NTB
 
Frankrike
List lag - List turneringer - Velg land
4 Rivieres 70 A.S. Chatenoy le Royal Kvinner Abbaye
AC Ajaccio U19 AC Chapelain AC St Romain de Colbosc
Achards AF Vire AFC Compiègne
AG Caen Agde Agglo Troyenne
AGIIR Florival AGL Drapeau Fougeres Agon Coutainville
Ailly-sur-Somme Ain Sud Foot Aire-sur-la-Lys
Aix FC Aixe Sur Vienne AJ Biguglia
AJ Kani Keli AJ Petite Ile Ajaccio
Ajaccio B AJS Ouistreham Alberes Argeles
Albert Sport Albi Albi Kvinner
Alencon Alerte S Montlouis Ales
Alfortville Algerienne Alizay
Am Pascal Calais Amanvillers Amberieu
Amicale Laïque Saint-Maurice-l Exil Amiens Amiens AC
Amiens B Amiens Montieres Amiens Portugais
Amnéville Anatolia FC Mulhouse Andelot RB
Andrézieux Anduzien Angers
Angers B Angers NDC Angers U19
Angevin Anglet Angoulême
Annecy FC Annecy le Vieux Annequin OS
Antony Sports Apm Metz Apollinaire
Arceaux Montpellier Argenteuil Argentre du Plessis
Arles-Avignon Armentieres Arras
Arras Kvinner As Ararat Issy AS Auch
AS Audincourt AS Berck Plage AS Brestoise
AS Cagnes le Cros AS Catalane Bas Vernet AS Chantepie
AS Chavanay AS Domarin AS Domerat
AS Dragon AS Ernstein AS Erstein
AS Etaples AS Genlis AS Huningue
AS Lattes AS Lumes AS Mas Grenier
AS Montbronn AS Muretaine AS Neudorf 1925
AS Outreau AS Panazol AS Plouhinec
AS PTT Châlons AS Quetigny AS Raedersheim
AS Retiers AS Saint-Donat AS Sainte-Suzanne
AS St Louisienne AS Steenvoorde AS Sundhoffen
AS Vagney AS Vezeronce-Huert AS Villers Houlgate Cote Fleurie
ASC Abeilles Mtsamboro ASC Biesheim ASCA Wittelsheim
Ascq Asfeld ASL Koetzingue
ASPTT Besançon ASPTT Brest ASTRM
Aubagne Aubervilliers Audun
Aulnay CSL Aulnoye Auray
Aurillac Arpajon Auxerre Auxerre B
Auxerre U19 Avallon Avenir Foot Lozere
Avion Avize Grauves Avoine Chinon
Avranches Avrille Badaroux
Bagnols-Pont-Saint-Esprit Balagne Ile Rousse Balagny Saint Epin
Balarucois Balma Bantzenheim
Bar Le Duc Bartenheim Bassin d Arcachon
Bastia Bastia B Baume-les-Dames
Bayard Saumur Bayeux Bayonne
Beaufort-en-Vallee Beaumont St Cyr Beaune
Beauvais Becon St Augustin Belfort
Belfort Sud Belimois Belle Etoile Mercury
Belleville Belley Bergerac Perigord
Bernis J.S Bersee Besancon FC
Bethisy Betschdorf Beuvry-la-Foret FC
Béziers Biarritz Biars Bretenoux
Billy-Crechy Blagnac Blainville
Blanc Mes.Sfb Blanquefort Blenod
Bleue Achenheim Blois Bobigny
Bocognano Bodilis Plougar FC Bogny
Bohars VGA Bois-Guillaume Bondues
Bondy J.S Bonneuil sur Marne Bordeaux
Bordeaux Kvinner Bordeaux B Bordeaux U19
Bords de Saone Borgo FC Boucalais
Bouchemaine Boulogne Boulogne-Billancourt
Bourg Bourg-de-Peage Bourges 18
Bourges Foot Bourgogne Tourcoing Bourgoin
Bourgoin Jallieu Bourguebus Soliers Bourthes
Brecey Bressane Bresse Jura
Bressuire Brest Brest B
Breteil Talensac Bretigny Bretigny Fcs
Bretteville Odon Brive Bron Grand Lyon
Bruay Brunoy Fc Bully ES
C.O.B.S.P. St Brieuc CA Boulay CA Paris
CA Paris-Charenton CA Pont Audemer CA Propriano
CA St Savin St Germain Caen Caen B
Calais Calais Pascal Caluire
Caluire Calvi Cambrai
Canet Cannes Carantec Henvic
Carcassonne Villalbe Carhaix DC Carquefou
Carrieres Gresillons Casinca Cassis Carnoux
Castanet US Castelnau-le-Cres Castetis Gouze
Cavaillon ARC Centre Ornain Cesson
Cestas Ceyratoise Challans
Chalons FCO Châlons-en-Champagne Chamalieres
Chamberet Chambery Chambly
Chambotte Chamois Niortais Champagnole
Champigny F.C. 94 Champonnay Marennes Chanteloup Les V. Us
Chantilly Charitoise US Charleville-Mezieres
Chartres De Bretagne Chartres Horizon Charvieu Chavagnieux
Chateau Etampes Chateau Porcien Chateau-Gontier
Chateau-Thierry Châteaubriant Chateaugiron
Chateauneuf Châteauroux Chateauroux B
Châteauroux Touvent Châtelaudrinaise Châtellerault
Chatenois AS Kvinner Chatenoy-le-R Chatou
Chaumont Chauny Chauray FC
Chauvigny Chazay Chemille-Mela
Cheminots Longueau Chenove Cherbourg
Chesnay 78 F.C. Le Chevigny Saint Sauveur Chevrieres
Choisy Le Roi As Cholet Cholet ASPTT
Claye Souilly Sports Cleder US Clemenceau Besancon
Clermont Clermont Foot B Clermontaise
Clouange Club Français Cluses Scionzier
CO St Saturnin Arche Cognac Colmar
Colomiers Concarneau Concordia Schonkirchen
Condé Sports Conflans Connerre
Coquellois SC Cormontreuil Corte
COS Villers les Nancy Cote Bleue Cote-Chaude
Coulaines Cournon Courrieres
Courthezon Coutancaise Cozes
Creil Crest Aouste Créteil
Creutzwald Creys Morestel Croix
Cruassien CS De Volvic CS Du Crecois
CS Meginand CS Neuvillois CSC de Cayenne
Ctre Educ Palavas Cugnaux J.S Dahlenheim
De Carros De Cazeres De foix
De Gouzon De Joeuf Dechy
Decines Des Cheminots St Germanois Des Glonnieres
Deuil-Enghien Deville Maromme Diables Noirs de Combani
Dieppe Digoin FCA Dijon
Dijon ASPTT Dijon B Dijon Foot Kvinner
Dijon Foot 2 Kvinner Dijon U19 Dijon Université Kvinner
Dinan-Lehon Dinard FC Dives
Divonne Doazit Dôle-Tavaux
Dommartin Tour AFC Domtac Douai
Douarnenez Draguignan Drancy
Dreux Druelle FC Drusenheim
Du Maine Du Moulon Ducey
Dunkerque Dunkerque Malo Plage Durstel
Ebersheim Echirolles Eclaron Valcourt
ÉF Bastia EF Nancy-Lorraine Eglantine Vierzon
Elven Enquin les Mines Ent. Roppenheim/Fortsfeld
Entente Roche-Novillars Entente SSG Ents Du Rachais
EP Manosque Epernay Epinal
Equeurdreville Hainneville Ergue Gaberic PD Ernee
Ernolsheim ES Bonchamp ES Cannet Rocheville
ES de Caudry ES Foissiat ES Fréjus
ES La Rochelle ES Marly La Ville ES Pennoise
Escaudoeuvres Esman Esperance Pernoise
Essartais FC Est La Talaudiere Estrees St Denis
ETG Ambilly Kvinner Etoile Chapelaine Etoile Frejus Saint-Raphael
Etoile Huveaune Etoile Morne à l'Eau Ets Labeuvriere
Ets Trinite Lyon Ets VVallieres Eu
Évian Evian Thonon Gaillard B Evreux
Évry Excelsior AC Roubaix Eysines
Fabregues Faches Thumesnil Fameck
Fayet FC Baldersheim FC Bastia-Borgo
FC Brunstatt FC Chalon FC Chartres
FC Confolentais FC Cruseilles FC de la Valdaine
FC de Limonest FC De Neufchatel en Bray FC Deolois
FC des Graves FC Dijon Parc FC Du Foron
FC Eschbach FC Espaly Fc Eu
FC Europort Fc Fos FC Grigny
FC Hagondange FC Hirtzbach FC Kembs
FC Labattoir FC Metzing FC Montaigu
FC Mtsapere FC Obermodern FC Perigny
FC Riom FC Roche St Genest FC Rousset
FC Saint-Jean le Blanc FC Saverne FC Seclin
FC Soleil Bischheim FC Still FC Strbg Kronenbourg
FCA Troyes Fegersheim CS Feignies
Feillens Fesches-le-Chatel Fessenheim
Feurs Feytiat Feyzin Belle
Figeac Quercy Foot Firminy Flace Macon Kvinner
Flers Fleurance Fleury Merogis U.S
Fleury Merogis U.S Kvinner Fonsorbes AV Fontainebleau
Fontenay Aux Roses Football Horizons Forbach
Fouesnant Foyer Barsequanais Foyer Culturel et Sportif
France U18 Fraternelle Fréjus-Saint-Raphaël
Frontignan Fun Narbonne Furiani Agliani
Gainneville AC Gallia CL Gamaches AS
Gambsheim Gap Garde St Cyr Moreac
Garges Gascogne Gazélec Ajaccio
GDR Guipavas Geispolsheim Gemenosienne
Gerland FC GFC Ajaccio B Gieres
Girancourt Girou Glisy AS
Gobelins F.C Golfech St Paul d Espy Gonfreville
GP Marzan Graces Grand Couronne
Grand-Croix Lorette Grand-Quevilly FC Grande Synthe
Grandvillars FC Gravelines Grenay
Grenoble Grigny US Groupe Sportif Consolat
Gueugnon Guichen Guignicourt
Guingamp Guingamp Kvinner Guingamp B
Guipry Messac Haguenau Haisnes
Hamel ESM Haroue Benney Haut-du-Lièvre
Hauts Lyonnais Hayange Hazebrouck
Hazebrouck Cheminots Hegenheim Heillecourt
Hellemmes Hettange Grande Hiriburuko Ainhara
Hoenheim Homecourt Houilles AC
HW Racing 96 Hyères Illhaeusern
Illkirch Illzach-Modenheim Imphy Decize
Iris La Sentinelle Is sur Tille Kvinner Isle
Isle en Dodon Issoire Issy FC
Issy Football Kvinner Issy-les-Moulineaux Istres
Itancourt Neuville Ivry Jarnac
Jarville Jeanne d'Arc JS Remilly Aillicourt
JSC Bellevue Nantes Jura Dolois Jura Sud
Juvisy Kvinner Kaysersberg SR Kellermann
L'Eclair Neufchatel L'Etrat-la-Tour La Bogue d'Or Questembert
La Brede La Bruffiere La Cayolle
La Chaize FEC La Chapelle Marais La Chapelle Montgermont
La Chapelle St Luc La Chapelle Sur Erdre La Châtaigneraie
La Courneuve La Ferté La Flèche
La Fouillouse US La France d'Aizenay La Gacilly
La Gorgue La Grande-Motte Pyramide La Haye Fouassière
La Jarrie La Juventus De Papus La Maladrerie
La Montagne La Plancoetine La Roche
La Rochelle La Rochelle Villeneuve La Santienelle
La Seyne-sur-Mer La Suze La Tour Saint-Clair
La Valette La Vitréenne Lafrancaisain
Lalevade Prades Lamballe Lambersart
Lambres Landerneau Landi FC
Lanester Langon Castets Langon FC
Langueux Lannilis SC Lannion
Laon Laval Laval Bourny
Laxou-Sapiniere Le Bouscat Le Havre
Le Havre B Le Havre Neiges Le Havre U19
Le Mans Le Mans B Le Mans Villaret
Le Mee Foot fc Le Pontet Le Portel
Le Puy Le Tampon Le Theux
Le Touquet Leers OS Leforest
Lege Cap Ferret Lempdes Lens
Lens B Lens U19 Les Coqs Rouges Bordeaux
Les Jeunes d'Erbray Les Jumeaux M'Zouasia AS Les Lilas
Les Pineaux Les Sables TVEC Les Ulis
Lesquin Levallois Liancourt rantigny
Libourne Saint-Seurin Liffre Lille
Lille Kvinner Lille B Lille Oms Fives
Lille Sud Lille U19 Lillers Kvinner
Limoges Locminé Saint-Colomban Longuenesse
Lons-le-Saunier Loon Plage Loos USSM
Lorient Lorient B Lormont
LOSC Feminine Kvinner Loudeac Louhans-Cuiseaux
Lourdes FC Luc Primaube Luçon
Lumbrois Luneville Lusitanos Saint-Maur
Luzenac Lyon Lyon Kvinner
Lyon B Lyon U19 Lyon-Duchère
Lys Lez Lannoy Stella Maccabi Paris Maccabi Paris Métropole
Macon Macouria Magenta
Magny Maintenon Pierres Mainvilliers
Maisons Alfort Majicavo Koropa Malakoff Usm
Malesherbes Manival Mantois
Mantois 78 Fc Manu Ura Marange Silvange
Marck Marcoussis Nozay VDB Marcq
Marcquois Marcy-Charbonnieres Mareuil SC
Marignane Gignac Marignier Marly
Marmande Mars Bischheim Marseille
Marseille Kvinner Marseille Ardziv Marseille B
Marseille B Marseille Endoume Catalans Marseille Felix Pyat
Marseille La Cayolle Marseille U19 Marssac RS
Martigues Marvejols Masny
Maubeuge Maxeville FC Maximin
Maximoise Mayenne MDA Chasselay
Meaux Academy Cs Melun FC Menora
Menucourt As Merignac Merignac Arlac
Meru US Metz Metz Kvinner
Metz B Metz devant les ponts Metz ES
Metz U19 Meymac Mineurs Waziers
Mirebeau-Belleneuve Miserieux Trevoux Ml Floirac
Monaco Monaco B Monaco U19
Monceenne Mondelange Mondeville
Mondeville Mons en Baroeul Mont Pilat
Montagnarde Montauban Montauban
Montceau Bourgogne Montelimar Montereau
Montivilliers Montluçon Montpellier
Montpellier Kvinner Montpellier B Montpellier U19
Montpellier-Hérault SC Kvinner Montreuil Rsc Montrouge F.C. 92
Monts d'Or Azergues Foot Morhange Morteau Montlebon
Mos 3 Rivieres Mouilleronnaise Moulins
Mouvaux Moy de l'Aisne Sas Mozac US
Mulhouse Mulsanne Teloche Munster
Murat Mureaux O.F.C. Les Murs Erignes
Naborienne Nancy Nancy Kvinner
Nancy B Nanterre Ents Nantes
Nantes B Nantes U19 Naucelle FC
Negrepelisse Nesle Neuilly Olympique
Neuilly-sur-Marne Neuville Nevers Football
Nice Nice B Nîmes
Nimes B Niort B Nivolet FC
Noeux-les-Mines Nogent Noisy Le Grand
Noisy le Sec Nomexy Nontron
Nord 17 Nord Lozere Foot Nord Vignoble
Nouaille Nouvelloise Noyal Brece
Oberlauterbach Obernai Oignies ASSB
Oissel Olonne sur Mer Olympique Belleroche
Olympique de Paris Olympique Lillois Olympique Mirereni
Olympique Saumur Onet le Château E.S Orléans
Orly Ornans Orthez
Orvault Sports Ostheim FC Ouest Tourangeau
Pacy-Vallée d'Eure Pagny sur moselle Paimpol FC
Palaiseau Pamandzi Pantaleon De Larche
Paotred Dispount Paray Paray Le Monial
Paris 15 AC Paris FC Paris FC Kvinner
Paris FC 2 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain Kvinner
Paris Saint-Germain B Paris Saint-Germain U19 Parisienne Esp
Paron Saint Clement Patriote Brulonnaise Pau
Paulhan Pezenas Pavilly Pays Argentonnais
Pays Mazametain Pays Uzes Pegomas
Penmarch Perignat-les-Sarlieve Pernes-les-Fontaines
Péronne Perpignan Perpignan Mediterranee
Persan 03 US Petit-Bard Montpellier Plabennec
Plaintel Pledran Plessis Robinson Fc
Pleudihen FC Plobannalec AS Ploemeur
Ploermel Plomelin Ploufragan
Plouguerneau Plouguiste Plouvien
Plouvorn Plouzane Pluvigner
Poiré-sur-Vie Poissy Poitiers
Polignac Pomjeannais Jeanne Pont du Chateau
Pont l'Abbe FC Pont Ste Maxence Pont-de-Chéruy
Pont-de-Roide Vermondans Pontarlier Pontcharra Saint-Loup
Pontivy Port St.Ivy Portet
Portois Portugais Chatellerault Portugaise Roubaix Tourcoing
Poussan Pouzauges Reaumur Pouzaugues
Pradines St Vincent Prix-les-Mezieres Proville
Ptt Caen Pulnoy Puteaux Csm
Puy en Velay Quarouble Quevilly-Rouen
Quimper Kerfeunteun Quimper Stade 2000 Quimperle
Rachais-la-Tronche Racing Besançon Racing Club de France Colombes 92
Raismes Rannee La Guerche RC Raon
Rapid Menton RC Amiens RC Ancenis 44
RC Caudebecais RC Clermontois RC Grasse
Recques FC Red Star Reding
Redon Atl Reims Reims Kvinner
Reims B Reims Sainte-Anne Reims U19
Rennes Rennes B Rennes CPB Brequigny
Rennes U19 Revel Reze
Rhodia Peage Rhônne-Valle Ribemont US
Rilhac Rancon Rive de Gier Riviere-de-Corps
Robertsau Rochefort Rodez Aveyron
Rodez Aveyron Kvinner Romagne Romilly Pont Saint Pierre
Romorantin Rossfeld Rostrenen
Roubaix Hommelet Roubaix-Tourcoing Rouen
Roye Roye-Noyon Ruelle OFC
Ruffec Rumilly Albanai Rungis
Sable Fc Sable-sur-Sarthe Saint Andre
Saint Barthelemy Saint Etienne Kvinner Saint Louis Neuweg
Saint Marcel Saint Nazaire Saint Sebastien
Saint-Alban Aucamville Saint-Andre-des-Eaux Saint-Berthevin
Saint-Chamond Saint-Chinian Saint-Denis Cosmos
Saint-Dié Saint-Dizier Saint-Dolay Amicale
Saint-Étienne Saint-Étienne B Saint-Etienne U19
Saint-Etienne-du-Rouvray Saint-Flour Saint-Georges-les-Ancizes
Saint-Grégoire Saint-Julien de Concelles Saint-Lô Manche
Saint-Malo Saint-Malo de Guersac Saint-Marcellin
Saint-Medard Doulon Saint-Omer Saint-Ouen-l'Aumone
Saint-Pauloise Saint-Quentin Saint-Renan
Saint-Vit Sainte-Geneviève Salaise
Saleux Samaritaine Sarcelles Aas
Sarlat-Marcillac Sarre-Union Sarrebourg
Sarreguemines Saulxures Savigneux-Montbrison
Savigny Le Temple Fc SC Beaucouze SC Berre
SC Cruas SC de Frileuse SC Dinsheim
SC Guesnain SC Herouvillais Schiltigheim
Schirrhein Sedan Segré
Selongey Seltz FC Semeac
Semnoz-Vieugy Sene FC Sens
Servon CS Sète 34 Sete Pointe
Severac Seysses Frouzins Seyssinet Pariset
Sezanne SG Marienau Sierentz
SMOC St Jean de Brayes SMUC Sochaux
Sochaux B Sorcy Void Vacon Soucht
Soulge-sur-Ouette Soultz SS Forets Soyaux Kvinner
Spc Le Rheu Sportive Gueretoise St Abraham
St Amand FC St Aubin St Avold
St Bethunois St Brice F.C St Clement Montferrier
St Cloud Fc St Denis US St Die
St Emilion St Germain Courselles St Germain des Fosses
St Jean Beaulieu St Just En Chaussee St Laurent Lambezellec
St Leonard Kreisker St Leu la Foret St Leu USE
St Liguaire Niort St Martin Champs St Medard EJ
St Mesmin St Mihiel St Nicolas d'Aliermont
St Paul SF St Pol sur Ternoise St Pontivyen
St Portelois St Pourcinois St Ressons
St Simon St Thegonnec St-Marcel-les-Valence
St-Pryve St-Hilaire St. Albans St. Maillanais
St. Orens FC St. Philbert De Grandlieu St. Priest
Stade Auxerre Stade Beaucairois 30 Stade Bordelais
Stade Briochin Stade Briochin Stade Montois
Ste Marguerite Ste Om Ippling Steinseltz
Strasbourg Strasbourg B Strasbourg EP
Strasbourg Olympique SU Agen Sucy F.C
Sud Ardeche Sud Azergues Sud Lyonnais F2013
Sud Outre Rade Suresnes TA Rennes
Tarbes Tarentaise Tartas
Tergnier Thaon Theix
Thiers SA Thorigne Fouillard Thouareenne
Thouars Foot 79 Tinqueux Torcy
Toul Croix Metz Toulon Toulon-Le Las
Toulouse Toulouse ACF Toulouse B
Toulouse Fontaines Toulouse Rodeo F.C Toulouse Saint Jo
Toulouse U19 Tourcoing Tourlaville
Tournefeuille Tours Tours B
Tours U19 Trelaze Trelissac
Tremblay F.C Tremery Triangle d'Or
Troarn ES Trouville-Deauville Troyes
Troyes B Tulle Foot Correze Turque Sarrebourg
Twins M'Zoisia U Am Feroise U.S. Viller Kvinner
UA Niort St. Florent Uchaud Uckange
UES Montmorillon UF Belleville St Jean UF Maconnais
UL Rombas UNFP FC Unite Sainte-Rosienne
US Avoine Beaumont US Bazeilles US Biachoise
US Breteuil US Camon US Changé
US Choisy au Bac US Combranssiere US des Mineurs
US Gasny US Granville US Hordain
US Ittenheim US Larmor Plage US Laval
US Lillebonnaise US Lyroise US Marennaise
US Marquette Us Metare St Etienne Sud Est US Migne Auxances
US Millery Vourles US Mordelles US Noyelles
US Oberlauterbach/Eberbach US Oberschaeffolheim US Preuschdorf
US Reippertswiller US Saint-Beauzire US Salinieres Aigues Mortes
US Sénart-Moissy US St Marienne US Talence
US Tregunc US Tremorel US Val d'Ize
US Vimy US Wittenheim USA Le Chesne
USC Dijon USM Saran USM Senlis
USST Serninoise Uzès Pont du Gard Val D Orge Kvinner
Val d?Hyeres Val Durance Val Lyonnais
Valdahon Vercel Valence Valenciennes
Valenciennes B Valenciennes Dutemple Vallee Bleue
Vallee Gresse Vandoeuvre Vannes Olympique
Varetz Vauban Strasbourg Vaulx-en-Velin
Velay Vendatoise Vendée Fontenay
Vendee La Roche Kvinner Vendée Les Herbiers Football Venissieux Minguettes
Verdun/Belleville Vermelle Verneuil-sur-Seine
Vernon Versailles Vertou
Vesoul Vexin Normand Dangu Veyle Saone
Veymerange Vic-le-Comte Vichy
Vierzon Vignoc Vilde Guingalan ASC
Ville La Grand Villebois Haute Boheme Villefranche
Villemomble Villenave Villeneuve
Villeneuve Metropole Villepinte Fc Villers Semeuse
Villers-Outreaux Villerupt Vincennois Co
Vineuil Sports Viry-Châtillon Vitré
Vitry FC Voiron Vorey
Wasquehal Wattrelos Weitbruch
Yerres-Crosne Ygossais Ytrac
Yutz Yvetot AC Yzeure
Zillisheim

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad