NTB
 
Nederland
List lag - List turneringer - Velg land
't Fean '58 Achilles '29 Achilles 1894
Achilles Veen Achilles'29 Kvinner ACV
ADO '20 ADO Den Haag AFC
AFC '34 Ajax Ajax Kvinner
Ajax Zaterdag Alcides Almelose Selectie
Almere City Apeldoorn ARC
Argon ASV de Dijk ASWH
AVV Volewijckers AZ Alkmaar AZ Alkmaar Kvinner
Balk Barendrecht Baronie
Be Quick 1887 Be Quick 1887 Be Quick'28
Bennekom Berkum Blauw Geel
Bonaire Brabantia Bruse Boys
Cambuur Capelle Craeyenhout
CSV Apeldoorn CVV CVV de Jodan Boys
de Bataven De Graafschap De Jonge Spartaan
De Kennemers De Meern (Sun) De Treffers
De Zouaven Deltasport Den Bosch
Den Haag Kvinner DESO DESTO
DETO Deurne DFS
DHC DHSC Dieren
Dijkse Boys DIO '30 Dongen
Dordrecht DOS '37 DOVO
Drachtster Boys DTD DVS '33
DVV Delft DWC DZC'68
DZSV Eemdijk Eemsmond
EHC EHC Hoensbroek Eindhoven
Emmen EVV Excelsior
Excelsior '31 Excelsior (A) Excelsior Maassluis
FC 's-Gravenzande FC Ambacht FC Chabab
FC Lienden FC Lisse FC Presikhaaf
FC Ria FC Winterswijk Feyenoord
Feyenoord (A) Feyenoord U19 Flevo Boys
Fortuna Sittard Forum Sport FVC
Gemert Genemuiden Gestel
GFC Goor Go Ahead Eagles GOES
Groen Geel Groene Ster Groningen
Gulpen GVVV Haaglandia
Haarlem Halsteren Harkemase Boys
Hatto Heim HBOK HBSV
Heerenveen Heinenoord Helmond Sport
Heracles HFC EDO HHC Hardenberg
Hilversum Hoek Hollandia
Hoogeveen HSC '21 Huizen
HVCH HVCV Quick HVV
Hvv Te Werve HVV Tubantia IJsselmeervogels
IVO Velden Jong Achilles 29 Jong ADO Den Haag
Jong Ajax Jong Almere City FC Jong AZ Alkmaar
Jong Brabant Jong Cambuur Jong De Graafschap
Jong FC Den Bosch Jong FC Emmen Jong FC Groningen
Jong FC Volendam Jong Feyenoord Jong Heerenveen
Jong PEC Zwolle Jong PSV Jong Roda
Jong Sparta Rotterdam Jong Twente Jong Utrecht
Jong Vitesse JOS Watergraafsmeer Juliana '31
JVC Cuijk Katwijk Kloetinge
Koninklijke HFC Kozakken Boys Laakkwartier
Laura Hopel Combinatie Limburgia LONGA
LRC Leerdam LVV Lugdunum Madese Boys
Magreb '90 Meerssen MVV Maastricht
NAC Breda NEC Nijmegen NEC Nijmegen (A)
Nieuw Buinen Noordwijkerhout Nordin Wooter Academy
ODIN '59 OFC Oostzaan OJC Rosmalen
ONS Sneek Oranje Nassau Oss
OSS '20 Papendrecht PEC Zwolle
PH Almelo PKC'83 Polderse Selectie
PPSC PSV Kvinner PSV Eindhoven
Quick 1888 Quick 20 Quick Boys
Quick Boys 2 Quick Den Haag RBC Roosendaal
RCH Regioteam Rijnsburgse Boys
Rijnvogels RKAV Volendam RKAVV Leidshendam
RKC Waalwijk RKDSV RKSV Driel
RKSV EMOS RKSV Leonidas RKSV Schijndel
RKTSV Roda Roermond
Rolder Boys Ruurlo RVVH
Saestum Kvinner SC Amersfoot SC Enschede
SC Joure SC Stiens Schoten
SDC Putten SDV Barneveld Silvolde
SJC Smitshoek Sneek Wit Zwart
SP Teuge Sparta '18 Sparta Nijkerk
Sparta Rotterdam Sportlust '46 SSS 18
Staphorst SteDoCo Sudwest-Fryslan Regioteam
SV Blerick SV Dalfsen SV DOSKO
SV Enter SV Grol SV Longa'30
SV Panningen SV Rap SV SAB Breda
SV Spakenburg SV VOAB SVEB
SVV SVV '04 SVV Scheveningen
SVW '27 SVZW Swift Hesper
TEC Telstar Ter Leede
Togb TOP Oss Twente
Twente Kvinner UDI'19 UNA
Uno Animo Urk USV Hercules
Utrecht UVS Valken '68
VCS Veendam VELO
Velocitas Breda Velocitas Groningen Venray
Veritas FC VIOD Vitesse
Vitesse II Vlissingen VOC
Volendam Voorschoten'97 Voorwaarts Twello
Vroomshoopse Boys VUC Den Haag VV Annen
VV Buitenpost VV Chevremont VV Concordia
VV Dirkshorn VV Duno VV Emmen
VV Hattem VV Hillergersberg VV Montfoort
VV Oldenzaal VV ONB VV Schaesberg
VV Schinveld VV Serooskerke VV Sittard
VV Terschuurse Boys VV Victoria VV Winsum
VVG '25 VVOG VVSB
VVV Venlo VVV-Venlo 2 Westlandia
Westlands Elftal WHC Wij Houden Stand
Wilhelmina '08 Willem II Willem II 2
Wittenhorst WKE WVV
XerxesDZB Zeeland Selection Zeeuws Elftal
Zevenhoven ZFC Zundertse Selectie
Zwaluwen '30 Zwaluwen Vlaardingen Zwolsche Athletische Club

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad