NTB
 
Portugal
List lag - List turneringer - Velg land
Abrantes Académica Academica Coimbra SF
Academica Coimbra U19 Académico de Viseu AD Castro Daire
AD Grijo AD Ninense AD Oliveirense
AD Porto da Cruz Aguiar da Beira Aguias Moradal
Alba Alcains Alcanenense
Alcochetense Alianca de Gandra Alias Lordelo
Aljustrelense Almodovar Alta de Lisboa
Alverca Amarante Amora
Anadia Andorinha Angrense
ARC Oleiros Armacenenses Aroes
Arouca ARS Martinho Atletico Arcos
Atlético CP Atlético de Valdevez Atlético Malveira
Atlético Ouriense Kvinner Atlético Ouriense Atlético Reguengos
Atlético Riachense Aves Aves B
Barreirense Beira Mar Belenenses
Benfica Benfica B Benfica Castelo Branco
Benfica U19 Berco SC Boavista
Boavista Kvinner Boavista B Bombarrelense
Braga Braga Kvinner Braga B
Braga U19 Bragança Bustelo
Cacadores das Taipas Caldas Camacha
Camara Lobos Campomaiorense Canelas 2010
Caniçal Carapinheirense Carregado
Casa Pia CCD Minas Argozelo CD Oliveira de Frades
CDC Montalegre Cerveira Cesarense
Cesarense Kvinner CF Benfica Chaves
Chaves B Cinfães Clube de Albergaria Kvinner
Clube Futebol Benfica Kvinner Coimbrões Condeixa
Cova da Piedade Eléctrico Esmoriz
Esperança de Lagos Estarreja Estoril
Estrela da Amadora Estrela de Vendas Novas Fabril do Barreiro
Fafe Famalicão Farense
Fátima FC Castrense FC Crato
FC Porto U19 Feirense Felgueiras
Felgueiras 1932 Ferreira de Aves Ferreiras
Fontinhas Fornos de Algodres Freamunde
Gafanha Gafetense GD Coruchense
GD Mealhada GD Peniche Gil Vicente
Ginasio de Alcobaca Ginasio Figueurense Gondomar
Gouveia Igreja Nova Imortal
Infesta Joane Juventude
Juventude de Évora Lagoa Leça
Leiria e Marrazes Leixões Limianos
Lixa Louletano Loures
Lourinhanense Lousada Lusitânia
Lusitânia Lourosa Lusitano de Vildemoinhos Lusitano Ginasio Clube
Lusitano VRSA Macao Macedo de Cavaleiros
Madalena Mafra Maia
Malveira da Serra Manteigas Marco
Maria da Fonte Marinhense Marítimo
Marítimo B Marítimo C Merelinense
Mirandela Mirandes Moimenta da Beira
Moncarapachense Moncorvo Mondinense
Monsanto Montemor Moreirense
Mortágua Mosteirense Moura Atletico Clube
Nacional Naval 1º Maio Neves FC
Nogueirense O Elvas Odivelas
Oeiras Olhanense Olimpico Montijo
Olivais e Moscavide Oliveira do Bairro Oliveira do Hospital
Oliveirense Operario Oriental
Ovarense Paços de Ferreira Pacos de Ferreira U19
Padroense Pampilhosa Paredes
Pedras Rubras Pedras Salgadas Penafiel
Penalva Perafita Pero Pinheiro
Pescadores Caparica Pevidem SC Piense
Pinhalnovense Pombal Pontassolense
Ponte da Barca Portalegre Portimonense
Portimonense U19 Porto Porto B
Portomosense Portosantense Praiense
Quarteirense RD Agueda Real Sport Clube
Recreativo O Grandolense Redondense Ribeira Brava
Ribeirão Rio Ave Rio Ave U19
Rio Maior Rio Tinto S.U. 1 de Dezembro Kvinner
S.U. 1º de Dezembro Sacavenense Salgueiros
Sampedrense Sanjoanense Santa Clara
Santa Eulalia Santa Iria Santa Maria
Santana Santarem Santiago
São João de Ver SC Meda SC Sabugal
Selecao Concelhia Sertanense Serzedo
Silves FC Sintra Football Sintrense
Sobrado Sourense Souropires
Sousense Sporting B Sporting Covilhã
Sporting CP Sporting CP Kvinner Sporting CP U23
Sporting de Guadelupe Sporting Espinho Sporting Ideal
Sporting Lamego Sporting U19 Sporting Viana
SR Almancilense Tirsense Tocha
Tondela Tondela U23 Torre de Moncorvo
Torreense Tourizense Trofense
União da Serra União de Lamas União de Leiria
Uniao de Leiria U19 Uniao FC União Madeira
Valadares Gaia Kvinner Valadares Gaia Vale Formoso
Valecambrense Valenciano Varzim
Varzim B Vasco Da Gama Vianense
Vieira Vigor Mocidade Vila Cha
Vila Flor Vila Meã Vila Real
Vilafranquense Vilaverdense Vilaverdense Kvinner
Vitoria de Guimaraes U19 Vitória de Sernache Vitoria de Setubal U19
Vitória Guimarães Vitória Guimaraes B Vitoria Pico
Vitória Setúbal Vizela

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad