NTB
 
Frankrike
List lag - List turneringer - Velg land
4 Rivieres 70 A.S. Chatenoy le Royal Kvinner Abbaye
Abbeville AC Ajaccio U19 AC Basse Goulaine
AC Chapelain AC St Romain de Colbosc Achards
Adamois AF Vire AFC Compiègne
AG Caen Agde Agglo Troyenne
AGIIR Florival AGL Drapeau Fougeres Agon Coutainville
Ailly-sur-Somme Ain Sud Foot Aire-sur-la-Lys
Aix FC Aixe Sur Vienne AJ Biguglia
AJ Kani Keli AJ Petite Ile Ajaccio
Ajaccio B AJS Ouistreham Alberes Argeles
Albert Sport Albi Albi Kvinner
Alencon Alerte S Montlouis Ales
Alfortville Algerienne Alizay
Am Pascal Calais Amanvillers Amberieu
Amicale Laïque Saint-Maurice-l Exil Amiens Amiens AC
Amiens B Amiens Montieres Amiens Portugais
Amily Amnéville Anatolia FC Mulhouse
Andelot RB Andrézieux Anduzien
Angers Angers B Angers NDC
Angers U19 Angevin Anglet
Angoulême Annecy FC Annecy le Vieux
Annequin OS Antony Sports Apm Metz
Apollinaire Arceaux Montpellier Argenteuil
Argentre du Plessis Arles-Avignon Armentieres
Arras Arras Kvinner As Ararat Issy
AS Auch AS Audincourt AS Berck Plage
AS Brestoise AS Cagnes le Cros AS Catalane Bas Vernet
AS Chantepie AS Chavanay AS Craponne
AS Domarin AS Domerat AS Dragon
AS Ernstein AS Erstein AS Etaples
AS Genlis AS Huningue AS Lattes
AS Lumes AS Mas Grenier AS Montbronn
AS Muretaine AS Neudorf 1925 AS Outreau
AS Panazol AS Plouhinec AS PTT Châlons
AS Quetigny AS Raedersheim AS Retiers
AS Saint-Donat AS Sainte-Suzanne AS St Louisienne
AS Steenvoorde AS Sundhoffen AS Vagney
AS Verson AS Vezeronce-Huert AS Villers Houlgate Cote Fleurie
ASC Abeilles Mtsamboro ASC Biesheim ASCA Wittelsheim
Ascq Asfeld ASL Koetzingue
ASPTT Besançon ASPTT Brest ASTRM
Aubagne Aubervilliers Audun
Aulnay CSL Aulnoye Auray
Aurillac Arpajon Auxerre Auxerre B
Auxerre U19 Avallon Avenir Foot Lozere
Avion Avize Grauves Avoine Chinon
Avranches Avrille Badaroux
Bagnols-Pont-Saint-Esprit Balagne Ile Rousse Balagny Saint Epin
Balarucois Balma Bantzenheim
Bar Le Duc Bartenheim Bassin d Arcachon
Bastia Bastia B Baud
Baume-les-Dames Bayard Saumur Bayeux
Bayonne Beaufort-en-Vallee Beaumont St Cyr
Beaune Beauvais Becon St Augustin
Belfort Belfort Sud Belimois
Belle Etoile Mercury Belleville Belley
Bergerac Perigord Bernis J.S Bersee
Besancon FC Bethisy Betschdorf
Betton Beuvry-la-Foret FC Béziers
Biarritz Biars Bretenoux Billy-Crechy
Blagnac Blainville Blanc Mes.Sfb
Blanquefort Blenod Bleue Achenheim
Blois Bobigny Bocognano
Bodilis Plougar FC Bogny Bohars VGA
Bois-Guillaume Bondues Bondy J.S
Bonneuil sur Marne Bordeaux Bordeaux Kvinner
Bordeaux B Bordeaux U19 Bords de Saone
Borgo FC Boucalais Bouchemaine
Boulogne Boulogne-Billancourt Bourg
Bourg Blanc Bourg-de-Peage Bourges 18
Bourges Foot Bourgogne Tourcoing Bourgoin
Bourgoin Jallieu Bourguebus Soliers Bourthes
Brecey Bressane Bresse Jura
Bressuire Brest Brest B
Breteil Talensac Bretigny Bretigny Fcs
Bretteville Odon Brive Bron Grand Lyon
Bruay Brunoy Fc Bully ES
C.O.B.S.P. St Brieuc CA Boulay CA Maurienne
CA Paris CA Paris-Charenton CA Pont Audemer
CA Propriano CA St Savin St Germain Caen
Caen B Calais Calais FCHF
Calais Pascal Caluire Caluire
Calvi Cambrai Canet
Cannes Capaunis ASPTT Carantec Henvic
Carcassonne Villalbe Carhaix DC Carquefou
Carrieres Gresillons Casinca Cassis Carnoux
Castanet US Castelnau-le-Cres Castetis Gouze
Cavaillon ARC CCS Port Tours Centre Ornain
Cep Lorient Cesson Cestas
Ceyratoise Challans Chalons FCO
Châlons-en-Champagne Chamalieres Chamberet
Chambery Chambly Chambotte
Chamois Niortais Champagnole Champigny F.C. 94
Champonnay Marennes Chanteloup Les V. Us Chantilly
Charitoise US Charleville-Mezieres Chartres De Bretagne
Chartres Horizon Charvieu Chavagnieux Chateau Etampes
Chateau Porcien Chateau-Gontier Chateau-Thierry
Châteaubriant Chateaugiron Chateauneuf
Châteauroux Chateauroux B Châteauroux Touvent
Châtelaudrinaise Châtellerault Chatenois AS Kvinner
Chatenoy-le-R Chatou Chaumont
Chauny Chauray FC Chauvigny
Chazay Chemille-Mela Cheminots Longueau
Chenove Cherbourg Chesnay 78 F.C. Le
Chevigny Saint Sauveur Chevrieres Choisy Le Roi As
Cholet Cholet ASPTT Claye Souilly Sports
Cleder US Clemenceau Besancon Clermont
Clermont Foot B Clermontaise Clouange
Club Français Cluses Scionzier CO St Saturnin Arche
Cognac Colmar Colomiers
Concarneau Concordia Schonkirchen Condé Sports
Conflans Connerre Coquellois SC
Cormontreuil Corte COS Villers les Nancy
Cote Bleue Cote des Blancs Cote-Chaude
Coulaines Cournon Courrieres
Courthezon Coutancaise Cozes
Creil Crest Aouste Créteil
Creutzwald Creys Morestel Croix
Cruassien CS De Volvic CS Du Crecois
CS Meginand CS Neuvillois CSC de Cayenne
Ctre Educ Palavas Cugnaux J.S Dahlenheim
De Carros De Cazeres De foix
De Gouzon De Joeuf Dechy
Decines Des Cheminots St Germanois Des Glonnieres
Deuil-Enghien Deville Maromme Diables Noirs de Combani
Dieppe Digoin FCA Dijon
Dijon ASPTT Dijon B Dijon Foot Kvinner
Dijon Foot 2 Kvinner Dijon U19 Dijon Université Kvinner
Dinan-Lehon Dinard FC Dives
Divonne Doazit Dôle-Tavaux
Dommartin Tour AFC Domtac Douai
Douarnenez Draguignan Drancy
Dreux Druelle FC Drusenheim
Du Maine Du Moulon Ducey
Dunkerque Dunkerque Malo Plage Durstel
Ebersheim Echirolles Eclaron Valcourt
ÉF Bastia EF Nancy-Lorraine EG Rouillon
Eglantine Vierzon Elven Enquin les Mines
Ent. Roppenheim/Fortsfeld Entente Roche-Novillars Entente SSG
Ents Du Rachais EP Manosque Epernay
Epinal Equeurdreville Hainneville Ergue Gaberic PD
Ernee Ernolsheim ES Bonchamp
ES Cannet Rocheville ES Chilly ES de Caudry
ES Foissiat ES Fréjus ES La Rochelle
ES Marly La Ville ES Montcornet ES Pennoise
Escaudoeuvres Esman Esperance Aulnaysienne
Esperance Pernoise Essartais FC Est La Talaudiere
Estrees St Denis ETG Ambilly Kvinner Etoile Chapelaine
Etoile Frejus Saint-Raphael Etoile Huveaune Etoile Morne à l'Eau
Ets Labeuvriere Ets Trinite Lyon Ets VVallieres
Eu Évian Evian Thonon Gaillard B
Evreux Évry Excelsior AC Roubaix
Eysines Fabregues Faches Thumesnil
Fameck Fayet FC Baldersheim
FC Bastia-Borgo FC Brunstatt FC Chalon
FC Chartres FC Confolentais FC Cruseilles
FC de la Valdaine FC de Limonest FC De Neufchatel en Bray
FC Deolois FC des Graves FC des Portes
FC Dijon Parc FC Du Foron FC Eschbach
FC Espaly Fc Eu FC Europort
Fc Fos FC Grigny FC Hagondange
FC Hirtzbach FC Kembs FC Labattoir
FC Lyon FC Metzing FC Montaigu
FC Mtsapere FC Obermodern FC Perigny
FC Riom FC Roche St Genest FC Rousset
FC Saint-Jean le Blanc FC Saverne FC Seclin
FC Soleil Bischheim FC Still FC Strbg Kronenbourg
FCA Troyes Fegersheim CS Feignies
Feillens Fesches-le-Chatel Fessenheim
Feurs Feytiat Feyzin Belle
Figeac Quercy Foot Firminy Flace Macon Kvinner
Flers Fleurance Fleury Merogis U.S
Fleury Merogis U.S Kvinner Fonsorbes AV Fontainebleau
Fontenay Aux Roses Football Horizons Forbach
Fouesnant Foyer Barsequanais Foyer Culturel et Sportif
France U18 Franconville Fraternelle
Fréjus-Saint-Raphaël Frontignan Fun Narbonne
Furiani Agliani Gainneville AC Gallia CL
Gamaches AS Gambsheim Gap
Garde St Cyr Moreac Garges Gascogne
Gazélec Ajaccio GDR Guipavas Geispolsheim
Gemenosienne Gennevilliers Gerland FC
GFC Ajaccio B Gieres Girancourt
Girou Glisy AS Gobelins F.C
Golfech St Paul d Espy Gonfreville GP Marzan
Graces Grand Couronne Grand-Croix Lorette
Grand-Quevilly FC Grande Synthe Grandvillars FC
Gravelines Grenay Grenoble
Grigny US Groupe Sportif Consolat Gueugnon
Guichen Guignicourt Guingamp
Guingamp Kvinner Guingamp B Guipry Messac
Haguenau Haisnes Hamel ESM
Haroue Benney Haut-du-Lièvre Hauts Lyonnais
Hayange Hazebrouck Hazebrouck Cheminots
Hegenheim Heillecourt Hellemmes
Hettange Grande Hiriburuko Ainhara Hoenheim
Hombourg Haut Homecourt Houilles AC
HW Racing 96 Hyères Illhaeusern
Illkirch Illzach-Modenheim Imphy Decize
Iris La Sentinelle Is sur Tille Kvinner Isle
Isle en Dodon Issoire Issy FC
Issy Football Kvinner Issy-les-Moulineaux Istres
Itancourt Neuville Ivry Jarnac
Jarville Jeanne d'Arc JS Remilly Aillicourt
JSC Bellevue Nantes Jura Dolois Jura Sud
Juvisy Kvinner Kaysersberg SR Kellermann
L'Eclair Neufchatel L'Etrat-la-Tour La Baule Le Pouliguen
La Bogue d'Or Questembert La Brede La Bruffiere
La Cayolle La Chaize FEC La Chapelle Marais
La Chapelle Montgermont La Chapelle St Luc La Chapelle Sur Erdre
La Châtaigneraie La Courneuve La Ferté
La Flèche La Fouillouse US La France d'Aizenay
La Gacilly La Gorgue La Grande-Motte Pyramide
La Haye Fouassière La Jarrie La Juventus De Papus
La Maladrerie La Montagne La Plancoetine
La Roche La Rochelle La Rochelle Villeneuve
La Santienelle La Seyne-sur-Mer La Suze
La Tour Saint-Clair La Valette La Vitréenne
Lafrancaisain Lalevade Prades Lamballe
Lambersart Lambres Landerneau
Landi FC Lanester Langon Castets
Langon FC Langueux Lannilis SC
Lannion Laon Laval
Laval Bourny Laxou-Sapiniere Le Bouscat
Le Havre Le Havre B Le Havre Neiges
Le Havre U19 Le Mans Le Mans B
Le Mans Villaret Le Mee Foot fc Le Pontet
Le Portel Le Puy Le Tampon
Le Theux Le Touquet Leers OS
Leforest Lege Cap Ferret Lempdes
Lens Lens B Lens U19
Les Coqs Rouges Bordeaux Les Jeunes d'Erbray Les Jumeaux M'Zouasia AS
Les Lilas Les Pineaux Les Sables TVEC
Les Ulis Lesquin Levallois
Liancourt rantigny Libourne Saint-Seurin Liffre
Lille Lille Kvinner Lille B
Lille Oms Fives Lille Sud Lille U19
Lillers Kvinner Limoges Linas Monthlery
Locminé Saint-Colomban Loire Divatte Longuenesse
Lons-le-Saunier Loon Plage Loos USSM
Lorient Lorient B Lormont
LOSC Feminine Kvinner Loudeac Louhans-Cuiseaux
Lourdes FC Luc Primaube Luçon
Lumbrois Luneville Lusitanos Saint-Maur
Luzenac Lyon Lyon Kvinner
Lyon B Lyon U19 Lyon-Duchère
Lys Lez Lannoy Stella Maccabi Paris Maccabi Paris Métropole
Macon Macouria Magenta
Magny Maintenon Pierres Mainvilliers
Maisons Alfort Majicavo Koropa Malakoff Usm
Malesherbes Manival Mantois
Mantois 78 Fc Manu Ura Marange Silvange
Marck Marcoussis Nozay VDB Marcq
Marcquois Marcy-Charbonnieres Mareuil SC
Marignane Gignac Marignier Mariolles
Marly Marmande Mars Bischheim
Marseille Marseille Kvinner Marseille Ardziv
Marseille B Marseille B Marseille Endoume Catalans
Marseille Felix Pyat Marseille La Cayolle Marseille U19
Marssac RS Martigues Marvejols
Mascaret Masny Maubeuge
Maxeville FC Maximin Maximoise
Mayenne MDA Chasselay Meaux Academy Cs
Melun FC Menora Menucourt As
Merignac Merignac Arlac Meru US
Metz Metz Kvinner Metz B
Metz devant les ponts Metz ES Metz U19
Meymac Mineurs Waziers Mirebeau-Belleneuve
Miserieux Trevoux Ml Floirac Molsheim Ernolsheim
Monaco Monaco B Monaco U19
Monceenne Mondelange Mondeville
Mondeville Monoblet Mons en Baroeul
Mont Pilat Montagnarde Montataire
Montauban Montauban Montceau Bourgogne
Montelimar Montereau Montigny les Metz
Montivilliers Montluçon Montlucon FC
Montpellier Montpellier Kvinner Montpellier B
Montpellier U19 Montpellier-Hérault SC Kvinner Montreuil FC duplicate73771
Montreuil Rsc Montrouge F.C. 92 Monts d'Or Azergues Foot
Morhange Morteau Montlebon Mos 3 Rivieres
Mouilleronnaise Moulins Mouvaux
Moy de l'Aisne Sas Mozac US Mulhouse
Mulsanne Teloche Munster Murat
Mureaux O.F.C. Les Murs Erignes Naborienne
Nancy Nancy Kvinner Nancy B
Nanterre Ents Nantes Nantes B
Nantes U19 Naucelle FC Negrepelisse
Nesle Neuilly Olympique Neuilly-sur-Marne
Neuville Nevers Football Nice
Nice B Nîmes Nimes B
Niort B Nivolet FC Noeux-les-Mines
Nogent Noisy Le Grand Noisy le Sec
Nomexy Nontron Nord 17
Nord Lozere Foot Nord Vignoble Nouaille
Nouvelloise Noyal Brece Nueillaubiers
Oberlauterbach Obernai Oignies ASSB
Oissel Olonne sur Mer Olympique Belleroche
Olympique de Paris Olympique de Valence Olympique Lillois
Olympique Mirereni Olympique Saumur Onet le Château E.S
Orléans Orly Ornans
Orthez Orvault Sports Ostheim FC
Ouest Tourangeau Pacy-Vallée d'Eure Pagny sur moselle
Paimpol FC Palaiseau Pamandzi
Pantaleon De Larche Paotred Dispount Paray
Paray Le Monial Paris 15 AC Paris FC
Paris FC Kvinner Paris FC 2 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain Kvinner Paris Saint-Germain B Paris Saint-Germain U19
Parisienne Esp Paron Saint Clement Patriote Brulonnaise
Pau Paulhan Pezenas Pavilly
Pays Argentonnais Pays Mazametain Pays Uzes
Pegomas Penmarch Perignat-les-Sarlieve
Pernes-les-Fontaines Péronne Perpignan
Perpignan Mediterranee Persan 03 US Petit-Bard Montpellier
Plabennec Plaintel Pledran
Plessis Robinson Fc Pleudihen FC Plobannalec AS
Ploemeur Ploermel Plomelin
Ploufragan Plouguerneau Plouguiste
Plouvien Plouvorn Plouzane
Pluvigner Poiré-sur-Vie Poissy
Poitiers Polignac Pomjeannais Jeanne
Pont du Chateau Pont l'Abbe FC Pont Ste Maxence
Pont-de-Chéruy Pont-de-Roide Vermondans Pontarlier
Pontcharra Saint-Loup Pontivy Pornichet
Port St.Ivy Portet Portois
Portugais Chatellerault Portugaise Roubaix Tourcoing Poussan
Pouzauges Reaumur Pouzaugues Pradines St Vincent
Prix-les-Mezieres Proville Ptt Caen
Pulnoy Puteaux Csm Puy en Velay
Quarouble Quevilly-Rouen Quimper Kerfeunteun
Quimper Stade 2000 Quimperle Rachais-la-Tronche
Racing Besançon Racing Club de France Colombes 92 Raismes
Rannee La Guerche RC Raon Rapid Menton
RC Amiens RC Ancenis 44 RC Bergues
RC Caudebecais RC Clermontois RC Grasse
RC Nevers-Challuy Recques FC Red Star
Reding Redon Atl Reims
Reims Kvinner Reims B Reims Sainte-Anne
Reims U19 Rennes Rennes B
Rennes CPB Brequigny Rennes U19 Revel
Reze Rhodia Peage Rhônne-Valle
Riantec Ribemont US Rilhac Rancon
Rive de Gier Riviere-de-Corps Robertsau
Rochefort Rodez Aveyron Rodez Aveyron Kvinner
Romagne Romilly Pont Saint Pierre Romorantin
Rossfeld Rostrenen Roubaix 59
Roubaix Hommelet Roubaix-Tourcoing Rouen
Roye Roye-Noyon Ruelle OFC
Ruffec Rumilly Albanai Rungis
Sable-sur-Sarthe Saint Andre Saint Barthelemy
Saint Etienne Kvinner Saint Louis Neuweg Saint Mandrier
Saint Marcel Saint Nazaire Saint Pierre Milizac
Saint Sebastien Saint-Alban Aucamville Saint-Andre-des-Eaux
Saint-Berthevin Saint-Chamond Saint-Chinian
Saint-Denis Cosmos Saint-Dié Saint-Dizier
Saint-Dolay Amicale Saint-Étienne Saint-Étienne B
Saint-Etienne U19 Saint-Etienne-du-Rouvray Saint-Flour
Saint-Georges-les-Ancizes Saint-Grégoire Saint-Julien de Concelles
Saint-Lô Manche Saint-Malo Saint-Malo de Guersac
Saint-Marcellin Saint-Medard Doulon Saint-Omer
Saint-Ouen-l'Aumone Saint-Pauloise Saint-Quentin
Saint-Renan Saint-Vit Sainte-Geneviève
Salaise Saleux Salies Mane
Samaritaine Sarcelles Aas Sarlat-Marcillac
Sarre-Union Sarrebourg Sarreguemines
Saulxures Savigneux-Montbrison Savigny Le Temple Fc
SC Abbeville SC Beaucouze SC Berre
SC Cruas SC de Frileuse SC Dinsheim
SC Guesnain SC Herouvillais Schiltigheim
Schirrhein Sedan Segré
Selongey Seltz FC Semeac
Semnoz-Vieugy Sene FC Sens
Servon CS Sète 34 Sete Pointe
Severac Seysses Frouzins Seyssinet Pariset
Sezanne SG Marienau Sierentz
Sireuil SMOC St Jean de Brayes SMUC
Sochaux Sochaux B Sorcy Void Vacon
Soucht Soues Cigognes Soulge-sur-Ouette
Soultz SS Forets Soyaux Kvinner Spc Le Rheu
Sportive Gueretoise SS Weyersheim St Abraham
St Amand FC St Aubin St Avold
St Bethunois St Brice F.C St Clement Montferrier
St Cloud Fc St Denis US St Die
St Emilion St Germain Courselles St Germain des Fosses
St Jean Beaulieu St Just En Chaussee St Laurent Lambezellec
St Leonard Kreisker St Leu la Foret St Leu USE
St Liguaire Niort St Martin Champs St Medard EJ
St Mesmin St Mihiel St Nicolas d'Aliermont
St Paul SF St Pol sur Ternoise St Pontivyen
St Portelois St Pourcinois St Ressons
St Simon St Thegonnec St-Marcel-les-Valence
St-Pryve St-Hilaire St. Affricain St. Albans
St. Maillanais St. Orens FC St. Philbert De Grandlieu
St. Priest Stade Auxerre Stade Beaucairois 30
Stade Bordelais Stade Briochin Stade Briochin duplicate11830
Stade Montois Ste Marguerite Ste Om Ippling
Steinseltz Strasbourg Strasbourg B
Strasbourg EP Strasbourg Olympique SU Agen
Sucy F.C Sud Ardeche Sud Azergues
Sud Lyonnais F2013 Sud Outre Rade Suresnes
TA Rennes TA Rennes duplicate Tarbes
Tarentaise Tartas Tergnier
Thaon Theix Thiers SA
Thorigne Fouillard Thouareenne Thouars Foot 79
Tinqueux Torcy Toul Croix Metz
Toulon Toulon-Le Las Toulouse
Toulouse ACF Toulouse B Toulouse Fontaines
Toulouse Rodeo F.C Toulouse Saint Jo Toulouse U19
Tourcoing Tourlaville Tournefeuille
Tours Tours B Tours U19
Trelaze Trelissac Tremblay F.C
Tremery Triangle d'Or Troarn ES
Trouville-Deauville Troyes Troyes B
Tulle Foot Correze Turque Sarrebourg Twins M'Zoisia
U Am Feroise U.S. Viller Kvinner UA Niort St. Florent
Uchaud Uckange UES Montmorillon
UF Belleville St Jean UF Lezignanais UF Maconnais
UL Rombas UNFP FC Union St Jean
Unite Sainte-Rosienne US Annemasse Gaillard US Avoine Beaumont
US Bazeilles US Bessines Morterolles US Biachoise
US Breteuil US Camon US Changé
US Choisy au Bac US Combranssiere US des Mineurs
US Esquelbecq US Fourmies US Gasny
US Granville US Hordain US Ittenheim
US Larmor Plage US Laval US Lillebonnaise
US Lyroise US Marennaise US Marquette
Us Metare St Etienne Sud Est US Migne Auxances US Millery Vourles
US Mordelles US Nousseviller US Noyelles
US Oberlauterbach/Eberbach US Oberschaeffolheim US Pays de Cassel
US Preuschdorf US Quimper US Reippertswiller
US Saint Galmier Chamboeuf US Saint-Beauzire US Salinieres Aigues Mortes
US Sénart-Moissy US St Marienne US Talence
US Tregunc US Tremorel US Val d'Ize
US Vimy US Wittenheim USA Le Chesne
USC Dijon USCA USF Fecamp
USM Saran USM Senlis USST Serninoise
Uzès Pont du Gard Val D Orge Kvinner Val d'Hyeres
Val Durance Val Lyonnais Valdahon Vercel
Valence Valenciennes Valenciennes B
Valenciennes Dutemple Vallee Bleue Vallee Gresse
Vandoeuvre Vannes Menimur Vannes Olympique
Varetz Vauban Strasbourg Vaulx-en-Velin
Velay Vendatoise Vendée Fontenay
Vendee La Roche Kvinner Vendée Les Herbiers Football Venissieux Minguettes
Verdun/Belleville Vermelle Verneuil-sur-Seine
Vernon Versailles Verton
Vertou Vesoul Vexin Normand Dangu
Veyle Saone Veymerange Vic-le-Comte
Vichy Vierzon Vignoc
Vilde Guingalan ASC Ville La Grand Villebois Haute Boheme
Villefranche Villemomble Villenave
Villeneuve Villeneuve Metropole Villepinte Fc
Villers Semeuse Villers-Outreaux Villerupt
Vincennois Co Vineuil Sports Viry-Châtillon
Vitré Vitry FC Voiron
Vorey Wasquehal Wattrelos
Weitbruch Yerres-Crosne Ygossais
Ytrac Yutz Yvetot AC
Yzeure Zillisheim

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad