NTB
 
Peru
List lag - List turneringer - Velg land
Academia Cantolao Aguila Alfonso Ugarte de Puno
Alfredo Salinas Alianza Atlético Alianza Cristiana
Alianza Lima Alianza Porvenir-Unicachi Alianza Universidad
América Cochahuayco Asociacion Deportiva Tarma Atletico Grau
Atlético Minero Atletico Torino Ayacucho
Barrio Nuevo Binacional Carlos Orellana
Carlos Stein Cielo Cienciano
Club Carlos A. Mannucci Cobresol FBC Colegio Nacional Iquitos
Comercial Aguas Verdes Comerciantes FC Comerciantes Unidos
Coronel Bolognesi Credicoop San Cristobal Credicoop San Roman
Cristal Tumbes CS Makiso Defensor La Bocana
Defensor Laure Sur Defensor San Alejandro Deportivo Ascension
Deportivo Aviación Deportivo Coopsol Deportivo Garcilaso
Deportivo Hualgayoc Deportivo Independiente Miraflores Deportivo Llacuabamba
Deportivo Los Caimanes Deportivo Municipal Deportivo Venus
Diablos Rojos EGB Tacna Heroica Escuela de Futbol JTR
Estudiantil CNI Franciscano San Roman Hijos de Acosvinchos
Huamachuco IDUNSA Independiente Aguas Verdes
José Gálvez Jose Maria Arguadas Juan Aurich
Juan Aurich Pastor Kola San Martin La Colina
La Peña Sporting Las Palmas León de Huánuco
Mariategui de Picota Melgar Miguel Grau
Molinos El Pirata Municapal de Agomarca Municipal de Kimbiri
Nacional FBC Octavio Espinosa de Ica Pacifico
Real Garcilaso Real Maracana Kvinner Retamoso
San Jose Agua Blanca San Simón Santa Rosa
Santos FC Sport Águila Sport Áncash
Sport Boys Sport Chavelines Juniors Sport Estrella
Sport Huancayo Sport Huancayo Reserves Sport Huanta
Sport La Vid Sport Loreto Sport Marino
Sport Rosario Sport Victoria Sporting Cristal
Sporting Cristal Reserves Sportivo Huracán Tecnológico Campo Verde
Total Chalaco Union Alfonso Ugarte Unión Comercio
Union Huaral Union San Martin Union Tarapoto
Universidad César Vallejo Universidad San Marcos Universidad San Martin
Universitario UTC Walter Ormeño
Willy Serrato

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad