soligorsk
98 Aleksey Butarevich 1 1 0 Smolevichi-STI
98 Eugene Chagovets 1 1 0 Minsk
98 Dominik Dinga 1 0 1 Dinamo Minsk
98 Bojan Dubajić 1 1 0 BATE Borisov
98 Egor Filipenko 1 0 1 BATE Borisov
98 Jakov Filipovic 1 1 0 BATE Borisov
98 Yuri Gabovda 1 0 1 Torpedo Zhodino
98 Artyom Gurenko 1 1 0 Vitebsk
98 Dmitri Ignatenko 1 1 0 Gorodeya
98 Milan Joksimovic 1 1 0 Gorodeya
98 Giorgi Kantaria 1 1 0 Neman Grodno
98 Nikita Kaplenko 1 0 1 Torpedo Zhodino
98 Yuri Kendysh 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
98 Leonid Khankevich 1 0 1 Smolevichi-STI
98 Yevgeniy Klopotskiy 1 0 1 Vitebsk
98 Ilya Kolpachuk 1 1 0 Rukh Brest
98 Aleksandr Kotlyarov 1 0 1 Slavia Mozyr
98 Oleksiy Kovtun 1 0 1 Rukh Brest
98 Yuri Kozlov 1 0 1 Slutsk
98 Aleksandr Ksenofontov 1 1 0 Vitebsk
98 Denis Levitskiy 1 0 1 Belshina Bobruisk
98 Anton Matsveenka 1 1 0 Vitebsk
98 Oleksandr Mihunov 1 0 1 Rukh Brest
98 Daniil Miroshnikov 1 0 1 Energetik-BGU
98 Hayk Mosahanian 1 1 0 Energetik-BGU
98 Vladyslav Nasibulin 1 1 0 Minsk
98 Bojan Nastić 1 0 1 BATE Borisov
98 Pavel Nazarenko 1 1 0 Vitebsk
98 Danila Nechaev 1 0 1 Belshina Bobruisk
98 Yuri Nedashkovskiy 1 0 1 Slavia Mozyr
98 Nikita Nikolaevich 1 0 1 Torpedo Zhodino
98 Aleksey Nosko 1 1 0 Energetik-BGU
98 Oleksandr Noyok 1 1 0 Dinamo Brest
98 Yaroslav Oreshkevich 1 1 0 Rukh Brest
98 Aleksandr Pavlovets 1 0 1 Dinamo Brest
98 Kirill Pavlyuchek 1 1 0 Gorodeya
98 Jean-Morel Poe 1 1 0 Smolevichi-STI
98 Hleb Rassadkin 1 1 0 Neman Grodno
98 Ognjen Rolovic 1 1 0 Minsk
98 Dmytro Ryzhuk 1 0 1 Minsk
98 Dramane Salou 1 0 1 Slutsk
98 Dmitri Shegrikovich 1 1 0 Smolevichi-STI
98 Gleb Shevchenko 1 1 0 Slavia Mozyr
98 Vladislav Solanovich 1 1 0 Belshina Bobruisk
98 Danijel Stojkovic 1 1 0 Neman Grodno
98 Aleksandr Svirepa 1 1 0 Energetik-BGU
98 Julius Szoke 1 1 0 Shakhtyor Soligorsk
98 Soslan Takulov 1 1 0 Slutsk
98 Islam Tlupov 1 1 0 Slavia Mozyr
98 Kirill Vergeichik 1 0 1 Dinamo Minsk
98 Yawhen Yablonski 1 1 0 BATE Borisov
98 Yaraslaw Yarotski 1 0 1 Minsk
98 Denis Yaskovich 1 0 1 Gorodeya
98 Roman Yuzepchuk 1 1 0 Dinamo Brest
98 Aleksey Zalesky 1 1 0 Minsk
98 Vladislav Zhuk 1 1 0 Slavia Mozyr
Total: 507 269 238  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad