NTB
 
Østerrike
List lag - List turneringer - Velg land
1. FC Vöcklabruck Admira Dornbirn Admira Moedling U19
Admira Mödling Admira Technopool Admira Wacker Mödling Amateure
Allerheiligen Altenmarkt Kvinner Altheim
Amstetten Annabichler SV Arnfels
ASC Marathon ASC St. Paul ASK Ebreichsdorf
ASK Eggendorf ASK Elektra ASK Mannersdorf
ASK-BSC Bruck/Leitha ASKOe SV Viktoria Marchtrenk ASKÖ Köttmannsdorf
ASKÖ Oedt ASV 13 ASV Drassburg
ASV Siegendorf ATSV Ober-Grafendorf ATSV Stadl Paura
ATUS Ferlach Austria Klagenfurt Austria Lustenau
Austria Lustenau Amateure Austria Salzburg Austria Wien
Austria Wien Amateure Austria XIII Auhof Center Axams/Götzens
Bad Aussee Bad Gleichenberg Bad Sauerbrunn
Bad Schallerbach Bad Tatzmannsdorf Bad Vöslau
Bad Wimsbach Baumgarten Bergheim
Bizau Bleiburg Braunau
Bregenz Bruck/Mur Brunn am Gebirge
BSV Juniors Burgenland XI BW Feldkirch
BW Linz Deutschlandsberg DFC Leoben Kvinner
Dornbirn Dornbirner SV DSC Mithlinger Fenster
DSV Fortuna 05 Eckartsau Eisenstadt
Erdal Hallein Favoritner Athletikclub FC Alberschwende
FC Andelsbuch FC Bisamberg FC Egg
FC Eurotours Kitzbühel FC Illmitz FC Kufstein
FC Linz FC Piberstein Lankowitz FC Schulz
FC Schwarzach 1955 FC Stadlau FC Wacker Innsbruck Kvinner
FC Wels FC Wolfurt FCK/Welzenegg Amateure
FCM Arkadia Traiskirchen Fehring Feldkirchen
First Vienna Flavia Solva Floridsdorfer AC
Florisdorf Gallneukirchen Gersthofer SV
Gleinstätten Gleisdorf Gmunden
Gnas Golling Gratkorn
Grazer AK Grazer AK Amateure Grieskirchen
Grossklein Grödig Grödig Amateure
Guntersdorf Götzendorf Haitzendorf
Hakoah Wien Hall Hard
Hartberg Hausmening HC Nestelbach
Hellas Kagran Hohenems Holzhacker
Horitschon/Unterpetersdorf Horn Hundsheim
Höchst Innsbrucker AC Innsbrucker SK
Irdning Kalsdorf Kapfenberg
Kapfenberger SV KM II Karabakh Wien Kematen
Kirchbeg Kirchschlag KJV Kruibeke
Klagenfurt Klosterneuburg Kohfidisch
Kottingbrunn Kraftwerk U30 Kremser
KSV Ankerbrot Kundl KVV Zelzate
Kärnten Köflach Langenegg
Langenrohr LASK Linz Lassee
Lendorf Leoben Liefering
Linzer ASK Amateure Lustenau Maria Lanzendorf
Mattersburg Mattersburg Amateure Micheldorf
Mödling Neuberg Neuhofen/Ried Amateure
Neulengbach Kvinner Neulengbach Kvinner Neumarkt
Neusiedl am See Oberperfuss Oberpullendorf
Oberwart Ortmann Pasching/LASK Linz Juniors
Pinzgau Saalfelden Post SV Wien PSV Salzburg
Puch Purbach Purgstall
Pöllau Rankweil Ranshofen
Rapid Lienz Rapid Wien Rapid Wien Amateure
Rapid Wien U20 RB Salzburg Red Star Penzing
Reichenau Rheindorf Altach Ried
Ritzing Rohrbach Rudersdorf
SAK 1914 Salzburg U19 SC Columbia
SC Furstenfeld SC Herz Pinkafeld SC Leopoldsdorf/Mfd
SC Mannsdorf SC Mannswörth SC Ostbahn XI
SC Pottenstein SC Retz SC Rohrendorf
SC St. Pantaleon/Erla SC Team Wiener Linien SC Trausdorf
SC Wiener Neustadt/SV Gloggnitz Kvinner SC Wiener Viktoria SC/ESV Parndorf
Scheiblingkirchen Schwadorf Schwanenstadt
Schwaz Schwechat SCR Altach Amateure
SCU Ardagger SCU Euratsfeld SCU Seidl Software
Seekirchen SK Bischofshofen SK Kühnsdorf
SK Maria Saal SK St. Magdalena/Superfund Amateure Sollenau
Sparkasse Stockerau Spittal/Drau Sportunion Mauer
Spratzern Kvinner Spratzern SR Donaufeld
St. Andrä St. Georgen St. Johann
St. Margarethen St. Pölten St. Pölten Amateure
St. Stefan/L. St. Veit St.Marienkirchen
Stinatz Stubai Fc Studengau Auswahl
Sturm Graz Sturm Graz Kvinner Sturm Graz Amateure
SU St. Martin Suedburgenland-Auswahl SV Deutschfeistritz
SV Donau SV Eltendorf SV Flexopack Sierning
SV Gaflenz SV Gerasdorf Stammersdorf SV Heiligenkreuz
SV Innsbruck SV Lafnitz SV Lebring
SV Leobendorf SV Ludesch SV Post Wien
SV Reutte SV Schattendorf SV Stegersbach
SV Strasswalchen SV Stripfing SV Villach
SV Wallern SV Wals Grunau SV Wimpassing
SV Zwentendorf SVA Kindberg Tamsweg
Telfs Treibach TSV Poellau
TUS Paldau Union Gurten Union Henndorf Kvinner
Union Innsbruck Union Perg Union St. Florian
Union Vöcklamarkt Unterfrauenhaid Untersiebenbrunn
USC Eugendorf USC Landhaus Kvinner USC Landhaus 2 Kvinner
USK Anif USV Mettersdorf Viktoria Bregenz
Voitsberg Vorwärts Steyr Völkermarkt
WAC Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck Amateure
WAF Brigittenau Waidhofen/Ybbs Wattens
Weinviertel Auswahl Weiz Weißkirchen
Wiener Neustadt Wiener Sportclub Wienerberger 1921
Wildon Wipptal Wolfsberg
Wolfsberger Wolfsberger AC Amateure WSC Hertha
Würmla Wörgl Zell am See
Zeltweg ZS Simmeringer Zwettl

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad