NTB
 
Russland
List lag - List turneringer - Velg land
Afips Afipsky Akademia Rostov Akademiya
Akademiya Futbola Tambov Kvinner Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2
Akhmat Grozny U21 Akron Tolyatti Alania Vladikavkaz
Alania Vladikavkaz U21 Alania-d Vladikavkaz Amkar Junior
Amkar Perm Amkar U21 Amur-2010
Angusht Nazran Anzhi Anzhi B
Anzhi Makhachkala U19 Anzhi Makhachkala U21 Anzhi-Junior Zelenodolsk
Ararat Moskva Armavir Arsenal Tula
Arsenal Tula II Astrakhan Avangard Kursk
Avangard Podolsk Avtodor Baikal
Baikal Irkutsk Balashikha Baltika
Bataisk 2007 Belogorsk Belomorets Severodvinsk
Beslan Biolog Novokubansk Chayka
Chelyabinsk Chernomorets Chertanovo
Chertanovo Moscow 2 Chertanovo Moskva Kvinner Chita
CSKA Moskva CSKA Moskva Kvinner CSKA Moskva U19
CSKA Moskva U21 Dagdissel Dimitrovgrad
Dinamo Barnaul Dinamo Kirov Dinamo Kostroma
Dinamo Mokva U21 Dinamo Moskva Dinamo Moskva II
Dinamo SPb Dinamo Stavropol Dinamo Vologda
Dolgoprudny Domodedovo Donchanka Azov Kvinner
Druzhba Dynamo Bryansk Dynamo Stavropol
Energiya Volzhskiy Energomash Belgorod Fakel Voronezh
FC Energy Voronezh Kvinner FC Krasnodar U19 FC Krasnodar U21
FC Kuzbass FC MVD Rossii FC Orenburg II
FC Rotor Volgograd II FC Rus FC Tambov
FC Ufa II FC Vologda FC Zorky
FK Kupavna FK Meteor FK Moskva
FK Rostov U21 FK Taganrog Fosforit Kingisepp
Gornyak Gubkin Inter Cherkessk
Irtysh Omsk Ismaylowo Kvinner Istra
Kaluga KAMAZ Karelia Petrozavodsk
Kazanka Moskva Khimik Dzerzhinsk Khimik Novomoskovsk
Khimki Khimki 2 Kolomna
Kraskovo Krasnodar Krasnodar 2
Krasnodar 2000 Krasnodar 3 Krylya Sovetov
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov Samara B Krylya Sovetov Samara U21
Kuban Kholding Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar II
Kuban Krasnodar U21 Kubanochka Krasnodar Kvinner Kvant Obninsk
Lada SOK Lada Togliati Lada Togliatti Kvinner
Legion Dynamo Leningradets Lokomotiv Liski
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva U19 Lokomotiv Moskva U21
Luch Energiya Vladivostok II Luch-Energiya Vladivostok Luki-Energiya
Makhachkala Mashuk-KMV Metallurg Asha
Metallurg Lipetsk Metallurg Oskol Metallurg Vyksa
Metallurg-Kuzbass N. Mitos Mordovia Saransk
Mordovya U21 Mostovik-Primorye Murom
Nara-ShBFR Naro-Fominsk Neftekhimik Nika Moscow
Nizhny Novgorod Nosta Novotroitsk Novokuznetsk
Novosibirsk FK Odintcovo Okean Nakhodka
Oktan Perm Olimp Khimki Olimpia Gelendzhik
Olimpia Volgograd Olimpiets DUSSH Olimpiyets Nizhny Novgorod
Orenburg Oryol PFC Sochi II
PFC Sotsji Piter Saint Petersburg Podolye Podolskiy Rayon
Pskov-747 Rodina Rossiyanka Kvinner
Rostov Rotor Rotor Volgograd
Rubin Kazan Rubin Kazan U21 Rubin-2 Kazan
Ryazan VDV Kvinner SAC Moscow Sakhalin
Salyut Belgorod Saturn Saturn 2
Sever Murmansk SFC CRFSO Smolensk Shakhter Peshelan
Sheksna Shinnik Yaroslavl Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk 2 Sibiryak Bratsk SKA Rostov
SKA-Energia Slavyanskiy Smena
Sochi Sodovik Sokol Saratov
Solaris Moskva SOYUZ-Gazprom Izhevsk Spartak Kostroma
Spartak Moscow U19 Spartak Moskva Spartak Moskva 2
Spartak Moskva U21 Spartak MZK Spartak Nalchik
Spartak Tambov Spartak Vladikavkaz Spartak Yoshkar-Ola
Strogino Syzran-2003 Tekstilshchik
Tom Tomsk Tom Tomsk II Torpedo Moskva
Torpedo Vladimir Torpedo Zhavronki Torpedo-ZIL
Tosno Tosno-M Tosno Tyumen
Tyumen II Ufa Ural
Ural II Uralan Elista Veles Moskva
Vityaz Krymsk Vityaz Noginsk Vityaz Podolsk
Volga Nizhny Novgorod Volga Nyzhnyi U21 Volga SDUSHOR
Volga Tver Volga Ulyanovsk Volgar Astrakhan
Volgar-Astrakhan 2 Volochanin-Ratmir Vybor-Kurbatovo
Yakutiya Yakutsk Yenisei Zelenograd
Zenit Irkutsk Zenit Moscow Zenit Penza
Zenit St Petersburg 2 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg U19
Zenit St. Petersburg U21 Zenit-Izhevsk Zhemchuzhina-Sochi
Zhemchuzhyna Yalta Znamya Zorkiy Krasnogorsk Kvinner
Zvezda 2005 Kvinner Zvezda I Zvezda Perm
Zvezda Ryazan Zvezda Saint Petersburg

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad