NTB
 
Valg
Toppscorerliste
Nr Spiller Mål Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Matt Green 25 14 11 Mansfield
2 Adam Cunnington 21 9 12 Tamworth
3 Michael Gash 20 7 13 Cambridge United, Kidderminster Harriers, Braintree Town
4 Andy Brown 19 10 9 Nuneaton Town
4 Anthony Malbon 19 9 10 Kidderminster Harriers
6 Matthew Barnes-Homer 18 12 6 Macclesfield
6 Bradley Bubb 18 11 7 Woking
6 Aaron O'Connor 18 9 9 Newport
9 Paul Clayton 17 9 8 Alfreton Town
9 Andre Gray 17 10 7 Luton
11 Ryan Bowman 15 6 9 Hereford United
11 Nathan Elder 15 8 7 Ebbsfleet United
11 Tom Elliott 15 7 8 Cambridge United
11 Josh Gillies 15 8 7 Gateshead
11 Phil Jevons 15 11 4 Hyde United
11 James Norwood 15 7 8 Forest Green
11 Danny Wright 15 8 7 Wrexham
18 Kevin Betsy 13 7 6 Woking
18 Adam Boyes 13 7 6 Barrow
18 Harry Crawford 13 11 2 Dartford
18 Waide Fairhurst 13 4 9 Macclesfield
18 Christian Jolley 13 9 4 Newport
18 Jamie Taylor 13 10 3 Lincoln City
24 Sean Marks 12 8 4 Braintree Town
24 Josh O'Keefe 12 8 4 Hereford United
26 Chris Almond 11 3 8 Southport
26 Andy Cook 11 7 4 Grimsby
26 Kenny Davis 11 5 6 Braintree Town
26 Liam Enver-Marum 11 6 5 Ebbsfleet United
26 Ross Hannah 11 7 4 Grimsby
26 Danny Hattersley 11 10 1 Stockport County, Southport
26 Dan Holman 11 4 7 Braintree Town
26 Yan Klukowski 11 6 5 Forest Green
26 Vadaine Oliver 11 3 8 Lincoln City
26 Scott Spencer 11 5 6 Hyde United
26 Ben Tomlinson 11 8 3 Alfreton Town
37 Richie Baker 10 4 6 Barrow
37 Elliot Bradbrook 10 8 2 Dartford
37 Steve Jones 10 3 7 AFC Telford United
37 Karl Ledsham 10 5 5 Southport
37 Ryan Rowe 10 4 6 Kidderminster Harriers
37 Lee Stevenson 10 6 4 Mansfield
37 Jayden Stockley 10 7 3 Woking
37 Shaun Whalley 10 6 4 Southport
45 Nathan Arnold 9 6 3 Alfreton Town
45 Daniel Bradley 9 6 3 Alfreton Town
45 Stuart Fleetwood 9 2 7 Luton
45 Scott Rendell 9 6 3 Luton
45 Matty Taylor 9 5 4 Forest Green
50 James Armson 8 4 4 Nuneaton Town
50 Sam Clucas 8 4 4 Hereford United
50 Ryan Donaldson 8 4 4 Gateshead
50 Luke Jones 8 4 4 Mansfield
50 Billy Knott 8 6 2 Woking
50 Colin Larkin 8 4 4 Lincoln City
50 Jamille Matt 8 7 1 Kidderminster Harriers
50 Alan Power 8 3 5 Lincoln City
50 Andy Sandell 8 7 1 Newport
50 Jon Shaw 8 5 3 Luton
50 Adam Walker 8 4 4 Nuneaton Town
50 Robbie Willmott 8 3 5 Newport, Cambridge United
50 Tommy Wright 8 2 6 Tamworth
63 Luke Daley 7 5 2 Braintree Town
63 Craig Disley 7 5 2 Grimsby
63 Simon Grand 7 4 3 Southport
63 Liam Hatch 7 6 1 Gateshead
63 Craig Hobson 7 3 4 Stockport County, Lincoln City
63 Marlon Jackson 7 3 4 Hereford United
63 Chris Lever 7 3 4 Southport
63 Brett Ormerod 7 4 3 Wrexham
63 Wesley York 7 1 6 Nuneaton Town
72 Louis Almond 6 1 5 Hyde United, Barrow
72 Matthew Blinkhorn 6 4 2 Hyde United
72 Louis Briscoe 6 3 3 Mansfield
72 Alex Brown 6 3 3 Hyde United
72 Adrian Cieslewicz 6 4 2 Wrexham
72 Danny Harris 6 2 4 Dartford
72 Ryan Hayes 6 5 1 Dartford
72 Chris Holroyd 6 2 4 Macclesfield
72 Marvin Johnson 6 4 2 Kidderminster Harriers
72 Lee Minshull 6 1 5 Newport
72 Lee Noble 6 3 3 Dartford
72 Robert Ogleby 6 5 1 Wrexham
72 Tom Phipp 6 3 3 Ebbsfleet United
72 Tom Shaw 6 5 1 Cambridge United
72 Jake Speight 6 4 2 Mansfield
87 Neil Ashton 5 2 3 Wrexham
87 Nathan Blissett 5 2 3 Cambridge United, Kidderminster Harriers
87 Colin Daniel 5 2 3 Mansfield
87 Cheyenne Dunkley 5 4 1 Kidderminster Harriers
87 Matt Godden 5 4 1 Ebbsfleet United
87 Gavin McCallum 5 4 1 Woking
87 Daniel Meadows 5 3 2 Alfreton Town
87 Amari Morgan-Smith 5 2 3 Macclesfield, Kidderminster Harriers
87 Sean Newton 5 4 1 Stockport County
87 Andy Owens 5 3 2 Southport
87 Jack Parkinson 5 3 2 Woking
87 Nathan Pond 5 4 1 Grimsby
87 Nathan Rooney 5 2 3 AFC Telford United
87 Danny Rowe 5 2 3 Barrow, Stockport County
87 Chris Sharp 5 2 3 Hereford United, AFC Telford United
87 Keiron St Aimie 5 3 2 AFC Telford United
87 Reece Styche 5 2 3 Forest Green
87 Phil Trainer 5 2 3 AFC Telford United
87 Phil Walsh 5 2 3 Ebbsfleet United
87 Marley Watkins 5 2 3 Hereford United
87 Danny Whitehead 5 1 4 Stockport County
87 Ben Wright 5 2 3 Braintree Town, Forest Green
87 Ismail Yakubu 5 1 4 Newport
110 Scott Barrow 4 3 1 Tamworth
110 Andrew Boyce 4 2 2 Lincoln City
110 James Brown 4 3 1 Gateshead
110 Jamie Chandler 4 2 2 Gateshead
110 Adam Chapman 4 4 0 Mansfield
110 Joe Clarke 4 3 1 Wrexham
110 Josh Coulson 4 4 0 Cambridge United
110 Ryan Crowther 4 1 3 Hyde United
110 Mark Cullen 4 0 4 Stockport County
110 John Dempster 4 2 2 Mansfield, Tamworth
110 Simon Forsdick 4 3 1 Nuneaton Town
110 Josh Gowling 4 3 1 Kidderminster Harriers
110 Jay Harris 4 2 2 Wrexham
110 Anthony Howell 4 4 0 Mansfield
110 Liam Hughes 4 2 2 Cambridge United
110 Ben Hutchinson 4 4 0 Mansfield
110 Connor Jennings 4 2 2 Stockport County
110 Steven Leslie 4 1 3 AFC Telford United
110 Jack Mackreth 4 0 4 Macclesfield
110 Lindon Meikle 4 0 4 Mansfield
110 Andy Morrell 4 2 2 Wrexham
110 Nicky Nicolau 4 3 1 Lincoln City
110 Yemi Odubade 4 0 4 Gateshead, Forest Green
110 Andy Pugh 4 1 3 Cambridge United
110 Jake Reid 4 3 1 AFC Telford United
110 Matt Rhead 4 3 1 Mansfield
110 Conner Robinson 4 1 3 Lincoln City
110 Daniel Rowe 4 1 3 Barrow
110 Charlie Sheringham 4 2 2 Dartford
110 Michael Smith 4 2 2 Newport
110 Chris Stokes 4 2 2 Forest Green
110 Aaron Williams 4 0 4 AFC Telford United
142 Byron Anthony 3 2 1 Newport
142 Luke Berry 3 1 2 Cambridge United
142 Scott Boden 3 2 1 Alfreton Town
142 Tom Bonner 3 0 3 Dartford
142 Darren Byfield 3 3 0 Tamworth, AFC Telford United
142 Sean Canham 3 2 1 Hereford United
142 Joe Colbeck 3 2 1 Grimsby
142 Nathan Collier 3 1 2 Dartford
142 Danny Crow 3 1 2 Newport
142 Micky Cummins 3 2 1 Gateshead
142 Jacob Erskine 3 1 2 Dartford
142 Lee Evans 3 1 2 Newport
142 Nathan Fisher 3 3 0 Gateshead
142 Matt Flynn 3 1 2 Barrow
142 Adam Griffin 3 1 2 Hyde United
142 Sam Hatton 3 2 1 Grimsby
142 Lee Hendrie 3 1 2 Tamworth
142 Scott Hogan 3 2 1 Hyde United
142 Jake Howells 3 2 1 Luton
142 Joe Jackson 3 1 2 Barrow
142 James Jennings 3 2 1 Cambridge United
142 Alex Kenyon 3 3 0 Stockport County
142 János Kovács 3 3 0 Luton
142 Alex Lawless 3 3 0 Luton
142 Dave Martin 3 3 0 Luton
142 Joe McNerney 3 1 2 Woking
142 Ian Miller 3 2 1 Grimsby
142 Pablo Mills 3 2 1 Macclesfield
142 James Mulley 3 1 2 Braintree Town
142 Adam Murray 3 2 1 Mansfield
142 Jon Nolan 3 2 1 Stockport County
142 Matt Paine 3 1 2 Braintree Town
142 Greg Pearson 3 2 1 Kidderminster Harriers, Grimsby
142 Brad Quinton 3 2 1 Braintree Town
142 Nicky Rushton 3 2 1 Wrexham
142 Josh Scott 3 3 0 Ebbsfleet United
142 Kaine Sheppard 3 3 0 Braintree Town
142 Sam Smith 3 1 2 Cambridge United
142 Stefan Stam 3 3 0 Hereford United
142 Steven Tames 3 1 2 Southport
142 Kevin Thornton 3 2 1 Wrexham
142 Jamie Turley 3 2 1 Forest Green
142 Lee Vaughan 3 2 1 Kidderminster Harriers
142 Magno Vieira 3 3 0 Forest Green
142 James Vincent 3 2 1 Kidderminster Harriers
142 Jon Wallis 3 2 1 Dartford
142 Dean Wells 3 1 2 Braintree Town
142 Anthony Wilson 3 2 1 Alfreton Town
190 Dele Adebola 2 1 1 Wrexham
190 Steve Akrigg 2 0 2 Southport
190 Frankie Artus 2 1 1 Grimsby
190 Moses Ashikodi 2 0 2 Ebbsfleet United
190 Luke Ashworth 2 1 1 Hyde United
190 Liam Bellamy 2 1 1 Ebbsfleet United
190 Andy Bishop 2 2 0 Wrexham
190 Richard Brodie 2 2 0 Grimsby
190 Stephen Brogan 2 1 1 Forest Green
190 Nat Brown 2 1 1 Macclesfield
190 Anton Brown 2 1 1 Alfreton Town
190 Chris Bush 2 2 0 Lincoln City, Gateshead
190 Aaron Chalmers 2 1 1 Southport
190 James Colbeck 2 2 0 Wrexham
190 Adnan Círak 2 1 1 Stockport County
190 James Dance 2 1 1 Nuneaton Town
190 Richard Davies 2 1 1 AFC Telford United
190 Mickey Demetriou 2 0 2 Kidderminster Harriers
190 Jamie Devitt 2 2 0 Grimsby
190 Tony Diagne 2 0 2 Lincoln City
190 Harrison Dunk 2 2 0 Cambridge United
190 Anthony Elding 2 0 2 Grimsby
190 Jack Evans 2 2 0 Dartford
190 Ben Everson 2 2 0 Gateshead
190 Michael Flynn 2 2 0 Newport
190 Leigh Franks 2 0 2 Alfreton Town
190 Exodus Geohaghon 2 1 1 Mansfield
190 Delroy Gordon 2 2 0 Nuneaton Town
190 Luke Graham 2 0 2 Hereford United
190 Alex-Ray Harvey 2 2 0 Barrow
190 Joe Howe 2 1 1 Ebbsfleet United
190 Luke Hubbins 2 0 2 AFC Telford United
190 Johnny Hunt 2 1 1 Wrexham
190 Tony James 2 0 2 Newport
190 Brett Johnson 2 1 1 Woking
190 Dean Keates 2 2 0 Wrexham
190 Josh Law 2 2 0 Alfreton Town
190 Danny Lloyd 2 2 0 Tamworth
190 Jefferson Louis 2 1 1 Newport
190 Chris Lynch 2 0 2 Southport
190 Guy Madjo 2 1 1 Macclesfield
190 Marcus Marshall 2 1 1 Grimsby
190 Tom Marshall 2 1 1 Tamworth
190 Rod McDonald 2 1 1 Hereford United
190 Arnaud Mendy 2 1 1 Macclesfield
190 Jamie Milligan 2 1 1 Hyde United
190 Keiran Murtagh 2 0 2 Macclesfield
190 Scott Neilson 2 1 1 Luton, Grimsby
190 JJ O'Donnell 2 1 1 Luton
190 Samuel Oji 2 2 0 Tamworth
190 Andy Parry 2 0 2 Southport
190 Stefan Payne 2 2 0 Ebbsfleet United
190 Shaun Pearson 2 0 2 Grimsby
190 Danny Pilkington 2 1 1 Kidderminster Harriers
190 Loick Pirès 2 1 1 Woking
190 David Poole 2 2 0 Hyde United
190 Max Porter 2 1 1 Newport
190 Richard Rose 2 2 0 Dartford
190 Louie Soares 2 0 2 Alfreton Town
190 Dayle Southwell 2 0 2 Grimsby
190 James Spray 2 1 1 AFC Telford United
190 Kyle Storer 2 2 0 Kidderminster Harriers
190 Ben Swallow 2 1 1 Newport
190 Andi Thanoj 2 1 1 Grimsby
190 James Tunnicliffe 2 1 1 Stockport County
190 Paul Turnbull 2 1 1 Stockport County
190 Dan Walker 2 1 1 Luton
190 Alex Wall 2 2 0 Luton
190 Brett Williams 2 2 0 Woking
190 Liam Willis 2 2 0 Southport
260 Simon Ainge 1 1 0 Luton
260 Semi Ajayi 1 0 1 Dartford
260 Thierry Audel 1 0 1 Macclesfield
260 George Baldock 1 0 1 Tamworth
260 Neil Barrett 1 1 0 Ebbsfleet United
260 Dean Beckwith 1 1 0 Luton
260 Lee Beevers 1 0 1 Mansfield
260 Adam Birchall 1 0 1 Dartford
260 Keith Briggs 1 1 0 Kidderminster Harriers
260 Josh Brizell 1 1 0 Hyde United
260 Daniel Broadbent 1 0 1 Hyde United
260 Jay Burgess 1 0 1 Macclesfield
260 Lee Burns 1 1 0 Dartford
260 Wes Burns 1 0 1 Forest Green
260 Jack Byrne 1 1 0 Kidderminster Harriers
260 Neill Byrne 1 1 0 Southport
260 Chris Carruthers 1 1 0 Hereford United
260 Mike Cestor 1 1 0 Woking
260 Tom Champion 1 0 1 Dartford
260 Ryan Charles 1 0 1 Newport
260 Sean Clancy 1 1 0 Southport
260 Ben Clark 1 0 1 Gateshead
260 Charlie Collins 1 0 1 Tamworth
260 Jamie Collins 1 1 0 Forest Green
260 Tom Collins 1 1 0 Stockport County
260 Reece Connolly 1 0 1 Forest Green
260 Joe Connor 1 1 0 Stockport County
260 Ian Craney 1 1 0 AFC Telford United
260 Mark Creighton 1 1 0 Wrexham
260 James Curtis 1 1 0 Gateshead
260 Bradley Dack 1 0 1 Braintree Town
260 Martin Devaney 1 1 0 Kidderminster Harriers
260 Scott Donnelly 1 1 0 Newport
260 Adam Doyle 1 1 0 Woking
260 Will Evans 1 0 1 Hereford United
260 Jordan Fagbola 1 0 1 Stockport County
260 Mamadou Fofana 1 0 1 Lincoln City
260 Connor Franklin 1 0 1 Alfreton Town
260 Callum Gittings 1 1 0 Kidderminster Harriers
260 Arthur Gnahoua 1 0 1 Macclesfield
260 Dan Gray 1 0 1 Lincoln City
260 Tony Gray 1 0 1 Southport
260 Connor Gudger 1 0 1 Tamworth
260 Andy Halls 1 1 0 Stockport County
260 Matthew Harris 1 1 0 Hyde United
260 Liam Hearn 1 1 0 Grimsby
260 Liam Henderson 1 1 0 Gateshead
260 Charlie Henry 1 1 0 Macclesfield
260 Steven Hewitt 1 1 0 Alfreton Town
260 Garry Hunter 1 0 1 Barrow
260 Danny Jackman 1 1 0 Kidderminster Harriers
260 Ryan Jackson 1 1 0 Macclesfield
260 Kingsley James 1 1 0 Hereford United
260 Rossi Jarvis 1 1 0 Cambridge United
260 Lenell John-Lewis 1 0 1 Grimsby
260 Todd Jordan 1 1 0 Lincoln City
260 Yaser Kasim 1 0 1 Luton
260 Marcus Kelly 1 0 1 Tamworth
260 Darran Kempson 1 0 1 Alfreton Town
260 Lloyd Kerry 1 1 0 Tamworth
260 Gerard Kinsella 1 0 1 AFC Telford United
260 John Paul Kissock 1 1 0 Macclesfield
260 Glenn Little 1 1 0 Wrexham
260 Jon Macken 1 0 1 Stockport County
260 Carl Magnay 1 0 1 Gateshead
260 Matty Mainwaring 1 1 0 Stockport County
260 Phil Marsh 1 1 0 Hereford United
260 Paul Marshall 1 0 1 Stockport County
260 James Marwood 1 1 0 Gateshead
260 Rory McAuley 1 0 1 Cambridge United
260 Shay McCartan 1 1 0 Hyde United
260 Ryan McGorrigan 1 1 0 Gateshead
260 Steve McNulty 1 1 0 Luton
260 James McQuilkin 1 1 0 Hereford United
260 Alex Meaney 1 1 0 Stockport County
260 Tom Miller 1 1 0 Lincoln City
260 Adriano Moké 1 1 0 Cambridge United
260 Louis Moult 1 1 0 Nuneaton Town
260 Tom Naylor 1 0 1 Grimsby
260 Tom Nichols 1 0 1 Hereford United
260 Derek Niven 1 1 0 Grimsby
260 John Nutter 1 1 0 Lincoln City
260 Danny O'Donnell 1 1 0 Stockport County
260 Eddie Oshodi 1 1 0 Forest Green
260 Mike Pearson 1 1 0 Barrow
260 Harry Pell 1 0 1 Hereford United
260 Richard Peniket 1 1 0 AFC Telford United
260 Aaron Phillips 1 0 1 Nuneaton Town
260 Jason Prior 1 0 1 Dartford
260 Aarran Racine 1 0 1 Forest Green
260 Matt Robinson 1 0 1 Luton
260 James Rogers 1 1 0 Dartford
260 Jordan Rose 1 1 0 Alfreton Town
260 Ashley Sammons 1 1 0 Hereford United
260 Lee Sawyer 1 1 0 Woking
260 Chris Sedgwick 1 0 1 Hyde United
260 Dammy Shitta 1 0 1 Ebbsfleet United
260 Dean Sinclair 1 0 1 Woking
260 Gavin Skelton 1 1 0 Barrow
260 Danny Sleath 1 1 0 Nuneaton Town
260 Brian Smikle 1 1 0 Hereford United
260 Adam Smith 1 1 0 Lincoln City
260 Jonathan Smith 1 1 0 Luton
260 Giuseppe Sole 1 1 0 Woking
260 Daniel Sparkes 1 1 0 Braintree Town
260 Nick Symons 1 0 1 Braintree Town
260 Richard Tait 1 1 0 Tamworth
260 Solomon Taiwo 1 0 1 Luton
260 Cleveland Taylor 1 1 0 Grimsby
260 Connor Taylor 1 1 0 Nuneaton Town
260 Aswad Thomas 1 0 1 Grimsby
260 Robert Thompson-Brown 1 1 0 Nuneaton Town
260 Peter Till 1 0 1 Tamworth
260 Chris Todd 1 0 1 Hereford United
260 Phillip Turnbull 1 0 1 Gateshead
260 Ryan Valentine 1 1 0 AFC Telford United
260 Conor Washington 1 1 0 Newport
260 Ricky Wellard 1 0 1 Cambridge United
260 Chris Westwood 1 0 1 Wrexham
260 Mike Williams 1 1 0 Kidderminster Harriers
260 Stephen Wright 1 1 0 Wrexham
260 Nick Wright 1 0 1 Mansfield
260 Michael Wylde 1 0 1 Tamworth
Total: 1552 851 701  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad