NTB
 
Frankrike
Velg land
Turneringer
gå til lagliste
2022/2023
2022
2021/2022
2021
2020/2021
2020
2019/2020
Coupe de la Ligue Kvalifisering (5) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe A (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe B (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe C (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe D (7) tabell kamper grid h2h ligastats
2019
2018/2019
Championnat National 2 Gruppe A (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe B (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe C (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe D (7) tabell kamper grid h2h ligastats
2018
2017/2018
Championnat National 2 Groupe B (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe A (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe C (7) tabell kamper grid h2h ligastats
Championnat National 2 Gruppe D (7) tabell kamper grid h2h ligastats
2017
2016/2017
2016
2015/2016
2015
2014/2015
2014
2013/2014
2013
2012/2013
2012
2011
2011/2012
2010/2011
2010
2009
2009/2010
2008
2008/2009
2007/2008
2007
2006
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2006/2007
2005
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2005/2006
2004
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2004/2005
2003
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2003/2004
2002/2003
2002
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2001/2002
2001
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2000
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
2000/2001
1999
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
1999/2000
1998
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
1998/1999
1997
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
1997/1998
1996/1997
1995
Trophée des Champions kamper grid h2h ligastats
1995/1996
1994/1995
1993/1994

Lag
gå til turneringsliste
4 Rivieres 70
Abbaye
Abbeville
 
AC Basse Goulaine
AC Chapelain
AC St Romain de Colbosc
 
Achards
Adamois
AF Saint-Louis
 
AF Vire
Afa FA
AFC Compiègne
 
AG Caen
Agde
Agglo Troyenne
 
AGIIR Florival
AGL Drapeau Fougeres
Agon Coutainville
 
Ailly-sur-Somme
Ain Sud Foot
Aire-sur-la-Lys
 
Aix FC
Aixe Sur Vienne
AJ Biguglia
 
AJ Kani Keli
AJ Petite Ile
Ajaccio
 
AJS Ouistreham
AL Coataudon
Alberes Argeles
 
Albert Sport
Albi
Albi
 
Alencon
Alerte S Montlouis
Ales
 
Alfortville
Algerienne
Alizay
 
Am Pascal Calais
Amanvillers
Amberieu
 
Amicale Laïque Saint-Maurice-l Exil
Amiens
Amiens AC
 
Amiens Montieres
Amiens Portugais
Amily
 
Amnéville
Amplepuis
Anatolia FC Mulhouse
 
Andelot RB
Andrézieux
Anduzien
 
Angers
Angers B
Angers NDC
 
Angers U19
Angevin
Anglet
 
Angoulême
Annecy FC
Annecy le Vieux
 
Annequin OS
Antony Sports
Anzin ES
 
Apm Metz
Apollinaire
Arceaux Montpellier
 
Argenteuil
Argentre du Plessis
Arles-Avignon
 
Armentieres
Arras
Arzelliz Ploudalmezeau
 
As Ararat Issy
AS Auch
AS Audincourt
 
AS Berck Plage
AS Brestoise
AS Cagnes le Cros
 
AS Catalane Bas Vernet
AS Chantepie
AS Chavanay
 
AS Craponne
AS Domarin
AS Domerat
 
AS Dompierroise
AS Dragon
AS Ernstein
 
AS Erstein
AS Etaples
AS Genlis
 
AS Haut-du-Lievre Nancy
AS Hautmont
AS Heimsbrunn
 
AS Huningue
AS Lattes
AS Levier
 
AS Lumes
AS Mas Grenier
AS Monaco
 
AS Montbronn
AS Muretaine
AS Neudorf 1925
 
AS Outreau
AS Panazol
AS Plouhinec
 
AS PTT Châlons
AS Puymoyen
AS Quetigny
 
AS Raedersheim
AS Retiers
AS Ribeauville
 
AS Rousson
AS Saint-Donat
AS Sainte-Suzanne
 
AS Sautron
AS St Louisienne
AS Steenvoorde
 
AS Sundhoffen
AS Uzel Merleac
AS Vagney
 
AS Verson
AS Vezeronce-Huert
AS Villers Houlgate Cote Fleurie
 
ASA Vauzelles
ASC Abeilles Mtsamboro
ASC Biesheim
 
ASCA Wittelsheim
Ascq
Asfeld
 
ASL Koetzingue
ASPTT Besançon
ASPTT Brest
 
ASTRM
Aubagne
Aubervilliers
 
Aubussonnais
Audun
Aulnay CSL
 
Aulnoye
Auray
Aurillac Arpajon
 
Auxerre
Auxerre B
Avallon
 
Avenir Cote Foot
Avenir Foot Lozere
Avenir Sportif de Roiffieux
 
Avion
Avize Grauves
Avoine Chinon
 
Avranches
Avrille
Badaroux
 
Bagnols-Pont-Saint-Esprit
Balagne Ile Rousse
Balagny Saint Epin
 
Balarucois
Balma
Bantzenheim
 
Bar Le Duc
Bartenheim
Bassin d Arcachon
 
Bassin Piennois
Bastia
Baud
 
Baume-les-Dames
Bayard Saumur
Bayeux
 
Bayonne
Beaufort-en-Vallee
Beaumont St Cyr
 
Beaune
Beauvais
Becon St Augustin
 
Beglais
Belfort
Belfort Sud
 
Belimois
Belle Etoile Mercury
Belleville
 
Belley
Bergerac Perigord
Bernis J.S
 
Bersee
Besancon FC
Bethisy
 
Betschdorf
Betton
Beuvry-la-Foret FC
 
Béziers
Biarritz
Biars Bretenoux
 
Biesloise
Billy Montigy
Billy-Crechy
 
Blagnac
Blainville
Blanc Mes.Sfb
 
Blanquefort
Blavozy US
Blenod
 
Bleue Achenheim
Blois
Bobigny
 
Bocognano
Bodilis Plougar FC
Boe Bon Encontre
 
Bogny
Bohars VGA
Bois-Guillaume
 
Bondues
Bondy J.S
Bonneuil sur Marne
 
Bordeaux
Bordeaux
Bordeaux B
 
Bordeaux U19
Bords de Saone
Borgo
 
Borgo FC
Boucalais
Bouchemaine
 
Boulazac
Boulogne
Boulogne-Billancourt
 
Bourg
Bourg Blanc
Bourg-de-Peage
 
Bourges 18
Bourges Foot
Bourgogne Tourcoing
 
Bourgoin
Bourgoin Jallieu
Bourguebus Soliers
 
Bourthes
Brecey
Bressane
 
Bresse Jura
Bressuire
Brest
 
Breteil Talensac
Bretigny
Bretigny Fcs
 
Bretteville Odon
Brive
Bron Grand Lyon
 
Bruay
Brunoy Fc
Bully ES
 
C.O.B.S.P. St Brieuc
CA Boulay
CA Eperlecques
 
CA Lisieux PA
CA Maurienne
CA Paris
 
CA Pont Audemer
CA Propriano
CA St Helene
 
CA St Savin St Germain
Caen
Caen B
 
Calais
Calais FCHF
Calais Pascal
 
Calonne 6 FC
Caluire
Caluire
 
Calvi
Cambrai
Canet
 
Canet Roussillon
Cannes
Capaunis ASPTT
 
Carantec Henvic
Carcassonne Villalbe
Carhaix DC
 
Carnoux FC
Carquefou
Carrieres Gresillons
 
Casinca
Cassis Carnoux
Castanet US
 
Castelnau-le-Cres
Castetis Gouze
Cavaillon ARC
 
CCS Port Tours
Centre Ornain
Cep Lorient
 
Cergy Pontoise
Cesson
Cestas
 
Ceyratoise
Challans
Chalons FCO
 
Châlons-en-Champagne
Chamalieres
Chamberet
 
Chambery
Chambly
Chambotte
 
Chamois Niortais
Champagnole
Champigneulles
 
Champigny F.C. 94
Champonnay Marennes
Chanteloup Les V. Us
 
Chantilly
Charitoise US
Charleville-Mezieres
 
Chartres De Bretagne
Chartres Horizon
Charvieu Chavagnieux
 
Chateau Etampes
Chateau Porcien
Chateau-Gontier
 
Chateau-Thierry
Châteaubriant
Chateaugiron
 
Chateauneuf
Chateauneuf sur Loire
Châteauroux
 
Châteauroux Touvent
Châtelaudrinaise
Châtellerault
 
Chatenoy-le-R
Chatou
Chaumont
 
Chauny
Chauray FC
Chauvigny
 
Chazay
Chemille-Mela
Cheminots Longueau
 
Chenove
Cherbourg
Chesnay 78 F.C. Le
 
Chevigny Saint Sauveur
Chevrieres
Choisy Le Roi As
 
Cholet
Cholet ASPTT
Christo FC
 
Chusclan Laudun
Claye Souilly Sports
Cleder US
 
Clemenceau Besancon
Clermont
Clermontaise
 
Clouange
Cluses Scionzier
CO St Saturnin Arche
 
Cognac
Colmar
Colombienne
 
Colomiers
Concarneau
Concordia Schonkirchen
 
Condé Sports
Conflans
Connerre
 
Coquellois SC
Cormontreuil
Corte
 
COS Villers les Nancy
Cosne UCS Football
Cote Bleue
 
Cote des Blancs
Cote-Chaude
Coteaux du Vignoble
 
Coulaines
Courbevoie Sports
Cournon
 
Courrieres
Courthezon
Coutancaise
 
Cozes
Creil
Crest Aouste
 
Créteil
Creutzwald
Creys Morestel
 
Croix
Cruassien
CS Begarrois
 
CS Chaumontois
CS De Volvic
CS Du Crecois
 
CS Meginand
CS Neuvillois
CSC de Cayenne
 
Ctre Educ Palavas
Cugnaux J.S
Dahlenheim
 
De Carros
De Cazeres
De foix
 
De Gouzon
De Joeuf
Dechy
 
Decines
Des Cheminots St Germanois
Des Glonnieres
 
Deuil-Enghien
Deville Maromme
Diables Noirs de Combani
 
Dieppe
Digoin FCA
Dijon
 
Dijon
Dijon ASPTT
Dinan-Lehon
 
Dinard FC
Dives
Divonne
 
Doazit
Dôle-Tavaux
Dommartin Tour AFC
 
Domtac
Douai
Douarnenez
 
Draguignan
Drancy
Dreux
 
Druelle FC
Drusenheim
Du Maine
 
Du Moulon
Ducey
Dunkerque
 
Dunkerque Malo Plage
Durstel
Ebersheim
 
Echirolles
Eclaron Valcourt
ÉF Bastia
 
EG Rouillon
Eglantine Vierzon
Elan de Gorges
 
Eloyes FC
Elven
Elvinoise Foot
 
Enquin les Mines
Ent. Roppenheim/Fortsfeld
Entente Roche-Novillars
 
Entente SSG
Ents Du Rachais
EP Manosque
 
Epernay
Epinal
Equeurdreville Hainneville
 
Ergue Gaberic PD
Ernee
Ernolsheim
 
ES Beaumonteleger
ES Blain
ES Bonchamp
 
ES Buxerolles
ES Cannet Rocheville
ES Chilly
 
ES de Caudry
ES Foissiat
ES Fréjus
 
ES La Rochelle
ES Marly La Ville
ES Montcornet
 
ES Pennoise
ES Saint Mamet
ES Seynod
 
ES St Zacharie
ES Valois Multien
ES Vigneux
 
Escaudain USF
Escaudoeuvres
ESFC Falaise
 
Esman
ESOF La Roche
Esperance Aulnaysienne
 
Esperance Pernoise
Essartais FC
Est La Talaudiere
 
Estrees St Denis
Etoile Chapelaine
Etoile Frejus Saint-Raphael
 
Etoile Huveaune
Etoile Morne à l'Eau
Ets Labeuvriere
 
Ets Trinite Lyon
Ets VVallieres
Eu
 
Évian
Evreux
Évry
 
Eysines
FA Le Cendre
Fabregues
 
Faches Thumesnil
Fameck
Fauverney Rouvres
 
Fayet
FC Baldersheim
FC Beauregard Rennes
 
FC Brunstatt
FC Bruz
FC Chabeuil
 
FC Chalon
FC Charente Limousine
FC Chartres
 
FC Confolentais
FC Cruseilles
FC de la Valdaine
 
FC de Limonest
FC De Neufchatel en Bray
FC Deolois
 
FC des Graves
FC des Portes
FC Dijon Parc
 
FC Du Foron
FC Eschbach
FC Espaly
 
FC Estuaire Haute Gironde
Fc Eu
FC Europort
 
Fc Fos
FC Grigny
FC Hagondange
 
FC Hirtzbach
FC Kembs
FC Labattoir
 
FC Lyon
FC Marpent
FC Metropole Troyenne
 
FC Metzing
FC Montaigu
FC Mtsapere
 
FC Obermodern
FC Parlan Rouget
FC Perigny
 
FC Riom
FC Roche St Genest
FC Rousset
 
FC Saint-Jean le Blanc
FC Saverne
FC Seclin
 
FC Soleil Bischheim
FC Still
FC Strbg Kronenbourg
 
FCA Troyes
FCO Strasbourg Koenigshoffen
Fegersheim CS
 
Feignies
Feillens
Fesches-le-Chatel
 
Fessenheim
Feurs
Feytiat
 
Feyzin Belle
Figeac Quercy Foot
Firminy
 
Flers
Fleurance
Fleury
 
Fleury Merogis U.S
Fonsorbes AV
Fontainebleau
 
Fontenay Aux Roses
Football Horizons
Forbach
 
Forez Donzy
Fouesnant
Foyer Barsequanais
 
Foyer Culturel et Sportif
FR Saint Marcel
Franconville
 
Fraternelle
Fréjus-Saint-Raphaël
Frontignan
 
Fun Narbonne
Furiani Agliani
Gainneville AC
 
Gallia CL
Gamaches AS
Gambsheim
 
Gandrange
Gap
Garde St Cyr Moreac
 
Gardia Club
Garges
Gascogne
 
Gazélec Ajaccio
GDR Guipavas
Geispolsheim
 
Gemenosienne
Gennevilliers
Gerland FC
 
Gieres
Girancourt
Girou
 
Gisors Vexin Normand 27
Glisy AS
Golfech St Paul d Espy
 
Gonfreville
GP Marzan
Graces
 
Grand Couronne
Grand-Croix Lorette
Grand-Quevilly FC
 
Grande Synthe
Grandvillars FC
Gravelines
 
Grenay
Grenoble
Grigny US
 
Groupe Sportif Consolat
Gueugnon
Guichen
 
Guignicourt
Guingamp
Guingamp
 
Guingamp B
Guipry Messac
Hagenthal Wentzwiller
 
Haguenau
Haisnes
Hamel ESM
 
Haroue Benney
Haut-du-Lièvre
Hauts Lyonnais
 
Havre Caucriauville
Hayange
Hazebrouck
 
Hazebrouck Cheminots
Hegenheim
Heillecourt
 
Hellemmes
Hettange Grande
Hiriburuko Ainhara
 
Hoenheim
Hombourg Haut
Homecourt
 
Houilles AC
HW Racing 96
Hyères
 
Illhaeusern
Illkirch
Illzach-Modenheim
 
Imphy Decize
Iris La Sentinelle
Isle
 
Isle en Dodon
Issoire
Issy
 
Issy FC
Issy-les-Moulineaux
Istres
 
Itancourt Neuville
Ivry
J. Unie Plougonven
 
Jarnac
Jarville
Jeanne d'Arc
 
Jonzac St Germain
Joue les Tours
JS Chemin Bas d'Avignon
 
JS Ecourt St. Quentin
JS Remilly Aillicourt
JSC Bellevue Nantes
 
Jura Dolois
Jura Lacs Foot
Jura Sud
 
Juvisy
Kaysersberg SR
Kellermann
 
L'Eclair Neufchatel
L'Etrat-la-Tour
La Baule Le Pouliguen
 
La Bogue d'Or Questembert
La Brede
La Bruffiere
 
La Cayolle
La Chaize FEC
La Chapelle Marais
 
La Chapelle Montgermont
La Chapelle St Luc
La Chapelle Sur Erdre
 
La Châtaigneraie
La Courneuve
La Ferté
 
La Flèche
La Fouillouse US
La France d'Aizenay
 
La Gacilly
La Gorgue
La Grande-Motte Pyramide
 
La Haye Fouassière
La Jarrie
La Juventus De Papus
 
La Maladrerie
La Montagne
La Plancoetine
 
La Roche
La Rochelle
La Rochelle Villeneuve
 
La Santienelle
La Seyne-sur-Mer
La Suze
 
La Tour Saint-Clair
La Valette
La Vitréenne
 
Lafrancaisain
Lalevade Prades
Lamballe
 
Lambersart
Lambres
Landerneau
 
Landi FC
Lanester
Langlade Bernis
 
Langon Castets
Langon FC
Langueux
 
Lannilis SC
Lannion
Lantonnais
 
Laon
Laval
Laval Bourny
 
Lavaur FC
Laxou-Sapiniere
Le Bouscat
 
Le Havre
Le Havre
Le Havre B
 
Le Havre Neiges
Le Mans
Le Mans B
 
Le Mans Villaret
Le Mee Foot fc
Le Pontet
 
Le Portel
Le Puy
Le Taillan
 
Le Tampon
Le Theux
Le Touquet
 
Leers OS
Leforest
Lege Cap Ferret
 
Lempdes
Lens
Lens B
 
Les Coqs Rouges Bordeaux
Les Jeunes d'Erbray
Les Jumeaux M'Zouasia AS
 
Les Lilas
Les Pineaux
Les Sables FCOC
 
Les Sables TVEC
Les Ulis
Lescar
 
Lesquin
Liancourt rantigny
Libourne Saint-Seurin
 
Liffre
Lille
Lille
 
Lille B
Lille Oms Fives
Lille Sud
 
Lille U19
Limens JSA
Limoges
 
Linas Monthlery
Locminé Saint-Colomban
Loire Divatte
 
Longeville
Longuenesse
Longvic
 
Lons-le-Saunier
Loon Plage
Loos USSM
 
Lorient
Lorient B
Lorient Sport
 
Lormont
Loudeac
Louhans-Cuiseaux
 
Lourdes FC
Luc Primaube
Luçon
 
Ludres
Lumbrois
Luneville
 
Lusitanos Saint-Maur
Luzenac
Lyon
 
Lyon
Lyon B
Lyon U19
 
Lyon-Duchère
Lys Lez Lannoy Stella
Maccabi Paris
 
Maccabi Paris Métropole
Macon
Macouria
 
Magenta
Magny
Maintenon Pierres
 
Mainvilliers
Maisons Alfort
Majicavo Koropa
 
Malakoff Usm
Malesherbes
Manival
 
Mantois
Mantois 78 Fc
Manu Ura
 
Marange Silvange
Marck
Marcoussis Nozay VDB
 
Marcq
Marcquois
Marcy-Charbonnieres
 
Mareuil SC
Marignane Gignac
Marignier
 
Mariolles
Marly
Marmande
 
Marnaval
Mars Bischheim
Marsannay
 
Marseille
Marseille
Marseille Ardziv
 
Marseille B
Marseille Endoume Catalans
Marseille Felix Pyat
 
Marseille La Cayolle
Marseille U19
Marssac RS
 
Martigues
Marvejols
Mascaret
 
Masny
Maubeuge
Maxeville FC
 
Maximin
Maximoise
Mayenne
 
MDA Chasselay
Meaux Academy Cs
Melun FC
 
Menora
Menucourt As
Merignac
 
Merignac Arlac
Merpins
Meru US
 
Metz
Metz
Metz B
 
Metz devant les ponts
Metz ES
Meymac
 
Mineurs Waziers
Miniac Morvan
Mirebeau-Belleneuve
 
Miserieux Trevoux
Mitry Mory
Ml Floirac
 
Molsheim Ernolsheim
Monaco B
Monaco U19
 
Monceenne
Moncoutant SA
Mondelange
 
Mondeville
Mondeville
Monoblet
 
Mons en Baroeul
Mont Pilat
Montagnarde
 
Montataire
Montauban
Montauban
 
Montceau Bourgogne
Montchat Lyon
Montelimar
 
Montenay
Montereau
Montigny FC
 
Montigny les Metz
Montivilliers
Montluçon
 
Montlucon FC
Montpellier
Montpellier
 
Montpellier B
Montpellier U19
Montpellier-Hérault SC
 
Montreuil FC
Montreuil Rsc
Montrouge F.C. 92
 
Monts d'Or Azergues Foot
Morhange
Morteau Montlebon
 
Mos 3 Rivieres
Mougins Cote d'Azur
Mouilleronnaise
 
Moulins
Mouvaux
Moy de l'Aisne Sas
 
Mozac US
Mulhouse
Mulsanne Teloche
 
Munster
Murat
Mureaux O.F.C. Les
 
Murs Erignes
Muzillac Olympic Sport
Naborienne
 
Nancy
Nancy B
Nanterre Ents
 
Nantes
Nantes B
Nantes Saint Pierre
 
Nantes U19
Naucelle FC
Negrepelisse
 
Nesle
Neuilly Olympique
Neuilly-sur-Marne
 
Neuves Maisons
Neuville
Neuville CS
 
Neuvillette Jamin
Nevers Football
Nice
 
Nice B
Nimes
Nimes B
 
Nivolet FC
Noeux-les-Mines
Nogent
 
Noisy Le Grand
Noisy le Sec
Nomexy
 
Nontron
Nontron St Pardoux
Nord 17
 
Nord Lozere Foot
Nord Vignoble
Nouaille
 
Nouvelloise
Noyal Brece
Noyal-Pontivy
 
Nueillaubiers
Oberlauterbach
Obernai
 
Occitane
Offranville
Ohlungen
 
Oignies ASSB
Oissel
Olivet
 
Olonne sur Mer
Olympique Belleroche
Olympique de Cleon
 
Olympique de Valence
Olympique Mirereni
Olympique Saumur
 
Onet le Château E.S
Orléans
Orly
 
Ornans
Orthez
Orvault Sports
 
Ostheim FC
Ouest Tourangeau
Pacy-Vallée d'Eure
 
Pagny sur moselle
Paimpol FC
Palaiseau
 
Pamandzi
Pamandzi SC
Pantaleon De Larche
 
Paotred Dispount
Paray
Paray Le Monial
 
Paris 13 Atletico
Paris 15 AC
Paris FC
 
Paris FC
Paris FC/Lyon
Paris Saint-Germain
 
Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain B
Paris Saint-Germain U19
 
Parisienne Esp
Parisis FC
Paron Saint Clement
 
Parthenay Viennay
Patriote Brulonnaise
Pau
 
Paulhan Pezenas
Pavilly
Pays Argentonnais
 
Pays de Cassel
Pays Mazametain
Pays Uzes
 
Pegomas
Pellouailles Corze
Penmarch
 
Perignat-les-Sarlieve
Pernes-les-Fontaines
Péronne
 
Peronne CAFC
Perpignan Mediterranee
Perros Louannec
 
Persan 03 US
Petit-Bard Montpellier
Plabennec
 
Plaintel
Pledran
Plerin FC
 
Plessis Robinson Fc
Pleudihen FC
Plobannalec AS
 
Ploemeur
Ploermel
Plomelin
 
Ploufragan
Plougastel FC
Plouguerneau
 
Plouguiste
Plouvien
Plouvorn
 
Plouzane
Pluvigner
Poiré-sur-Vie
 
Poissy
Poitiers
Polignac
 
Pomjeannais Jeanne
Pont du Chateau
Pont l'Abbe FC
 
Pont Ste Maxence
Pont-de-Chéruy
Pont-de-Roide Vermondans
 
Pontarlier
Pontcharra Saint-Loup
Pontivy
 
Pornic Foot
Pornichet
Portet
 
Portois
Portugais Chatellerault
Portugaise Roubaix Tourcoing
 
Poussan
Pouzauges Reaumur
Pouzaugues
 
Pradines St Vincent
Premontre US
Prix-les-Mezieres
 
Proville
PT Quevilly ST Julie
Ptt Caen
 
Pulnoy
Puteaux Csm
Puy en Velay
 
Quarouble
Quevilly-Rouen
Quimper Kerfeunteun
 
Quimper Stade 2000
Quimperle
Rachais-la-Tronche
 
Racing Besançon
Racing Club de France Colombes 92
Raismes
 
Raismes FC
Rangueil FC
Rannee La Guerche RC
 
Raon
Rapid Menton
RC Amiens
 
RC Ancenis 44
RC Bergues
RC Caudebecais
 
RC Clermontois
RC Grasse
RC Labourse
 
RC Nevers-Challuy
RC Roeulx
Recques FC
 
Red Star
Reding
Redon Atl
 
Reims
Reims
Reims B
 
Reims Sainte-Anne
Rennes
Rennes B
 
Rennes CPB Brequigny
Rennes U19
Revel
 
Reze
Rhodia Peage
Rhônne-Valle
 
Riantec
Ribemont US
Rilhac Rancon
 
Rive de Gier
Riviere-de-Corps
Roannais Foot 42
 
Roanne AS Parc
Robertsau
Rochefort
 
Rodez Aveyron
Rodez Aveyron
Romagne
 
Romilly Pont Saint Pierre
Romorantin
Rosselange Vitry
 
Rossfeld
Rostrenen
Roubaix 59
 
Roubaix Hommelet
Rouen
Roye
 
Roye-Noyon
Ruelle OFC
Ruffec
 
Rumilly Albanai
Rungis
Sable-sur-Sarthe
 
Saint Andre
Saint Barthelemy
Saint Doulchard
 
Saint Etienne
Saint Louis Neuweg
Saint Mandrier
 
Saint Marcel
Saint Nazaire
Saint Pierre Milizac
 
Saint Pierre Montrevault
Saint Sebastien
Saint-Alban Aucamville
 
Saint-Andre-des-Eaux
Saint-Berthevin
Saint-Chamond
 
Saint-Chinian
Saint-Denis Cosmos
Saint-Dié
 
Saint-Dizier
Saint-Dolay Amicale
Saint-Étienne
 
Saint-Étienne B
Saint-Etienne-du-Rouvray
Saint-Flour
 
Saint-Georges-les-Ancizes
Saint-Grégoire
Saint-Julien de Concelles
 
Saint-Lô Manche
Saint-Malo
Saint-Malo de Guersac
 
Saint-Marcellin
Saint-Medard Doulon
Saint-Omer
 
Saint-Ouen-l'Aumone
Saint-Pauloise
Saint-Quentin
 
Saint-Renan
Saint-Vit
Sainte-Geneviève
 
Salaise
Salesienne de Paris
Saleux
 
Salies Mane
Salon Bel Air
Salou?l
 
Samaritaine
Sarcelles Aas
Sarlat-Marcillac
 
Sarre-Union
Sarrebourg
Sarreguemines
 
Saulxures
Savigneux-Montbrison
Savigny Le Temple Fc
 
SC Abbeville
SC Bailleulois
SC Beaucouze
 
SC Berre
SC Cruas
SC de Frileuse
 
SC Dinsheim
SC Guesnain
SC Herouvillais
 
SC Origny En Thierache
SCA Saint-Jean d'Angely
Schiltigheim
 
Schirrhein
Sedan
Segré
 
Selles
Selongey
Seltz FC
 
Semeac
Semnoz-Vieugy
Sene FC
 
Sens
Servon CS
Sète 34
 
Sete Pointe
Severac
Seysses Frouzins
 
Seyssinet Pariset
Sezanne
SG Marienau
 
Sierentz
Sillingy
Sireuil
 
SMOC St Jean de Brayes
SMUC
Sochaux
 
Sochaux B
Soissons
Sorcy Void Vacon
 
Soucht
Soues Cigognes
Soulge-sur-Ouette
 
Soultz SS Forets
Soyaux
Spay
 
Spc Le Rheu
Sportive Gueretoise
SS Weyersheim
 
St Abraham
St Amand FC
St Aubin
 
St Avold
St Bethunois
St Brice F.C
 
St Clement Montferrier
St Cloud Fc
St Cyr Collonges au Mont d'Or
 
St Denis US
St Die
St Emilion
 
St Germain Courselles
St Germain des Fosses
St Jean Beaulieu
 
St Julien Divatte
St Just En Chaussee
St Laurent Billere
 
St Laurent Lambezellec
St Leonard Kreisker
St Leu la Foret
 
St Leu USE
St Liguaire Niort
St Martin Champs
 
St Max Essay
St Medard EJ
St Mesmin
 
St Meziery
St Mihiel
St Nicolas d'Aliermont
 
St Pair US
St Paul SF
St Pol sur Ternoise
 
St Pontivyen
St Portelois
St Pourcinois
 
St Ressons
St Simon
St Thegonnec
 
St-Marcel-les-Valence
St-Pryve St-Hilaire
St. Affricain
 
St. Albans
St. Maillanais
St. Orens FC
 
St. Philbert De Grandlieu
St. Priest
Stade Auxerre
 
Stade Beaucairois 30
Stade Bordelais
Stade Briochin
 
Stade Montois
Ste Marguerite
Ste Om Ippling
 
Steinseltz
Strasbourg
Strasbourg EP
 
Strasbourg Olympique
SU Agen
Sucy F.C
 
Sud
Sud Ardeche
Sud Azergues
 
Sud Lyonnais F2013
Sud Outre Rade
Suresnes
 
TA Rennes
Tarbes
Tarentaise
 
Tartas
Tergnier
Thaon
 
Theix
Thiers SA
Thionville ASPSF
 
Thionville Lusitanos
Thorigne Fouillard
Thouareenne
 
Thouars Foot 79
Tinqueux
Torcy
 
Torcy US
Toul Croix Metz
Toulon
 
Toulon-Le Las
Toulouse
Toulouse ACF
 
Toulouse Fontaines
Toulouse Metropole
Toulouse Rodeo F.C
 
Toulouse Saint Jo
Tourcoing
Tourlaville
 
Tournefeuille
Tours
Trelaze
 
Trelissac
Tremblay F.C
Tremery
 
Triangle d'Or
Troarn ES
Trouville-Deauville
 
Troyes
Troyes B
Tulle Foot Correze
 
Turque Sarrebourg
Twins M'Zoisia
U Am Feroise
 
U. Lorraine de Plant
UA Niort St. Florent
Uchaud
 
Uckange
UES Montmorillon
UF Belleville St Jean
 
UF Lezignanais
UF Maconnais
UL Rombas
 
UNFP FC
Union St Jean
Unite Sainte-Rosienne
 
US Annemasse Gaillard
US Avoine Beaumont
US Bazeilles
 
US Behren
US Bequots-Lucquois
US Berlaimont
 
US Bessines Morterolles
US Biachoise
US Breteuil
 
US Camon
US Changé
US Choisy au Bac
 
US Combranssiere
US Corbie
US Crevecoeur
 
US des Mineurs
US Esquelbecq
US Fourmies
 
US Gasny
US Granville
US Gregorienne 35
 
US Hordain
US Ittenheim
US Jeumont
 
US Larmor Plage
US Laval
US Lillebonnaise
 
US Lyroise
US Marennaise
US Marquette
 
Us Metare St Etienne Sud Est
US Migne Auxances
US Millery Vourles
 
US Mordelles
US Nousseviller
US Noyelles
 
US Oberlauterbach/Eberbach
US Oberschaeffolheim
US Ouest Cotentin
 
US Preuschdorf
US Provin
US Quimper
 
US Reippertswiller
US Saint Galmier Chamboeuf
US Saint-Beauzire
 
US Salinieres Aigues Mortes
US Sénart-Moissy
US St Marienne
 
US Talence
US Teteghem
US Tregunc
 
US Tremorel
US Val d'Ize
US Valmont
 
US Villejuif
US Vimy
US Wittenheim
 
USA Le Chesne
USC Dijon
USCA
 
USF Fecamp
USM Montargis
USM Saran
 
USM Senlis
USST Serninoise
Uzès Pont du Gard
 
Val d'Hyeres
Val de Reuil-Vaudreuil
Val Durance
 
Val Lyonnais
Valdahon Vercel
Valence
 
Valenciennes
Valenciennes B
Valenciennes Dutemple
 
Vallee Bleue
Vallee Gresse
Vandoeuvre
 
Vannes Menimur
Vannes Olympique
Varetz
 
Vauban Strasbourg
Vaulx-en-Velin
Vauvert FC
 
Velay
Vendatoise
Vendée Fontenay
 
Vendée Les Herbiers Football
Venissieux Minguettes
Verdun/Belleville
 
Vergeze
Vermelle
Verneuil-sur-Seine
 
Vernon
Versailles
Verton
 
Vertou
Vesoul
Vexin Normand Dangu
 
Veyle Saone
Veymerange
VGA Saint-Maur
 
Vic-le-Comte
Vichy
Vieillevigne
 
Vierzon
Vigilante Saint Fulgent
Vignoc
 
Vilde Guingalan ASC
Ville La Grand
Villebois Haute Boheme
 
Villefranche
Villemomble
Villenave
 
Villeneuve
Villeneuve Metropole
Villepinte Fc
 
Villers Semeuse
Villers-Outreaux
Villerupt
 
Villeurbanne Eveil Lyonnais
Vincennois Co
Vineuil Sports
 
Viry-Châtillon
Vitré
Vitry CA
 
Vitry FC
Voiron
Vorey
 
Wasquehal
Wattrelos
Weitbruch
 
Wintzfelden Osenbach
Yerres-Crosne
Ygossais
 
Ytrac
Yutz
Yvetot AC
 
Yzeure
Zillisheim
 
Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad