NTB
 
Nederland
Velg land
Turneringer
gå til lagliste
2022/2023
2022
2021
2021/2022
2020/2021
2019
2019/2020
2018
2018/2019
Tweede Divisie kvalifisering kamper grid h2h ligastats
2017
2017/2018
Tweede Divisie kvalifisering kamper grid h2h ligastats
2016/2017
Tweede Divisie kvalifisering kamper grid h2h ligastats
Derde divisie Zaterdag (4) tabell kamper grid h2h ligastats
2016
2015/2016
2015
2014/2015
2014
2013
2013/2014
Topklasse Zaterdag - Finale kamper grid h2h ligastats
2012/2013
2012
2011/2012
2011
2010/2011
2010
2009
2009/2010
2008/2009
2008
2007
2007/2008
Kvalifisering til æresdivisjonen kamper grid h2h ligastats
2006
2006/2007
Kvalifisering til æresdivisjonen kamper grid h2h ligastats
2005
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
2005/2006
Kvalifisering til æresdivisjonen kamper grid h2h ligastats
2004
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
2004/2005
2003
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
2003/2004
2002
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
2002/2003
2001
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
2001/2002
2000
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
2000/2001
1999/2000
1998
Johan Cruijff Schaal kamper grid h2h ligastats
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994

Lag
gå til turneringsliste
't Fean '58
Achilles '29
Achilles Veen
 
ACV
ADO '20
ADO Den Haag
 
ADO Den Haag
AFC
AFC '34
 
Ajax
Ajax
Ajax Zaterdag
 
Alcides
Almelose Selectie
Almere City
 
Apeldoorn
ARC
Argon
 
ASV de Dijk
ASWH
AZ Alkmaar
 
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar U19
Balk
 
Barendrecht
Baronie
Be Quick 1887
 
Be Quick'28
Bennekom
Berkum
 
Blauw Geel '38
Bon Boys
Bonaire
 
Bruse Boys
Cambuur
Capelle
 
Craeyenhout
CSV Apeldoorn
CVV de Jodan Boys
 
de Bataven
De Graafschap
De Jonge Spartaan
 
De Meern (Sun)
De Treffers
De Zouaven
 
Deltasport
Den Bosch
DESO
 
DESTO
DETO
Deurne
 
DFS
DHC
DHSC
 
Dieren
Dijkse Boys
DIO '30
 
Dongen
Dordrecht
DOS '37
 
DOVO
Drachtster Boys
DTD
 
DTS Ede
DVS '33
DVV Delft
 
DZC'68
DZSV
Eemdijk
 
Eemsmond
EHC
EHC Hoensbroek
 
Eindhoven
Eindse Boys
Emmen
 
EVV
Excelsior
Excelsior '31
 
Excelsior Maassluis
FC 's-Gravenzande
FC Ambacht
 
FC Chabab
FC Lienden
FC Lisse
 
FC Presikhaaf
FC Ria
FC Winterswijk
 
Feyenoord
Feyenoord (A)
Feyenoord U15
 
Feyenoord U19
Flevo Boys
Fortuna Sittard
 
Fortuna Wormerveer
FVC
Gemert
 
Genemuiden
GFC Goor
Go Ahead Eagles
 
GOES
Groen Geel
Groene Ster
 
Groningen
Gulpen
GVV Unitas
 
GVVV
Haaglandia
Haarlem
 
Halsteren
Harkemase Boys
Hatto Heim
 
HBSV
Heerenveen
Heinenoord
 
Helmond Sport
Heracles
HFC EDO
 
HHC Hardenberg
Hilversum
Hoek
 
Hollandia
Hoogeveen
HSC '21
 
Huizen
HVCH
Hvv Te Werve
 
HVV Tubantia
IJsselmeervogels
IVO Velden
 
Jong Achilles 29
Jong Ajax
Jong Almere City FC
 
Jong AZ Alkmaar
Jong Brabant
Jong De Graafschap
 
Jong FC Den Bosch
Jong FC Emmen
Jong FC Groningen
 
Jong FC Volendam
Jong Heerenveen
Jong PSV
 
Jong Sparta Rotterdam
Jong Twente
Jong Utrecht
 
Jong Vitesse
JOS Watergraafsmeer
Juliana '31
 
JVC Cuijk
Katwijk
Kloetinge
 
Koninklijke HFC
Kozakken Boys
Laakkwartier
 
Laura Hopel Combinatie
Limburgia
LRC Leerdam
 
LVV Lugdunum
Madese Boys
Magreb '90
 
Meerssen
MSV 19
MVV Maastricht
 
NAC Breda
NEC Nijmegen
NEC Nijmegen (A)
 
Netherlands U23
Nieuw Buinen
Nivo Sparta
 
Noordwijkerhout
Nordin Wooter Academy
ODIN '59
 
OFC Oostzaan
OJC Rosmalen
ONS Sneek
 
Oranje Nassau
Oss
OSS '20
 
Papendrecht
PEC Zwolle
Pelikaan S
 
PH Almelo
PKC'83
Polderse Selectie
 
PPSC
PSV
PSV Eindhoven
 
PSV U14
Quick
Quick 20
 
Quick Boys
Quick Boys 2
RBC Roosendaal
 
RCS
Regioteam
Rijnsburgse Boys
 
Rijnvogels
RKAV Volendam
RKAVV Leidshendam
 
RKC Waalwijk
RKDSV
RKSV Driel
 
RKSV EMOS
RKSV Leonidas
RKSV Schijndel
 
RKTSV
RKVV DEM
Roda
 
Rolder Boys
Ruurlo
RVVH
 
Saestum
SC Amersfoot
SC Joure
 
SC Loppersum
SC Stiens
SDC Putten
 
SDV Barneveld
Silvolde
SJC
 
Sliedrecht
Smitshoek
Sneek Wit Zwart
 
SP Teuge
Sparta '18
Sparta Enschede
 
Sparta Nijkerk
Sparta Rotterdam
Sporting ST
 
Sportlust '46
SSS 18
Staphorst
 
SteDoCo
Sudwest-Fryslan Regioteam
SV Blerick
 
SV Dalfsen
SV De Griffioen
SV DOSKO
 
SV Enter
SV Grol
SV Honselersdijk
 
SV Longa'30
SV Panningen
SV Real Rincon
 
SV SAB Breda
SV Spakenburg
SV Terwolde
 
SV VOAB
SVEB
SVV '04
 
SVV Scheveningen
SVW '27
SVZW
 
Swift Hesper
TEC
Telstar
 
Ter Leede
Togb
Twente
 
Twente
UDI'19
UNA
 
Uno Animo
Urk
USV Hercules
 
Utrecht
UVS
VCS
 
Veendam
VELO
Velocitas 1897
 
Venlosche Boys
Venray
Veritas FC
 
VIOD
Vitesse
Vlissingen
 
VOC
Volendam
Voorschoten'97
 
Voorwaarts Twello
Vroomshoopse Boys
VV Annen
 
VV Buitenpost
VV Chevremont
VV Dirkshorn
 
VV Duno
VV Emmen
VV Hattem
 
VV Hillergersberg
VV Hoogezand
VV Montfoort
 
VV Oldenzaal
VV ONB
VV Schaesberg
 
VV Schinveld
VV Serooskerke
VV Sittard
 
VV Terschuurse Boys
VV Veelerveen
VV Victoria
 
VV Winsum
VVCS
VVG '25
 
VVOG
VVSB
VVV Venlo
 
VVV-Venlo 2
Westlandia
Westlands Elftal
 
WHC
Wij Houden Stand
Wilhelmina '08
 
Willem II
Willem II 2
Wittenhorst
 
WKE
XerxesDZB
Zeeland Selection
 
Zeeuws Elftal
Zevenhoven
Zundertse Selectie
 
Zwaluwen '30
Zwaluwen Vlaardingen
Zwolsche Athletische Club
 
Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad