NTB
 
Valg
Røde kort (Gule kort)
Nr Spiller Røde kort Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Julius Olumide Adaramola 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Råde
1 Abdel Hedi Ali 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Gjelleråsen
1 Viktor Helgi Benediktsson 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Stord
1 Aksel Berget Skjølsvik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Åndalsnes
1 Lorenzo Sebastian Carratu 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Manglerud Star
1 Jose Antonio Dominguez Borrego 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Valdres
1 Kevin Ladegård Dyrhaug 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Eide/Omegn
1 Aleksander Svartås Falla 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Jevnaker
1 Andreas Fiva 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Skarp
1 Jesper Nymoen Furuheim 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Urædd
1 Serge Balole Gamwanya 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Melhus
1 Aleksander Gjerde Gundersen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Gneist
1 Stig Haugseth 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Råde
1 Maxwell Connor Hill 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Gjøvik-Lyn
1 Håvard Holmøyvik 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Eid
1 Erik Hustad 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Skånland
1 Marcus Vilnes Iden 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Sund SK
1 Thorbjørn Berg Ilstad 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Grand Bodø
1 Malvin Ingebrigtsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Stord
1 Daniel Kjelshus 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 NTNUI
1 Jonas Knutsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Konnerud
1 Daniel Winnan Kolbjørnsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Konnerud
1 Stian Johan Laastad 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Grand Bodø
1 Joakim Gunnar Lindquist de Osma 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Trysil
1 Lars-Erik Loennechen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Manglerud Star
1 Gøran Lund 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Fauske/Sprint
1 Ole Løkken 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Orkla
1 Brahain Stiven Mosquera 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Runar
1 Odin Nordvåg 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sprint-Jeløy
1 James Nundu 1 1 0 1 0 1 1.00 0.00 0.00 Varegg
1 Sondre Svemo Nyland 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Fauske/Sprint
1 Peter Henrik Oland 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Åssiden
1 Valdrin Rexhaj 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Rilindja
1 Johan Sanden 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lyngdal
1 Viktor Smari Segatta 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Stord
1 Olav Anglevik Seim 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Gneist
1 Fredrik Sether 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Aurskog-Høland
1 Preben Gausland Stangeland 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Klepp
1 Sidikie Syllah 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Varegg
1 Trym Eirik Taranger 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Sund SK
1 Halldor Broddi Thorsteinsson 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Ålgård
1 Martin Thømt Jensen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Sprint-Jeløy
1 Eduard Tismanaru 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Morild
1 Tom Undheim 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Djerv 1919
1 Petter Klock Wergeland 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Gneist
1 Bogdan-Marius Zota 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Morild
1 Sindre Østbø 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vardeneset
Total: 47 21 26 62 29 33 0.76 0.72 0.79  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad