NTB
 
Danmark
List lag - List turneringer - Velg land
AaB AaB rekrutt AaB U17
AaB U19 Aabenraa Aabybro IF Kvinner
Aabyhøj Aalborg Kvinner Aalborg Chang
Aalborg Freja Aalborg Freja Kvinner Aalborg II
Aalborg KFUM Aarhus 1900 Kvinner Aarhus 1900
Aarhus Fremad Aarhus Fremad Kvinner Aarhus Fremad II
Aarhus II Aarhus Posten Kvinner Aars FC
Aarup AB AB 70
AB Tårnby Kvinner AB Tårnby AB U19
AB/Esbjerg fB AC 2670 Greve Kvinner AC Horsens
AC Horsens II AC Horsens U17 Agerbaek SF/Starup IF
AGF AGF rekrutt AGF U17
AGF U19 AIK 65 Strøby Albertslund
Allerød Allerød FK Kvinner Allesø GF
Amager FF Kvinner ASA, Aarhus Kvinner Asnæs BK
Assens Aulum IF Avarta
Avedøre B 1903 B 1908
B 1909 B 1909 Kvinner B 1913
B 1913 II B 1921 B 1921 Kvinner
B 1973 Herlev B 73 Slagelse Kvinner B.93 København Kvinner
B1913 Kvinner B52/AFC Kvinner B73 Slagelse
B77 Rødovre B93 København Bagsværd Kvinner
Ballerup IF Ballerup Skovlunde Ballerup Skovlunde Kvinner
Ballerup-Skovlunde II Kvinner BiH Odense Birkelse IF
Bjerringbro IF BK Hellas BK Union
Blovstrød BMI Kvinner Bolbro G & IF
Boldklubben Chang Boldklubben Chang Kvinner Borbjerg GU
Bording IF Kvinner Borup/Solrød Kvinner BPI
Brabrand Brabrand II Braedstrup IF
Bramdrupdam GIF Bramming Bramming/Aarre Kvinner
Brede IF Kvinner Bruunshåb/Tapdrup Brøndby
Brøndby Kvinner Brøndby II Brøndby rekrutt
Brøndby U17 Brøndby U19 Brønderslev IF Kvinner
Brønshøj Brønshøj Kvinner Båring GF
CBS Sport Christiansbjerg Christiansbjerg Kvinner
CSC Dalum Damsø Kvinner
Darum IF DGL 2000, Aarhus Dragør
Dronninglund IF DSIO Døllefjelde-Musse
Egebjerg Fodbold Egen UI Egtved Kvinner
Esbjerg Esbjerg Kvinner Esbjerg IF 92
Esbjerg II Esbjerg rekrutt Esbjerg U17
Esbjerg U19 Eskilstrup FA 2000
Faarevejle Kvinner Faarvang IF Farum
Farum Kvinner FC Amager FC Bornholm/Viking
FC Broby FC Campus FC Djursland
FC Egedal FC Fyn FC Græsrødderne
FC Ikast Kvinner FC København FC København Junior
FC København rekrutt FC København U17 FC København U19
FC Midtjylland U17 FC Midtjylland U19 FC Mors Kvinner
FC Nordsjælland U17 FC Nordsjælland U19 FC Odsherred
FC Randoms FC Rudersdal FC Skanderborg
FC Sunshine FC Sydvest 05 FC Sønderborg
FC Thy-Thisted Q Kvinner FC Udfordringen Feldborg/Haderup IF Kvinner
Femhøj IF Femina Kvinner Fix Kvinner
Fjordager FK Viborg U17 Fløng/Hedehusene
Fortuna Hjørring Kvinner Fortuna Hjørring II Kvinner Fortuna Svendborg Kvinner
Fredensborg Fredensborg BI Kvinner Fredericia
Fredericia fF Fredericia KFUM Fredericia KFUM Kvinner
Frederiksberg Frederiksberg Kvinner Frederikshavn
Frederikshavn fI Kvinner Frederikssund IK Frederiksværk Kvinner
Frederiksværk Freja Sydsjælland Kvinner Frem
Frem Kvinner Frem II Frem Sakskøbing
Fremad Amager Fremad Amager Kvinner Fremad Valby
Fuglebakken KFUM Aarhus Funder GF Gilleleje
Gladsaxe Hero Glamsbjerg Glostrup
Glostrup Albertslund Grenaa Greve
Grindsted GIF Gug GVI
GVI Kvinner HA85 Haderslev
Haderslev U17 Hadsund Haslev FC
Hatting/Torsted HB Køge Hedensted
Heimdal Kvinner Heimdal Helsinge Fodbold
Helsingør Helsingør rekrutt Herfølge
Herfølge II Herlev Herlev Kvinner
Herlufsholm Kvinner Herlufsholm GF Herning Fremad
Herning KFUM Herstedøster IC Herstedøster IC Kvinner
HIK Hillerød Kvinner Hillerød
Hirtshals Hjørring AIK Frem Hjørring Idrætsforening
Hobro Hobro II Hobro rekrutt
Holbæk Holbæk B&I Kvinner Holluf-Pile
Holmsland GU Holstebro Horsens fS
Horsens SIK Kvinner Horslunde BK Hover Kvinner
Humble BK Humlebæk Hundested IK
Husum Husum Bk Kvinner Hvidovre
Hvidovre Kvinner Hvidovre II Hvidovre U17
Hårby/Flemløse Højslev Station IF Hørsholm Usserød IK
Hørsholm-Usserød IF Frem Bjaeverskov ÍF Føroyar
ÍF Føroyar Kvinner IF Lyseng IF Lyseng Kvinner
IF Sæby Skjold Ikast Ikast U19
Ishøj BK JAI Aarhus Kvinner Jammerbugt
Jerne IF Kvinner Jyderup BK Jægersborg
Kalundborg Karlslunde IF Kastrup
KB KFUM KFUM Kvinner
KFUM.s BK Odense Kvinner Kjellerup Kjellerup IF Kvinner
Koege Nord FC Koldby/Hørdum Kolding B Kvinner
Kolding Boldklub Kolding FC Kolding IF
Kolding IF Kvinner KoldingQ Kvinner Korup
Krarup/Espe SG & I KRFK KSC Harte
Kvik Kværndrup BK Køge
Køge Kvinner Køge II Køge U17
Køge U19 Langeskov IF Ledøje-Smørum Fodbold
Lejre Lemvig Lemvig Kvinner
Linde Lindholm Listrup UIF
Lunde Kvinner Lundtoft IF Lundtofte
Lyngby Lyngby Kvinner Lyngby II
Lyngby rekrutt Lyngby U17 Lyngby U19
Lystrup IF Løgstør IF M/V-05, Holbaek Kvinner
Maribo Marienlyst Marslev G & IF
Marstal Marstal IF Kvinner Mejrup GU
Mejrup GU Kvinner MG&BK Kvinner Middelfart G og BK Kvinner
Middelfart GB Midtjylland Midtjylland rekrutt
Morud IF Måløv Møldrup/Tostrup
Naestved 77 Nakskov NB Bornholm
NFC/VIF Kvinner Nibe Nivå-Kokkedal
Nordfalster Nordsjælland Nordsjælland rekrutt
Nordvestmors BK Nors BK NUBI
Nyborg G & IF Nykøbing Nykøbing FC Kvinner
Næsby Næsby Kvinner Næsby 2
Næstved Næstved II Nørre Aaby Idrætsklub
Nørrebro United Nørresundby OB
OB II OB Reserves OB U17
OB U19 Odder Odense Q Kvinner
OKS Olympia 1921 Otterup B&I
Oure FA Oure FA Kvinner Oure-Skolerne
Raklev Raklev Kvinner Randers
Randers Freja Randers Freja Kvinner Randers Freja U17
Randers Freja U19 Randers rekrutt RB 1906
Ribe Kvinner RIK/Knudsker Ringe BK
Ringkøbing Ringsted Rishøj
RKG Romalt IF Kvinner Rosenhøj BK
Roskilde Roskilde KFUM Roskilde Pigefodbold Kvinner
Ry SK Kvinner Rødovre Rødovre Kvinner
Rønne fB Sanderum SC Egedal
SC Egedal Kvinner Seest Boldklub Kvinner SGI
Silkeborg Silkeborg II Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM Kvinner Silkeborg rekrutt Silkeborg U17
Silkeborg U19 Skagen Skalbjerg/Vissenbjerg
Skive Skive Kvinner Skive II
Skjold Skjold Kvinner Skjold Birkerød
Skjold Birkerød Kvinner Skjold II Skovbakken
Skovbakken Kvinner Skovlunde Skovlunde Kvinner
Skovshoved Slagelse Solrød
Sorø Freja Sorø/Ringsted Kvinner Stenhus IK Kvinner
Stenløse Stensballe Stensballe IK Kvinner
Stjernen Stoevring IF Kvinner Struer
Sundby Kvinner Sundby Sunred Beach
Svebølle Svendborg Sydalliancen
Sødersø BK Kvinner Søhus Søllerød-Vedbæk
Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad Kvinner SønderjyskE
SønderjyskE Kvinner SønderjyskE rekrutt SønderjyskE U17
SønderjyskE U19 Søndersø BK Taasinge f. B. Kvinner
Taastrup Taastrup FC Kvinner Tarm IF
Tarup Paarup Team Als Kvinner Team Sydfyn Kvinner
Team Viborg Kvinner TEAM Årslev Kvinner Thisted
Tim GF Tjæreborg Tjørring
Tommerup Toreby-Grænge TST/Sabro Kvinner
Tuse IF Tved Tved Kvinner
Tårnby Tårs/Ugilt Tårup
Tåsinge Ubberud Ubberud Kvinner
Valby BK Vallensbæk IF Kvinner Vallensbæk IF
Vanløse Varde Kvinner Varde IF
Vatanspor VB 1968 Vejen
Vejgaard Vejlby Kvinner Vejlby
Vejle Vejle Kvinner Vejle Boldklub Reserves
Vejle FC Kvinner Vejle II Vejle U17
Vejle U19 Vendsyssel FF Vendsyssel rekrutt
Vestsjælland Vestsjælland rekrutt Viborg
Viborg II Viborg Reserves Viborg Sdrm. IK
Viby Viktoria Vildbjerg
Vildbjerg Kvinner Vinding Vinding SF Kvinner
Virum-Sorgenfri Vivild VLI
VLI Kvinner Vojens BI Vordingborg
Vordingborg IF Kvinner Vorup Vorup Kvinner
VRI VSK Aarhus VSK Aarhus Kvinner
VSK Aarhus II VSK Aarhus II Kvinner Værebro BK
Værløse Årslev BK Kvinner Årslev Boldklub
Ø.B. Ølstykke FC Kvinner Øster Ulslev Kvinner
Østerbro Østerbro IF Kvinner

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad