NTB
 
England
List lag - List turneringer - Velg land
1874 Northwich Abbey Hey Abbey Rangers
Abingdon Town Abingdon United Accrington
AFC Blackpool AFC Croydon Athletic AFC Dunstable
AFC Emley AFC Fylde AFC Hayes
AFC Hornchurch AFC Kempston Rovers AFC Liverpool
AFC Mansfield AFC Portchester AFC Rushden & Diamonds
AFC St. Austell AFC Stoneham AFC Sudbury
AFC Telford United AFC Totton AFC Varndeanians
AFC Wimbledon AFC Wimbledon U21 AFC Wulfrunians
Albion Sports AFC Aldershot Town Alfreton Town
Almondsbury Town Almondsbury UWE Alresford Town
Alsager Town Alton Town Altrincham
Alvechurch Amesbury Town Ampthill Town
Andover Andover New Street Anstey Nomads
Ardley United Arlesey Town Armthorpe Welfare
Arnold Town Arsenal Arsenal Kvinner
Arsenal Academy Arsenal U19 Arsenal U23
Arundel Ascot United Ash United
Ashby Ivanhoe Ashford Town (Kent) Ashford Town (Middlesex)
Ashford United Ashington Ashton Athletic
Ashton Town Ashton United Askern Villa
Aston Villa Aston Villa Kvinner Aston Villa U19
Aston Villa U23 Atherstone Town Atherton Collieries
Atherton Laburnum Rovers Aveley Aylesbury
Aylesbury United Bacup Borough Badshot Lea
Badshot Lea duplicate Baldock Town Balham
Bamber Bridge Banbury United Banstead Athletic
Bardon Hill Sports Barking Barkingside
Barnet Barnoldswick Town Barnsley
Barnsley Reserves Barnsley U21 Barnstaple Town
Barnton Barrow Barrow Town
Bartley Green Barton Rovers Barton Town Old Boys
Barwell Basford United Bashley
Basildon United Basingstoke Town Bath City
Beaconsfield SYCOB Beaumont Athletic Beckenham Town
Bedfont Bedfont & Feltham Bedfont Sports Club
Bedfont Town Bedford Bedford Town
Bedlington Terriers Bedworth United Belper Town
Bemerton Heath Harlequins Berkhamsted Berkhamsted Town
Bewdley Town Bicester Town Biddulph Victoria
Bideford Biggleswade FC Biggleswade Town
Biggleswade United Billericay Town Billingham Synthonia
Billingham Town Binfield Birmingham
Birmingham Kvinner Birmingham City Reserves Birmingham City U21
Birstall United Birtley Town Bishop Auckland
Bishop Sutton Bishop's Cleeve Bishop's Stortford
Bitton Bitton AFC Blaby & Whetstone Athletic
Blackburn Blackburn Junior Blackburn Rovers Kvinner
Blackburn U23 Blackfield & Langley Blackpool
Blackpool Reserves Blackstones Blackwell Miners Welfare
Blyth Spartans Bodmin Town Bognor Regis Town
Boldmere St Michaels Bolehall Swifts Bolton
Bolton U21 Bookham Bootle
Boreham Wood Borrowash Victoria Boston Town
Boston United Bottesford Town Bourne Town
Bournemouth Bournemouth FC Bournemouth U21
Bowers & Pitsea Brackley Bracknell Town
Bracknell Town FC Kvinner Bradford Bradford City Kvinner
Bradford Park Avenue Bradford Town Brading Town
Braintree Town Brandon United Brantham Athletic
Brentford Brentford U21 Brentwood Town
Bridgnorth Town Bridgwater Town Bridlington Town
Bridport Brierley Hill & Withymoor Brigg Town
Brighouse Town Brightlingsea Regent Brighton
Brighton Kvinner Brighton U23 Brimscombe & Thrupp
Brimsdown Rovers Brislington Bristol City
Bristol City Kvinner Bristol City Reserves Bristol City U21
Bristol Manor Farm Bristol Rovers Brockenhurst
Brocton Brodsworth Welfare Bromley
Bromsgrove Rovers Bromsgrove Sporting Bromyard Town
Broxbourne Borough V&E Buckingham Athletic Buckingham Athletic
Buckingham Town Buckland Athletic Budleigh Salterton
Bugbrooke St Michaels Burgess Hill Town Burnham
Burnham Ramblers Burnley Burnley Reserves
Burnley U21 Burscough Burton
Burton Park Wanderers Kvinner Bury Bury Town
Buxton Cadbury Athletic Cadbury Heath
Calne Town Calverton Miners Welfare Camberley Town
Cambridge City Cambridge United Cammell Laird
Canvey Island Cardiff Cardiff City Kvinner
Cardiff U21 Carlisle Carlton Town
Carshalton Athletic Carterton Castle Vale
Causeway United CB Hounslow United Chadderton
Chalfont St Peter Chalfont Wasps Chard Town
Charlton Charlton Athletic Kvinner Charlton Athletic Reserves
Charlton Athletic U21 Charnock Richard Chasetown
Chatham Town Cheadle Town Chelmsford City
Chelsea Chelsea Kvinner Chelsea U19
Chelsea U23 Cheltenham Cheltenham Saracens
Chertsey Town Chesham United Cheshunt
Chessington & Hook Chester Chester City
Chester Le Street Town Chesterfield Chichester City FC
Chichester City United Chippenham Town Chipping Sodbury Town
Chipstead Chorley Christchurch
Cinderford Town Cirencester Town City of Liverpool
Clanfield Clapton Cleethorpes Town
Clevedon Town Clevedon United Clipstone
Clitheroe Coalville Town Cobham
Cockfosters Codicote Cogenhoe United
Coggeshall Town Colchester Colchester United U21
Coleshill Town Colliers Wood United Colne
Colney Heath Colwyn Bay Concord Rangers
Congleton Town Consett Corby Town
Corinthian Corinthian-Casuals Cornard United
Corsham Town Cove Coventry
Coventry City Kvinner Coventry Copsewood Coventry Sphinx
Coventry U21 Coventry United Coventry United Kvinner
Cowes Sports Cradley Town Cranfield United
Crawley Crawley Down Crawley Green
Cray Valley Paper Mills Cray Wanderers Crewe
Crewe Alexandra U21 Crook Town Crowborough Athletic
Croydon Croydon Athletic Crystal Palace
Crystal Palace Ladies Kvinner Crystal Palace Reserves Cullompton Rangers
Curzon Ashton Dagenham Dagenham & Redbridge
Daisy Hill Darlaston Town Darlington
Darlington Railway Athletic Dartford Darwen
Daventry Town Daventry United Dawlish Town
Deal Town Debenham LC Deeping Rangers
Derby Derby County U19 Derby U23
Dereham Town Desborough Town Devizes Town
Didcot Town Dinnington Town Diss Town
Doncaster Doncaster Rovers Belles Kvinner Doncaster U21
Dorchester Town Dorking Dorking Wanderers
Dosthill Colts Dover Athletic Downton
Droylsden Dudley Sports Dudley Town
Dulwich Hamlet Dunkirk Dunstable Town
Dunston UTS Durham Kvinner Durham City
Easington Colliery East Grinstead Town East Preston
East Thurrock United Eastbourne Borough Eastbourne Town
Eastbourne United Association Eastleigh Eastwood Town
Ebbsfleet United Eccleshall Eccleshill United
Edgware Town Egham Town Ellesmere Rangers
Ellistown Ellistown & Ibstock United Elmore
Ely City Enfield (1893) Enfield Town
Epsom & Ewell Erith & Belvedere Erith Town
Esh Winning Eton Manor Everton
Everton Kvinner Everton U23 Evesham United
Exeter Exmouth Town FC Eynesbury Rovers
Fairford Town Fakenham Town Falmouth Town
Fareham Town Farnborough Farnborough North End
Farnham Town Farsley Celtic Faversham Town
FC Clacton FC Romania FC United of Manchester
Felixstowe & Walton United Feltham Fisher Athletic
Flackwell Heath Fleet Town Fleetwood
Flixton Folkestone Invicta Folland Sports
Forest Green Formby Friar Lane & Epworth
Frickley Athletic Frimley Green Frome Town
Fulham Fulham U23 Gainsborough Trinity
Garforth Town Gateshead Gedling Miners Welfare
Gedling Town Gillingham Gillingham Kvinner
Gillingham Town Gillingham U21 Glapwell
Glasshoughton Welfare Glebe Glossop North End
Gloucester City Godalming Town Godmanchester Rovers
Goodrich Goole Gorleston
Gornal Athletic Gosport Borough Graham Street Prims
Grantham Town Grays Athletic Great Harwood Town
Great Wakering Rovers Great Yarmouth Town Greenwich Borough
Greenwood Meadows Gresley Rovers Grimsby
Grimsby Borough GSA Guernsey
Guildford City Guisborough Town Guiseley
Hadleigh United Hadley Hailsham Town
Halesowen Town Halifax Town Halifax Town AFC
Hall Road Rangers Hallam Hallen
Hallen AFC Halstead Town Hampton & Richmond Borough
Hamworthy United Handsworth Parramore Hanwell Town
Hanworth Villa Harefield United Haringey Borough
Harlow Town Harpenden Town Harrogate Railway Athletic
Harrogate Town Harrow Borough Harrow Hill
Hartlepool Hartley Wintney Harwich & Parkeston
Hassocks Hastings United Hatfield Town
Haughmond Havant & Waterlooville Haverhill Borough
Haverhill Rovers Hayes Hayes & Yeading United
Hayling United Haywards Heath Town Heanor Town
Heath Hayes Heather St Johns FC Heather St. John's
Hebburn Town Hednesford Town Hemel Hempstead Town
Hendon Hengrove Athletic Henley Town
Hereford FC Hereford United Herne Bay
Hertford Town Heybridge Swifts Highgate United
Highworth Town Hillingdon Borough Hinckley AFC
Hinckley Downes Hinckley United Histon
Hitchin Town Hoddesdon Town Holbeach United
Holbrook Miners Welfare Holker Old Boys Holmer Green
Holmesdale Holwell Sports Holyport
Hook Norton Horden CW Horley Town
Horley Town duplicate Hornchurch Horndean
Horsham Horsham YMCA Hucknall Town
Huddersfield Huddersfield Kvinner Huddersfield U21
Hull Hull City Reserves Hull U21
Hullbridge Sports Hungerford Town Huntingdon Town
Hyde United Hythe & Dibden Hythe Town
Ibstock United Ilford Ilfracombe Town
Ilkeston FC Ilkeston Town Ipswich
Ipswich Town Reserves Ipswich U21 Ipswich Wanderers
Irlam Jarrow Roofing Boldon CA Kendal Town
Kentish Town Kettering Town Keynsham Town
Kidderminster Harriers Kidlington Kidsgrove Athletic
Kimberley Town King's Lynn Kings Langley FC
Kingstonian Kirby Muxloe Kirkley & Pakefield
Knaphill Knaresborough Town Lancaster City
Lancing Langford Larkhall Athletic
Launceston Laverstock & Ford Leamington
Leatherhead Ledbury Town Leeds
Leeds Carnegie Leeds U21 Leeds United Kvinner
Leeds United Reserves Leek CSOB Leek Town
Leicester Leicester City LFC Kvinner Leicester City WFC Kvinner
Leicester Road Leicester U23 Leigh Genesis
Leighton Town Leiston Leverstock Green
Lewes Lewes Kvinner Leyton
Leyton Orient Lichfield City Lincoln City
Lincoln Moorlands Railway Lincoln United Lingfield
Liskeard Athletic Little Common Littlehampton Town
Liverpool Liverpool Kvinner Liverpool Academy
Liverpool U19 Liverpool U23 Liversedge
London APSA London Bees Kvinner London City Lionesses Kvinner
London Colney London Tigers Long Buckby
Long Eaton United Long Melford Longlevens
Longwell Green Sports Lordswood Loughborough Dynamo
Loughborough University Lowestoft Town Luton
Luton U21 Lutterworth Town Lydney Town
Lye Town Lymington Town Lynn FC
Macclesfield Maidenhead United Maidstone United
Maine Road Maldon & Tiptree Malmesbury Victoria
Maltby Main Malvern Town Manchester City
Manchester City Kvinner Manchester City U19 Manchester City U23
Manchester United Manchester United Kvinner Manchester United Academy
Manchester United U19 Manchester United U23 Mangotsfield United
Mansfield Mansfield Town U21 March Town United
March Town United duplicate Margate Marine
Market Drayton Town Marlow Marlow United
Marske United Matlock Town Meir KA
Melksham Town Merstham Merthyr Town
Merthyr Tydfil Metropolitan Police Mickleover Sports
Middlesbrough Middlesbrough U23 Mildenhall Town
Mile Oak Millwall Millwall Lionesses Kvinner
Millwall U21 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons Kvinner
Milton United Minehead Molesey
Moneyfields Moor Green Morecambe
Morpeth Town Mossley Nantwich Town
Needham Market Nelson New Mills
New Milton Town Newark Town Newcastle
Newcastle Benfield Newcastle Blue Star Newcastle Town
Newcastle U20 Newcastle U23 Newhaven
Newmarket Town Newport Newport (IW)
Newport Pagnell Town Newport Pagnell Town Newquay
Newton Abbot Newton Aycliffe North Ferriby United
North Greenford United North Leigh North Shields
Northallerton Town Northampton Northampton Sileby Rangers
Northampton Spencer Northwich Victoria Northwood
Norton & Stockton Ancients Norton United Norwich
Norwich U23 Norwich United Nostell Miners Welfare
Nottingham Forest Nottingham Forest Kvinner Nottingham Forest Reserves
Nottingham Forest U21 Notts County Notts County Kvinner
Nuneaton Griff Nuneaton Town Oadby Town
Oakwood Odd Down Oldbury United
Oldham Oldham Town Ollerton Town
Ossett Albion Ossett Town Oxford City
Oxford United Oxford United Kvinner Oxhey Jets
Padiham Pagham Parkgate
Parkgate FC Paulton Rovers Peacehaven & Telscombe
Pegasus Juniors Pelsall Villa Penistone Church
Penrith Penryn Athletic Penzance
Pershore Town Peterborough Peterborough Sports
Peterborough United Reserves Peterlee Town Petersfield Town
Pewsey Vale Phoenix Sports Pickering Town
Pilkington XXX Plymouth Plymouth Parkway
Pontefract Collieries Poole Town Port Vale
Porthleven Portishead Town Portland United
Portsmouth Portsmouth Kvinner Portsmouth Reserves
Potters Bar Town Potton United Poulton Victoria
Prescot Cables Preston NE Kvinner Preston North End
Preston U21 Queens Park Rangers Queens Park Rangers Kvinner
Queens Park Rangers U21 Queens Park Rangers U21 Quorn
Racing Club Warwick Radcliffe Borough Radcliffe Olympic
Radford Radstock Town Rainworth Miners Welfare
Ramsbottom United Ramsgate Raunds Town
Raynes Park Vale Reading Reading Kvinner
Reading Town Reading U23 Redbridge
Redditch United Redhill Reedswood Kvinner
Retford United Ringmer Ringwood Town
Rocester Rocester FC Rochdale
Rochdale Kvinner Rochester United Rolls Royce Leisure
Romford Romsey Town Romulus
Rossendale United Rossington Main Rotherham
Rotherham U21 Rotherham United LFC Kvinner Rothley Imperial
Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians duplicate Rothwell Town
Royston Town Rugby Town Runcorn
Runcorn Linnets Runcorn Town Rushall Olympic
Rushden & Diamonds Rushden & Higham United Rye United
Ryton Saffron Dynamo Saffron Walden Town
Salford City Salisbury City Saltash United
Saltdean United Sandhurst Town Sawbridgeworth Town
Scarborough Scarborough Athletic Scunthorpe
Seaford Town Seaham Red Star Seaham Red Star duplicate
Selby Town Selsey Sevenoaks Town
Shaftesbury Shaftesbury Town Shaw Lane
Shawbury United Sheffield Sheffield FC Ladies Kvinner
Sheffield United Sheffield United Kvinner Sheffield United U21
Sheffield United U21 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday U19
Sheffield Wednesday U21 Sheppey United Shepshed Dynamo
Shepton Mallet Shepton Mallet duplicate Sherborne Town
Shifnal Town Shildon Shirebrook Town
Sholing Shoreham Shortwood United
Shrewsbury Shrewton United Shrivenham
Sidlesham Sidley United Silsden
Sittingbourne Skelmersdale United Slade Green
Sleaford Town Slimbridge Slough Town
Soham Town Rangers Solihull Borough Solihull Moors
South Liverpool South Normanton Athletic South Normanton Athletic FC
South Park South Shields Southam United
Southampton Southampton U23 Southend
Southend Manor Southend United Reserves Southport
Southwick Spalding United Spelthorne Sports
Spennymoor Town Sport London E Benfica Sporting Bengal United
Sporting Khalsa Squires Gate St Albans City
St Andrews St Blazey St Francis Rangers
St Helens Town St Ives Town St Margaretsbury
St Neots Town St. Margaretsbury Stafford Rangers
Staines Town Stalybridge Celtic Stamford AFC
Stansted Stanway Rovers Stapenhill
Staveley Miners Welfare Stevenage Stewarts & Lloyds Corby
Steyning Town Stockport County Stockport County Reserves
Stocksbridge Park Steels Stockton Town Stoke
Stoke City Ladies Kvinner Stoke U23 Stokesley SC
Stone Dominoes Stotfold Stourbridge
Stourport Swifts Stowmarket Town Stratford Town
Street Studley Sun Postal Sports
Sun Sports Sunderland Sunderland Kvinner
Sunderland Nissan Sunderland Ryhope CA Sunderland U23
Sutton Athletic Sutton Coldfield Town Sutton Common Rovers
Sutton Town Sutton United Swaffham Town
Swansea Swansea U23 Swindon
Swindon Supermarine Tadcaster Albion Tadley Calleva
Takeley Tamworth Taunton Town
Tavistock Tavistock Team Bath
Team Northumbria Telford United Teversal
Thackley Thame United Thamesmead Town
Thatcham Town Thetford Town Thornaby
Thornaby duplicate Thrapston Town Three Bridges
Thurrock Tilbury Tipton Town
Tiptree United Tiverton Town Tividale
Tokyngton Manor Tonbridge Angels Tooting & Mitcham United
Torquay United Torrington Tottenham
Tottenham Kvinner Tottenham U19 Tottenham U23
Totton & Eling Tow Law Town Trafford
Tranmere Tring Athletic Truro City
Tuffley Rovers Tunbridge Wells Uckfield Town
United Services Portsmouth Uxbridge Vauxhall Motors
VCD Athletic Wadebridge Town Wakefield
Wallingford Walsall Walsall Wood
Walsham Le Willows Waltham Abbey Waltham Forest
Walton & Hersham Walton Casuals Wantage Town
Ware Warminster Town Warrington Town
Warstones Wanderers Washington Watford
Watford Kvinner Watford Reserves Wealden
Wealdstone Wednesfield Welling United
Wellingborough Town Wellington (Herefords) Wellington (Somerset)
Welton Rovers Welwyn Garden City Wembley
West Allotment Celtic West Auckland Town West Bromwich
West Bromwich U23 West Ham West Ham Kvinner
West Ham U23 Westbury United Westfield
Westfield FC Westfields Weston-super-Mare
Weymouth Whickham Whitby Town
Whitchurch Alport Whitehawk Whitley Bay
Whitstable Town Whitton United Whyteleafe
Wick Widnes Wigan
Wigan Robin Park Wigan U21 Wigan U21
Willand Rovers Willenhall Town Willington
Wimbledon Wimborne Town Winchester City
Windsor & Eton Wingate & Finchley Winsford United
Winterton Rangers Wisbech Town Witham Town
Witheridge AFC Witney United Witton Albion
Wivenhoe Town Woking Wolverhampton
Wolverhampton Casuals Wolverhampton U23 Woodbridge Town
Woodford United Woodley Sports Wootton Bassett Town
Wootton Blue Cross Worcester City Workington
Worksop Town Worsbrough Bridge Athletic Worthing
Worthing United Wrexham Wroxham
Wycombe Yate Town Yaxley
Yeading Yeovil Yeovil Town Kvinner
York Yorkshire Amateur

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad