NTB
 
Hellas
List lag - List turneringer - Velg land
?? Stylis Achaiki FC Acharnaikos
Acheron Kanalaki Achilleas Domokou Achilleas Farsalon
Achilleas Neokaisareias AE Aegina Kvinner AE Kalampaki
AE Larisa U19 AE Neapoleos AE Pellanas Kastoreiou
AE Pontion Vatolakkou AEEK INKA AEK Athen
AEK Athens U17 AEK Athens U19 AEK U20
AEP Karagiannia Aetos Orfanou Aetos Skydra
Aghia Paraskevi Agioi Anargyroi Agios Dimitrios
Agios Ierotheos Agios Nikolaos Agrotikos Asteras
Aias Salaminas Aigaleo Aiginiakos
Aiolikos Aittitos Spaton Akratitos
Alexandros Kallithea Alexandros Kilkis Alimos
Almopos Aridaia Almyros Amazones Dramas Kvinner
Ampelokiakos Ampeloniakos Amvrakia Kostakis AO
Amvrysseas Anagennisi Artas Anagennisi Epanomi
Anagennisi Giannitsa Anagennisi Ierapetra Anagennisi Karditsa
Anagennisi Plagia Anagennisi Serron Antimachos
AO Chania Kvinner AO Chania Kissamikos AO Doxa Megalopoli
AO Floriadas AO Kardias AO Karditsas
AO Kerkyra U20 Ao Mykonos AO Pannafpliakos
AO Pannaxiakos AO Peristeri AO Thiva
AO Ypato Apollon Arnaia Apollon Athen
Apollon Eretria Apollon Krya Vrysi Apollon Larissa
Apollon Makrychori Apollon Paralimniou Apollon Pontou
Apollon Smyrni Aris Aris Akropotamos
Aris Avatou Aris Eitolikou Aris Palaiochori
Aris Thessaloniki FC Kvinner Aris Thessaloniki FC U20 AS Korinthos 2006
AS Volos 2004 Kvinner Aspis Xanthi Aspropyrgos Enosis
Asteras Amaliada Asteras Itea Asteras Magoulas
Asteras Parapotamos Asteras Petriti Asteras Tripoli
Asteras Tripolis U20 Asteras Varis Asteras Vlahioti
Athinaikos Atromitos Atromitos Kvinner
Atromitos Achaea Atromitos Piraeus Atromitos U20
Atsalenios PO Byzantio Kokkinochoma Chalkidas
Chania Dafni Dafnona Diagoras
Diagoras Agias Paraskevis Diagoras Sevastis Diagoras Vrachnaiika
Didymoteicho Digenis Lakkomatos Digenis Neochori
Dotieas Agias Doxa Dramas Doxa Kranoulas
Doxa Nea Manolada Doxa Pentalofou Doxa Petrousas
Doxa Proskyniton Doxa Vyrona Edessaikos
Eikosimias Elpides Karditsas Kvinner Elpis Skoutareos
Enosi Apolloniou & Istiaias Enosi Lerna Enosis Vathyllos Pansamiakos
Eordaikos Episkopi Ergotelis
Ermionida Ermis Amyntaio Ermis Kiveri
Ermis Zonianon Ethnikos Alexandroupoli Ethnikos Asteras
Ethnikos Filippiadas Ethnikos Katerini Ethnikos Neo Agioneri
Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Piraeus Ethnikos Sageikon
Ethnikos Sidirokastro Evros Soufliou Farkadona
Foivos Kremastis Fokikos Fostiras
Giouchtas Glyfada Glyfada FC Kvinner
Grevena Aerata Haidari Halkidona
Haravianos Ilioupolis Ialysos Ikaros Petrotou Kvinner
Ilioupoli GS Ilisiakos Ilisiakos Zografou
Ionikos Irakleio Iraklis
Iraklis Ampelokipoi Iraklis Elifsina Iraklis Polykarpi
Iraklis Psachna Irodotos Kalamata
Kallithea Kalloni Kampaniakos
Kanaris Nenita Karaiskakis Karitsa
Kassiopi Kastoras Kastoria
Katastari Kavala Keratsini
Keravnos Kerateas Keravnos Pernis Keravnos Thesprotikou
Kerkyra Kifisia Kilkisiakos
Kitheron Kapareliou Kozani Kronos Argyrades
Krousonas Kymi Lamia
Langadas Larissa Lefkadia
Lefkimmi Leonidio Levadiakos
Levadiakos U20 Levante Loutraki
Machitis Terpsitheas Makedonikos FC Makedonikos Foufas
Makedonikos Neapolis Makedonikos Siatista Makrochori
Mandraikos FC Mavroi Aetoi Eleftherochori Megas Alexandros Irakleia
Megas Alexandros Karperis Megas Alexandros Trikala Megas Alexandros Xiropotamou
Melithes Melitis Messiniakos Messiniakos FC
Messolonghi Meteora Mylopotamos
Nafpaktiakos Asteras Naousa FC Nea Ionia
Neoi Ergoteli Kvinner Neos Amphilochus Nestos Chrisoupolis
NFC Volos Niki Agathias Niki Traganou
Niki Volos Odysseas Anagennisi Odysseas Kordeliou
OF Ierapetra OFI OFI Crete U20
Oikonomos Olympiakos Olympiakos Chersonisos
Olympiakos Kyminion Olympiakos Laurium Olympiakos U19
Olympiakos U20 Olympiakos Volos Olympos Kerkyras
Opountios Orfeas Eleftheroupolis Orfeas Xanthi
Palaiochora Palliniakos Pallixouriakos
Pamisos Messini Panachaiki Panamvrakakikos
Panargeiakos Panargiakos Panarkadikos
Panathinaikos Panathinaikos U20 Panegialios
Panelefsiniakos Panetolikos Paniliakos
Panionios Panionios U20 Panlefkadios
Panserraikos Panthiraikos AO Panthrakikos
Panthrakikos U20 Pao Kosmio Pao Koufalion
PAO Rouf PAO Vardas PAOK
PAOK Kvinner PAOK Thessaloniki FC U19 PAOK Thessaloniki FC U20
PAONE PAS Giannina PAS Giannina U20
PAS Korinthos Pefki AO Pelopas Kiatou
Peramaikos FC Philippos Alexandreia Pierikos
Platanias Platanias U20 Po Moudanion
PO Triglia Pontioi Katerini Preveza
Proodeftiki Pydna Kitros Pylou AO Tsiklitiras
Pyrasos Pyrgetos FC Pyrsos Grevena
Rhodos Rigas Feraios Rouvas
Saronikos Sellana Serres
Sidirochori Skoufas Kompoti Souli Paramythia
Sparti Taminaikos Thermaikos Thermis
Thesprotos Thiseas Agria Thraki Feres
Thrasivoulos Thriamvos Serviana Thyella Filotas
Thyella Kamari Thyella Rafina Tilikratis
Triglia Rafinas Trikala Trikala 1963
Tylikratis Tyrnavos 2005 Vataniakos
Velouchi Veria Veria U20
Visaltiakos Nigrita Vyzas Xanthi
Xanthi U20 Xirovouni Zakynthiakos
Zakynthos Zevgolateio

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad