NTB
 
Østerrike
List lag - List turneringer - Velg land
1. FC Vöcklabruck Admira Dornbirn Admira Moedling U19
Admira Mödling Admira Technopool Admira Wacker Mödling Amateure
Allerheiligen Altenmarkt Kvinner Altheim
Amstetten Annabichler SV Arnfels
ASC Marathon ASC St. Paul ASK Ebreichsdorf
ASK Eggendorf ASK Elektra ASK Mannersdorf
ASK-BSC Bruck/Leitha ASKOe SV Viktoria Marchtrenk ASKÖ Köttmannsdorf
ASKÖ Oedt ASV 13 ASV Drassburg
ASV Siegendorf ATSV Ober-Grafendorf ATSV Stadl Paura
ATSV Wolfsberg ATUS Ferlach Austria Klagenfurt
Austria Lustenau Austria Lustenau Amateure Austria Salzburg
Austria Wien Austria Wien Amateure Austria XIII Auhof Center
Axams/Götzens Bad Aussee Bad Erlach
Bad Gleichenberg Bad Sauerbrunn Bad Schallerbach
Bad Tatzmannsdorf Bad Vöslau Bad Wimsbach
Baumgarten Bergheim Bizau
Bleiburg Braunau Bregenz
Bruck/Mur Brunn am Gebirge BSV Juniors
Burgenland XI BW Feldkirch BW Linz
Deutschlandsberg DFC Leoben Kvinner Dornbirn
Dornbirner SV DSC Mithlinger Fenster DSV Fortuna 05
Eckartsau Eisenstadt Erdal Hallein
Favoritner Athletikclub FC Alberschwende FC Andelsbuch
FC Bisamberg FC Egg FC Eurotours Kitzbühel
FC Illmitz FC Kufstein FC Lauterach
FC Linz FC Piberstein Lankowitz FC Royal Persia
FC Schulz FC Schwarzach 1955 FC Stadlau
FC Wacker Innsbruck Kvinner FC Wels FC Wolfurt
FC Zirl FCK/Welzenegg Amateure FCM Arkadia Traiskirchen
Fehring Feldkirchen First Vienna
Flavia Solva Floridsdorfer AC Florisdorf
Gallneukirchen Gersthofer SV Gleinstätten
Gleisdorf Gmunden Gnas
Golling Gratkorn Grazer AK
Grazer AK Amateure Grieskirchen Grossklein
Grödig Grödig Amateure Guntersdorf
Götzendorf Haitzendorf Hakoah Wien
Hall Hard Hartberg
Hausmening HC Nestelbach Hellas Kagran
Hohenems Holzhacker Horitschon/Unterpetersdorf
Horn Hundsheim Höchst
Innsbrucker AC Innsbrucker SK Irdning
Kalsdorf Kapfenberg Kapfenberger SV KM II
Karabakh Wien Kematen Kirchbeg
Kirchschlag KJV Kruibeke Klagenfurt
Klosterneuburg Kohfidisch Kottingbrunn
Kraftwerk U30 Kremser KSV Ankerbrot
Kundl KVV Zelzate Kärnten
Köflach Langenegg Langenrohr
LASK Linz Lassee Lendorf
Leoben Liefering Linzer ASK Amateure
Lustenau Maria Lanzendorf Mattersburg
Mattersburg Amateure Micheldorf Mondsee
Mödling Neuberg Neuhofen/Ried Amateure
Neulengbach Kvinner Neulengbach Kvinner Neumarkt
Neusiedl am See Oberperfuss Oberpullendorf
Oberwart Ortmann Pasching/LASK Linz Juniors
Pinzgau Saalfelden Post SV Wien PSV Salzburg
Puch Purbach Purgstall
Pöllau Rankweil Ranshofen
Rapid Lienz Rapid Wien Rapid Wien Amateure
Rapid Wien U20 RB Salzburg RB Salzburg U19
Red Star Penzing Reichenau Rheindorf Altach
Ried Ried (A) Ritzing
Roefix Roethis Rohrbach Rudersdorf
SAK 1914 SC Columbia SC Furstenfeld
SC Herz Pinkafeld SC Imst SC Kittsee
SC Leopoldsdorf/Mfd SC Mannsdorf SC Mannswörth
SC Ostbahn XI SC Pottenstein SC Retz
SC Rohrendorf SC St. Pantaleon/Erla SC Team Wiener Linien
SC Trausdorf SC Wiener Neustadt/SV Gloggnitz Kvinner SC Wiener Viktoria
SC/ESV Parndorf Scheiblingkirchen Schwadorf
Schwanenstadt Schwaz Schwechat
SCR Altach Amateure SCU Ardagger SCU Euratsfeld
SCU Seidl Software Seekirchen SK Bischofshofen
SK Kühnsdorf SK Maria Saal SK St. Magdalena/Superfund Amateure
Sollenau Sparkasse Stockerau Spittal/Drau
Sportunion Mauer Spratzern Kvinner Spratzern
SR Donaufeld St. Andrä St. Georgen
St. Johann St. Margarethen St. Pölten
St. Pölten Kvinner St. Pölten Amateure St. Stefan/L.
St. Veit St.Marienkirchen Stinatz
Stubai Fc Studengau Auswahl Sturm Graz
Sturm Graz Kvinner Sturm Graz Amateure SU St. Martin
Suedburgenland-Auswahl SV Albania SV Deutschfeistritz
SV Donau SV Drassmarkt SV Eltendorf
SV Flexopack Sierning SV Gaflenz SV Gerasdorf Stammersdorf
SV Gloggnitz SV Guessing SV Heiligenkreuz
SV Innsbruck SV Kuchl SV Lafnitz
SV Lebring SV Leobendorf SV Ludesch
SV Post Wien SV Reutte SV Schattendorf
SV Sieghartskirchen SV St. Anna SV Stegersbach
SV Strasswalchen SV Stripfing SV Villach
SV Wallern SV Wals Grunau SV Wimpassing
SV Zwentendorf SVA Kindberg Tamsweg
Telfs Treibach TSV Poellau
TUS Paldau UFC Eferding Union Edelweiss
Union Gurten Union Henndorf Kvinner Union Innsbruck
Union Perg Union St. Florian Union Vöcklamarkt
Unterfrauenhaid Untersiebenbrunn USC Eugendorf
USC Landhaus Kvinner USC Landhaus 2 Kvinner USK Anif
USV Mettersdorf Viktoria Bregenz Voitsberg
Vorwärts Steyr Völkermarkt WAC
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck Amateure WAF Brigittenau
Waidhofen/Ybbs Wattens Weinviertel Auswahl
Weiz Weißkirchen Wiener Neustadt
Wiener Sportclub Wienerberger 1921 Wildon
Wipptal Wolfsberg Wolfsberger AC Amateure
WSC Hertha Würmla Wörgl
Zell am See Zeltweg ZS Simmeringer
Zwettl

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad