NTB
 
Danmark
List lag - List turneringer - Velg land
AaB AaB rekrutt AaB U17
AaB U19 Aabenraa Aabybro IF Kvinner
Aabyhøj Aalborg Kvinner Aalborg Chang
Aalborg Freja Aalborg Freja Kvinner Aalborg II
Aalborg KFUM Aarhus 1900 Kvinner Aarhus 1900
Aarhus Fremad Aarhus Fremad Kvinner Aarhus Fremad II
Aarhus II Aarhus Posten Kvinner Aars FC
Aarup AB AB 70
AB Tårnby Kvinner AB Tårnby AB U19
AC 2670 Greve Kvinner AC Horsens AC Horsens II
AC Horsens U17 AC Horsens U19 Agerbaek SF/Starup IF
AGF AGF Kvinner AGF rekrutt
AGF U17 AGF U19 AIK 65 Strøby
Albertslund Allerød Allerød FK Kvinner
Allesø GF Amager FF Kvinner ASA Aarhus
ASA, Aarhus Kvinner Asnæs BK Assens
Aulum IF Avarta Avedøre
B 1903 B 1908 B 1909
B 1909 Kvinner B 1913 B 1913 II
B 1921 B 1921 Kvinner B 1973 Herlev
B 73 Slagelse Kvinner B 93 U19 B.93 København Kvinner
B1913 Kvinner B52/AFC Kvinner B73 Slagelse
B77 Rødovre B93 København Bagsværd Kvinner
Ballerup IF Ballerup Skovlunde Ballerup Skovlunde Kvinner
Ballerup-Skovlunde II Kvinner BiH Odense Billund Q Kvinner
Birkelse IF Bispebjerg Bk Bjerringbro IF
BK Hellas BK Union Blovstrød
BMI Kvinner Bogense Bolbro G & IF
Boldklubben Chang Boldklubben Chang Kvinner Borbjerg GU
Bording IF Kvinner Borup/Solrød Kvinner BPI
Brabrand Brabrand II Braedstrup IF
Bramdrupdam GIF Bramming Bramming/Aarre Kvinner
Brede IF Kvinner Bruunshåb/Tapdrup Brøndby
Brøndby Kvinner Brøndby II Brøndby rekrutt
Brøndby U17 Brøndby U19 Brønderslev IF Kvinner
Brønderslev IF Brønshøj Brønshøj Kvinner
Båring GF CBS Sport Christiansbjerg
Christiansbjerg Kvinner CSC Dalum
Damsø Kvinner Darum IF DGL 2000, Aarhus
Dragør Dronninglund IF DSIO
Døllefjelde-Musse Egebjerg Fodbold Egen UI
Egtved Kvinner Esbjerg Esbjerg Kvinner
Esbjerg IF 92 Esbjerg II Esbjerg rekrutt
Esbjerg U17 Esbjerg U19 Eskilstrup
FA 2000 Faarevejle Kvinner Faarvang IF
Farum Farum Kvinner FC Amager
FC Bornholm/Viking FC Broby FC Campus
FC Djursland FC Egedal FC ESPM
FC Fyn FC Græsrødderne FC Horsens
FC Ikast Kvinner FC København FC København Junior
FC København rekrutt FC København U17 FC København U19
FC Midtjylland U17 FC Midtjylland U19 FC Mors Kvinner
FC Nordsjælland U17 FC Nordsjælland U19 FC Odsherred
FC Randoms FC Rudersdal FC Skanderborg
FC Sunshine FC Sydvest 05 FC Sønderborg
FC Thy-Thisted Q Kvinner FC Udfordringen FC77
Feldborg/Haderup IF Kvinner Femhøj IF Femina Kvinner
Fix Kvinner Fjordager FK Utopia
FK Viborg U17 FK Viborg U19 Fløng/Hedehusene
Fortuna Hjørring Kvinner Fortuna Hjørring II Kvinner Fortuna Svendborg Kvinner
Fredensborg Fredensborg BI Kvinner Fredericia
Fredericia fF Fredericia KFUM Fredericia KFUM Kvinner
Frederiksberg Frederiksberg Kvinner Frederikshavn
Frederikshavn fI Kvinner Frederikssund IK Frederiksværk Kvinner
Frederiksværk Freja Sydsjælland Kvinner Frem
Frem Kvinner Frem II Frem Sakskøbing
Fremad Amager Fremad Amager Kvinner Fremad Valby
Fuglebakken KFUM Aarhus FUIK Funder GF
Gilleleje Gladsaxe Hero Glamsbjerg
Glostrup Glostrup Albertslund Grenaa
Greve Grindsted GIF Gug
GVI GVI Kvinner HA85
Haderslev Haderslev U17 Hadsund
Haslev FC Hatting/Torsted Hatting/Torsted/Stensballe IK Kvinner
HB Køge HB Køge Kvinner Hedensted
Heimdal Kvinner Heimdal Helsinge Fodbold
Helsingør Helsingør rekrutt Helsted Fremad
Herfølge Herfølge II Herlev
Herlev Kvinner Herlufsholm Kvinner Herlufsholm GF
Herning Fremad Herning KFUM Herstedøster IC
Herstedøster IC Kvinner HIK Hillerød Kvinner
Hillerød Hirtshals Hjørring AIK Frem
Hjørring Idrætsforening Hobro Hobro II
Hobro rekrutt Hoejer/Toender Kvinner Holbæk
Holbæk B&I Kvinner Holluf-Pile Holmsland GU
Holstebro Horsens fS Horsens fS duplicate
Horsens SIK Kvinner Horslunde BK Hover Kvinner
Humble BK Humlebæk Hundested IK
Husum Husum Bk Kvinner Hvidovre
Hvidovre Kvinner Hvidovre II Hvidovre U17
Hårby/Flemløse Højslev Station IF Hørsholm Usserød IK
Hørsholm-Usserød IF Frem Bjaeverskov ÍF Føroyar
ÍF Føroyar Kvinner IF Lyseng IF Lyseng Kvinner
IF Sæby Skjold Ikast Ikast U19
Ishøj BK JAI Aarhus Kvinner Jammerbugt
Jerne IF Kvinner Jyderup BK Jægersborg
Kalundborg Karlslunde IF Kastrup
KB KFUM KFUM Kvinner
KFUM.s BK Odense Kvinner Kjellerup Kjellerup IF Kvinner
Koldby/Hørdum Kolding B Kvinner Kolding Boldklub
Kolding FC Kolding IF Kolding IF Kvinner
KoldingQ Kvinner Korup Krarup/Espe SG & I
KRFK KSC Harte Kvik
Kværndrup BK Køge Køge Kvinner
Køge II Køge Nord FC Køge U17
Køge U19 Langeskov IF Ledøje-Smørum Fodbold
Lejre Lemvig Lemvig Kvinner
Linde Lindholm Listrup UIF
Lunde Kvinner Lundtoft IF Lundtofte
Lyngby Lyngby Kvinner Lyngby II
Lyngby rekrutt Lyngby U17 Lyngby U19
Lystrup IF Løgstør IF Løjt IF
M/V-05, Holbaek Kvinner Maribo Marienlyst
Marslev G & IF Marstal Marstal IF Kvinner
Mejrup GU Mejrup GU Kvinner MG&BK Kvinner
Middelfart G og BK Kvinner Middelfart GB Midtjylland
Midtjylland rekrutt MorsØ Morud IF
Måløv Møldrup/Tostrup Nakskov
NB Bornholm NFC/VIF Kvinner Nibe
Nivå-Kokkedal Nordfalster Nordsjælland
Nordsjælland rekrutt Nordvestmors BK Nors BK
NUBI Nyborg G & IF Nykøbing
Nykøbing FC Kvinner Næsby Næsby Kvinner
Næsby 2 Næstved IF Næstved II
Nørre Aaby Idrætsklub Nørrebro United Nørresundby
OB OB II OB Reserves
OB U17 OB U19 Odder
Odense Q Kvinner OKS Olympia 1921
Otterup B&I Oure FA Oure FA Kvinner
Oure-Skolerne Raklev Raklev Kvinner
Randers Randers Freja Randers Freja Kvinner
Randers Freja U17 Randers Freja U19 Randers rekrutt
RB 1906 Ribe Kvinner RIK/Knudsker
Ringe BK Ringkøbing Ringsted
Rishøj RKG Romalt IF Kvinner
Rosenhøj BK Roskilde Roskilde KFUM
Roskilde Pigefodbold Kvinner Ry SK Kvinner Rødovre
Rødovre Kvinner Rønne fB Rønne IK
Sanderum SC Egedal SC Egedal Kvinner
Seest Boldklub Kvinner SGI Silkeborg
Silkeborg II Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM Kvinner
Silkeborg rekrutt Silkeborg U17 Silkeborg U19
Skagen Skalbjerg/Vissenbjerg Skive
Skive Kvinner Skive II Skjold
Skjold Kvinner Skjold Birkerød Skjold Birkerød Kvinner
Skjold II Skovbakken Skovbakken Kvinner
Skovlunde Skovlunde Kvinner Skovshoved
Slagelse Solroed FC Kvinner Solrød
Sorø Freja Sorø/Ringsted Kvinner St. Restrup IF
Stenhus IK Kvinner Stenløse Stensballe
Stensballe IK Kvinner Stjernen Stoevring IF Kvinner
Struer Sundby Kvinner Sundby
Sunred Beach Susaa IF Svebølle
Svendborg Svogerslev BK Kvinner Sydalliancen
Sødersø BK Kvinner Søhus Søllerød-Vedbæk
Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad Kvinner SønderjyskE
SønderjyskE Kvinner SønderjyskE rekrutt SønderjyskE U17
SønderjyskE U19 Søndersø BK Taasinge f. B. Kvinner
Taastrup Taastrup FC Kvinner Tarm IF
Tarup Paarup Team Als Kvinner Team Sydfyn Kvinner
Team Viborg Kvinner TEAM Årslev Kvinner Thisted
Tim GF Tjæreborg Tjørring
Tommerup Toreby-Grænge TST/Sabro Kvinner
Tuse IF Tved Tved Kvinner
Tårnby Tårs/Ugilt Tårup
Tåsinge Ubberud Ubberud Kvinner
Valby BK Vallensbæk IF Kvinner Vallensbæk IF
Vanløse Varde Kvinner Varde IF
Vatanspor VB 1968 Vejen
Vejgaard Vejgaard Kvinner Vejlby Kvinner
Vejlby Vejle Vejle Kvinner
Vejle Boldklub Reserves Vejle FC Kvinner Vejle II
Vejle U17 Vejle U19 Vendsyssel FF
Vendsyssel rekrutt Vestsjælland Vestsjælland rekrutt
Viborg Viborg II Viborg Reserves
Viborg Sdrm. IK Viby Viktoria
Vildbjerg Vildbjerg Kvinner Vinding
Vinding SF Kvinner Virum-Sorgenfri Vivild
VLI VLI Kvinner Vojens BI
Vordingborg Vordingborg IF Kvinner Vorup
Vorup Kvinner VRI VSK Aarhus
VSK Aarhus Kvinner VSK Aarhus II VSK Aarhus II Kvinner
Værebro BK Værløse Årslev BK Kvinner
Årslev Boldklub Ø.B. Ølstykke FC Kvinner
Øster Ulslev Kvinner Østerbro Østerbro IF Kvinner

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad