NTB
 
Romania
List lag - List turneringer - Velg land
Șoimii Pāncota Academia de Fotbal Gheorghe Hagi U17 Academica Clinceni
ACS Bucovina Radauti ACS Energeticianul ACS Fotbal Comuna Recea
ACS Vasas Kvinner ACU Arad AFK Csikszereda
Afumați Arges Pitesti Ariesul Turda
ASA 2013 Targu Mures Kvinner Astra Giurgiu Astra Giurgiu II
Astra Giurgiu U19 Astra II Bacău
Baia Mare Baia Mare Kvinner Balotești
Berceni Bihor Oradea Botosani
Braşov Bucovina Pojorāta CA Oradea
Callatis Mangalia Caransebeş Ceahlăul Piatra Neamţ
Cetatea Suceava CFR Cluj CFR Cluj U19
CFR Timisoara CFR Timisoara Kvinner CFR Turnu Severin
Chimia Brazi Chimia Rāmnicu Vālcea Chindia Targoviste
Chindia Targoviste U19 Chinezul Timișoara Clujana Kvinner
Colțea Brașov Colentina București Concordia Chiajna
Corona Brașov CS Aerostar Bacau CS Conpet Ploiesti
CS Inter Clinceni CS Muncitorul Resita CS Municipal Lugoj
CS Navobi Iasi Kvinner CS Real Craiova Kvinner CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
CS Stefanesti CS Tunari CS Universitatea Craiova
CS Universitatea Craiova II CS Universitatea Craiova U19 CS Viitorul Domnesti
CSM Metalul Resita U19 CSM Scolar Resita CSS Turnu Magurele U19
Dacia Unirea Brăila Daco-Getica București Delta Tulcea
Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti II Dinamo Bucuresti U19
Dorohoi Drobeta-Turnu Severin Dunărea Călărași
Dunărea Galați Fairplay Bucuresti Kvinner Farul Constanța
FC Academica Clinceni U19 FC Brazi Kvinner FC Viitorul Constanta II
FC Viitorul Constanta U19 FC Voluntari FCM Alexandria
FCM Bacău FCM Targoviste FCSB
FCSB II U19 Foresta Suceava Fortuna Covaci
Fortuna Poiana Cāmpina Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias U19
Gloria Bistrița Gloria Buzău Hermannstadt
Inainte Modelu Inter Olt Slatina Internaţional Curtea de Arges
Jiul Petrosani Juventus Bucuresti U19 Liberty Salonta
Luceafarul Oradea Maramureş Universitar Baia Mare Metaloglobus Bucuresti
Minerul Lupeni Minerul Motru Mioveni
Muresul Deva Oţelul Galaţi Olimpia Cluj Kvinner
Olimpia Satu Mare Olt Slatina (2009) Olympia București
Otopeni Pandurii Tārgu Jiu Petrolul Ploiești
Poli Timişoara Politehnica Iaşi Politehnica Iasi
Politehnica Timişoara Prahova Ploiești Progresul Bucureşti
Ramnicu Sarat Rāmnicu Vālcea Rapid Bucureşti
Ripensia Timișoara Romāno-Americană București Săgeata Năvodari
Săgeata Stejaru SCM Pitești Sepsi OSK
Sepsi OSK U19 Silvania Simleu Silvaniei Snagov
Sportul Snagov Sportul Studentesc Bucuresti SS Politehnica Timișoara
Steaua II Bucureşti Stiinta Miroslava Tārgu Mureș
Targu Mures Kvinner Tricolorul Breaza Turnu Severin
Turris-Oltul U Craiova 1948 Unirea Alba Iulia
Unirea Slobozia Unirea Tărlungeni Unirea Tricolor București
Unirea Urziceni United Ploiesti Universitatea Cluj
Universitatea Craiova Universitatea Craiova U19 UTA Arad
Vaslui Venus București Victoria Branesti
Viitorul Constanta Voinţa Sibiu Voinţa Snagov

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad