NTB
 
Skottland
List lag - List turneringer - Velg land
Aberdeen Aberdeen Reserves Aberdeen U20
Aberdeen U21 Airdrie Airdrieonians
Albion Rovers Alloa Athletic Alloa Athletic Reserves
Annan Athletic Annan Athletic Reserves Arbroath
Auchinleck Talbot Ayr United Banks O' Dee
Bathgate Thistle Beith Beith Juniors
Berwick Rangers Berwick Reserves Bo'ness United
Bonnyrigg Rose Athletic Brechin City Brora Rangers
BSC Glasgow Buckie Thistle Burntisland Shipyard
Celtic Celtic Reserves Celtic U19
Celtic U20 Celtic U21 Civil Service Strollers
Clachnacuddin Clyde Clydebank
Coldstream Colville Park Cove Rangers
Cowdenbeath Culter Cumbernauld Colts
Cumbernauld Utd Dalbeattie Star Deveronvale
Dumbarton Dundee Dundee FC U20
Dundee FC U21 Dundee Reserves Dundee United
Dundee United U20 Dunfermline Dunfermline U20
East Fife East Kilbride East Stirlingshire
East Stirlingshire Reserves Edinburgh City Edinburgh University
Edusport Academy Elgin City Falkirk
Falkirk U20 Forfar Athletic Formartine United
Forres Mechanics Fort William Fraserburgh
Gala Fairydean Girvan Glasgow City Kvinner
Glasgow University Glenafton Athletic Golspie Sutherland
Greenock Morton Greenock Morton Reserves Gretna
Gretna 2008 Hamilton Academical Hamilton Academical U19
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U21 Hawick Royal Albert
Hearts Hearts Reserves Hearts U20
Hearts U21 Hermes Hibernian
Hibernian LFC Kvinner Hibernian U20 Hibernian U21
Huntly Hurlford United Inverness CT
Inverness U20 Inverurie Loco Works Irvine Meadow XI
Keith Kelty Hearts Kilmarnock
Kilmarnock U20 Kilmarnock U21 Leith Athletic
Linlithgow Rose Livingston Livingston Reserves
Livingston U21 Lochee United Lossiemouth
Lothian Thistle Hutchison Vale Montrose Motherwell
Motherwell U20 Motherwell U21 Nairn County
Newton Stewart Partick Thistle Partick Thistle U20
Peterhead Pollok Preston Athletic
Queen of the South Queen's Park Raith Rovers
Raith Rovers Reserves Rangers Rangers FC U20
Rangers FC U21 Rangers Reserves Renton
Ross County Ross County U20 Rothes
Selkirk Shotts Bon Accord Spartans
St Bernard's St Cuthbert Wanderers St. Johnstone
St. Johnstone U20 St. Mirren St. Mirren U20
St. Mirren U21 St.Johnstone U21 Stenhousemuir
Stirling Albion Stirling University Stranraer
Strathspey Thistle Sunnybank Tayport
Third Lanark Threave Rovers Troon Juniors
Turriff United Vale of Leithen Vale of Leven
Whitehill Welfare Wick Academy Wigtown & Bladnoch

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad