NTB
 
Tsjekkia
List lag - List turneringer - Velg land
1. FKD 1.FC Ole?nice u Bouzova Admira Praha
Arsenal Ceská Lípa Baník Ostrava Banik Ostrava U19
Baník Sokolov Benatky nad Jizerou Benesov
Blansko Bohemians 1905 Bohemians 1905 U21
Bohemians Praha Boretice Breclav
Brumov Budweis Celakovice
Chmel Blšany Chomutov Destne
Dobrovice Dolni Benesov Dolni K
Dosta Bystrc-Knínicky Drnovice Dukla Hranice
Dukla Praha Dukla Praha U21 Dvur Králové
Dynamo České Budějovice Fastav Zlín FC Predni
FC Rokycany FC Slovan Rosice FC Velim
FC Viktoria FK Chlumec nad Cidlinou FK Horovicko
FK Jiskra Mseno FK Kolin FK Kozlovice
FK Litomericko FK Litvinov FK Mohelnice
FK Nova Paka FK OEZ FK Prepere
FK Slavoj Cesky Krumlov FK Slavoj Vysehrad FK TJ Stechovice
FK Trutnov Frýdek-Místek FSC Stara Rise
Fulnek Hermanice HFK Olomouc
Hlavice Hlucín Hodonin
Hradec Králové Hranice Hulin
Jablonec Jablonec Nad Jizerou Jablonec U21
Jakubcovice Jihlava U21 Jíloviště
Jiskra Domazlice Jiskra Rymarov Karlovy Vary
Karviná Kladno Klatovy 1898
Králuv Dvur Kromeriz Kunice
Liberec U21 Lisen Loko Vltavin
Meteor Praha MFK Chrudim MFK Dobris
Mikulovice Mladá Boleslav Mlada Boleslav U21
Motorlet Praha Mutenice Neratovice–Byškovice
Novy Jicin Odra Petrkovice Olympia HK
Opava Ovcary Pardubice
Pencín-Turnov Písek Polna
Príbram Pribram U21 RMSK Novy Bydzov
Roudnice Rousínov SFK Vrchovina
Siad Most Sigma Olomouc Sigma Olomouc B
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U21 SK Cesky Brod
SK Horni Mecholupy SK Lisen SK Marila Votice
SK Prevysov SK Prostejov SK Rostex
SK Senco SK Stap Tratec Vilemov SK Tatran Zdírec nad Doubravou
SK Union 2013 SK Uvaly SK Zapy
Slavia Prague U21 Slavia Praha Slavia Praha Kvinner
Slavia Praha U19 Slavicin Slovácko
Slovacko B Slovaj Revnice Slovan Liberec
Slovan Velvary Sokol Brozany Sokol Hostoun
Sokol Konice Sokol Protivanov Sokol Tasovice
Sparta Krc Sparta Kutna Hora Sparta Prague U19
Sparta Prague U21 Sparta Praha Sparta Praha Kvinner
Sparta Praha B Spytihnev Strakonice
Sumperk Svitavy Třinec
Táborsko Tachov Teplice
Teplice U19 Teplice U21 TJ Sokol Lanzhot
TJ Sokol Nove Straseci Trebic Unicov
Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Valasské Mezirící
Varnsdorf Velke Karlovice Velké Meziříčí
Viktoria Marianske Lazne Viktoria Plzen Viktoria Plzen U19
Viktoria Plzen U21 Viktoria Zizkov Vítkovice
Vlašim Vyskov Vysocina Jihlava
Vysoké Mýto Zábreh Zbrojovka Brno
Zenit Cáslav Zidenice Zivanice
Zlin B Znojmo

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad