NTB
 
Australia
List lag - List turneringer - Velg land
1st Brigade A-League All Stars AC Carina
Acacia Ridge FC Adamstown Rosebud Adelaide Blue Eagles
Adelaide City Adelaide Cobras Adelaide Comets
Adelaide Force Adelaide Hills Adelaide Olympic
Adelaide Raiders Adelaide United Adelaide United Kvinner
Adelaide United Youth Adelaide Victory Albany Creek
Altona Magic Altona Magic U20 Annerley
ANU FC APIA Leichhardt Tigers Armadale
Armadale U20 Ashburton United SC Kvinner Avondale
Avondale Heights U20 Balcatta Balcatta U20
Ballarat City Balmain Tigers FC Bankstown Berries
Bankstown City Lions Bayside United Bayswater City
Bayswater City U20 BeachSide Belconnen United
Belconnen United FC Kvinner Bendigo City Bentleigh Greens
Bentleigh Greens U20 Blacktown City Blacktown Spartans
Bonnyrigg White Eagles Boroondara Eagles FC WPL Kvinner Box Hill United
Box Hill United SC Kvinner Brighton SC Kvinner Brisbane Athletic
Brisbane City Brisbane City U20 Brisbane Force
Brisbane Knights Brisbane Roar Brisbane Roar FC Kvinner
Brisbane Roar NYL Brisbane Roar U20 Brisbane Strikers
Brisbane Strikers U20 Broadmeadow Magic Brunswick City
Bulleen Lions Bulleen Lions U20 Bunbury Forum Force
Bundaberg Spirit Bundoora United FC Kvinner Burnie United
Caboolture FC Cairnlea FC Kvinner Cairns FC
Campbelltown City Canberra City Canberra FC
Canberra Olympic Canberra United FC Kvinner Canberra United Youth
Canning City Capalaba Capalaba Bulldogs U20
Capricorn Cougars Casey Comets FC Kvinner Casey Panthers SC Kvinner
Casuarina Caulfield United Cobras SC Kvinner Centenary Stormers
Central Coast Mariners Central Coast Mariners Academy Central Queensland
Charlestown City Blues Clarence Kvinner Clarence United
Cockburn City Cockburn City U20 Cooma Tigers
Coomera Croydon Kings Cumberland United
Dandenong City Dandenong City U20 Dandenong Thunder SC
Dandenong Thunder SC U20 Darwin Dragons Darwin Hearts FC
Darwin Olympic Devonport City Eastern Lions
Eastern Lions SC U20 Eastern Suburbs Eastern Suburbs Kvinner
Eastern Suburbs U20 Eastern Suburbs Youth Kvinner Eastern United FC
ECU Joondalup ECU Joondalup U20 Edgeworth Eagles
Enfield City Falcons FC Bendigo FC Bulleen Lions Kvinner
FFA Centre of Excellence FFA Centre of Excellence Youth Floreat Athena
Floreat Athena U20 FNQ Bulls FNQ FC Heat
Forrestfield United SC Forrestfield United SC U20 Fraser Park
Fulham United FC FW NTC Gawler SC
Geelong SC Glenorchy Knights Glenorchy Knights Kvinner
Gold Coast City Gold Coast City U20 Gold Coast Knights
Gold Coast Knights U20 Gold Coast Stars Gold Coast United
Gold Coast United FC U20 Goulburn Strikers Goulburn Valley Suns
Grange Thistle Green Gully Cavaliers Green Gully SC U20
Gungahlin United Gwelup Croatia Gwelup Croatia U20
Hakoah Sydney City East Hamilton Olympic Heidelberg United
Heidelberg United Kvinner Heidelberg United U20 Hellenic
Hills Brumbies Hobart Olympic Hobart Tilford Zebras Kvinner
Hobart Zebras Holland Park Hawks Hume City
Hume City FC U20 Inglewood United Inglewood United U20
Ipswich City Ipswich Knights Ipswich Knights U20
Joondalup United FC Joondalup United U20 Kingborough Lions
Kingston City Kingston City Lake Macquarie
Lambton Jaffas FC Langwarrin SC Launceston City
Launceston United Lions FC Lions FC U20
Logan Lightning Logan United Macarthur Rams
Magpies Crusaders Maitland Mandurah City
Mandurah City U20 Manly United Manningham United Blues
Marconi Stallions Melbourne City Melbourne City FC Kvinner
Melbourne City U20 Melbourne Knights Melbourne Knights FC U20
Melbourne Victory Melbourne Victory Kvinner Melbourne Victory U20
Mitchelton Mitchelton U20 Modbury Jets
Moggill Monaro Panthers Moreland City
Moreland Zebras Moreton Bay United Moreton Bay United Kvinner
Moreton Bay United U20 Moreton Bay United Youth Kvinner Mount Gravatt
Mounties Wanderers Mt Druitt Town Rangers Murray United
Nakara Azzurri NAU Rangers New Farm United
New Town Eagles Newcastle Jets Kvinner Newcastle United Jets
Newcastle United Jets Youth Noarlunga United North Eastern Metro Stars
North Geelong Warriors North Geelong Warriors U20 North Pine
North Queensland United FC North Shore Mariners North Star FC
North Sunshine Eagles Kvinner Northcote City Northcote City FC U20
Northern Demons Northern Fury Northern Rangers
Northern Spirit Northern Tigers NQ Razorbacks
NTC Kvinner NTC Northern Nunawading City
O'Connor Knights Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons FC U20
Olympia Olympia Kvinner Olympic FC
Olympic FC Kvinner Olympic FC U20 Olympic Youth Kvinner
Oxley United Padres Palm Beach SC Kvinner
Palm Beach SC Youth Kvinner Palm Beach Sharks U20 Palmerston La-Faek
Para Hills Knights Park Ridge Parramatta Eagles
Parramatta Power Pascoe Vale Pascoe Vale SC U20
Peninsula Power Peninsula Power Kvinner Peninsula Power U20
Peninsula Power Youth Kvinner Penrith Nepean United Perth Glory
Perth Glory Kvinner Perth Glory B Perth Glory U20
Perth SC Perth U20 Pine Hills
Pine Rivers United Playford City Patriots Port Adelaide Lion
Port Darwin Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks SC U20
Preston Lions Prospect Knights Queanbeyan City
Queensland Academy of Sport Redlands United Redlands United U20
Richmond Richmond FC Kvinner Richmond U20
Riverina Rhinos Riverside Olympic Rochedale Rovers
Rockdale City Suns Rockingham City FC Rockingham City FC U20
Rydalmere Salisbury United Samford Rangers
Sandringham SC Kvinner SC Poysdorf SD Raiders FC
Seaford Rangers Seaford United SC Kvinner Senior NTC Kvinner
Shamrock Rovers Perth FC Somerset Sorrento
Sorrento U20 South Adelaide Panthers South Cardiff
South Hobart South Melbourne South Melbourne FC U20
South Melbourne Womens FC Kvinner South Springvale South West Queensland Kvinner
South West Queensland Youth Kvinner South Yarra FC Kvinner Southern Cross United
Southern Stars Souths United Souths United Kvinner
Souths United U20 Souths United Youth Kvinner Southside Eagles
Spirit FC Springvale White Eagles St Albans Saints
St Albans Saints U20 St George City St George FC
St George Willawong FC Stirling Lions Stirling Lions U20
Sturt Lions Subiaco Subiaco U20
Sunshine Coast Sunshine Coast U20 Sunshine Coast Wanderers
Sunshine Coast Wanderers U20 Sunshine George Cross Surfers Paradise
Sutherland Sharks Swan United SWQ Thunder
SWQ Thunder U20 Sydney Sydney FC Kvinner
Sydney FC Youth Sydney Olympic Sydney United 58 FC
Sydney University SFC Taringa Rovers Taroona
Taroona Kvinner The Cove The Gap
The Gap Kvinner The Gap Youth Kvinner The Lakes
Toowong Toronto Awaba Tuggeranong United
Tuggeranong United Kvinner Ulverstone Ulverstone Kvinner
University of Queensland University Of Queensland Kvinner University Of Queensland Youth Kvinner
University of Tasmania University of Tasmania Kvinner Valentine Phoenix
Vipers FC Virginia United VTC Football
Werribee City Werribee City U20 West Adelaide
West Sydney Berries West Torrens Birkalla West Wallsend
Western Knights Western Pride Western Pride Kvinner
Western Pride U20 Western Spirit Western Strikers
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers FC Kvinner Western Sydney Wanderers FC Youth
Western United FC Weston Workers White City Woodville
Whitsunday Miners Whittlesea Ranges Wide Bay Buccaneers
Wide Bay Buccaneers U20 Woden Weston Woden Weston Kvinner
Wollongong Community FC Wolves FC Wolves FC U20

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad