NTB
 
Argentina
List lag - List turneringer - Velg land
9 de Julio Rafaela Acassuso AD 9 de Julio
Agropecuario Aldosivi Alianza Coronel Moldes
Alianza de Cutral Có All Boys Almagro
Almirante Brown Altos Hornos Zapla Alumni de Villa Maria
Alvarado Américo Tesorieri Andino Sport Club
Argentino de Merlo Argentino de Quilmes Argentinos Juniors
Arsenal de Sarandí Atlanta Atlas
Atlético de Rafaela Atletico Guemes Atlético Paraná
Atlético Policial Atlético Tucumán Banfield
Barracas Central Belgrano Ben Hur
Berazategui Boca Juniors Boca Juniors Kvinner
Boca Juniors U20 Boca Unidos Brown
C.A.I. CA Liniers Canuelas
CASD Camioneros CD Libertad Central Ballester
Central Córdoba de Rosario Central Córdoba de Santiago del Estero Central Norte
Chacarita Juniors Chaco For Ever Circulo Deportivo
Club Atlético Racing Club Cipolletti Club Ferro Carril Oeste
Club General Belgrano Club Lujan Club Rivadavia
Club Sportivo Penarol Colegiales Colón
Comunicaciones Concepción Crucero del Norte
CSD Liniers Defensa y Justicia Defensores de Belgrano
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo Defensores de Cambaceres Defensores de Pronunciameniento
Defensores Unidos Deportivo Armenio Deportivo Español
Deportivo Guaymallén Deportivo Madryn Deportivo Maipu
Deportivo Mandiyu Deportivo Merlo Deportivo Moron
Deportivo Riestra Deportivo Rincon Deportivo Roca
Desamparados Dock Sud Douglas Haig
El Porvenir Estudiantes Estudiantes de Caseros
Estudiantes de Rio Cuarto Excursionistas Fénix
Ferro Carril Oeste Flandria Gimnasia de Jujuy
Gimnasia de La Plata Gimnasia Mendoza Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Tiro Godoy Cruz Guarani Antonio Franco
Guillermo Brown Gutiérrez Huracán
Huracán Las Heras Huracan Tres Arroyos Independiente
Independiente Chivilcoy Independiente de Neuquén Independiente Rivadavia
Instituto Ituzaingo Jorge Gibson Brown
Justo Jose de Urquiza Juventud Antoniana Juventud Unida
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida Universitario La Emilia
Laferrere Lamadrid Lanús
Leandro N. Alem Los Andes Midland
Mitre Newell's Old Boys Nueva Chicago
Olimpo Patronato de Parana Platense
Quilmes Racing Club Racing de Cordoba
Racing de Olavarría Racing de Trelew Real Pilar
Rivadavia Venado Tuerto River Plate River Plate 2
Rosario Central Sacachispas San Jorge de Tucumán
San Lorenzo San Lorenzo de Alem San Martín
San Martin Burzaco San Martín de Formosa San Martín de Tucumán
San Miguel San Telmo Sansinena BB
Santamarina Sarmiento Sarmiento de Resistencia
SC Pacifico Sol de América Sol de Mayo
Sportivo Barracas Sportivo Belgrano Sportivo Estudiantes
Sportivo Italiano Sportivo Italiano Sportivo Las Parejas
Sportivo Patria Talleres Talleres de Remedios de Escalada
Temperley Textil Mandiyú Tigre
Tigre U20 Tiro Federal Tiro Federal Bahía Blanca
Tristan Suarez UAI Urquiza Unión (VK)
Unión Aconquija Union de Mar del Plata Unión de Santa Fe
Union de Sunchales Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield de San Ramón
Velez Sarsfield U20 Viale FBC Victoriano Arenas
Villa Dálmine Villa Mitre Villa San Carlos

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad