NTB
 
England
List lag - List turneringer - Velg land
1874 Northwich Abbey Hey Abingdon Town
Abingdon United Accrington AFC Blackpool
AFC Croydon Athletic AFC Dunstable AFC Emley
AFC Fylde AFC Hayes AFC Hornchurch
AFC Kempston Rovers AFC Liverpool AFC Mansfield
AFC Portchester AFC Rushden & Diamonds AFC St. Austell
AFC Stoneham AFC Sudbury AFC Telford United
AFC Totton AFC Wimbledon AFC Wimbledon U21
AFC Wulfrunians Albion Sports AFC Aldershot Town
Alfreton Town Almondsbury Town Almondsbury UWE
Alresford Town Alsager Town Alton Town
Altrincham Alvechurch Amesbury Town
Ampthill Town Andover Andover New Street
Anstey Nomads Ardley United Arlesey Town
Armthorpe Welfare Arnold Town Arsenal
Arsenal Kvinner Arsenal Academy Arsenal U19
Arsenal U23 Arundel Ascot United
Ash United Ashby Ivanhoe Ashford Town (Kent)
Ashford Town (Middlesex) Ashford United Ashington
Ashton Athletic Ashton Town Ashton United
Askern Villa Aston Villa Aston Villa Kvinner
Aston Villa U19 Aston Villa U23 Atherstone Town
Atherton Collieries Atherton Laburnum Rovers Aveley
Aylesbury Aylesbury United Bacup Borough
Badshot Lea Baldock Town Bamber Bridge
Banbury United Banstead Athletic Bardon Hill Sports
Barking Barkingside Barnet
Barnoldswick Town Barnsley Barnsley Reserves
Barnsley U21 Barnstaple Town Barnton
Barrow Barrow Town Bartley Green
Barton Rovers Barton Town Old Boys Barwell
Basford United Bashley Basildon United
Basingstoke Town Bath City Beaconsfield SYCOB
Beaumont Athletic Beckenham Town Bedfont
Bedfont & Feltham Bedfont Sports Club Bedfont Town
Bedford Bedford Town Bedlington Terriers
Bedworth United Belper Town Bemerton Heath Harlequins
Berkhamsted Berkhamsted Town Bewdley Town
Bicester Town Biddulph Victoria Bideford
Biggleswade Town Biggleswade United Billericay Town
Billingham Synthonia Billingham Town Binfield
Birmingham Birmingham Kvinner Birmingham City Reserves
Birmingham City U21 Birstall United Birtley Town
Bishop Auckland Bishop Sutton Bishop's Cleeve
Bishop's Stortford Bitton Bitton AFC
Blaby & Whetstone Athletic Blackburn Blackburn Junior
Blackburn Rovers Kvinner Blackburn U23 Blackfield & Langley
Blackpool Blackpool Reserves Blackstones
Blackwell Miners Welfare Blyth Spartans Bodmin Town
Bognor Regis Town Boldmere St Michaels Bolehall Swifts
Bolton Bolton U21 Bookham
Bootle Boreham Wood Borrowash Victoria
Boston Town Boston United Bottesford Town
Bourne Town Bournemouth Bournemouth FC
Bournemouth U21 Bowers & Pitsea Brackley
Bracknell Town Bracknell Town FC Kvinner Bradford
Bradford City Kvinner Bradford Park Avenue Bradford Town
Brading Town Braintree Town Brandon United
Brantham Athletic Brentford Brentford U21
Brentwood Town Bridgnorth Town Bridgwater Town
Bridlington Town Bridport Brierley Hill & Withymoor
Brigg Town Brighouse Town Brightlingsea Regent
Brighton Brighton & Hove Albion Kvinner Brighton U23
Brimscombe & Thrupp Brimsdown Rovers Brislington
Bristol City Bristol City Kvinner Bristol City Reserves
Bristol City U21 Bristol Manor Farm Bristol Rovers
Brockenhurst Brocton Brodsworth Welfare
Bromley Bromsgrove Rovers Bromsgrove Sporting
Bromyard Town Broxbourne Borough V&E Buckingham Athletic
Buckingham Athletic Buckingham Town Buckland Athletic
Budleigh Salterton Bugbrooke St Michaels Burgess Hill Town
Burnham Burnham Ramblers Burnley
Burnley Reserves Burnley U21 Burscough
Burton Burton Park Wanderers Kvinner Bury
Bury Town Buxton Cadbury Athletic
Cadbury Heath Calne Town Calverton Miners Welfare
Camberley Town Cambridge City Cambridge United
Cammell Laird Canvey Island Cardiff
Cardiff City Kvinner Cardiff U21 Carlisle
Carlton Town Carshalton Athletic Carterton
Castle Vale Causeway United CB Hounslow United
Chadderton Chalfont St Peter Chalfont Wasps
Chard Town Charlton Charlton Athletic Kvinner
Charlton Athletic Reserves Charlton Athletic U21 Chasetown
Chatham Town Cheadle Town Chelmsford City
Chelsea Chelsea Kvinner Chelsea U19
Chelsea U23 Cheltenham Cheltenham Saracens
Chertsey Town Chesham United Cheshunt
Chessington & Hook Chester Chester City
Chester Le Street Town Chesterfield Chichester City United
Chippenham Town Chipping Sodbury Town Chipstead
Chorley Christchurch Cinderford Town
Cirencester Town City of Liverpool Clanfield
Clapton Cleethorpes Town Clevedon Town
Clevedon United Clipstone Clitheroe
Coalville Town Cobham Cockfosters
Codicote Cogenhoe United Coggeshall Town
Colchester Colchester United U21 Coleshill Town
Colliers Wood United Colne Colney Heath
Colwyn Bay Concord Rangers Congleton Town
Consett Corby Town Corinthian
Corinthian-Casuals Cornard United Corsham Town
Cove Coventry Coventry City Kvinner
Coventry Copsewood Coventry Sphinx Coventry U21
Coventry United Cowes Sports Cradley Town
Cranfield United Crawley Crawley Down
Crawley Green Cray Valley Paper Mills Cray Wanderers
Crewe Crewe Alexandra U21 Crook Town
Crowborough Athletic Croydon Croydon Athletic
Crystal Palace Crystal Palace Ladies Kvinner Crystal Palace Reserves
Cullompton Rangers Curzon Ashton Dagenham
Dagenham & Redbridge Daisy Hill Darlaston Town
Darlington 1883 Darlington Railway Athletic Dartford
Darwen Daventry Town Daventry United
Dawlish Town Deal Town Debenham LC
Deeping Rangers Derby Derby U23
Dereham Town Desborough Town Devizes Town
Didcot Town Dinnington Town Diss Town
Doncaster Doncaster Rovers Belles Kvinner Doncaster U21
Dorchester Town Dorking Dorking Wanderers
Dosthill Colts Dover Athletic Downton
Droylsden Dudley Sports Dudley Town
Dulwich Hamlet Dunkirk Dunstable Town
Dunston UTS Durham Kvinner Durham City
Easington Colliery East Grinstead Town East Preston
East Thurrock United Eastbourne Borough Eastbourne Town
Eastbourne United Association Eastleigh Eastwood Town
Ebbsfleet United Eccleshall Eccleshill United
Edgware Town Egham Town Ellesmere Rangers
Ellistown Ellistown & Ibstock United Elmore
Ely City Enfield (1893) Enfield Town
Epsom & Ewell Erith & Belvedere Erith Town
Esh Winning Eton Manor Everton
Everton Kvinner Everton U23 Evesham United
Exeter Eynesbury Rovers Fairford Town
Fakenham Town Falmouth Town Fareham Town
Farnborough Farnborough North End Farnham Town
Farsley Celtic Faversham Town FC Clacton
FC Romania FC United of Manchester Felixstowe & Walton United
Feltham Fisher Athletic Flackwell Heath
Fleet Town Fleetwood Flixton
Folkestone Invicta Folland Sports Forest Green
Formby Friar Lane & Epworth Frickley Athletic
Frimley Green Frome Town Fulham
Fulham U23 Gainsborough Trinity Garforth Town
Gateshead Gedling Miners Welfare Gedling Town
Gillingham Gillingham Kvinner Gillingham Town
Gillingham U21 Glapwell Glasshoughton Welfare
Glebe Glossop North End Gloucester City
Godalming Town Godmanchester Rovers Goodrich
Goole Gorleston Gornal Athletic
Gosport Borough Graham Street Prims Grantham Town
Grays Athletic Great Harwood Town Great Wakering Rovers
Great Yarmouth Town Greenwich Borough Greenwood Meadows
Gresley Rovers Grimsby Grimsby Borough
GSA Guernsey Guildford City
Guisborough Town Guiseley Hadleigh United
Hadley Hailsham Town Halesowen Town
Halifax Town Halifax Town AFC Hall Road Rangers
Hallam Hallen Halstead Town
Hampton & Richmond Borough Hamworthy United Handsworth Parramore
Hanwell Town Hanworth Villa Harefield United
Haringey Borough Harlow Town Harpenden Town
Harrogate Railway Athletic Harrogate Town Harrow Borough
Harrow Hill Hartlepool Hartley Wintney
Harwich & Parkeston Hassocks Hastings United
Hatfield Town Haughmond Havant & Waterlooville
Haverhill Borough Haverhill Rovers Hayes
Hayes & Yeading United Hayling United Haywards Heath Town
Heanor Town Heath Hayes Heather St. John's
Hebburn Town Hednesford Town Hemel Hempstead Town
Hendon Hengrove Athletic Henley Town
Hereford FC Hereford United Herne Bay
Hertford Town Heybridge Swifts Highgate United
Highworth Town Hillingdon Borough Hinckley AFC
Hinckley Downes Hinckley United Histon
Hitchin Town Hoddesdon Town Holbeach United
Holbrook Miners Welfare Holker Old Boys Holmer Green
Holmesdale Holwell Sports Holyport
Hook Norton Horden CW Horley Town
Hornchurch Horndean Horsham
Horsham YMCA Hucknall Town Huddersfield
Huddersfield U21 Hull Hull City Reserves
Hull U21 Hullbridge Sports Hungerford Town
Huntingdon Town Hyde United Hythe Town
Ibstock United Ilford Ilfracombe Town
Ilkeston FC Ilkeston Town Ipswich
Ipswich Town Reserves Ipswich U21 Ipswich Wanderers
Irlam Jarrow Roofing Boldon CA Kendal Town
Kentish Town Kettering Town Keynsham Town
Kidderminster Harriers Kidlington Kidsgrove Athletic
Kimberley Town King's Lynn Kings Langley FC
Kingstonian Kirby Muxloe Kirkley & Pakefield
Knaphill Knaresborough Town Lancaster City
Lancing Langford Larkhall Athletic
Launceston Laverstock & Ford Leamington
Leatherhead Ledbury Town Leeds
Leeds Carnegie Leeds U21 Leeds United Kvinner
Leeds United Reserves Leek CSOB Leek Town
Leicester Leicester City LFC Kvinner Leicester City WFC Kvinner
Leicester Road Leicester U23 Leigh Genesis
Leighton Town Leiston Leverstock Green
Lewes Lewes Kvinner Leyton
Leyton Orient Lincoln City Lincoln Moorlands Railway
Lincoln United Lingfield Liskeard Athletic
Littlehampton Town Liverpool Liverpool Kvinner
Liverpool U19 Liverpool U23 Liversedge
London APSA London Bees Kvinner London Colney
London Tigers Long Buckby Long Eaton United
Long Melford Longwell Green Sports Lordswood
Loughborough Dynamo Loughborough University Lowestoft Town
Luton Luton U21 Lydney Town
Lye Town Lymington Town Lynn FC
Macclesfield Maidenhead United Maidstone United
Maine Road Maldon & Tiptree Malmesbury Victoria
Maltby Main Malvern Town Manchester City
Manchester City Kvinner Manchester City U19 Manchester City U23
Manchester United Manchester United U19 Manchester United U23
Manchester Untied Kvinner Mangotsfield United Mansfield
Mansfield Town U21 March Town United Margate
Marine Market Drayton Town Marlow
Marlow United Marske United Matlock Town
Meir KA Melksham Town Merstham
Merthyr Town Merthyr Tydfil Metropolitan Police
Mickleover Sports Middlesbrough Middlesbrough U23
Mildenhall Town Mile Oak Millwall
Millwall Lionesses Kvinner Millwall U21 Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons Kvinner Milton United Minehead
Molesey Moneyfields Moor Green
Morecambe Morpeth Town Mossley
Nantwich Town Needham Market Nelson
New Mills New Milton Town Newark Town
Newcastle Newcastle Benfield Newcastle Blue Star
Newcastle Town Newcastle U20 Newcastle U23
Newhaven Newmarket Town Newport
Newport (IW) Newport Pagnell Town Newport Pagnell Town
Newquay Newton Abbot Newton Aycliffe
North Ferriby United North Greenford United North Leigh
North Shields Northallerton Town Northampton
Northampton Sileby Rangers Northampton Spencer Northwich Victoria
Northwood Norton & Stockton Ancients Norton United
Norwich Norwich U23 Norwich United
Nostell Miners Welfare Nottingham Forest Nottingham Forest Kvinner
Nottingham Forest Reserves Nottingham Forest U21 Notts County
Notts County Kvinner Nuneaton Griff Nuneaton Town
Oadby Town Oakwood Odd Down
Oldbury United Oldham Oldham Town
Ollerton Town Ossett Albion Ossett Town
Oxford City Oxford United Oxford United Kvinner
Oxhey Jets Padiham Pagham
Parkgate Parkgate FC Paulton Rovers
Peacehaven & Telscombe Pegasus Juniors Pelsall Villa
Penistone Church Penrith Penryn Athletic
Penzance Pershore Town Peterborough
Peterborough Sports Peterborough United Reserves Peterlee Town
Petersfield Town Pewsey Vale Phoenix Sports
Pickering Town Pilkington XXX Plymouth
Plymouth Parkway Pontefract Collieries Poole Town
Port Vale Porthleven Portishead Town
Portsmouth Portsmouth Kvinner Portsmouth Reserves
Potters Bar Town Potton United Poulton Victoria
Prescot Cables Preston NE Kvinner Preston North End
Preston U21 Queens Park Rangers Queens Park Rangers Kvinner
Queens Park Rangers U21 Queens Park Rangers U21 Quorn
Racing Club Warwick Radcliffe Borough Radcliffe Olympic
Radford Radstock Town Rainworth Miners Welfare
Ramsbottom United Ramsgate Raunds Town
Raynes Park Vale Reading Reading Kvinner
Reading Town Reading U23 Redbridge
Redditch United Redhill Reedswood Kvinner
Retford United Ringmer Ringwood Town
Rocester Rocester FC Rochdale
Rochdale Kvinner Rochester United Rolls Royce Leisure
Romford Romsey Town Romulus
Rossendale United Rossington Main Rotherham
Rotherham U21 Rotherham United LFC Kvinner Rothley Imperial
Rothwell Corinthians Rothwell Town Royston Town
Rugby Town Runcorn Runcorn Linnets
Runcorn Town Rushall Olympic Rushden & Diamonds
Rushden & Higham United Rye United Ryton
Saffron Dynamo Saffron Walden Town Salford City
Salisbury City Saltash United Saltdean United
Sandhurst Town Sawbridgeworth Town Scarborough
Scarborough Athletic Scunthorpe Seaford Town
Seaham Red Star Selby Town Selsey
Sevenoaks Town Shaftesbury Shaftesbury Town
Shaw Lane Shawbury United Sheffield
Sheffield FC Ladies Kvinner Sheffield United Sheffield United Kvinner
Sheffield United U21 Sheffield United U21 Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday U19 Sheffield Wednesday U21 Shepshed Dynamo
Shepton Mallet Sherborne Town Shifnal Town
Shildon Shirebrook Town Sholing
Shoreham Shortwood United Shrewsbury
Shrewton United Shrivenham Sidlesham
Sidley United Silsden Sittingbourne
Skelmersdale United Slade Green Sleaford Town
Slimbridge Slough Town Soham Town Rangers
Solihull Borough Solihull Moors South Liverpool
South Normanton Athletic South Park South Shields
Southam United Southampton Southampton U23
Southend Southend Manor Southend United Reserves
Southport Southwick Spalding United
Spelthorne Sports Spennymoor Town Sport London E Benfica
Sporting Bengal United Sporting Khalsa Squires Gate
St Albans City St Andrews St Blazey
St Francis Rangers St Helens Town St Ives Town
St Margaretsbury St Neots Town St. Margaretsbury
Stafford Rangers Staines Town Stalybridge Celtic
Stamford AFC Stansted Stanway Rovers
Stapenhill Staveley Miners Welfare Stevenage
Stewarts & Lloyds Corby Steyning Town Stockport County
Stockport County Reserves Stocksbridge Park Steels Stoke
Stoke City Ladies Kvinner Stoke U23 Stokesley SC
Stone Dominoes Stotfold Stourbridge
Stourport Swifts Stowmarket Town Stratford Town
Street Studley Sun Postal Sports
Sun Sports Sunderland Sunderland Kvinner
Sunderland Nissan Sunderland Ryhope CA Sunderland U23
Sutton Coldfield Town Sutton Town Sutton United
Swaffham Town Swansea Swansea U23
Swindon Swindon Supermarine Tadcaster Albion
Tadley Calleva Takeley Tamworth
Taunton Town Tavistock Tavistock
Team Bath Team Northumbria Telford United
Teversal Thackley Thame United
Thamesmead Town Thatcham Town Thetford Town
Thornaby Thrapston Town Three Bridges
Thurrock Tilbury Tipton Town
Tiptree United Tiverton Town Tividale
Tokyngton Manor Tonbridge Angels Tooting & Mitcham United
Torquay United Torrington Tottenham
Tottenham Hotspur Kvinner Tottenham U19 Tottenham U23
Totton & Eling Tow Law Town Trafford
Tranmere Tring Athletic Truro City
Tuffley Rovers Tunbridge Wells Uckfield Town
United Services Portsmouth Uxbridge Vauxhall Motors
VCD Athletic Wadebridge Town Wakefield
Wallingford Walsall Walsall Wood
Walsham Le Willows Waltham Abbey Waltham Forest
Walton & Hersham Walton Casuals Wantage Town
Ware Warminster Town Warrington Town
Warstones Wanderers Washington Watford
Watford Kvinner Watford Reserves Wealden
Wealdstone Wednesfield Welling United
Wellingborough Town Wellington (Herefords) Wellington (Somerset)
Welton Rovers Welwyn Garden City Wembley
West Allotment Celtic West Auckland Town West Bromwich
West Bromwich U23 West Ham West Ham U23
West Ham United Kvinner Westbury United Westfield
Westfields Weston-super-Mare Weymouth
Whickham Whitby Town Whitehawk
Whitley Bay Whitstable Town Whitton United
Whyteleafe Wick Widnes
Wigan Wigan Robin Park Wigan U21
Wigan U21 Willand Rovers Willenhall Town
Willington Wimbledon Wimborne Town
Winchester City Windsor & Eton Wingate & Finchley
Winsford United Winterton Rangers Wisbech Town
Witham Town Witheridge AFC Witney United
Witton Albion Wivenhoe Town Woking
Wolverhampton Wolverhampton Casuals Wolverhampton U23
Woodbridge Town Woodford United Woodley Sports
Wootton Bassett Town Wootton Blue Cross Worcester City
Workington Worksop Town Worsbrough Bridge Athletic
Worthing Worthing United Wrexham
Wroxham Wycombe Yate Town
Yaxley Yeading Yeovil
Yeovil Town Kvinner York Yorkshire Amateur

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad