NTB
 
Spania
List lag - List turneringer - Velg land
Acero AD Adra AD Arganda
AD Ceuta AD Ceuta FC AD Fundación Logroñés
AD Torrejón AF Calahorra Agoncillo
Águilas CF Águilas FC Alaró
Alavés Alayor Albacete
Albacete B Alberite Alcaniz
Alcobendas CF Alcobendas Sport Alcorcón
Alcorcón B Alcoyano Alcudia
Aldeano Algeciras Alhama
Alhaurin de la Torre Alicante Alicante B
Almagro Almansa Almazora
Almería Almeria B Almoradí
Almudévar Almuñécar 77 Alondras
Altea Altorricón Aluvion
Alzira Amanecer Amorebieta
Amurrio Anaitasuna FT Andés
Andorra CF Anguiano Antequera
Antoniano Aoiz Arandina
Aravaca Arcos Ardoi
Arenal Arenas Armilla Arenas Club
Arenas de Frajanas Aretxabaleta Arnedo
Arosa Arroyo Arucas
As Pontes Ascó Astur
At. River Ebro At. Valtierrano Atarfe Industrial
Atético Albericia Ath. Deva Athletic Bilbao
Athletic Bilbao Kvinner Athletic Bilbao U19 Athletic Club Kvinner
Atlètic de Ciutadella Atlético Artajonés Atletico Astorga
Atlético Baleares Atlético Calatayud Atlético Cirbonero
Atlético Ciudad Atlético de Lugones Atletico Escalerillas
Atletico Espeleno Atlético Granadilla Atletico Guimar
Atlético Ibañés Atlético Isleño Atlético Levante
Atlético Madrid Atletico Madrid Kvinner Atlético Madrid B
Atletico Madrid C Atletico Madrid U19 Atlético Malagueño
Atlético Mancha Real Atlético Melilla Atlético Monzón
Atletico Museros Atletico Pinto Atlético Pueblonuevo
Atlético Pulpileño Atlético Rafal Atlético Saguntino
Atlético Sanluqueño Atlético Tomelloso Atletico Tordesillas
Atlético Vianés Atlético Victoria Aurrerá de Vitoria
Ayamonte Azkoyen Azuaga
Azuqueca Badajoz Badalona
Bala Azul Balaguer Balmaseda
Bañuelos Barakaldo Barakaldoko Pauldarrak FKT Kvinner
Barbadás Barbastro Barcelona
Barcelona Kvinner Barcelona B Barcelona U19
Barco Barquereño Barreda
Barrio del Cristo Base Abarán Baza
Baztán Beasain Becerril
Béjar Industrial Belchite 97 Bembibre
Benavent Benidorm Beniel
Beniganim Berceo Bergantiños
Bermeo Bertamiráns Betanzos
Beti Onak Bezana Bilbao Athletic
Binissalem Boiro Borja
Brea Buelna Buñol
Bupolsa Burgos Burgos Promesas 2000
Burjassot CF Burladés Cacereño
Cacereno B Caceres Femenino Kvinner Cádiz
Cádiz B Calamonte Calasancio
Calasparra Campos Candas
Canillas Kvinner CAP Ciudad de Murcia Carabanchel
Caravaca Vera Cruz Carboneras Cariñena
Carranque Carrión Cartagena
Cartagena FC Cartagena-La Unión Cartaya
Casa Social Catolica Kvinner Casalarreina Casino del Real
Caspe Castelldefels Castellón
Castilleja Castillo CF Castro
Castuera Catarroja CF Caudal
Cayón CD Aguilar CD Alcalá
CD Alfaro CD Algar CD Alhaurino
CD Aurrera de Ondarroa CD Aurrera de Vitoria Kvinner CD Basconia
CD Binéfar CD Blanes CD Bullense
CD Burriana CD Buzanada CD Cabecense
CD Calahorra CD Cantolagua CD Castro
CD Cebrerena CD Chozas de Canales CD Coria
CD Coslada CD Cudillero CD El Alamo
CD Elgoibar CD Elgorriaga CD Erriberri
CD Estradense CD Fortuna CD Getxo
CD La Almunia CD La Cuadra-Union Puerto CD Laudio
CD Logroñés CD Loja CD Lugo Fuenlabrada
CD Manacor CD Marino CD Martos
CD Masnou CD Mendi CD Morell
CD Onda CD Puerta Bonita CD Ronda
CD San Gabriel Kvinner CD San Jose Soria CD Santa Fé
CD Santa Marta CD Segorbe CD Subiza
CD Tacón Kvinner CD Teruel CD Utiel
CD Varea CD Villamuriel CD Villaralbo
CD Yuncos CDE EF Zona 5 CDFC La Calzada
CE Andratx CE Esporles CE Europa
CE Premia Ceares Celta Vigo
Celta Vigo B Céltiga Cenicero
Cerceda Cerdanyola del Valles Cerro del Águila
Cerro Reyes CF Amposta CF Borriol
CF Cristo Atletico CF Intercity CF La Unión
CF Molina CF Ripoll CF Salmantino
CF Sóller Chantrea Charco Pino
Chinato Choco Ciempozuelos
Cieza Ciudad de Alfaro Ciudad de Ibiza
Ciudad de Santiago Ciudad Plasencia Ciudad Rodrigo CF
Ciudad Torredonjimeno Ciudad Vícar Club Deportivo San Fernando
Club Deportivo Vitoria Club Granada 74 Club Santa Catalina Atletico
CMD San Juan Colindres Collerense
Colmenar Viejo Colunga Comarca Marmol
Comarca Nijar Comillas CF Compostela
Condal Conil CF Conquense
Constància Córdoba Córdoba B
Corellano Coria CF Cornellà
Corralejo Cortes Coruxo
Covadonga Cox CD Kvinner Crevillente
CU Collado Villalba Cuarte Cuarto Distrito
Cuéllar Cullera Cultural Areas
Cultural Leonesa Daimiel Denia
Deportiva Minera Deportivo Alavés B Deportivo Aragón
Deportivo Fabril Deportivo La Coruña Deportivo La Coruna U19
Dinamo Guadalajara Kvinner Díter Zafra Don Benito
Dorneda Dos Hermanas Dos Hermanas San Andres
Dubra Durango Ebro
Écija Balompié Edeco Fortuna EDMF Churra
EF Emerita Augusta Egüés Eibar
Eibar B Eivissa Ejea
El Cotillo El Ejido 2012 El Palmar
El Palo Elche Elche Ilicitano
Eldense Épila Erandio Club
Erizana CF Kvinner Escobedo España
Español de Alquián Espanyol Espanyol Kvinner
Espanyol B Espanyol U19 Esperanza
Esporlas Estrella Estudiantes de Murcia
Europa Kvinner Extremadura Extremadura-San José
FC Andorra FC Jumilla FC Pinatar
FC Torrevieja FC Vilafranca Felanitx
Ferrerias Ferriolense Formentera
Fraga Fuenlabrada Fuerteventura
Fundacion Albacete Galactico Pegaso Galdar
Galicia de Mugardos Gama Gandía
Gavà Gerena Gernika
Getafe Getafe B Gijón Industrial
Gimnàstic de Tarragona Gimnastica Medinense Gimnástica Segoviana
Gimnástica Torrelavega Gimnástico Alcázar Giner Torrero
Girona Girona B Gramenet
Granada Granada B Granada Feminino Kvinner
Granadilla Kvinner Granollers Griñón
Grixoa Guadalajara Guadalcacin
Guadix Guarnizo Guijuelo
Haro Deportivo Hellín Hércules
Hercules B Hernán Cortés Hernani
HFX Wanderers FC Huarte Huector Tajar
Huércal Huércal-Overa Huesca
Huetor Vega Huracan Huracán Valencia
Huracan Z Ibarra Idoya
Illescas Illueca Imperio Merida
Independiente Inter de Madrid Iruna
Íscar Izarra Jacetano
Jerez Jerez Industrial Jove Español
Jumilla CF Júpiter Juventud Torremolinos
L'Entregu CF L'Estartit Kvinner L'Hospitalet
La Bañeza La Gineta LA Granja
La Hoya Lorca B La Jonquera LA Muela
La Nucia La Palma CF La Roda
La Unión CF La Virgen del Camino Lagun Artea
Lagun Onak Laguna Lalín
Langreo Lanzarote Laracha
Laredo Las Palmas Las Palmas Atlético
Las Palmas C Las Palmas U19 Las Zocas
LD Olímpico Lealtad Lebrijana
Leganés Leganes B Leioa
Lemona Lenense Leonesa B
Levante Levante Kvinner Levante Kvinner
Levante U19 Linares Linares Deportivo
Linense Llagostera Llanes
Llanos Aridane Lleida Lleida Esportiu
Llosa Llosetense Logroñés CF
Lorca Deportiva Lorca FC Los Barrios
Los Molinos Los Palacios Los Reyes
Los Villares Los Yébenes-San Bruno Lourdes
Luarca CF Lucena Lugo
Lumbreras Madrid Feminino Kvinner Madridejos
Mairena Málaga Malaga U19
Mallen Mallorca Mallorca B
Manchego Ciudad Real Manlleu Manresa CE
Manzanares CF Mar Menor Marbella
Marchamalo Marinaleda Marino de Luanco
Martinenc Mazzaron Melilla
Melilla CD Mensajero Mercadal
Mérida Meruelo Meson do Bento CF
Miajadas Mirandés Mirandés B
Mislata CF Montañeros Montañesa
Montcada Montehermoso Montilla
Montuiri Mora Moralo
Moratalla Moscardó Mosconia
Móstoles Móstoles URJC Motril
Muleño Munera CF Murallas Ceuta
Murchante Muro Mutilvera
Nalón Narón Naval
Navalcarnero Navarro CF Navia CF
Naxara Negreira Nerja
Noia Noja Norteno
Novelda Numancia Numancia B
O. Maritima Oberena Oiartzun
Olesa Montserrat Olímpic de Xàtiva Olimpico de Totana
Olivenza Oliver Olot
Ontinyent Órdenes Orihuela
Osasuna Osasuna B Ourense
Oyonesa Pacense Pájara Playas
Palamós Palencia Pamplona
Panaderia Pulido Parla Pasaia KE
Paterna Pedroñeras Pena Azagresa
Peña Balsamaiso Peña Deportiva Peña Sport
Penarroya CF Penya Arrabal Penya Ciutadella Esportiva
Peralada Piedrabuena Pinata
Pinatar CF Pinoso Platges de Calvià
Plus Ultra Pobla Mafumet Poblense
Poli Ejido Poli Ejido B Pomar CF
Ponferradina Ponferradina B Pontejos
Pontevedra Pontevedra B Portonovo SD
Portugalete Pozoblanco Pozuelo Alarcon Kvinner
Pozuelo de Alarcón Pradejon Prat
Praviano Puente Tocinos Puerto Real
Puertollano Puertollano B Pumarín
Quintanar Rey Quinto Racing Club Portuense
Racing de Ferrol Racing Lermeno Racing Santander
Racing Santander B Racing Villalbés Rapid de Murillo
Rapido de Bouzas Rapitenca Rayo Cantabria
Rayo Ibense Rayo Majadahonda Rayo Vallecano
Rayo Vallecano B Rayo Vallecano Femenino Kvinner Real Aranjuez
Real Avila Real Avilés Real Aviles B
Real Betis Real Betis B Real Betis Femenino Kvinner
Real Betis U19 Real Jaén Real Madrid
Real Madrid C Real Madrid Castilla Real Madrid U19
Real Murcia Real Murcia Imperial Real Oviedo
Real Oviedo B Real Sociedad Real Sociedad Kvinner
Real Sociedad B Real Sociedad C Real Sociedad U19
Real Sporting San José Real Tapia Real Unión
Real Valladolid Real Valladolid B Real Zaragoza
Real Zaragoza U19 Realejos Recambios Colón
Recreativo Huelva Recreativo Huelva B Retuerto Sport
Reus Deportiu Revilla Ribadeo
Ribadesella CF Ribadumia Ribamontan Mar
Ribarroja Rincón River Ega
River Melilla Robres Roces
Rociera Roquetas Rotena
Rotlet Molinar RSD Alcalá RSD Santa Isabel
Rubí Sabadell Sabadell B
Sabinanigo Salamanca Salamanca Kvinner
Salamanca B Sámano San Andrés y Sauces
San Fernando Club Deportivo San Fernando de Henares San Isidro
San José Obrero San Juan San Marcial
San Martin CDF San Martín de la Arena San Pedro Mártir
San Rafael San Roque de Cadiz San Roque de Lepe
San Sebastian Reyes Sangonera Atlético Sant Andreu
Santa Amalia Santa Ana Santa Comba
Santa Úrsula Santanyi Santboià
Santfeliuenc Santillana Santomera
Santoña Santurtzi CD Santutxu FC
Sanvicenteno Sarinena SD Almazan
SD Colloto SD Deusto SD Lagunak
SD Logroñés SD Reocin SD Salvatierra
SD Solares SD Tarazona Selaya
Seleccion de Bartolome Sestao River Club Sevilla
Sevilla Atlético Sevilla C Sevilla U19
Siero Siete Villas Silla
Silva Socuéllamos Sodupe
Somorrostro Somozas Son Cladera
Son Ferrer Sporting Gijón Sporting Gijón B
Sporting Gijon U19 Sporting Mahonés Sporting Requena
Sporting Uxama Sporting Villanueva Talavera
Talavera de la Reina Tamarite Tauste
Tavernes Tedeón Telde
Tenerife Tenerife B Tenisca
Teror Terrassa Textil Escudo
Tijarafe Tineo Toledo
Toledo B Tolosa CF Torre Levante
Torrellano Torrevieja CF Kvinner Torrijos
Trival Valderas Tropezón Tudelano
Tuilla U. Criptanense UC La Estrella
UCAM Murcia UCAM Murcia B UD Cruz Santa
UD Fuente de Cantos UD Gomera UD Guia
UD Ibiza UD Llanera UD Logroñés
UD Logroñés B UD Maracena UD Montijo
UD Orotava UD Puçol UD San Fernando
UD San José UD San Pedro UD Santa Marta
UD Tamaraceite UDC Txantrea UE Cassa
UE Vilassar de Mar Unami Unió Esportiva Figueres
Unión Adarve Unión Estepona Unión Sur Yaiza
Union Viera CF Unionistas de Salamanca Universidad de Oviedo
Universidad L.P. B Universidad Las Palmas Universidad Zaragoza
UP Plasencia Urraca Utebo
Utrera Valdefierro Valdelacalzada
Valdivia Valencia Valencia Kvinner
Valencia Mestalla Valencia U19 Vallecas CF
Valverdeño Vecindario Velarde
Velez CF Venta Banos Vera
Verín Vic Vicálvaro
Victoria CF Kvinner Victoria de Tazacorte Vilanova
Villa de Alagón Villa de Santa Brígida Villa de Simancas
Villacarrillo CF Villafranca Villajoyosa
Villalonga CF Villanovense Villanueva
Villanueva del Pardillo Villarreal Villarreal B
Villarreal C Villarreal U19 Villarrobledo
Villarrubia CF Villaverde Villaviciosa
Villegas Vimenor Xerez
Xuventú Sanxenxo Yague Yeclano
Zalla Zamora Zamudio
Zarautz KE Zarramonza

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad