NTB
 
Russland
List lag - List turneringer - Velg land
Afips Afipsky Akademia Rostov Akademiya
Akademiya Futbola Tambov Kvinner Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2
Akhmat Grozny U21 Akron Tolyatti Alania Vladikavkaz
Alania Vladikavkaz U21 Alania-d Vladikavkaz Amkar Junior
Amkar Perm Amkar U21 Amur-2010
Angusht Nazran Anzhi Anzhi B
Anzhi Makhachkala U19 Anzhi Makhachkala U21 Anzhi-Junior Zelenodolsk
Ararat Moskva Armavir Arsenal Tula
Arsenal Tula II Astrakhan Avangard Kursk
Avangard Podolsk Avtodor Baikal
Baikal Irkutsk Balashikha Baltika
Bataisk 2007 Belogorsk Belomorets Severodvinsk
Beslan Biolog Novokubansk Chayka
Chelyabinsk Chernomorets Chertanovo
Chertanovo Moscow 2 Chertanovo Moskva Kvinner Chita
CSKA Moskva CSKA Moskva Kvinner CSKA Moskva U19
CSKA Moskva U21 Dagdissel Dimitrovgrad
Dinamo Barnaul Dinamo Kirov Dinamo Kostroma
Dinamo Mokva U21 Dinamo Moskva Dinamo Moskva II
Dinamo SPb Dinamo Stavropol Dinamo Vologda
Dolgoprudny Domodedovo Donchanka Azov Kvinner
Druzhba Dynamo Bryansk Dynamo Stavropol
Energiya Volzhskiy Energomash Belgorod Fakel Voronezh
Fakel-M Voronezh FC Dobrica FC Energy Voronezh Kvinner
FC Krasnodar U19 FC Krasnodar U21 FC Kuzbass
FC MVD Rossii FC Orenburg II FC Rotor Volgograd II
FC Rus FC Tambov FC Ufa II
FC Vidnoe FC Vologda FC Zhemchuzhina
FC Zorky FK Kupavna FK Meteor
FK Moskva FK Rostov U21 FK Taganrog
Forte Taganrog Fosforit Kingisepp Gornyak
Gubkin Inter Cherkessk Irtysh Omsk
Ismaylowo Kvinner Istra Kaluga
KAMAZ Karelia Petrozavodsk Kazanka Moskva
Khimik Dzerzhinsk Khimik Novomoskovsk Khimki
Khimki 2 Kolomna Kraskovo
Krasnodar Krasnodar 2 Krasnodar 2000
Krasnodar 3 Krasny Krilja Sovetov
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov Samara U21 Kuban Kholding
Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar II Kuban Krasnodar U21
Kubanochka Krasnodar Kvinner Kvant Obninsk Lada SOK
Lada Togliati Lada Togliatti Kvinner Legion Dynamo
Leningradets Lokomotiv Liski Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva U19 Lokomotiv Moskva U21 Luch Energiya Vladivostok II
Luch Vladivostok Luki-Energiya Makhachkala
Mashuk-KMV Metallurg Asha Metallurg Lipetsk
Metallurg Oskol Metallurg Vyksa Metallurg-Kuzbass N.
Metalurg Vidnoe Mitos Mordovia Saransk
Mordovya U21 Mostovik-Primorye Murom
Nara-ShBFR Naro-Fominsk Neftekhimik Nika Moscow
Nizhny Novgorod Nosta Novotroitsk Novokuznetsk
Novosibirsk FK Odintcovo Okean Nakhodka
Oktan Perm Olimp Khimki Olimpia Gelendzhik
Olimpia Volgograd Olimpiets DUSSH Olimpiyets Nizhny Novgorod
Orenburg Oryol PFC Sochi II
PFC Sotsji Piter Saint Petersburg Podolye Podolskiy Rayon
Pskov-747 Rodina Rossiyanka Kvinner
Rostov Rotor Rotor Volgograd
Rubin Kazan Rubin Kazan U21 Rubin-2 Kazan
Ryazan VDV Kvinner SAC Moscow Sakhalin
Salyut Belgorod Saturn Saturn 2
Sever Murmansk SFC CRFSO Smolensk Shakhter Peshelan
Sheksna Shinnik Yaroslavl Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk 2 Sibiryak Bratsk SKA Rostov
SKA-Energia Slavyanskiy Smena
Smolensk Sochi Sodovik
Sokol Saratov Solaris Moskva SOYUZ-Gazprom Izhevsk
Spartak Kostroma Spartak Moscow U19 Spartak Moskva
Spartak Moskva 2 Spartak Moskva U21 Spartak MZK
Spartak Nalchik Spartak Tambov Spartak Vladikavkaz
Spartak Yoshkar-Ola Strogino Syzran-2003
Tekstilshchik Tom Tomsk Tom Tomsk II
Torpedo Moskva Torpedo Vladimir Torpedo Zhavronki
Torpedo-ZIL Tosno Tosno-M Tosno
Tuapse Tver FC Tyumen
Tyumen II Ufa Ural
Ural II Uralan Elista Urozhay
Veles Moskva Vityaz Krymsk Vityaz Noginsk
Vityaz Podolsk Volga Nizhny Novgorod Volga Nyzhnyi U21
Volga SDUSHOR Volga Tver Volga Ulyanovsk
Volgar Astrakhan Volgar-Astrakhan 2 Volna Nizhny Novgorod
Volochanin-Ratmir Vybor-Kurbatovo Yakutiya Yakutsk
Yenisei Yessentuki Zelenograd
Zenit Irkutsk Zenit Moscow Zenit Penza
Zenit St Petersburg 2 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg U19
Zenit St. Petersburg U21 Zenit-Izhevsk Zhemchuzhina-Sochi
Zhemchuzhyna Yalta Znamya Znamya Noginsk
Zorkiy Krasnogorsk Kvinner Zvezda 2005 Kvinner Zvezda I
Zvezda Perm Zvezda Ryazan Zvezda Saint Petersburg

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad