NTB
 
Sveits
List lag - List turneringer - Velg land
Aarau Aarau II Abtwil-Engelburg
AC Sementina Allmendingen Allschwil
Altstetten Amicitia Riehen Amriswil
Anglo-American Club Zürich AS Calcio Kreuzlingen AS Castello
AS Novazzano Ascona ASI Audax Friul
Bad Ragaz Baden Basel
Basel U19 Basel U21 Bassersdorf
Baudepartement Baulmes Bavois
Bazenheid Belfaux Bellach
Bellinzona Béroche-Gorgier Bex
Biasca Biaschesi Biel-Bienne
Binningen Black Stars Basel Breitenbach
Breitenrain Brunnen Brühl
Bulle Buochs Bümpliz 78
Cantonal Neuchâtel Cham Champvent
Chênois Chiasso Chur 97
Collex-Bossy Collombey Colombier
Concordia Courtételle CS Italien
Deitingen Delémont Domdidier
Dornach Durrenast Düdingen
Echallens Einsiedeln Ellikon Marthalen
Entfelden Eschenbach Escholzmatt-Marbach
Étoile Carouge Étoile-Sporting FC Aarberg
FC Alle FC Altdorf FC Altstatten
FC Altstetten Kvinner FC Arbon 05 FC Arlesheim
FC Azzurri 90 FC Basel Kvinner FC Bassecourt
FC Bazenheid FC Bern FC Bramois
FC Bubendorf FC Chippis FC Conthey
FC Cornol FC Dardania Lausanne FC Diessenhofen
FC Dietikon FC Donneloye FC Dulliken
FC Ems FC Erde FC Fleurier
FC Genolier-Begnins FC Gland FC Gontenschwil
FC Grand-Saconnex FC Granichen FC Hausen
FC Hochdorf FC Iliria FC Kickers Luzern
FC Klingnau FC Kloten Kvinner FC Kosova
FC Langgasse FC Langnau FC Luzern Kvinner
FC Matran FC Meilen FC Montlingen
FC Moutier FC Murten FC Neunkirch Kvinner
FC Nidau FC Oerlikon / Polizei ZH FC Olten
FC Pied du Jura FC Reinach FC Rheineck
FC Richemond FC Ruti FC Saviese
FC Schonbuhl FC Seuzach FC Sierre
FC Suhr FC Tavannes/Tramelan FC Thierrens
FC Ticino FC United Zürich U21 FC Urdorf
FC Uster FC Uzwil FC Veyrier Sport
FC Wabern FC Wangi FC Wiesendangen
FC Willisau FC Wyler FC Zollbrueck
Flawil Flums Frauenfeld
Freienbach Fribourg Gambarogno Contone
Gordola Gossau Grand-Lancy
Grasshoppers Grasshoppers U21 Greifensee
Grenchen Gumefens/Sorens Gunzwil
Henau Hergiswil Herisau
Herrliberg Herzogenbuchsee Hünibach
Hägendorf Härkingen Höngg
Ibach Interstar Kickers
Konolfingen Kreuzlingen Kriens
Küssnacht Kölliken Köniz
La Chaux-de-Fonds Langenthal Laufen
Lausanne Le Locle Sports Le Mont LS
Léchelles Liestal Linth
Locarno Losone Sportiva Lugano
Lugano Kvinner Lugano II Kvinner Lusitanos
Luterbach Luzern Luzern U21
Lyss Malcantone Malley
Martigny Massongex Melcatogne Agno
Mendrisio-Stabio Meyrin Monthey
Montreux-Sports Muotathal Muri
Mutschellen Muttenz Münsingen
Naters Neuchâtel Xamax Nordstern
Nottwil Old Boys Olympique de Geneve
Orpund Pajde Paradiso
Perly-Certoux Phönix Seen Plaffeien
Plan-les-Ouates Porrentruy Portalban
Pratteln Pully Football Racing Club Geneve
Racing Club Zurich Rapid Lugano Rapperswil-Jona
Red-Star Zürich Regensdorf Renens
Romontois Rothorn Rothrist
Rotkreuz Ruemlang Sarnen
Sarraz-Eclépens Saxon Sports SC Balerna
SC Fulenbach SC Goldau SC LuWin.ch Kvinner
SC Obergeissenstein SC YF Juventus Schaffhausen
Schattdorf Schoenberg Schötz
Seefeld Zürich Serrières Servette
Servette II Signal Sion
Sion U21 Sirnach Siviriez
Solothurn Spiez St. Gallen
St. Gallen U21 St. Margrethen Staad
Stabio Stade Lausanne-Ouchy Stade Nyonnais
Stade-Payerne Subingen Sursee
SV Schaffhausen Tavannes/Tramelan Taverne
Team Ticino U21 Team Vaud U21 Terre Sainte
Thalwil Thun Thun U21
Tuggen Tägerwilen Töss
Ueberstorf Union-Sportive Montfaucon United Zürich
Urania Genève Sport US Arbedo US Schluein Ilanz
Uznach Vallemaggia Vedeggio Calcio
Veltheim Vernier Versoix
Vevey Visp Wacker Grenchen
Wangen Wettswil-Bonstetten Wetzikon
Widnau Wil Windisch
Winkeln Winterthur Winterthur U21
Wittenbach Wohlen Wohlen U23
Wolhusen YB Frauen Kvinner Young Boys
Young Boys Kvinner Young Boys U19 Young Boys U21
Yverdon Zofingen Zug 94
Zürich Zürich Kvinner Zürich U21

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad