NTB
 
Bulgaria
List lag - List turneringer - Velg land
Akademik Geo Milev Kvinner Akademik Sofia Akademik Sofia Kvinner
Akademik Svishtov Arda Kardzhali AS 23 Sofia
Atletik Kuklen Balkan Botevgrad Balkans
Bansko Bdin Belasitsa Petrich
Belite Orli Beroe Beroe Kvinner
Beroe U21 Botev Galabovo Botev Ihtiman
Botev Krivodol Botev Plovdiv Botev Plovdiv U19
Botev Plovdiv U21 Botev Vratsa Brestnik 1948
Chavdar Byala Slatina Chavdar Etropole Chavdar Troyan
Cherno More Varna Cherno More Varna U19 Cherno More Varna U21
Chernomorets Balchik Chernomorets Burgas Chernomorets Burgas Bulgaria
CSKA 1948 CSKA Sofia CSKA Sofia II
CSKA Sofia U19 CSKA Sofia U21 Dobrudzha
Dobrudzha Dobrich/PFC Lokomotiv Sofia 1929 Drenovets Drenovets/Litex Lovech
Dunav Ruse Dunav Ruse U19 Ekomet 90 Plovdiv Kvinner
Etar Etar 1924 Etar Veliko Tarnovo
FC Chernomorets Burgas FC Dorostol 2003 FC Tundzha
Haskovo Hebar Hitrino
Hitrino/Kariana Erden Kaliakra Kariana Erden
Kom-Minyor Lato Alekovo Lato Alekovo/Spartak Varna
Levski Karlovo Levski Sofia Levski Sofia U21
Litex Lovech Litex Lovech II Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Lokomotiv Mezdra Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv U19
Lokomotiv Plovdiv U21 Lokomotiv Plovdiv/Levski Sofia Lokomotiv Sofia
LP Supersport Kvinner Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad II
Lyubimetz 2007 Makedonska Slava Malesh Mikrevo
Maritsa Maritsa Plovdiv/Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Minyor Pernik
Minyor Pernik/Strumska Slava Minyor Radnevo Montana
Nadezhda Dobroslavtsi Naftex Neftochimic Burgas
Nesebar NSA Sofia Kvinner Oborishte
Oborishte Kvinner OFC Pomorie OFC Sliven
Olympia Sofia Kvinner Partizan Cherven Bryag Partizan Cherven Bryag/Hebar
PFC Burgas PFC CSKA-Sofia/Botev Plovdiv PFC Ludogorets Razgrad U19
PFC Ludogorets Razgrad U21 PFC Marek PFC Pirin Blagoevgrad
Pirin Blagoevgrad Pirin Gotse Delchev Pirin Razlog
Rakovski 2011 Ravda 1954 Rilski Sportist
Rodopa Septemvri Simitli Septemvri Sofia
Septemvri Sofia U19 Sevlievo Sevlievo/Neftochimic Burgas 1962
Shumen Shumen 2007 U19 Shumen U19
Slavia Sofia Slavia Sofia U19 Slivnishki geroi
Sozopol Sozopol/Pomorie Spartak Pleven
Spartak Plovdiv Spartak Varna Spartak Varna Kvinner
Sportika Blagoevgrad Kvinner Sportist Svoge Sportklub Sofia
Strumska Slava Suvorovo Suvorovo/CSKA 1948
Sveti Nikola Burgas Svetkavitsa Svetkavitsa U19
Svetkavitsa/Spartak Pleven Svilengrad Tsarsko Selo
Varbica Benkovski Varbica Benkovski/Chernomorets Balchik Velbazhd
Vereya Vereya U19 Vidima-Rakovski
Vihar Stroevo Vihren Vihren Sandanski/Botev Galabovo
Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa U19 Yantra
Zagorets Nova Zagora Zagorets Nova Zagora/Pirin Blagoevgrad

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad