NTB
 
Tyskland
List lag - List turneringer - Velg land
1. CfR Pforzheim 1. FC Bocholt 1. FC Bruchsal
1. FC Eintracht Bamberg 1. FC Frankfurt 1. FC Gera 03
1. FC Kleve 1. FC Lok Stendal 1. FC Mönchengladbach
1. FC Neubrandenburg 1. FC Phoenix Luebeck 1. FC Sand
1. FC Sonthofen 1. FC Trogen 1. FC Wülfrath
1. Göppinger SV 1860 München 1860 München II
Aalen Aalen II Aindling
Alemannia Aachen Alemannia Aachen II Alemannia Waldalgesheim
Altona 93 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld II
Arminia Hannover Arminia Ludwigshafen ASC 09 Dortmund
Askania Bernburg ASV Burglengenfeld ASV Cham
ASV Durlach ASV Fussgonheim ASV Hollfeld
ASV Neumarkt ASV Vach Atlas Delmenhorst
ATSV Erlangen Augsburg Augsburg II
Babelsberg Bad Durrheim Bad Hersfeld
Bahlinger SC Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Kvinner
Bayer Leverkusen II Bayer Leverkusen U19 Bayern Alzenau
Bayern Munich/Eintracht Frankfurt Bayern München Bayern München Kvinner
Bayern München Kvinner Bayern München II Bayern München U19
Bayreuth BC Aichach BCF Wolfratshausen
Bergedorf 85 Bergisch Gladbach Berliner AK 07
Betzdorf BFC Dynamo BFC Preussen
Bischofswerdaer FV Blau-Weiss 1890 Berlin Blau-Weiss Lohne
Blumenthaler SV Bochum Bochum II
Bonner SC Borussia Dortmund Borussia Dortmund II
Borussia Dortmund U19 Borussia Freialdenhoven Borussia Fulda
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach Kvinner Borussia Mönchengladbach II
Borussia Mönchengladbach U19 Borussia Neunkirchen Bottrop
Bramfelder SV Brandenburger SC Süd Breesener SV Guben Nord
Breitenfelder SV Bremer SV Bremerhaven
Brinkumer SV Bruhl BSC Hastedt
BSG Chemie Leipzig BSG Wismut Gera BSV Hürtürkel
BSV Ölper BTS Neustadt Buchonia Flieden
Budissa Bautzen Buxtehuder SV BV Cloppenburg Kvinner
BW Bornreihe BW Friesdorf BW Schwalbe Tündern
BW Zorbau Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena B
CFC Hertha 06 Chemnitzer Chemnitzer II
Cloppenburg Club Italia Berlino Concordia Ihrhove
Condor Hamburg Cronenberger SC Darmstadt 98
Delbrücker DJK Ammerthal DJK Bad Homburg
DJK Don Bosco Bamberg DJK Gebenbach DJK Teutonia St. Toenis
DJK Vilzing DJK-SV Phoenix Schifferstadt Donaustauf
Dorfmerkingen Dresdner SC DSC 99 Düsseldorf
DSC Wanne-Eickel Dueren Duisburg
Duisburg Kvinner Duisburg II Dynamo Dresden
Dynamo Dresden II Eckernförder SV EGC Wirges
Eider Büdelsdorf Eimsbutteler Einheit Kamenz
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig II Eintracht Cuxhaven
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt U19
Eintracht Norderstedt Eintracht Nordhorn Eintracht Northeim
Eintracht Rheine Eintracht Stadtallendorf Eintracht Trieier B
Eintracht Trier Eintracht Wetzlar Eisbachtaler Sportfreunde
Elversberg Elversberg B Emmendingen 03
Energie Cottbus Energie Cottbus II Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue II ESC Geestemünde Eschborn
Essen Kvinner ETSV Weiche Eutin 08
FC 08 Villingen FC 1906 Erlensee FC 1931 Eddersheim
FC Affing FC Amberg FC An der Fahner Hoehe
FC Angeln 02 FC Anker Wismar FC Bad Kötzting
FC Bergheim 2000 FC Brünninghausen FC Deisenhofen
FC Denzlingen FC Dornbreite Lübeck FC Ederbergland
FC Eilenburg FC Einheit Rudolstadt FC Eisenach
FC Elmshorn FC Germania Friedrichstal FC Grimma
FC Hagen/Uthlede FC Hanau 93 FC Heidenheim U19
FC Hennef 05 FC Hertha Wiesbach FC Hürth
FC Inde Hahn FC Ismaning FC Kaan-Marienborn 07
FC Karbach FC Kilia Kiel FC Kray
FC Kutzhof FC Lenzkirch FC Mecklenburg Schwerin
FC Memmingen FC Monheim FC Pipinsried
FC Pommern Greifswald FC Preussen Espelkamp FC Reher/Puls
FC Remscheid FC Rielasingen-Arlen FC Rottach-Egern
FC Schwalmstadt FC Schweinberg FC Schweinfurt II
FC Schönberg FC Singen 04 FC Speyer 09
FC Sportfreunde Heppenheim FC Strausberg FC Süderelbe
FC Tuerkiye Wilhelmsburg FC Union 60 FC Unterföhring
FC Viktoria 1889 FC Viktoria Kahl FC Voran Ohe
FC Wegberg-Beeck FC Zuzenhausen FCA Darmstadt
FCA Walldorf FCA Walldorf II Feucht
Flensburg 08 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf II
Fortuna Koeln II Fortuna Köln Frankfurt Kvinner
Freiberg Freiburg Freiburg Kvinner
Freiburg II Freiburg U19 Freiburger FC
Friedrichshaller SV FSC Lohfelden FSV 08 Bissingen
FSV 63 Luckenwalde FSV Barleben 1911 FSV Bentwisch
FSV Braunfels FSV Duisburg FSV Erlangen-Bruck
FSV Fernwald FSV Frankfurt FSV Frankfurt B
FSV Jägersburg FSV Martinroda FSV Salmrohr
FSV Union Fürstenwalde FSV Vohwinkel FSV Wacker 03 Gotha
FSV Wacker Nordhausen II FT Braunschweig FV Bad Vilbel
FV Biebrich 02 FV Diefflen FV Dudenhofen
FV Engers FV Eppelborn FV Loerrach-Brombach
FV Ravensburg Germania 90 Schöneiche Germania Egestorf/Langreder
Germania Erftstadt-Lechenich Germania Halberstadt Germania Leer
Germania Ober-Roden Germania Schnelsen Gievenbeck
Glesch-Paffendorf Gonsenheim Goslarer SC
Greifswalder SV Greuther Fürth Greuther Fürth II
Grün-Weiß Piesteritz Gundelfingen GW Wolfen
Gütersloh Habenhauser FV Halbach Brebach
Hallescher Hallescher II Hamborn 07
Hamburg Hamburg II Hamburger SV III
Hamm United Hammer SpVgg Hannover
Hannover 96 II Hannover 96 U19 Hannoverscher SC
Hansa Rostock Hansa Rostock B Hasborn
Hassia Bingen Havelse HEBS Hamburg
Heeslinger Heesseler SV Heidenauer SV
Heidenheim Heidenheim II Heider SV
Heikendorfer SV Hertha Berlin Hertha Berlin II
Hertha Berlin U19 Hertha Zehlendorf Hessen Kassel
Hessen Kassel B Hilal Bergheim Hoffenheim
Hoffenheim Kvinner Hoffenheim II Hoffenheim U19
Hohenstein-Ernstthal Hollenbach Holstein Kiel
Holstein Kiel B Holstein Kiel U19 Holzwickeder
Homburg Hordel HSV Barmbek-Uhlenhorst
Husumer SV Hünfelder SV I. SC Göttingen 05
Illertissen Ingolstadt Ingolstadt II
Ingolstadt U19 Inter Leipzig Inter Türkspor Kiel
Itzehoer SV Jahn Regensburg Jahn Regensburg B
Jena Kvinner Kaiserslautern Kaiserslautern II
Karlsruhe Karlsruher FV Karlsruher II
Karlsruher SC U19 Kehler FV Kickers Emden
Kickers Offenbach Kickers Offenbach B Kirchheim/Teck
Klub Kosova Hamburg Koblenz Koblenz B
KSV Baunatal KSV Klein-Karben Köln
Köln Kvinner Köln II Köln U19
Leher Lengerich Lichtenrader BC 25
Lichterfelder FC Lippstadt Lokomotive Leipzig
Ludwigsfelder FC Luebars Lupo-Martini Wolfsburg
Lübeck Lübeck B Lüneburger SK
Lüneburger SK Hansa Magdeburg Magdeburger SV
Mainz Mainz 05 II Mainz 05 U19
Malchower SV Mannheim Mayen
Meiendorfer SV Meppen Meppen Kvinner
MSV Pampow MSV-Frauen Kvinner MTV Eintracht Celle
MTV Gifhorn MTV Wolfenbuettel Neckarrems
Neckarsulmer Sport-Union Neuruppin Niederwenigern
Niendorfer TSV Normannia Gmünd NTSV Strand
Nürnberg Nürnberg II Nürnberg U19
Nöttingen Oberlausitz Neugersdorf Oberneuland
Oberneuland B Offenbach Offenburger FV
Oggersheim Oldenburger SV Optik Rathenow
Oranienburger OSC Bremerhaven OSC Vellmar
Osnabrück Osnabrück II Osterholz-Scharmbeck
Oststeinbeker SV OT Bremen Paderborn
Pansdorf Pesch Pfeddersheim
Pfullendorf Pirmasens Pirmasens II
Plauen Preetzer TSV Preussen Muenster II
Preussen Münster Preußen Hameln Preußen Münster U19
PSV Union Neumünster PSV Wesel-Lackhausen Ratingen 04/19
RB Leipzig RB Leipzig II RB Leipzig U19
Regional XI Crailsheim Reinickendorf Reinickendorfer Füchse
Reutlingen Rheden Rostocker FC 1895
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Cuxhaven Rot-Weiss Erfurt
Rot-Weiss Erfurt II Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen II
Rot-Weiss Frankfurt Rot-Weiss Oberhausen Rot-Weiß Darmstadt
Rot-Weiß Oberhausen II Rotenburger SV RSV Eintracht
RSV Meinerzhagen RSV Waltersdorf 09 RSV Weyer
RSV Würges RW Erfurt U19 RW Walldorf
RWO Alzey Röchling Völklingen Saar 05 Saarbrücken
Saarbruecken/Bayer Leverkusen Saarbrücken Saarbrücken II
Sachsen Leipzig Sand Kvinner Sandhausen
SB Chiemgau Traunstein SB/DJK Rosenheim SC Alstertal-Langenhorn
SC Blau-Weiss 94 Papenburg SC Borea Dresden SC Borgfeld
SC Comet Kiel SC Concordia von 1907 SC Düsseldorf-West
SC Egenbüttel SC Eltersdorf SC Fürstenfeldbruck
SC Hassel SC Hauenstein SC Hessen Dreieich
SC Idar-Oberstein SC Kapellen-Erft SC Lahr
SC Langenhagen SC Lehe-Spaden SC March
SC Olching SC Paderborn 07 II SC Roland Beckum
SC Spelle-Venhaus SC Vahr-Blockdiek SC Velbert
SC Vier- und Marschlande SC Viktoria Griesheim SC Waldgirmes
SC Weiche Flensburg 08 SC Weyhe Schalke 04
Schalke 04 II Schalke 04 U19 Schleswiger SV
Schott Mainz Schutterwald Schwarz-Weiß Duesseldorf
Schwarz-Weiß Rehden Schwedt Schweinfurt
SCW Göttingen Seligenporten SFC Stern 1900
SFL Bremerhaven SG Aumund-Vegesack SG Bad Breisig
SG Blau-Gelb Laubsdorf SG Finnentrop/Bamenohl SG Gensingen/Grolsheim
SG Köln-Worringen SG Meisenheim Desloch SG Muelheim-Kaerlich
SG Treis/Allendorf Siegburger SV 04 Siegen
SKV Haahnlein Solingen-Wald Sonnenhof Grossaspach
Spandauer SV Sparta Bremerhaven Sportfreunde Baumberg
Sportfreunde Köllerbach Sportfreunde Lauffen Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Oestrich-Iserlohn Sportfreunde Seligenstadt Sportfreunde Troisdorf
SpVg Brakel SpVg BW 90 Berlin SpVg Frechen 20
SpVg Porz 1919 SpVg Schonnebeck Spvg Wesseling-Urfeld
SpVgg 05 Oberrad SpVgg 06 Ketsch SpVgg Ansbach 09
SpVgg Au/Iller SpVgg Baiertal SpVgg Bayern Hof
SpVgg Burgbrohl SpVgg Erkenschwick SpVgg Grün-Weiß Deggendorf 03
SpVgg Hadamar SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Jahn Forchheim
SpVgg Landshut SpVgg Lindau SpVgg Neckarelz
SpVgg Neu Isenburg SpVgg Ruhmannsfelden SpVgg Selbitz
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Vreden SpVgg Weiden
SSC Hagen Ahrensburg SSV Jeddeloh SSV Markranstädt
SSV Merten SSV Naturns SSV Vorsfelde
St. Pauli St. Pauli II Staaken
Stuttgart Stuttgart II Stuttgarter Kickers
Stuttgarter Kickers B SuS Neuenkirchen SuS Stadtlohn
SV 1914 Eilendorf SV 1920 Heftrich SV Ahlerstedt/Ottendorf
SV Alemannia Haibach SV Altlüdersdorf SV Auersmacher
SV Bad Rothenfelde SV Bavenstedt SV Blankenese
SV Bonlanden SV Breinig SV Curslack-Neuengamme
SV Darmstadt U19 SV Dessau 05 SV Deutz 05
SV Drochtersen/Assel SV Eichede SV Eichede II
SV Erlbach SV Erlenbach am Main SV Falkensee-Finkenkrug
SV Frisia 03 RL SV Grohn SV Gruen-Weiß Brieselang
SV Halstenbek-Rellingen SV Heilbronn Leinbach SV Heimstetten
SV Hemelingen SV Henstedt-Ulzburg SV Holthausen-Biene
SV Hönnepel-Niedermörmter SV Kickers Pforzheim SV Kirchanschöring
SV Lichtenberg 47 SV Linx SV Lohmar
SV Lurup SV Mehring SV Memmelsdorf
SV Mering SV Merseburg 99 SV Mettlach
SV Morlautern SV Neuhof SV Niederauerbach
SV Nierfeld SV Oberachern SV Oberschopfheim
SV Preussen 09 Reinfeld SV Pullach SV Raisting
SV Ramlingen/Ehlershausen SV Ringschnait SV Rot-Weiß Hadamar
SV Roßbach/Wied SV Rödinghausen SV Sandhausen ll
SV Schackendorf SV Schalding-Heining SV Schermbeck
SV Schermbeck 2020 SV Schott Jena SV Sonsbeck
SV Spielberg SV Steinbach 1920 SV Straelen
SV Uedesheim SV Victoria Seelow SV Waldkirch
SV Waren 09 SV Wiesbaden SV Wuermla
SV Zeilsheim SV Zimmern SV Zweckel
SVG Göttingen SW Essen Sylt
Tasmania Berlin TB Berlin TB Uphusen
TeBe Berlin B Teiningen Teningen
Teutonia Ottensen Teutonia Uelzen Teutonia Watzenborn-Steinberg
TGM SV Jügesheim Thannhausen Todesfelde
Torgelower SV Greif TS Woltmershausen TSB Flensburg
TSC Euskirchen TSG Backnang TSG Balingen
TSG Messel TSG Neustrelitz TSG Roth
TSG Sprockhövel TSG Weinheim TSG Wörsdorf
TSV 1860 Rosenheim TSV 1861 Noerdlingen TSV 1877 Gerbrunn
TSV 1880 Wasserburg TSV 1896 Rain TSV Abtswind
TSV Altenholz TSV Aubstadt TSV Bogen
TSV Buchbach TSV Buchholz TSV Crailsheim
TSV Dachau 1865 TSV Emmelshausen TSV Friedrichsberg-Busdorf
TSV Germania Windeck TSV Gersthofen TSV Grolland
TSV Großbardorf TSV Grunbach TSV Hertha Walheim
TSV Ilshofen TSV Karlburg TSV Klausdorf
TSV Kleinrinderfeld TSV Kornburg TSV Kottern-St. Mang
TSV Kronshagen TSV Kropp TSV Landsberg
TSV Langstadt TSV Lehnerz TSV Lägerdorf
TSV Marl-Hüls TSV Meerbusch TSV Melchiorshausen
TSV Neudrossenfeld TSV Ottersberg TSV Sasel
TSV Schilksee TSV Schwaben Augsburg TSV Schwabmünchen
TSV Steinbach TSV Uetersen TSV Völpke
TSV Wankendorf TSV Wulsdorf TSV Zusmarshausen
Tuerkspor Augsburg TuRa Meldorf Turbine Potsdam Kvinner
Turk Gucu Friedberg TuRU Düsseldorf TuS Bersenbrueck
TuS Bösinghoven TuS Celle TuS Dassendorf
TUS Dietkirchen TuS Dornberg TuS Efringen-Kirchen
TuS Ennepetal TuS Erndtebrück TuS Germania Schnelsen Kvinner
TuS Güldenstern Stade TuS Haltern TuS Hartenholm
TuS Heeslingen TuS Heven TuS Holzkirchen
TuS Komet Arsten TuS Lingen TuS Marienborn
TuS Mechtersheim Tus Mensfelden TuS Osdorf
TuS Pewsum TuS RW Koblenz TuS Schwachhausen
TuS Sulingen TV Herkenrath TV Jahn Hiesfeld
TV Jahn Schneverdingen TV Kalkum-Wittlaer TVD Velbert
Türkgücü München Türkiyemspor Berlin Türkspor Bremen
Uerdingen Uhlenhorster SC Paloma Ulm
Ulm B Union Berlin Union Berlin II
Union Nettetal Union Sandersdorf Union Tornesch
Unterhaching Unterhaching B V/W Billstedt
Vatan Sport Bremen VdS Nievenheim Velbert
Veltins-Auswahl Verl VfB 03 Hilden
VfB Auerbach VfB Dillingen VfB Eichstätt
VfB Fichte Bielefeld VfB Fortuna Chemnitz VFB Ginsheim
VfB Homberg VfB Hüls VfB Krieschow
VfB Marburg VfB Oldenburg VfB Pößneck
VfB Speldorf VfB Wissen VfL Alfter
VfL Benrath VfL Bremen VfL Bückeburg
VfL Frohnlach VfL Halle 1896 VfL Hamburg
VfL Hamm VfL Leverkusen VfL Lohbrügge
VfL Maschen VfL Oldenburg VfL Oythe
VfL Pinneberg VfL Rhede VfL Rheinbach
VfL Vichttal VfR Fischeln VfR Garching
VfR Horst VfR Neumünster VfV Hildesheim
Victoria Clarholz Victoria Hamburg Viktoria Arnoldsweiler
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Berlin U19 Viktoria Kelsterbach
Viktoria Köln Viktoria Urberach Vorwarts-Wacker
VSG Altglienicke Wacker Burghausen Wacker Burghausen B
Wacker Nordhausen Waldhof Mannheim Wandsbeker TSV Concordia
Wattenscheid Wedeler TSV Wehen U19
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden II Werdenberg Auswahl
Werder Bremen Werder Bremen Kvinner Werder Bremen C
Werder Bremen II Werder Bremen U19 Westfalia Herne
Westfalia Rhynern Wiedenbrück Wilhelmshaven
Wilhelmshaven B Wolfsburg Wolfsburg Kvinner
Wolfsburg II Wolfsburg U19 Wormatia Worms
Wunstorf Wuppertaler SV Wuppertaler SV B
Würzburger Würzburger Kickers Würzburger Kickers II
ZFC Meuselwitz Zweibrücken Zwickau

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad