NTB
 
Østerrike
List lag - List turneringer - Velg land
1. FC Vöcklabruck Admira Dornbirn Admira Mödling
Admira Mödling U19 Admira Technopool Admira Wacker Mödling Amateure
Allerheiligen Altenmarkt Kvinner Altheim
Amstetten Annabichler SV Arnfels
ASC Marathon ASC St. Paul ASK Ebreichsdorf
ASK Eggendorf ASK Elektra ASK Mannersdorf
ASK St. Valentin ASK-BSC Bruck/Leitha ASKOe SV Viktoria Marchtrenk
ASKÖ Köttmannsdorf ASKÖ Oedt ASV 13
ASV Drassburg ASV Schrems ASV Siegendorf
ATSV Ober-Grafendorf ATSV Stadl Paura ATSV Wolfsberg
ATUS Ferlach Austria Klagenfurt Austria Lustenau
Austria Lustenau Amateure Austria Lustenau/FC Wacker Innsbruck Austria Salzburg
Austria U18 Austria Wien Austria Wien Kvinner
Austria Wien Amateure Austria XIII Auhof Center Axams/Götzens
Bad Aussee Bad Erlach Bad Gleichenberg
Bad Sauerbrunn Bad Schallerbach Bad Tatzmannsdorf
Bad Vöslau Bad Wimsbach Baumgarten
Bergheim Bizau Bleiburg
Braunau Bregenz Bruck/Mur
Brunn am Gebirge BSV Juniors Burgenland XI
BW Feldkirch BW Linz Deutschlandsberg
DFC Leoben Kvinner Dornbirn Dornbirner SV
DSC Mithlinger Fenster DSV Fortuna 05 Eckartsau
Eisenstadt Erdal Hallein FAC-OFR
Favoritner Athletikclub FC Alberschwende FC Andelsbuch
FC Bisamberg FC Deutschkreutz FC Egg
FC Eurotours Kitzbühel FC Illmitz FC Kufstein
FC Lauterach FC Linz FC Piberstein Lankowitz
FC Royal Persia FC Schulz FC Schwarzach 1955
FC Stadlau FC Wacker Innsbruck Kvinner FC Wels
FC Wolfurt FC Zirl FCK/Welzenegg Amateure
FCM Arkadia Traiskirchen Fehring Feldkirchen
First Vienna Flavia Solva Floridsdorfer AC
Florisdorf Gallneukirchen Gersthofer SV
Gleinstätten Gleisdorf Gmunden
Gnas Golling Gratkorn
Grazer AK Grazer AK Amateure Grieskirchen
Grossklein Grödig Grödig Amateure
Guntersdorf Götzendorf Haitzendorf
Hakoah Wien Hall Hard
Hartberg Hausmening HC Nestelbach
Hellas Kagran Hohenems Holzhacker
Horitschon/Unterpetersdorf Horn Hundsheim
Höchst Innsbrucker AC Innsbrucker SK
Irdning Kalsdorf Kapfenberg
Kapfenberger SV KM II Kapfenberger SV ll Karabakh Wien
Kematen Kirchbeg Kirchschlag
KJV Kruibeke Klagenfurt Klosterneuburg
Kohfidisch Kottingbrunn Kraftwerk U30
Kremser KSV Ankerbrot Kundl
KVV Zelzate Kärnten Köflach
Langenegg Langenrohr LASK
Lassee Lendorf Leoben
Liefering Linzer ASK Amateure Lustenau
Maria Lanzendorf Mattersburg Mattersburg Amateure
Micheldorf Mondsee Mödling
Neuberg Neuhofen/Ried Amateure Neulengbach Kvinner
Neulengbach Kvinner Neumarkt Neusiedl am See
Oberperfuss Oberpullendorf Oberwart
Ortmann Pasching/LASK Linz Juniors Pinzgau Saalfelden
Post SV Wien PSV Salzburg Puch
Purbach Purgstall Pöllau
Rankweil Ranshofen Rapid Lienz
Rapid Wien Rapid Wien Amateure Rapid Wien U20
RB Salzburg RB Salzburg U19 Red Star Penzing
Reichenau Rheindorf Altach Ried
Ried (A) Ritzing Roefix Roethis
Rohrbach Rotenberg Rudersdorf
SAK 1914 Salzburg/LASK SC Columbia
SC Furstenfeld SC Herz Pinkafeld SC Imst
SC Kittsee SC Leopoldsdorf/Mfd SC Mannsdorf
SC Mannswörth SC Ostbahn XI SC Pottenstein
SC Retz SC Rohrendorf SC St. Pantaleon/Erla
SC Team Wiener Linien SC Trausdorf SC Wiener Neustadt/SV Gloggnitz Kvinner
SC Wiener Viktoria SC/ESV Parndorf Scheiblingkirchen
Schwadorf Schwanenstadt Schwaz
Schwechat SCR Altach Amateure SCU Ardagger
SCU Euratsfeld SCU Seidl Software Seekirchen
SK Bischofshofen SK Kühnsdorf SK Maria Saal
SK St. Magdalena/Superfund Amateure Sollenau Sparkasse Stockerau
Spittal/Drau Sportunion Mauer Spratzern Kvinner
Spratzern SR Donaufeld St. Andrä
St. Georgen St. Johann St. Margarethen
St. Michael/L. St. Pölten St. Pölten Kvinner
St. Pölten Amateure St. Stefan/L. St. Veit
St.Marienkirchen Stinatz Stubai Fc
Studengau Auswahl Sturm Graz Sturm Graz Kvinner
Sturm Graz Amateure SU St. Martin Suedburgenland-Auswahl
SV Albania SV Deutschfeistritz SV Donau
SV Drassmarkt SV Eltendorf SV Flexopack Sierning
SV Gaflenz SV Gerasdorf Stammersdorf SV Gloggnitz
SV Guessing SV Heiligenkreuz SV Innsbruck
SV Kuchl SV Lafnitz SV Lebring
SV Leobendorf SV Ludesch SV Post Wien
SV Reutte SV Schattendorf SV Sieghartskirchen
SV St. Anna SV St. Jakob im Rosental SV Stegersbach
SV Strasswalchen SV Stripfing SV Villach
SV Wallern SV Wals Grunau SV Wimpassing
SV Zwentendorf SVA Kindberg Tamsweg
Telfs Treibach TSV Mc Donald's
TSV Poellau TUS Paldau UFC Eferding
Union Edelweiss Union Gurten Union Henndorf Kvinner
Union Innsbruck Union Perg Union St. Florian
Union Vöcklamarkt Unterfrauenhaid Untersiebenbrunn
USC Eugendorf USC Landhaus Kvinner USC Landhaus 2 Kvinner
USK Anif USV Mettersdorf Viktoria Bregenz
Voitsberg Vorwärts Steyr Völkermarkt
WAC Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck Amateure
WAF Brigittenau Waidhofen/Ybbs Wattens
Weinviertel Auswahl Weiz Weißkirchen
Wiener Neustadt Wiener Sportclub Wienerberger 1921
Wildon Wipptal Wolfsberg
Wolfsberger AC Amateure WSC Hertha WSG Swarovski Tirol II
Würmla Wörgl Zell am See
Zeltweg ZS Simmeringer Zwettl

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad