NTB
 
Tsjekkia
List lag - List turneringer - Velg land
1. FKD 1.FC Olesnice u Bouzova Admira Praha
Aritma Prague Arsenal Ceská Lípa Banik Most-Sous
Baník Ostrava Banik Ostrava B Banik Ostrava U19
Baník Sokolov Benatky nad Jizerou Benesov
Bilina Blansko Bohemians 1905
Bohemians 1905 B Bohemians 1905 U21 Bohemians Praha
Boretice Breclav Brumov
Budejovice U21 Budweis Celakovice
Chmel Blšany Chomutov Destne
Dobrovice Dolni Benesov Dolni K
Dosta Bystrc-Knínicky Drnovice Dukla Hranice
Dukla Praha Dukla Praha U21 Dvur Králové
Dynamo České Budějovice Fastav Zlín FC Predni
FC Rokycany FC Slavoj Olympia Bruntal FC Slovan Rosice
FC Velim FC Viktoria FK Bohumin
FK Chlumec nad Cidlinou FK Horovicko FK Jiskra Mseno
FK Kolin FK Kozlovice FK Litomericko
FK Litvinov FK Mohelnice FK Nova Paka
FK Nove Sady FK OEZ FK Prepere
FK Slavoj Cesky Krumlov FK Slavoj Vysehrad FK TJ Stechovice
FK Trutnov Frenstat Frýdek-Místek
FSC Stara Rise Fulnek Hermanice
HFK Olomouc Hlavice Hlucín
Hodonin Hradec Králové Hranice
Hulin Jablonec Jablonec Nad Jizerou
Jablonec U21 Jakubcovice Jihlava U21
Jíloviště Jiskra Domazlice Jiskra Rymarov
Karlovy Vary Karviná Karvina U19
Kladno Klatovy 1898 Králuv Dvur
Kromeriz Kunice Liberec U21
Lisen Loko Vltavin Meteor Praha
MFK Chrudim MFK Dobris MFK Havirov
Mikulovice Mladá Boleslav Mlada Boleslav U19
Mlada Boleslav U21 Motorlet Praha Mutenice
Nachod Neratovice–Byškovice Novy Jicin
Odra Petrkovice Olympia HK Olympie Brezova
Opava Opava B Ostrava U21
Ovcary Pardubice Pencín-Turnov
Písek Polna Povltavska FA
Prachatice Príbram Pribram U19
Pribram U21 RMSK Novy Bydzov Roudnice
Rousínov SFK Vrchovina Siad Most
Sigma Olomouc Sigma Olomouc B Sigma Olomouc U19
Sigma Olomouc U21 SK Cesky Brod SK Horni Mecholupy
SK Lisen SK Marila Votice SK Petrin Plzen
SK Prevysov SK Prostejov SK Rostex
SK Senco SK Stap Tratec Vilemov SK Tatran Zdírec nad Doubravou
SK Union 2013 SK Uvaly SK Zapy
Slavia Prague B Slavia Praha Slavia Praha Kvinner
Slavia Praha U19 Slavia Praha U21 Slavicin
Slovácko Slovacko B Slovaj Revnice
Slovan Liberec Slovan Velvary Sokol Brozany
Sokol Hostoun Sokol Konice Sokol Protivanov
Sokol Srbice Sokol Tasovice Sparta Krc
Sparta Kutna Hora Sparta Prague U19 Sparta Prague U21
Sparta Praha Sparta Praha Kvinner Sparta Praha B
Spytihnev SSK Bilovec Strakonice
Sumperk Svitavy Třinec
Táborsko Tachov Teplice
Teplice U19 Teplice U21 TJ Krupka
TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Nove Straseci Trebic
Unicov Unie Hlubina Ústí nad Labem
Ústí nad Orlicí Valasské Mezirící Varnsdorf
Velke Karlovice Velké Meziříčí Viktoria Marianske Lazne
Viktoria Plzen Viktoria Plzen B Viktoria Plzen U19
Viktoria Plzen U21 Viktoria Zizkov Viktorie Prerov
Vítkovice Vlašim Vyskov
Vysocina Jihlava Vysoké Mýto Zábreh
Zbrojovka Brno Zenit Cáslav Zidenice
Zivanice Zlin B Znojmo

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad