NTB
 
Polen
List lag - List turneringer - Velg land
ŁKS Łódź Śląsk Wrocław Amica Wronki
Arka Gdynia Arka Gdynia II Arka Gdynia U19
Avia Swidnik AZS Wroclaw Kvinner Błękitni Stargard
Baltyk Gdynia Baltyk Koszalin Beskid Andrychow
Bron Radom Bytovia Bytów Calisia Kalisz
Chelmianka Chelm Chelminianka Chelmno Chemik Moderator Bydgoszcz
Chemik Police Chojniczanka Chojnice Chrobry Glogow
Chwaszczyno Concordia Elblag Concordia Piotrkow Trybunalski
Cracovia Cracovia U19 Czaniec
Czarni Polaniec Czarni Zagan Dolcan Ząbki
Drweca Nowe Miasto Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Elana Torun
Flota Swinoujscie Foto-Higiena Gac Garbarnia
GDU Torcatense GKP Gorzów Wielkopolski GKS Bełchatów
GKS Drwinia GKS Jastrzebie GKS Katowice
GKS Tychy GLKS Nadarzyn Gornik Leczna
Gornik Leczna Kvinner Gornik Walbrzych Górnik Zabrze
Gornik Zabrze II Gryf Slupsk Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin Gwardia Warszawa Gwarek Zabrze
Hetman Zamosc Huragan Morag Hutnik Nowa Huta
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok II Jarota Jarocin
Jeziorak Ilawa KKPK Medyk Konin Kvinner KKS 1925 Kalisz
Kmita Zabierzow Kolejarz Stróże Korona Kielce
Korona Kielce ll Korona Kielce U19 Kotwica Kołobrzeg
KS Cracovia ll KS Polkowice KS Wisla
KSZO Ostrowiec Lech Poznan Lech Poznan ll
Lech Poznan U19 Lech Rypin Lechia Dzierzoniow
Lechia Gdansk Lechia Gdansk II Lechia Tomaszow Mazowiecki
Lechia Zielona Góra Legia Warszawa Legia Warszawa II
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U21 Legionovia Legionowo
Lewart Lubartow Limanovia Limanowa LKS Lomza
Lublinianka LZS Piotrowka Miedz Legnica
Miedz Legnica ll MKS Drawa Drawsko Pomorskie MKS Kluczbork
MKS Olawa Motor Lublin Nadwiślan Góra
Ner Poddebice Nieciecza Nielba Wagrowiec
Odra Opole Odra Wodzislaw Okecie
Okocimski KS Brzesko Olimpia Elblag Olimpia Grudziadz
Olimpia Zambrów Opoczno Orleta Radzyn Podlaski
Ostrovia 1909 Ozarow Paradyz
Partyzant Radoszyce Pelikan Lowicz Pelikan Niechanowo
Piast Gliwice Piast Gliwice II Piast Zmigrod
Pilica Bialobrzegi Podbeskidzie Bielsko-Biala Podhale Nowy Targ
Pogoń Szczecin Pogon Siedlce Pogon Siedlce II
Pogon Szczecin II Polar Wroclaw Polonia Bytom
Polonia Glubczyce Polonia Nowy Tomysl Polonia Slubice
Polonia Sroda Polonia Trzebnica Polonia Warszawa
Poroniec Poronin Przeboj Wolbrom Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom Radomsko Raków Częstochowa
Rekord Bielsko-Biala Resovia Rzeszów ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Ruch Chorzów Ruch Radzionków
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Zdzieszowice Sandecja Nowy Sacz
Siarka Tarnobrzeg Skierniewice Skra Czestochowa
Slask Swietochlowice Slask Wroclaw ll Slask Wroclaw U21
Sleza Wroclaw Sokół Sokółka Sokol Aleksandrow Lodzki
Sokol Ostroda Sokol Skromnica Sola Oswiecim
Stal Brzeg Stal Mielec Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola Starogard Gdanski Start Otwock
Stilon Gorzow Stomil Stomil Olsztyn
Swit Nowy Dwór Mazowiecki Swit Skolwin Szczakowianka Jaworzno
Szombierki Bytom Tarnovia Tarnowo Podgorne Tur Bielsk Podlaski
Tur Turek UKS SMS Lodz Unia Hrubieszow
Unia Janikowo Unia Racibórz Kvinner Unia Solec Kujawski
Unia Tarnów Victoria Sulejowek Victoria Wrzesnia
Warta Poznań Warta Sieradz Wawel Kraków
Wda Swiecie Widzew Lódz Wierna Malogoszcz
Wigry Suwalki Wisła Kraków Wisla Krakow II
Wisla Krakow U19 Wisla Plock Wisla Pulawy
Wisla Sandomierz Wolczanka Wolka Pelkinska Zaglebie II Lubin
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin U21 Zaglebie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz Znicz Pruszków

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad