NTB
 
Italia
List lag - List turneringer - Velg land
Abano AC Milan Kvinner AC Milan/SPAL 2013
AC Milan/SPAL 2013 duplicate AC Milan/Torino Accademia Sandonatese
ACD San Tommaso ACF Firenze Kvinner Acireale
Acqui Acri ACSD Saluzzo
Adrense Adriese Afragolese
Aglianese Agropoli Akragas
Albalonga AlbinoLeffe Albissola
Alcione Alessandria Alfonsine
Alghero Alma Juventus Fano Altovicentino
Alzano Ambrosiana Amiternina
Anaunia Ancona Ancona 1905
Anzio Aprilia Aquila Montevarchi
Arconatese Arezzo Argentina
Arzachena Arzanese AS Vis Nova Giussano
Ascoli Calcio 1898 FC/Pro Vercelli Ascoli Calcio 1898 FC/Trapani Ascoli Picchio
Ascoli Picchio FC 1898 Primavera ASD Grumentum Val Dagri ASD Imperia
ASD Manzanese ASD Mozzanica Kvinner ASD Porto Sant Elpidio
Asti Astrea Atalanta
Atalanta Primavera Atalanta U19 Atalanta/Fiorentina
Atalanta/Fiorentina duplicate Atletico Roma Atletico SFF
Audace Cerignola Aurora Seriate Avellino
Avellino Primavera Aversa Normanna Avezzano
Axys Zola AZ Picerno ASD Bacoli Sibilla Flegrea
Bardolino Kvinner Bari Bari Primavera
Barletta Bassano Virtus Bastia Calcio
Battipagliese Bellaria Igea Marina Belluno
Benevento Benevento Primavera Benevento/Monza
Biellese Bisceglie Bitonto
Bologna Bologna Primavera Bologna U20
Bologna/Pisa Borgaro Torinese Borgo a Buggiano
Borgomanero Borgosesia Bormiese
Bra Breno Brescello
Brescia Brescia Kvinner Brescia Primavera
Brescia/Perugia Brindisi Brusaporto
Budoni Bustese Roncalli Cagliari
Cagliari Primavera Cagliari/Chievo Verona Cagliari/Sampdoria
Calcio Biancavilla 1990 Calcio Padova Primavera Caldiero Terme
Calvi Noale Calvina Camaiore
Campobasso Campodarsego Canavese
Cannara Capri Caravaggio
Carbonia Caronnese Carpenedolo
Carpi Carpi Primavera Carpi/Cittadella
Carrarese Carrarese/Fermana Cartigliano
Casale Casarano Casatese Rogoredo
Casertana Cassino Castel di Sangro
Castel Rigone Castelfidardo Castellana
Castellanzese Castellarano Castellazo
Castelli Romani U19 Castelnuovo Vomano Castelsardo
Castelvetro Castiadas Castiglione
Castrovillari Catania Catania/Cavenago Fanfulla
Catanzaro Catanzaro/Casertana Cavenago Fanfulla
Cavese Celano Olimpia Cervia
Cesena Cesena Primavera Chieri
Chieti Chievo Chievo Primavera
Chievo Verona/Ravenna Chioggia Sottomarina Chions
Ciliverghe Mazzano Ciserano Citta di Anagni
Città di Castello Citta di Ciampino Citta di Fasano
Città di Marino Citta di Messina Cittadella
Cittadella Primavera Cittadella/Calcio Padova Cittanovese
City of Varese Civitanovese Cjarlins Muzane
Classe Clodiense Clusone
Colligiana Colorno Comano Terme Fiave
Como Como Primavera Cordenons
Corigliano Calabro Correggesse Corticella
Cosenza Cosenza Primavera Cosenza/Monopoli
Crema Cremonese Cremonese Primavera
Cremonese/Empoli Cremonese/Virtus Francavilla Crociati Noceto
Crotone Crotone Primavera Crotone/S.S. Arezzo
CS Auronzo Cuneo Cuneo Calcio Kvinner
Cynthia Darfo Boario Dattilo Noir
Delta Rovigo Derthona Dro
Due Torri Ebolitana Empoli
Empoli Kvinner Empoli Primavera Empoli/Pescara
Empoli/Reggina Equipe Romagna Ercolanese
Este Fabriano Cerreto Faro Gaggio
FC Gherdeina FC Obermais FCF Como 2000 Kvinner
FeralpiSalò FeralpiSalo/Adriese Fermana
Fezzanese Fidelis Andria Fidenza
Figline Finale Fiorentina
Fiorentina Kvinner Fiorentina Primavera Fiorentina/Cittadella
Fiorentina/Monza Fiorenzuola Flaminia Civita Castellana
Florentia San Gimignano Kvinner Foggia Foggia Primavera
Folgore Caratese Folgore Veregra ASD Foligno
Fondi Fontanafredda Forli
Formigine Fortis Juventus Fossano
Francavilla Francavilla Frosinone
Frosinone Primavera Frosinone/Carrarese Frosinone/Monopoli
Gallipoli Gandinese Gavorrano
Gela Gelbison Cliento Genoa
Genoa Primavera Genoa/Ascoli Calcio 1898 FC Genoa/Imolese Calcio
Ghivizzano Borgo a Mozzano Giacomense Giana Erminio
Giarre Gioiese Giorgione
Giugliano Giulianova Gladiator
Gozzano Gragnano Graphistudio Pordenone Kvinner
Grassina Gravina Grosseto
Grottaglie Grumellese Gualdo
Gualdo Casacastalda Gubbio Gubbio Primavera II
Guidonia Hellas Verona Hellas Verona/Cremonese
Herculaneum HinterReggio Igea Virtus
Imolese Imolese Calcio/Sambenedettese Insieme Formia
Insieme Formia duplicate Inter Inter Kvinner
Inter U19 Inter U20 Inter/Cagliari
Inter/Fiorentina Inveruno Ischia Isolaverde
Isernia Isola Caporizzuto Isola Liri
Itala San Marco Ivrea Jesina
Jolly Montemurlo Juve Stabia Juve Stabia/Imolese Calcio
Juventus Juventus Kvinner Juventus U19
Juventus U20 Juventus U23 Juventus/Roma
Juventus/Udinese Juventus/Udinese duplicate Kras
L'Aquila Ladispoli Lampo 1919
Lanusei Latina Latina Primavera
Latte Dolce Lavagnese Lavello
Lazio Lazio Primavera Lazio/Cremonese
Lecce Lecce Primavera Lecce/Salernitana
Lecco Legnago Salus Legnano
Lentigione Leonfortese Levico Terme
Licata Ligorna Liventina
Livorno Livorno Primavera Livorno/Carpi
Locri Lornano Badesse Lucchese
Luese Lumezzane Lupa Roma
Luparense San Paolo Maceratese Madrepietra Daunia
Manfredonia Mantova MapelloBonate
Marina di Ragusa Marsala Martina Franca
Massese Matelica Matera
Matese Melfi Merano
Messina Mestre Mezzocorona
Mezzolara Milan Milan Primavera
Milazzo Modena Modena Primavera
Molfetta Sportiva Monfalcone Monopoli
Monopoli/Ponsacco Montalto Uffugo Montebelluna
Montegiorgio Montelupo Monterosi
Montespaccato Monticelli Montichiari
Monza Monza/Alessandria Mori
Muravera Napoli Napoli Kvinner
Napoli Primavera Napoli U19 Nardò
Narnese Neapolis Nerostellati Frattese
Neumarkt-Egna NibionnoOggiono Nocerina
Noicattaro Nola Noto
Novara Novara Primavera Novese
Nuorese Olbia Olginatese
OltrepoVoghera Olympia Agnonese Olympic Morbegno
Oristano Kvinner Orlandina Orobica Kvinner
Ostia Mare P.D.H.A.E. Paceco
Padova Paganese Palazzolo
Palermo Primavera Palestrina Palmese
Parma Parma Calcio 1913/Frosinone Parma Calcio 1913/Venezia
Parma Primavera Paterno Pavia
Pergocrema Pergolettese Perugia
Perugia Primavera Perugia/Sassuolo Perugia/Triestina
Pescara Pescara Primavera Pescara/Mantova
Pescina Valle del Giovenco Piacenza Piacenza/Viterbese
Pianese Pievigina Pinerolo
Pineto Pink Bari Kvinner Pinzolo
Pisa Pisa Primavera Pisa/Potenza
Pistoiese Pizzighettone Poggibonsi
Pomezia Pomigliano Ponsacco
Pontedera Pontisola Pordenone
Pordenone Calcio/FeralpiSalo Portici Portogruaro
Potenza Potenza/ASD Lanusei Prato
Pro Belvedere Pro Calcio Tor Sapienza Pro Dronero
Pro Livorno 1919 Sorgenti Pro Patria Pro Patria/Matelica
Pro Piacenza Pro Sesto Pro Settimo
Pro Vasto Pro Vercelli Pro Vercelli Primavera
Pro Vercelli/Rende Progreditur Marcianise Progresso
Puteolana Racing Roma RapalloBogliasco
Rappresentativa Barbagia Rappresentativa Dilettanti Rappresentativa FVG
Rappresentativa Sciliar Rappresentativa Val Seriana Rappresentativa Val Venosta
Rappresentativa Valdaora Rappresentativa Valle Isarco Ravenna
Ravenna/Sanremese Real Calepina Real Fondo Gesu
Real Forte Querceta Real Giulianova Real Marcianise
Real Roccabernarda Real Vicenza Recanatese
Reggiana Reggina Reggina Primavera
Reggina/L.R. Vicenza Virtus Reggio Audace Renate
Renato Curi Angolana Rende Rezzato
Ribelle Rieti Rignanese
Rimini Robur Siena Robur Siena/Mantova
Roccella Rodengo Saiano Roma
Roma Kvinner Roma Primavera Roma U19
Roma/Parma Calcio 1913 Romagna Centro Romanese
Rondinella Rotaliana Calcio Rotonda
S.S. Arezzo/AP Turris Sacilese Salernitana
Salernitana Primavera Salernitana/Catanzaro Salorno
Sambenedettese Sambonifacese Sammaurese
Sampdoria Sampdoria Primavera Sampdoria/Crotone
San Cesareo San Donato San Luca
San Luigi San Marino San Marino Primavera
San Nicolò San Severo San Teodoro
San Zaccaria Kvinner Sancataldese Sancolombano
Sandona Sangimignano Sangiovannese
Sangiustese Sanremese Sansovino
Sant' Arcangiolese Sant'Agata Sant'Anna d'Alfaedo
Santa Maria Cilento Santarcangelo Santegidiese
Santhià Sarnese Sasso Marconi
Sassuolo Sassuolo Kvinner Sassuolo Primavera
Sassuolo/Spezia Savignanese Savoia
Savona Scafatese Scandicci
Scanzorosciate Scordia Selargius
Sellero Novelle Seravezza Seregno
Serpentara Bellegra Sersale Sestri Levante
Sicula Leonzio Signa 1914 Sinalunghese
Siracusa Sona Sondrio Calcio
Sora Sorrento SPAL
SPAL 2013 Primavera SPAL 2013/FeralpiSalo SPAL 2013/Lecce
Spezia Spezia Primavera Spezia/Pro Patria
Sporting Bellinzago Sporting Recco SSC Napoli/Lazio
SSC Napoli/Perugia SSC Napoli/Perugia duplicate SSD Palermo
SSDRL Marignanese Calcio St. Georgen Stresa
Sudtirol/Citta di Fasano Südtirol Tamai
Taranto Tavagnacco Kvinner Team Altamura
Team Nuova Florida 2005 Teramo Termoli
Ternana Ternana Primavera Terracina
Thermal Abano Tiferno Lerchi Tiger Brolo
Tolentino Top 22 Torino
Torino Primavera Torino/Genoa Torrecuso
Torres Kvinner Torres Tortoli
Trapani Trapani Primavera Trapani/Piacenza
Trastevere Trentino Team Trento
Trestina Treviso Triestina
Triestina/Cavese Tritium Troina
Turris Tuttocuoio Udinese
Udinese Primavera Udinese/Bologna Udinese/Sudtirol
Union ArzignanoChiampo Union Feltre Union Pro
Union Ripa La Fenadora Union San Giorgio-Sedico Unione Sanremo
Unterland Damen Kvinner US Bagnolese US Primiero
USD Nerostellati Vado Val di Fassa Team
Val di Pejo Valdinievole Montecatini Valenzana
Valle d´Aosta Vallee d'Aoste Charvensod Varese
Varesina Vastese Vastogirardi
Venezia Venezia Primavera Venezia/Catania
Verbania Verona Primavera Verona Stars
Viareggio Vibonese Vicenza
Vicenza Primavera Vico Equense Vigasio
Vigontina San Paolo Vigor Carpaneto Vigor Lamezia
Villa D'Alme Villabiagio Villacidrese
Villacidro Kvinner Villafranca Virtus Bergamo
Virtus Bolzano Virtus Castelfranco Virtus Entella
Virtus Entella Primavera Virtus Entella/Sudtirol Virtus Francavilla
Virtus Francavilla/Novara Virtus Lanciano Virtus Lanciano Primavera
Virtus Verona Vis Artena Vis Pesaro
Viterbese Vittoria Vivi Altotevere Sansepolcro
Voghera Voluntas Spoleto Vultur

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad