NTB
 
Tyskland
Velg land
Turneringer
gå til lagliste
2022/2023
2022
2021/2022
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Hamburg Vest (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Hamburg Øst (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Hessen - Gruppe A (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Hessen - Gruppe B (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Gruppe Sør (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein - Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein - Sør (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2021
2020/2021
Regionalliga Nordøst (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2020
2019/2021
2019/2020
Regionalliga Nordøst (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Playoff kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Sørvest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2019
2018/2019
Regionalliga Nordøst (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Playoff kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Sørvest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Oberliga NOFV Relegation Playoff kamper grid h2h ligastats
Oberliga Oberliga Promotion Group North (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Oberliga Promotion Group South (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2018
2017/2018
Kvalifisering til Regionalliga Bayern (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Playoff kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Südwest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Wurttemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Oberliga Promotion Group North kamper grid h2h ligastats
Oberliga Oberliga Promotion Group South (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2017
2016
2016/2017
Kvalifisering til Regionalliga Bayern kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Playoff kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Südwest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Wurttemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Nordost kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Südwest (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2015/2016
Kvalifisering til Regionalliga Bayern kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Play Off kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Südwest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Wurttemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Südwest (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2015
2014/2015
Kvalifisering til Regionalliga Bayern kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Play Off kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Südwest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Nordost kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Südwest (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2014
2013
2013/2014
Kvalifisering til Regionalliga Bayern kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Play Off kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Südwest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga Südwest kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2012/2013
Regionalliga Play Off kamper grid h2h ligastats
Regionalliga Südwest (4) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2012
2011/2012
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Kvalifisering til Regionalliga kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Play Off kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordrhein-Westfalen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2011
2010/2011
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordrhein-Westfalen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2010
2009/2010
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen - Play Off kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen Ost (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen West (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost - Nedrykkskvalifisering kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordrhein-Westfalen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2009
2008
DFB-Supercup (uoffisiell) kamper grid h2h ligastats
2008/2009
Oberliga Baden-Württemberg (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen Ost (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Niedersachsen West (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Nord (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordost Süd (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Nordrhein-Westfalen (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Oberliga Schleswig-Holstein (5) tabell kamper grid h2h ligastats
2007/2008
2007
2006/2007
2006
2005/2006
2005
2004/2005
2004
2003
2003/2004
2002
2002/2003
2001
2001/2002
2000
2000/2001
1999
1999/2000
1998
1998/1999
1997
1997/1998
1996/1997
1996
1995/1996
1995
1994
1994/1995
1993
1993/1994
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1983
DFB-Supercup (uoffisiell) kamper grid h2h ligastats
1977
DFB-Supercup (uoffisiell) kamper grid h2h ligastats

Lag
gå til turneringsliste
1. CfR Pforzheim
1. FC Bocholt
1. FC Bruchsal
 
1. FC Eintracht Bamberg
1. FC Frankfurt
1. FC Gera 03
 
1. FC Kleve
1. FC Lok Stendal
1. FC Mönchengladbach
 
1. FC Neubrandenburg
1. FC Phönix Lübeck
1. FC Sand
 
1. FC Sonthofen
1. FC Trogen
1. FC Wülfrath
 
1. Göppinger SV
1860 München
1860 München II
 
Aalen
Aalen II
Adler Weidenhausen
 
Ahrweiler BC
Aindling
Alemannia Aachen
 
Alemannia Aachen II
Alemannia Waldalgesheim
Altona 93
 
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld II
Arminia Hannover
 
Arminia Ludwigshafen
ASC 09 Dortmund
Askania Bernburg
 
ASV Burglengenfeld
ASV Cham
ASV Durlach
 
ASV Hollfeld
ASV Neumarkt
ASV Vach
 
Atlas Delmenhorst
ATSV Erlangen
ATSV Mutschelbach
 
Augsburg
Augsburg II
Babelsberg
 
Bad Durrheim
Bad Hersfeld
Bahlinger SC
 
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen II
 
Bayer Leverkusen U19
Bayern Alzenau
Bayern München
 
Bayern München
Bayern München
Bayern München II
 
Bayern München U19
Bayreuth
BC Aichach
 
BCF Wolfratshausen
Bergedorf 85
Bergisch Gladbach
 
Berliner AK 07
Betzdorf
BFC Dynamo
 
BFC Preussen
Bischofswerdaer FV
Blau-Weiss Lohne
 
Blumenthaler SV
Bochum
Bochum II
 
Bonner SC
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund II
 
Borussia Dortmund U19
Borussia Freialdenhoven
Borussia Fulda
 
Borussia Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach II
 
Borussia Mönchengladbach U19
Borussia Neunkirchen
Bottrop
 
Bramfelder SV
Brandenburger SC Süd
Breitenfelder SV
 
Bremer SV
Bremerhaven
Brinkumer SV
 
Bruhl
BSC Hastedt
BSG Chemie Leipzig
 
BSG Wismut Gera
BSV Hürtürkel
BSV Ölper
 
BTS Neustadt
Buchonia Flieden
Budissa Bautzen
 
Buxtehuder SV
BW Bornreihe
BW Friesdorf
 
BW Schwalbe Tündern
BW Zorbau
Böblingen
 
Carl Zeiss Jena
Carl Zeiss Jena B
CFC Hertha 06
 
Chemnitzer
Chemnitzer II
Cloppenburg
 
Club Italia Berlino
Concordia Ihrhove
Condor Hamburg
 
Cronenberger SC
Darmstadt 98
Delbrücker
 
DJK Ammerthal
DJK Bad Homburg
DJK Don Bosco Bamberg
 
DJK Gebenbach
DJK Teutonia St. Toenis
DJK Vilzing
 
DJK-SV Phoenix Schifferstadt
Donaustauf
Dorfmerkingen
 
DSC 99 Düsseldorf
DSC Wanne-Eickel
Duisburg
 
Duisburg
Duisburg II
Dynamo Dresden
 
Dynamo Dresden II
Düren
Eckernförder SV
 
EGC Wirges
Eider Büdelsdorf
Eimsbutteler
 
Einheit Kamenz
Einheit Wernigerode
Eintracht Braunschweig
 
Eintracht Braunschweig II
Eintracht Cuxhaven
Eintracht Frankfurt
 
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt U19
 
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Mahlsdorf
Eintracht Norderstedt
 
Eintracht Nordhorn
Eintracht Northeim
Eintracht Rheine
 
Eintracht Stadtallendorf
Eintracht Trieier B
Eintracht Trier
 
Eintracht Wetzlar
Eisbachtaler Sportfreunde
Elversberg
 
Elversberg B
Emmendingen 03
Energie Cottbus
 
Energie Cottbus II
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue II
 
ESC Geestemünde
Eschborn
Essen
 
ETSV Weiche
Eutin 08
FC 08 Villingen
 
FC 1906 Erlensee
FC 1931 Eddersheim
FC Affing
 
FC Amberg
FC An der Fahner Hoehe
FC Angeln 02
 
FC Anker Wismar
FC Bad Kötzting
FC Bergheim 2000
 
FC Brünninghausen
FC Deisenhofen
FC Denzlingen
 
FC Dornbreite Lübeck
FC Ederbergland
FC Eilenburg
 
FC Einheit Rudolstadt
FC Eisenach
FC Elmshorn
 
FC Germania Friedrichstal
FC Grimma
FC Hagen/Uthlede
 
FC Hanau 93
FC Hennef 05
FC Hertha Wiesbach
 
FC Holzhausen
FC Hürth
FC Inde Hahn
 
FC Ismaning
FC Karbach
FC Kilia Kiel
 
FC Kray
FC Kutzhof
FC Lenzkirch
 
FC Mecklenburg Schwerin
FC Memmingen
FC Monheim
 
FC Pipinsried
FC Pommern Greifswald
FC Preussen Espelkamp
 
FC Reher/Puls
FC Remscheid
FC Rielasingen-Arlen
 
FC Rottach-Egern
FC Schwalmstadt
FC Schweinberg
 
FC Schweinfurt II
FC Schönberg
FC Singen 04
 
FC Speyer 09
FC Sportfreunde Heppenheim
FC Strausberg
 
FC Süderelbe
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
FC Union 60
 
FC Unterföhring
FC Viktoria Kahl
FC Voran Ohe
 
FC Wegberg-Beeck
FC Zuzenhausen
FCA Darmstadt
 
FCA Walldorf
FCA Walldorf II
Feucht
 
Flensburg 08
Fortuna Düsseldorf
Fortuna Düsseldorf II
 
Fortuna Koeln II
Fortuna Köln
Freiberg
 
Freiburg
Freiburg
Freiburg II
 
Freiburger FC
Friedrichshaller SV
FSC Lohfelden
 
FSV 08 Bissingen
FSV 63 Luckenwalde
FSV Barleben 1911
 
FSV Bentwisch
FSV Braunfels
FSV Duisburg
 
FSV Erlangen-Bruck
FSV Fernwald
FSV Frankfurt
 
FSV Frankfurt B
FSV Jägersburg
FSV Martinroda
 
FSV Salmrohr
FSV Union Fürstenwalde
FSV Vohwinkel
 
FSV Wacker 03 Gotha
FSV Wacker Nordhausen II
FT Braunschweig
 
FV Bad Vilbel
FV Biebrich 02
FV Diefflen
 
FV Dudenhofen
FV Engers
FV Eppelborn
 
FV Loerrach-Brombach
FV Ravensburg
Geesdorf
 
Germania 90 Schöneiche
Germania Egestorf/Langreder
Germania Erftstadt-Lechenich
 
Germania Halberstadt
Germania Leer
Germania Ober-Roden
 
Germania Schnelsen
Gievenbeck
Glesch-Paffendorf
 
Gonsenheim
Goslarer SC
Greifswalder SV
 
Greuther Fürth
Greuther Fürth II
Gruen-Weiss Siebenbaumen
 
Grün-Weiß Piesteritz
Gundelfingen
GW Wolfen
 
Gütersloh
Habenhauser FV
Halbach Brebach
 
Hallbergmoos
Hallescher
Hallescher II
 
Hamborn 07
Hamburg
Hamburg II
 
Hamburger SV III
Hamm United
Hammer SpVgg
 
Hannover 96
Hannover 96 II
Hannoverscher SC
 
Hansa Rostock
Hansa Rostock B
Harksheide
 
Hasborn
Hassia Bingen
Havelse
 
HEBS Hamburg
Heeslinger
Heesseler SV
 
Heidenauer SV
Heidenheim
Heidenheim II
 
Heider SV
Heikendorfer SV
Hertha Berlin
 
Hertha Berlin II
Hertha Berlin U19
Hertha Zehlendorf
 
Hessen Kassel
Hessen Kassel B
Hilal Bergheim
 
Hoffenheim
Hoffenheim
Hoffenheim II
 
Hoffenheim U19
Hohenstein-Ernstthal
Hollenbach
 
Holstein Kiel
Holstein Kiel B
Holzwickeder
 
Homburg
HSV Barmbek-Uhlenhorst
Husumer SV
 
Hünfelder SV
I. SC Göttingen 05
Illertissen
 
Ingolstadt
Ingolstadt II
Inter Leipzig
 
Inter Türkspor Kiel
Itzehoer SV
Jahn Regensburg
 
Jahn Regensburg B
Jena
Kaan-Marienborn
 
Kaiserslautern
Kaiserslautern II
Karlsruhe
 
Karlsruher II
Kehler FV
Kickers Emden
 
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach B
Kiedrich
 
Kirchheim/Teck
Klub Kosova Hamburg
Koblenz
 
Koenigsdorf
KSV Baunatal
KSV Klein-Karben
 
Köln
Köln
Köln II
 
Köln U19
Leher
Lengerich
 
Lichtenrader BC 25
Lichterfelder FC
Lippstadt
 
Lokomotive Leipzig
Ludwigsfelder FC
Luebars
 
Luener SV
Lupo-Martini Wolfsburg
Lübeck
 
Lübeck B
Lüneburger SK
Lüneburger SK Hansa
 
Magdeburg
Magdeburger SV
Mainz
 
Mainz 05 II
Malchower SV
Mannheim
 
Mayen
Meiendorfer SV
Meppen
 
Meppen
MSV Duesseldorf
MSV Pampow
 
MSV-Frauen
MTV Eintracht Celle
MTV Gifhorn
 
MTV Wolfenbuettel
Neckarrems
Neckarsulmer Sport-Union
 
Neuruppin
Nieder-Weisel
Niederwenigern
 
Niendorfer TSV
Normannia Gmünd
NTSV Strand
 
Nürnberg
Nürnberg II
Nöttingen
 
Oberlausitz Neugersdorf
Oberneuland
Oberneuland B
 
Offenbach
Offenburger FV
Oggersheim
 
Oldenburger SV
Optik Rathenow
Oranienburger
 
OSC Bremerhaven
OSC Vellmar
Osnabrück
 
Osnabrück II
Osterholz-Scharmbeck
Oststeinbeker SV
 
OT Bremen
Paderborn
Pansdorf
 
Pattensen
Pesch
Pfeddersheim
 
Pfullendorf
Pirmasens
Pirmasens II
 
Plauen
Preetzer TSV
Preussen Muenster II
 
Preussen Münster
Preußen Hameln
PSV Union Neumünster
 
PSV Wesel-Lackhausen
Ratingen 04/19
RB Leipzig
 
RB Leipzig II
RB Leipzig U19
Regional XI Crailsheim
 
Reinickendorf
Reinickendorfer Füchse
Reutlingen
 
Rheden
Rostocker FC 1895
Rot-Weiss Ahlen
 
Rot-Weiss Cuxhaven
Rot-Weiss Erfurt
Rot-Weiss Erfurt II
 
Rot-Weiss Essen
Rot-Weiss Essen II
Rot-Weiss Frankfurt
 
Rot-Weiss Oberhausen
Rot-Weiß Darmstadt
Rot-Weiß Oberhausen II
 
Rotenburger SV
RSV Eintracht
RSV Meinerzhagen
 
RSV Waltersdorf 09
RSV Weyer
RSV Würges
 
RW Walldorf
RWO Alzey
Röchling Völklingen
 
Saar 05 Saarbrücken
Saarbrücken
Saarbrücken II
 
Sachsen Leipzig
Sand
Sandhausen
 
SB Chiemgau Traunstein
SB/DJK Rosenheim
SC Alstertal-Langenhorn
 
SC Blau-Weiss 94 Papenburg
SC Borea Dresden
SC Borgfeld
 
SC Borussia Lindenthal-Hohenlind
SC Comet Kiel
SC Concordia von 1907
 
SC Düsseldorf-West
SC Egenbüttel
SC Eltersdorf
 
SC Freital
SC Fürstenfeldbruck
SC Hassel
 
SC Hauenstein
SC Hessen Dreieich
SC Idar-Oberstein
 
SC Kapellen-Erft
SC Lahr
SC Langenhagen
 
SC Lehe-Spaden
SC March
SC Olching
 
SC Paderborn 07 II
SC Roland Beckum
SC Spelle-Venhaus
 
SC Vahr-Blockdiek
SC Velbert
SC Vier- und Marschlande
 
SC Viktoria Griesheim
SC Waldgirmes
SC Weiche Flensburg 08
 
SC Weyhe
Schalke 04
Schalke 04 II
 
Schalke 04 U19
Schalke U14
Schleswiger SV
 
Schoeningen
Schott Mainz
Schutterwald
 
Schwarz-Weiss Rehden
Schwarz-Weiß Duesseldorf
Schwedt
 
Schweinfurt
SCW Göttingen
Seligenporten
 
SFC Stern 1900
SFL Bremerhaven
SG Aumund-Vegesack
 
SG Bad Breisig
SG Blau-Gelb Laubsdorf
SG Dynamo Schwerin
 
SG Finnentrop/Bamenohl
SG Gensingen/Grolsheim
SG Köln-Worringen
 
SG Meisenheim Desloch
SG Muelheim-Kaerlich
SG Treis/Allendorf
 
Siegburger SV 04
Siegen
SKV Haahnlein
 
Solingen-Wald
Sonnenhof Grossaspach
Spandauer SV
 
Sparta Bremerhaven
Sportfreunde Baumberg
Sportfreunde Köllerbach
 
Sportfreunde Lauffen
Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Oestrich-Iserlohn
 
Sportfreunde Seligenstadt
Sportfreunde Troisdorf
SpVg Brakel
 
SpVg BW 90 Berlin
SpVg Frechen 20
SpVg Porz 1919
 
SpVg Schonnebeck
Spvg Wesseling-Urfeld
SpVgg 05 Oberrad
 
SpVgg 06 Ketsch
SpVgg Ansbach 09
SpVgg Au/Iller
 
SpVgg Baiertal
SpVgg Bayern Hof
SpVgg Burgbrohl
 
SpVgg Erkenschwick
SpVgg Grün-Weiß Deggendorf 03
SpVgg Hadamar
 
SpVgg Hankofen-Hailing
SpVgg Jahn Forchheim
SpVgg Landshut
 
SpVgg Lindau
SpVgg Neckarelz
SpVgg Neu Isenburg
 
SpVgg Ruhmannsfelden
SpVgg Selbitz
SpVgg Sterkrade-Nord
 
SpVgg Vreden
SpVgg Weiden
SSC Hagen Ahrensburg
 
SSV Jeddeloh
SSV Markranstädt
SSV Merten
 
SSV Naturns
SSV Vorsfelde
St. Pauli
 
St. Pauli II
Staaken
Stuttgart
 
Stuttgart II
Stuttgarter Kickers
Stuttgarter Kickers B
 
SuS Neuenkirchen
SuS Stadtlohn
SV 09 Arnstadt
 
SV 1914 Eilendorf
SV 1920 Heftrich
SV Ahlerstedt/Ottendorf
 
SV Alemannia Haibach
SV Altlüdersdorf
SV Auersmacher
 
SV Bad Rothenfelde
SV Bavenstedt
SV Blankenese
 
SV Bonlanden
SV Breinig
SV Curslack-Neuengamme
 
SV Dessau 05
SV Deutz 05
SV Drochtersen/Assel
 
SV Eichede
SV Eichede II
SV Erlbach
 
SV Erlenbach am Main
SV Falkensee-Finkenkrug
SV Frisia 03 RL
 
SV Grohn
SV Gruen-Weiß Brieselang
SV Halstenbek-Rellingen
 
SV Heilbronn Leinbach
SV Heimstetten
SV Hemelingen
 
SV Henstedt-Ulzburg
SV Holthausen-Biene
SV Hönnepel-Niedermörmter
 
SV Kickers Pforzheim
SV Kirchanschöring
SV Lichtenberg 47
 
SV Linx
SV Lohmar
SV Lurup
 
SV Mehring
SV Memmelsdorf
SV Mering
 
SV Merseburg 99
SV Mettlach
SV Morlautern
 
SV Neuhof
SV Niederauerbach
SV Nierfeld
 
SV Oberachern
SV Oberschopfheim
SV Ostermuenchen
 
SV Preussen 09 Reinfeld
SV Pullach
SV Raisting
 
SV Ramlingen/Ehlershausen
SV Ringschnait
SV Rot-Weiß Hadamar
 
SV Roßbach/Wied
SV Rugenbergen
SV Rödinghausen
 
SV Sandhausen ll
SV Schackendorf
SV Schalding-Heining
 
SV Schermbeck
SV Schermbeck 2020
SV Schott Jena
 
SV Schwarz-Rot Neustadt
SV Sonsbeck
SV Spielberg
 
SV Steinbach 1920
SV Straelen
SV Uedesheim
 
SV Vatan Spor
SV Victoria Seelow
SV Waldkirch
 
SV Waren 09
SV Westerhausen
SV Wiesbaden
 
SV Wuermla
SV Zeilsheim
SV Zimmern
 
SV Zweckel
SVG Göttingen
SW Essen
 
Sylt
Tasmania Berlin
TB Berlin
 
TB Uphusen
Teiningen
Teningen
 
Teutonia Ottensen
Teutonia Uelzen
Teutonia Watzenborn-Steinberg
 
TGM SV Jügesheim
Thannhausen
Todesfelde
 
Torgelower SV Greif
TS Woltmershausen
TSB Flensburg
 
TSC Euskirchen
TSG Backnang
TSG Balingen
 
TSG Messel
TSG Neustrelitz
TSG Roth
 
TSG Sprockhövel
TSG Weinheim
TSG Wörsdorf
 
TSV 1860 Rosenheim
TSV 1861 Noerdlingen
TSV 1877 Gerbrunn
 
TSV 1880 Wasserburg
TSV 1896 Rain
TSV Abtswind
 
TSV Altenholz
TSV Aubstadt
TSV Bogen
 
TSV Buchbach
TSV Buchholz
TSV Crailsheim
 
TSV Dachau 1865
TSV Emmelshausen
TSV Friedrichsberg-Busdorf
 
TSV Germania Windeck
TSV Gersthofen
TSV Grolland
 
TSV Großbardorf
TSV Grunbach
TSV Hertha Walheim
 
TSV Ilshofen
TSV Karlburg
TSV Klausdorf
 
TSV Kleinrinderfeld
TSV Kornburg
TSV Kottern-St. Mang
 
TSV Kronshagen
TSV Kropp
TSV Landsberg
 
TSV Langstadt
TSV Lehnerz
TSV Lägerdorf
 
TSV Marl-Hüls
TSV Meerbusch
TSV Melchiorshausen
 
TSV Neudrossenfeld
TSV Ottersberg
TSV Sasel
 
TSV Schilksee
TSV Schwaben Augsburg
TSV Schwabmünchen
 
TSV Steinbach
TSV Steinbach II
TSV Uetersen
 
TSV Völpke
TSV Wankendorf
TSV Wulsdorf
 
TSV Zusmarshausen
Tuerkspor Augsburg
TuRa Meldorf
 
Turbine Potsdam
Turk Gucu Friedberg
TuRU Düsseldorf
 
TuS Bersenbrueck
TuS Boevinghausen
TuS Bösinghoven
 
TuS Celle
TuS Dassendorf
TUS Dietkirchen
 
TuS Dornberg
TuS Efringen-Kirchen
TuS Ennepetal
 
TuS Erndtebrück
TuS Güldenstern Stade
TuS Haltern
 
TuS Hartenholm
TuS Heeslingen
TuS Heven
 
TuS Holzkirchen
TuS Kirchberg
TuS Komet Arsten
 
TuS Lingen
TuS Makkabi Berlin
TuS Marienborn
 
TuS Mechtersheim
Tus Mensfelden
TuS Mondorf
 
TuS Osdorf
TuS Pewsum
TuS RW Koblenz
 
TuS Schwachhausen
TuS Sulingen
TuSpo Surheide
 
TV Herkenrath
TV Jahn Hiesfeld
TV Jahn Schneverdingen
 
TV Kalkum-Wittlaer
TVD Velbert
Türkgücü München
 
Türkiyemspor Berlin
Türkspor Bremen
Uerdingen
 
Uhlenhorster SC Paloma
Ulm
Union Berlin
 
Union Berlin II
Union Nettetal
Union Sandersdorf
 
Union Tornesch
Unter-Flockenbach
Unterhaching
 
Unterhaching B
V/W Billstedt
Vatan Sport Bremen
 
VdS Nievenheim
Velbert
Veltins-Auswahl
 
Verl
VfB 03 Hilden
VfB Auerbach
 
VfB Dillingen
VfB Eichstätt
VfB Fichte Bielefeld
 
VfB Fortuna Chemnitz
VFB Ginsheim
VfB Homberg
 
VfB Hüls
VfB Krieschow
VfB Marburg
 
VfB Oldenburg
VfB Pößneck
VfB Speldorf
 
VfB Wissen
VfL Alfter
VfL Benrath
 
VfL Bremen
VfL Bückeburg
VfL Frohnlach
 
VfL Halle 1896
VfL Hamburg
VfL Leverkusen
 
VfL Lohbrügge
VfL Maschen
VfL Oldenburg
 
VfL Oythe
VfL Pinneberg
VfL Rhede
 
VfL Rheinbach
VfL Vichttal
VfR Fischeln
 
VfR Garching
VfR Horst
VfR Neumünster
 
VfV Hildesheim
Victoria Clarholz
Victoria Hamburg
 
Viktoria Arnoldsweiler
Viktoria Aschaffenburg
Viktoria Berlin
 
Viktoria Kelsterbach
Viktoria Köln
Viktoria Urberach
 
Vorwarts-Wacker
VSG Altglienicke
Wacker Burghausen
 
Wacker Burghausen B
Wacker Nordhausen
Waldhof Mannheim
 
Wandsbeker TSV Concordia
Wattenscheid
Wedeler TSV
 
Wehen Wiesbaden
Wehen Wiesbaden II
Werdenberg Auswahl
 
Werder Bremen
Werder Bremen
Werder Bremen C
 
Werder Bremen II
Westfalia Herne
Westfalia Rhynern
 
Wiedenbrück
Wilhelmshaven
Wilhelmshaven B
 
Wolfsburg
Wolfsburg
Wolfsburg II
 
Wolfsburg U19
Wormatia Worms
Wunstorf
 
Wuppertaler SV
Wuppertaler SV B
Würzburger
 
Würzburger Kickers
Würzburger Kickers II
ZFC Meuselwitz
 
Zweibrücken
Zwickau
 
Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad