NTB
 
Portugal
List lag - List turneringer - Velg land
Abrantes Académica Academica Coimbra SF
Academica Coimbra U19 Académico de Viseu AD Castro Daire
AD Grijo AD Ninense AD Oliveirense
AD Porto da Cruz Aguia Vimioso Aguiar da Beira
Aguias Moradal Alba Alcains
Alcanenense Alcochetense Alianca de Gandra
Alias Lordelo Aljustrelense Almodovar
Alta de Lisboa Alverca Amarante
Amora Anadia Andorinha
Angrense ARC Oleiros Armacenenses
Aroes Arouca ARS Martinho
Atletico Arcos Atlético CP Atlético de Valdevez
Atlético Malveira Atlético Ouriense Kvinner Atlético Ouriense
Atlético Reguengos Atlético Riachense Aves
Aves B Barreirense Beira Mar
Belenenses Belenenses SAD B Benfica
Benfica Kvinner Benfica B Benfica Castelo Branco
Benfica U19 Berco SC Boavista
Boavista Kvinner Boavista B Bombarrelense
Braga Braga Kvinner Braga B
Braga U19 Bragança Brito FC
Bustelo Cacadores das Taipas Caldas
Camacha Camara Lobos Campomaiorense
Canelas 2010 Caniçal Carapinheirense
Carregado Casa Pia CCD Minas Argozelo
CD Oliveira de Frades CDC Montalegre Cerveira
Cesarense Cesarense Kvinner CF Benfica
Chaves Chaves B Cinfães
Clube de Albergaria Kvinner Coimbrões Condeixa
Cova da Piedade Eléctrico Esmoriz
Esperança de Lagos Estarreja Estoril
Estrela da Amadora Estrela de Vendas Novas Fabril do Barreiro
Fafe Famalicão Farense
Fátima FC Castrense FC Crato
FC Porto U19 Feirense Feirense U19
Felgueiras Felgueiras 1932 Ferreira de Aves
Ferreiras Fontinhas Fornos de Algodres
Freamunde Gafanha Gafetense
GD Coruchense GD Mealhada GD Peniche
Gil Vicente Ginasio de Alcobaca Ginasio Figueurense
Gondomar Gouveia GRAP
Igreja Nova Imortal Infesta
Joane Juventude Juventude de Évora
Lagoa Leça Leiria e Marrazes
Leixões Limianos Lixa
Louletano Loures Lourinhanense
Lousada Lusitânia Lusitânia Lourosa
Lusitano de Vildemoinhos Lusitano Ginasio Clube Lusitano VRSA
Macao Macedo de Cavaleiros Madalena
Mafra Maia Malveira da Serra
Manteigas Marco Maria da Fonte
Marinhense Marítimo Marítimo B
Marítimo C Merelinense Mirandela
Mirandes Moimenta da Beira Moncarapachense
Moncorvo Mondinense Monsanto
Montemor Moreirense Mortágua
Mosteirense Moura Atletico Clube Nacional
Naval 1º Maio Neves FC Nogueirense
O Elvas Odivelas Oeiras
Olhanense Olimpico Montijo Olivais e Moscavide
Oliveira do Bairro Oliveira do Hospital Oliveirense
Operario Oriental Oriental Dragon
Ovarense Pacos de Ferreira Pacos de Ferreira U19
Padroense Pampilhosa Paredes
Pedras Rubras Pedras Salgadas Penafiel
Penalva Perafita Pero Pinheiro
Pescadores Caparica Pevidem SC Piense
Pinhalnovense Pombal Pontassolense
Ponte da Barca Portalegre Portimonense
Portimonense U19 Porto Porto B
Portomosense Portosantense Praiense
Quarteirense Rabo de Peixe RD Agueda
Real Sport Clube Recreativo O Grandolense Redondense
Ribeira Brava Ribeirão Rio Ave
Rio Ave B Rio Ave U19 Rio Maior
Rio Tinto S.U. 1 de Dezembro Kvinner S.U. 1º de Dezembro
Sacavenense Salgueiros Sampedrense
Sanjoanense Santa Clara Santa Eulalia
Santa Iria Santa Maria Santana
Santarem Santiago São João de Ver
SC Meda SC Sabugal Selecao Concelhia
Sertanense Serzedo Silves FC
Sintra Football Sintrense Sobrado
Sourense Souropires Sousense
Sporting B Sporting Covilhã Sporting CP
Sporting CP Kvinner Sporting CP U23 Sporting de Guadelupe
Sporting Espinho Sporting Ideal Sporting Lamego
Sporting U19 Sporting Viana SR Almancilense
Tirsense Tocha Tondela
Tondela U19 Tondela U23 Torre de Moncorvo
Torreense Tourizense Trofense
UFC Almeirim União da Serra União de Lamas
União de Leiria Uniao de Leiria U19 Uniao FC
União Madeira Valadares Gaia Kvinner Valadares Gaia
Vale Formoso Valecambrense Valenciano
Varzim Varzim B Vasco Da Gama
Vianense Vidago FC Vieira
Vigor Mocidade Vila Cha Vila Cortez
Vila Flor Vila Meã Vila Real
Vilafranquense Vilaverdense Vilaverdense Kvinner
Vitória de Sernache Vitoria de Setubal U19 Vitória Guimarães
Vitória Guimaraes B Vitória Guimarães U19 Vitoria Pico
Vitória Setúbal Vizela

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad