NTB
 
Italia
List lag - List turneringer - Velg land
Abano Accademia Sandonatese ACF Firenze Kvinner
Acireale Acqui Acri
Adrense Adriese Aglianese
Agropoli Akragas Albalonga
AlbinoLeffe Albissola Alcione
Alessandria Alfonsine Alghero
Alma Juventus Fano Altovicentino Alzano
Ambrosiana Amiternina Anaunia
Ancona Ancona 1905 Anzio
Aprilia Aquila Montevarchi Arconatese
Arezzo Argentina Arzachena
Arzanese Ascoli Picchio Ascoli Picchio FC 1898 Primavera
ASD Imperia ASD Mozzanica Kvinner Asti
Astrea Atalanta Atalanta Primavera
Atletico Roma Atletico SFF Audace Cerignola
Aurora Seriate Avellino Avellino Primavera
Aversa Normanna Avezzano Axys Zola
AZ Picerno ASD Bacoli Sibilla Flegrea Bardolino Kvinner
Bari Bari Primavera Barletta
Bassano Virtus Bastia Calcio Battipagliese
Bellaria Igea Marina Belluno Benevento
Benevento Primavera Biellese Bisceglie
Bitonto Bologna Bologna Primavera
Bologna U20 Borgaro Torinese Borgo a Buggiano
Borgomanero Borgosesia Bormiese
Bra Brescello Brescia
Brescia Kvinner Brescia Primavera Brindisi
Brusaporto Budoni Bustese Roncalli
Cagliari Cagliari Primavera Calvi Noale
Calvina Camaiore Campobasso
Campodarsego Canavese Cannara
Capri Caravaggio Caronnese
Carpenedolo Carpi Carpi Primavera
Carrarese Cartigliano Casale
Casarano Casatese Rogoredo Casertana
Cassino Castel di Sangro Castel Rigone
Castelfidardo Castellana Castellarano
Castellazo Castelli Romani U19 Castelsardo
Castelvetro Castiadas Castiglione
Castrovillari Catania Catanzaro
Cavenago Fanfulla Cavese Celano Olimpia
Cervia Cesena Cesena Primavera
Chieri Chieti Chievo
Chievo Primavera Chioggia Sottomarina Chions
Ciliverghe Mazzano Ciserano Citta di Anagni
Città di Castello Citta di Ciampino Citta di Fasano
Città di Marino Citta di Messina Cittadella
Cittadella Primavera Cittanovese Civitanovese
Cjarlins Muzane Classe Clodiense
Colligiana Colorno Comano Terme Fiave
Como Como Primavera Cordenons
Correggesse Cosenza Cosenza Primavera
Crema Cremonese Cremonese Primavera
Crociati Noceto Crotone Crotone Primavera
CS Auronzo Cuneo Cuneo Calcio Kvinner
Cynthia Darfo Boario Delta Rovigo
Derthona Dro Due Torri
Ebolitana Empoli Empoli Primavera
Equipe Romagna Ercolanese Este
Fabriano Cerreto Faro Gaggio FCF Como 2000 Kvinner
FeralpiSalò Fermana Fezzanese
Fidelis Andria Fidenza Figline
Finale Fiorentina Fiorentina Kvinner
Fiorentina Primavera Fiorenzuola Flaminia Civita Castellana
Foggia Foggia Primavera Folgore Caratese
Folgore Veregra ASD Foligno Fondi
Fontanafredda Forli Formigine
Fortis Juventus Francavilla Francavilla
Frosinone Frosinone Primavera Gallipoli
Gandinese Gavorrano Gela
Gelbison Cliento Genoa Genoa Primavera
Ghivizzano Borgo a Mozzano Giacomense Giana Erminio
Giarre Gioiese Giorgione
Giugliano Giulianova Gladiator
Gozzano Gragnano Graphistudio Pordenone Kvinner
Gravina Grosseto Grottaglie
Grumellese Gualdo Gualdo Casacastalda
Gubbio Gubbio Primavera II Guidonia
Hellas Verona Herculaneum HinterReggio
Igea Virtus Imolese Inter
Inter U19 Inter U20 Inveruno
Ischia Isolaverde Isernia Isola Caporizzuto
Isola Liri Itala San Marco Ivrea
Jesina Jolly Montemurlo Juve Stabia
Juventus Juventus Kvinner Juventus U19
Juventus U20 Juventus U23 Kras
L'Aquila Ladispoli Lampo 1919
Lanusei Latina Latina Primavera
Latte Dolce Lavagnese Lazio
Lazio Primavera Lecce Lecco
Legnago Salus Legnano Lentigione
Leonfortese Levico Terme Ligorna
Liventina Livorno Livorno Primavera
Locri Lucchese Luese
Lumezzane Lupa Roma Luparense San Paolo
Maceratese Madrepietra Daunia Manfredonia
Mantova MapelloBonate Marsala
Martina Franca Massese Matelica
Matera Melfi Messina
Mestre Mezzocorona Mezzolara
Milan Milan Primavera Milazzo
Modena Modena Primavera Monfalcone
Monopoli Montalto Uffugo Montebelluna
Montegiorgio Montelupo Monterosi
Monticelli Montichiari Monza
Mori Muravera Napoli
Napoli Primavera Nardò Narnese
Neapolis Nerostellati Frattese Neumarkt-Egna
Nocerina Noicattaro Nola
Noto Novara Novara Primavera
Novese Nuorese Olbia
Olginatese OltrepoVoghera Olympia Agnonese
Olympic Morbegno Oristano Kvinner Orlandina
Orobica Kvinner Ostia Mare Paceco
Padova Paganese Palazzolo
Palermo Palermo Primavera Palestrina
Palmese Parma Parma Primavera
Paterno Pavia Pergocrema
Pergolettese Perugia Perugia Primavera
Pescara Pescara Primavera Pescina Valle del Giovenco
Piacenza Pianese Pievigina
Pinerolo Pineto Pinzolo
Pisa Pisa Primavera Pistoiese
Pizzighettone Poggibonsi Pomezia
Pomigliano Ponsacco Pontedera
Pontisola Pordenone Portici
Portogruaro Potenza Prato
Pro Belvedere Pro Dronero Pro Patria
Pro Piacenza Pro Sesto Pro Settimo
Pro Vasto Pro Vercelli Pro Vercelli Primavera
Progreditur Marcianise Puteolana Racing Roma
RapalloBogliasco Rappresentativa Barbagia Rappresentativa Dilettanti
Rappresentativa FVG Rappresentativa Sciliar Rappresentativa Val Seriana
Rappresentativa Val Venosta Rappresentativa Valdaora Rappresentativa Valle Isarco
Ravenna Real Fondo Gesu Real Forte Querceta
Real Giulianova Real Marcianise Real Roccabernarda
Real Vicenza Recanatese Reggiana
Reggina Reggina Primavera Reggio Audace
Renate Renato Curi Angolana Rende
RES Roma Kvinner Rezzato Ribelle
Rieti Rignanese Rimini
Robur Siena Roccella Rodengo Saiano
Roma Roma Primavera Roma U19
Romagna Centro Romanese Rondinella
Rotaliana Calcio Rotonda Sacilese
Salernitana Salernitana Primavera Salorno
Sambenedettese Sambonifacese Sammaurese
Sampdoria Sampdoria Primavera San Cesareo
San Donato San Marino San Nicolò
San Severo San Teodoro San Zaccaria Kvinner
Sancataldese Sancolombano Sandona
Sangimignano Sangiovannese Sangiustese
Sanremese Sansovino Sant' Arcangiolese
Sant'Anna d'Alfaedo Santarcangelo Santegidiese
Santhià Sarnese Sasso Marconi
Sassuolo Sassuolo Primavera Savignanese
Savoia Savona Scafatese
Scandicci Scanzorosciate Scordia
Selargius Sellero Novelle Seravezza
Seregno Serpentara Bellegra Sersale
Sestri Levante Sicula Leonzio Signa 1914
Sinalunghese Siracusa Sondrio Calcio
Sora Sorrento SPAL
SPAL 2013 Primavera Spezia Spezia Primavera
Sporting Bellinzago Sporting Recco SSC Napoli U19
St. Georgen Stresa Südtirol
Tamai Taranto Tavagnacco Kvinner
Team Altamura Teramo Termoli
Ternana Ternana Primavera Terracina
Thermal Abano Tiger Brolo Top 22
Torino Torino Primavera Torrecuso
Torres Kvinner Torres Tortoli
Trapani Trapani Primavera Trastevere
Trentino Team Trento Trestina
Treviso Triestina Tritium
Troina Turris Tuttocuoio
Udinese Udinese Primavera Union ArzignanoChiampo
Union Feltre Union Pro Union Ripa La Fenadora
Unione Sanremo Unterland Damen Kvinner USD Nerostellati
Vado Val di Fassa Team Val di Pejo
Valdinievole Montecatini Valenzana Valle d´Aosta
Vallee d'Aoste Charvensod Varese Varesina
Vastese Venezia Venezia Primavera
Verbania Verona Primavera Verona Stars
Viareggio Vibonese Vicenza
Vicenza Primavera Vico Equense Vigasio
Vigontina San Paolo Vigor Carpaneto Vigor Lamezia
Villa D'Alme Villabiagio Villacidrese
Villacidro Kvinner Villafranca Virtus Bergamo
Virtus Bolzano Virtus Castelfranco Virtus Entella
Virtus Entella Primavera Virtus Francavilla Virtus Lanciano
Virtus Lanciano Primavera Virtus Verona Vis Artena
Vis Pesaro Viterbese Vittoria
Vivi Altotevere Sansepolcro Voghera Voluntas Spoleto
Vultur

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad