NTB
 
Brasil
List lag - List turneringer - Velg land
14 de Julho 15 de Novembro 4 de Julho
AA Portuguesa Abaeté ABC
ABC U20 Academica Vitoria Kvinner Acao
AD Centro Olimpico Kvinner Adap Galo ADESG
AE Tiradentes Afogados da Ingazeira Água Santa
Agua Santa U20 Águia de Marabá Águia Negra
Aimoré Alagoinhas Alecrim
Alecrim U20 Aliança Alianca U20
Almirante Barroso Alto Acre Altos
Alvorada Amadense Amapá
Amax América (AM) América (PE)
América (RJ) América (SE) América (SP)
América de Natal América de Teófilo Otoni America EC
America MG U20 América Mineiro America PE U20
America RJ U20 America RN U20 Americano (MA)
Americano (RJ) Ananindeua Anapolina
Anápolis Andirá Andradina U20
Angra dos Reis AO Itabaiana U20 Aparecida
Aparecidense Aperibeense Aquidauanense
Aquidauanense U20 Aracruz Araguaia
Araguaína Araioses Arapongas
Araripina Araxá Araxa U20
Ariquemes ASA ASA (AM)
Assisense U20 ASSU Astral
Atibaia Atibaia U20 Atlanta
Atlântico Atlantico EC U20 Atlético Acreano
Atletico Alagoinhas U20 Atletico Cearense U20 Atlético Ceilandense
Atlético de Ibirama Atletico GO U20 Atlético Goianiense
Atlético Itapemirim Atletico MG U20 Atlético Mineiro
Atlético Paranaense Atlético Pernambucano Atletico PR U20
Atletico PR U23 Atlético Roraima Atlético Sorocaba
Atlético Taguatinga Atlético Tubarão Atletico Tubarao U20
Audax Kvinner Audax Rio Audax São Paulo
Audax U20 Auto Esporte Auto Esporte U20
Avaí Avai U20 Avenida
Bacabal Bagé Bahia
Bahia de Feira Bahia U20 Balsas
Bandeirante Bangu Baraúnas
Barbalha Barcelona Baré
Barra Barra da Tijuca Barra Mansa
Barras Barretos Batatais
Batatais U20 Belo Jardim Bento Goncalves
Boa Boa Viagem Boavista
Boavista U20 Boca Júnior Bolamense
Bonquinhense Bonsucesso Bosque Formosa
Botafogo Botafogo Kvinner Botafogo (BA)
Botafogo (DF) Botafogo (PB) Botafogo (SP)
Botafogo ASF Botafogo PB U20 Botafogo RJ U20
Botafogo SP U20 Bragantino Bragantino (PA)
Bragantino U20 Brasa Brasil de Pelotas
Brasil de Pelotas U20 Brasília Brasilia U20
Brasiliense Brazil U22 Brazlândia
Bréscia Brusque CA Babacu U20
CA Penapolense U20 CA Porto U20 Cabense
Cabofriense CAC Portuguesa Cacerense
Cáceres Cachoeira Cacoalense
Caiçara Caicó Cajazeirense
Caldas Novas Caldense Camaçari
Camaçariense Camboriú Cametá
Campinas Campinense Campos
Campoverdense Canaa U20 Canedense
Canindé Canoas Capelense
Capital Capital TO U20 Capivariano
Capivariano U20 Carajas Carajas U20
Carazinhense Carazinho Cardoso Moreira
Cascavel Castanhal Castelo
Catuense Caucaia EC Caxias
CE Aimore U20 CE Nova Andradina CE Nova Andradina U20
Ceará Ceara U20 Ceilândia
Ceilandia U20 CENE Centenário
Central Central SC U20 Centro Limoeirense
Centro Sportivo Alagoano Centro Sportivo Paraibano CEOV
Cerâmica Ceres CFZ de Brasília
CFZ do Rio Cha Grande Chapadão
Chapecoense Chapecoense Kvinner Chapecoense U20
Cianorte Club Desportivo Coimbra
Coimbra duplicate Colatina Colinas
Colo Colo Colorado Comercial (AL)
Comercial (MS) Comercial (PI) Comercial (SP)
Comercial MS U20 Comercial SP U20 Compensão
Concórdia Confiança Confianca SE U20
Confianca U20 Conilon Cordino
Cori-Sabbá Cori-Sabba U20 Corinthians
Corinthians (AL) Corinthians U20 Corintians
Coritiba Coritiba U20 Coritiba U23
Corumbaense Corumbaense U20 Coruripe
Costa Rica EC Coxim CRAC
Crateús EC Crato CRB
CRB U20 Criciúma Criciuma U20
Cristal Cruz Alta Cruzeiro
Cruzeiro (BA) Cruzeiro (DF) Cruzeiro (PB)
Cruzeiro (RO) Cruzeiro (RS) Cruzeiro DF U20
Cruzeiro U20 CS Alagoano U20 CSE
CSP U20 Cuiabá Cuiaba U20
Decisao Democrata FC Desportiva Ferroviária
Desportiva Ferroviaria U20 Desportiva Guarabira Desportiva Paraense U20
Desportivo Brasil Desportivo Brasil U20 Diadema
Dimensao Saude Dimensao Saude U20 Doce Mel
Dom Bosco Dom Pedro II Dorense
Doze FC Duque de Caxias Duque de Caxias Kvinner
EC Democrata EC Jacuipense U20 EC Rio Verde
EC Sao Bernardo EC Sao Bernardo U20 EC Sao Jose U20
Elosport U20 Engenheiro Beltrão Espigão
Espírito Santo Espirito Santo U20 Esporte de Patos
Esportiva Real Esportivo Estácio de Sá
Estanciano Estanciano EC U20 Estrela
Estrela do Norte Expressinho Farroupilha
Fast Clube Fast Clube U20 FC Cascavel
FC Twenty 11 Feirense Fernandopolis U20
Ferroviária Ferroviaria U20 Ferroviário
FF Sports U20 Figueirense Figueirense SC U20
Flamengo Flamengo Kvinner Flamengo (PI)
Flamengo (RS) Flamengo (SP) Flamengo Arcoverde
Flamengo de Guanambi Flamengo Paraibano Flamengo SP U20
Flamengo U20 Floresta AC Floresta EC
Floresta U20 Fluminense Fluminense de Feira
Fluminense PI U20 Fluminense U20 Força
Força e Luz Formiga Fortaleza
Fortaleza U20 Foz do Iguaçu Francana
Francana Kvinner Francana U20 Frei Paulistano
Friburguense Funorte Galícia
Galvez Galvez EC U20 Gama
Gama U20 GAS Gaucho
Gavião Kyikatejê GE Osasco U20 GE São José
Genus Genus U20 Globo
Globo FC U20 Glória Goianésia
Goiania Goiás Goias GO U20
Goytacaz Grapiúna Grêmio
Grêmio Anápolis Gremio B Grêmio Barueri
Grêmio Catanduvense Grêmio Coariense Grêmio Inhumense
Grêmio Jaciara Gremio Recreativo Serrano Gremio RS U20
Guaicurus Guajará Guanabara
Guanambi Guará Guaraí
Guarani Kvinner Guarani (CE) Guarani (MG)
Guarani (RS) Guarani (SP) Guarani da Palhoça
Guarani U20 Guarany (RS) Guarany (SE)
Guarany de Sobral Guaratinguetá Guaratingueta U20
Guarulhos U20 Gurupi Hercilio Luz
Holanda Holanda U20 Horizonte
Horizonte CE U20 IAPE Icasa
Ideal Igaci Iguaçu
Iguatu Imbituba Imperatriz
Independência Independente (AP) Independente (PA)
Independente (RJ) Independente (SP) Independente Limeira U20
Instituto Projeto Neymar Jr Inter de Bebedouro U20 Inter de Limeira
Inter de Limeira U20 Inter de Santa Maria Intercap
Internacional Internacional (PB) Internacional de Lages
Internacional U20 Interporto Interporto U20
Ipanema Ipatinga Ipitanga
Ipora Iranduba Iraty
Itabaiana Itabaiana Coritiba Itaborai
Itabuna Itapajé Itaperuna
Itapipoca Itapirense Itapirense U20
Itaporã Itaúna Ituano
Ituano U20 Itumbiara Itupiranga SC
Ivinhema J. Malucelli Jacobina
Jacobina U20 Jacuipense Jacyoba AC
Jaguaré Jaguariuna U20 Jaragua
Jataiense Jequie Ji-Paraná
Ji-Parana FC U20 Joinville Joinville U20
Jose Bonifacio U20 Juara AC Juazeirense
Juazeiro Junior Team Futebol Juventude
Juventude U20 Juventus (AC) Juventus (SC)
Juventus (SP) Juventus SP U20 JV Lideral
Kaburé Kindermann Kvinner Lagarto
Lagarto AC U20 Lajeadense Legião
Legiao FC U20 Limoeiro Linense
Linense U20 Linhares Linhares U20
Londrina Londrina EC U20 Lucena
Luverdense Luverdense U20 Luziânia
Luziense Macaé Macapá
Macau Madre de Deus Madureira
Madureira RJ U20 Maga Mamoré
Manaus Manicoré Manthiqueira U20
Maracaju Maracanã Maranguape
Maranhão Marcílio Dias Marília
Marilia Atletico U20 Marilia FC Maringá
Matonense Maua U20 Mazagão
Mesquita Metropolitano Miguel Couto
Miguelense Milan Minas Futebol
Mineiros Miramar Mirassol
Mirassol U20 Misto Mixto
Mogi Mirim Mogi Mirim U20 Monte Azul
Morrinhos Morumbi Moto Club
Moto Club MA U20 Moto Clube Mundo Novo
Murici Nacional (AM) Nacional (PR)
Nacional (SP) Nacional AM U20 Nacional Borbense
Nacional de Nova Serrana Nacional de Patos Nacional de Santa Inês
Nacional SP U20 Náuas Náutico
Náutico (RR) Nautico U20 Naviraiense
Noroeste Noroeste U20 Nova Andradina
Nova Iguaçu Nova Iguacu U20 Nova Mutum
Nova Xavantina Novo Hamburgo Novo Horizonte
Novoperário Novoperario FC U20 Novorizontino
Novorizontino U20 Oeiras Oeste
Oeste FC U20 Oeste Paulista Olaria
Olé Brasil Olhodagüense Olímpia
Olímpico Olimpico SE U20 Operário (AM)
Operário (MG) Operário (MS) Operario AC
Operário Ferroviário Operario Ferroviario U20 Operario MS U20
Oratório Osasco Osvaldo Cruz
Osvaldo Cruz U20 Pacajus SC duplicate24541 Palmas
Palmeira Palmeira de Goianinha U20 Palmeiras
Palmeiras (MT) Palmeiras B Palmeiras U20
Panambi Pantanal Paracatu
Paragominas Paraíba Paraná
Parana Clube U20 Paranavaí Paranoa EC
Paranoa EC U20 Parauapebas Parnahyba
Parnahyba U20 Passense Passo Fundo
Patrocinense Paulista Paulista FC U20
Paysandu Paysandu U20 Pedreira
Pelotas Penapolense Penarol
Penedense Perilima Perilima U20
Pesqueira FC Petrolina Petrolina SFC U20
Piauí Picos Pimentense
Pinheirense Pinheirense Kvinner Pinheiro MA
Pinheiro MA U20 Plácido de Castro Planaltina
Poções Poconé Poços de Caldas
Ponta Porã Ponte Preta Ponte Preta U20
Porto Porto Alegre Portuguesa Kvinner
Portuguesa (RJ) Portuguesa de Desportos Portuguesa Santista
Portuguesa U20 Potiguar de Mossoró Potiguar de Parnamirim
Potyguar Primavera do Leste Primavera SP U20
Princesa do Solimões Princesa do Sul Profute
Prudentópolis PSTC Queimadense
Queimadense U20 Quissamã Quixadá
Real Brasil Real Desportivo Ariquemes Real Desportivo Ariquemes U20
Real FC Real FC U20 Real Independente
Real Noroeste Real Noroeste U20 REC
Red Bull Brasil Red Bull Brasil U20 Remo
Remo U20 Resende Resende U20
Retro FC U20 Retro RC Riachuelo
Ricanato Rio Bananal Rio Branco (AC)
Rio Branco (ES) Rio Branco (PR) Rio Branco (RJ)
Rio Branco (SP) Rio Branco AC U20 Rio Branco de Andradas
Rio Branco ES U20 Rio Branco SP U20 Rio Claro
Rio Claro U20 Rio Grande Rio Negro (AM)
Rio Negro (RR) Rio Pardo Rio Preto
Rio Preto Kvinner Rio Preto U20 Rio Verde EC
Riograndense Ríver River AC U20
River Plate Rolim de Moura Roma
Rondoniense S.E. Tiradentes PI Kvinner Saad
Sabiá Salgueiro Samambaia
Sampaio Corrêa Sampaio Correa RJ Santa Cruz (PA)
Santa Cruz (PB) Santa Cruz (PE) Santa Cruz (RN)
Santa Cruz (RS) Santa Cruz U20 Santa Helena
Santa Maria Santa Quiteria Santa Rita
Santa Rosa Santacruzense Santana
Santo André Santo Andre U20 Santo Ângelo
Santos Santos Kvinner Santos (AP)
Santos SP U20 São Benedito São Bento
Sao Bento U20 São Bernardo Sao Bernardo Kvinner
Sao Bernardo U20 São Caetano São Caetano U20
São Carlos Sao Carlos U20 Sao Cristóvao (RJ)
São Cristóvão (SE) São Domingos São Francisco (PA)
São Gabriel São Gonçalo São José
Sao Jose Kvinner São José (AP) São José (RS)
São José (TO) São José de Ribamar Sao Jose dos Campos
Sao Jose dos Campos U20 São Luiz São Mateus
São Paulo Sao Paulo Kvinner São Paulo (AP)
São Paulo (RS) Sao Paulo AP U20 Sao Paulo Crystal U20
Sao Paulo U20 São Raimundo (AM) São Raimundo (PA)
São Raimundo (RR) Sao Raimundo RR U20 Sapucaiense
SC Belém SE Juventude SE Tiradentes
Sendas SERC Brasil Sergipe
Sergipe U20 Serra Serra Talhada
Serra U20 Serrano (BA) Serrano (PE)
Serrano (PR) Serrano (RJ) Sertãozinho
Sertaozinho U20 Sete de Dourados Sete de Junho
Sete de Setembro Sete de Setembro U20 SEV Hortolândia
Shallon Silva Jardim Sinop
Sinop U20 Sobradinho Social
Sociedade Boca Júnior Socorrense Socorro U20
Sorriso Sousa Sparta
Sport Atalaia Sport Belém Sport Campina
Sport Club Capixaba Sport Recife Sport Recife U20
SS Sete de Setembro SS Sete de Setembro U20 Sul América
Taboao da Serra U20 Tanabi U20 Tangará
Tapajós Taquaritinga Taquaritinga U20
Tarumã Taubaté Taubate Kvinner
Taubate U20 TCW Teixeira de Freitas U20
Teresópolis Tigres Time Negra
Timon EC Timon U20 Tocantinópolis
Tocantins Tocantins de Miracema Tombense
Trairiense Trem Trem U20
Três Passos Treze Tricordiano
Trindade Trindade U20 Tubarão
Tuna Luso Tupa U20 Tupi
Tupi U20 Tupy Tupynambas
Uberaba Uberlândia Uberlandia U20
Ubiratan Ulbra Ji-Paraná União
União (AL) União (PR) União Araguainense
União Barbarense Uniao Barbarense U20 União Frederiquense
União Mogi Uniao Mogi U20 União Rondonópolis
Uniao Rondonopolis U20 União São João Uniao Suzano U20
Uniao/ABC U20 Uniclinic Universal
URT Valeriodoce Vasco da Gama
Vasco da Gama (AC) Vasco da Gama U20 Velo Clube
Velo Clube U20 Vera Cruz Veranopolis
Viana Vila Aurora Vila Nova
Vila Nova U20 Vila Rica Vilavelhense
Vilhena Vilhenense Vilhenense U20
Villa Nova Villa Nova U20 Villa Rio
Visao Celeste U20 Vitória Vitoria Kvinner
Vitória (ES) Vitoria BA U20 Vitória da Conquista
Vitoria da Conquista U20 Vitória das Tabocas Vocem U20
Volta Redonda Volta Redonda U20 Votoraty
Votuporanguense Votuporanguense U20 XV de Jaú
XV de Jau U20 XV de Piracicaba XV de Piracicaba U20
XV Piracicaba Kvinner Ypiranga (AP) Ypiranga (BA)
Ypiranga (PE) Ypiranga de Erechim

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad