NTB
 
Oppgi dato her:
ÅÅÅÅ-MM-DD
Eller velg i kalenderen:
May 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
June 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
July 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
August 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
September 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Kamper 2022-07-07 (84 totalt)
 
 
17:00 
Runde 1
Alashkert FC
 
 (ARM)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 1
UE Santa Coloma
 
 (AND)
 
 
-
Breidablik
 
 (ISL)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
Borac Banja Luka
 
 (BIH)
 
 
-
B36 Tórshavn
 
 (FRO)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
 
-
Crusaders
 
 (NIR)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
Flora Tallinn
 
 (EST)
 
 
-
SJK Seinäjoki
 
 (FIN)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
KuPS
 
 (FIN)
 
 
-
Dila Gori
 
 (GEO)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
Panevezys
 
 (LTU)
 
 
-
Milsami
 
 (MDA)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
Pogon Szczecin
 
 (POL)
 
 
-
KR Reykjavík
 
 (ISL)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 1
Saburtalo
 
 (GEO)
 
 
-
FK Partizani
 
 (ALB)
 
 
 
H2H
 
18:30 
Runde 1
Ruzomberok
 
 (SVK)
 
 
-
Kauno Zalgiris
 
 (LTU)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 1
Dinamo Tbilisi
 
 (GEO)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 1
Floriana
 
 (MLT)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 1
Olimpija Ljubljana
 
 (SVN)
 
 
-
Differdange 03
 
 (LUX)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 1
Sfîntul Gheorghe
 
 (MDA)
 
 
-
Mura
 
 (SVN)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
Bala Town
 
 (WAL)
 
 
-
Sligo Rovers
 
 (IRL)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
Dinamo Minsk
 
 (BLR)
 
 
-
Decic
 
 (MNE)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
Fola Esch
 
 (LUX)
 
 
-
Tre Fiori
 
 (SMR)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
Gjilani
 (KVX)
 
 
-
FK Liepaja
 
 (LVA)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
HB Tórshavn
 
 (FRO)
 
 
-
Newtown
 
 (WAL)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
Laci
 
 (ALB)
 
 
-
Iskra
 
 (MNE)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
Shkëndija
 
 (MKD)
 
 
-
Ararat Jerevan
 
 (ARM)
 
 
 
H2H
 
20:15 
Runde 1
Lechia Gdansk
 
 (POL)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
20:30 
Runde 1
 
-
Llapi
 (KVX)
 
 
 
H2H
 
20:30 
Runde 1
Dunajská Streda
 
 (SVK)
 
 
-
Cliftonville
 
 (NIR)
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 1
Derry City
 
 (IRL)
 
 
-
Riga FC
 
 (LVA)
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 1
Tre Penne
 
 (SMR)
 
 
-
Tuzla City
 
 (BIH)
 
 
 
H2H
 
 
18:00 
Runde 8
 
H2H
 
Først utsatt 25. mai pga. sykdom i KBK-troppen. Deretter utsatt på nytt 7. juli pga. reisetrøbbel for Tromsø.
 
18:00 
Runde 13
 
 
18:00 
Runde 13
 
 
18:00 
Runde 13
 
-
 
 
 
18:00 
Runde 13
 
 
18:00 
Runde 13
 
 
18:00 
Runde 13
 
 
18:00 
Runde 13
 
-
 
 
 
18:00 
Runde 13
 
-
 
 
 
 
15:00 
Runde 1
 
H2H
 
15:00 
Runde 1
 
H2H
 
17:00 
Runde 1
 
H2H
 
19:00 
Runde 1
 
H2H
 
19:00 
Runde 1
 
H2H
 
20:00 
Runde 1
 
-
 
 
H2H
 
20:30 
Runde 1
 
H2H
 
 
18:00 
Runde 1
 
-
 
 
H2H
 
 
 
14:00 
Runde 2
 
H2H
 
17:00 
Runde 2
 
H2H
 
 
00:15 
1/8 finale
Colón
 
 (ARG)
 
 
-
Talleres
 
 (ARG)
 
 
H2H
 
1-3 sammenlagt.
00:15 
1/8 finale
Palmeiras
 
 (BRA)
 
 
-
Cerro Porteño
 
 (PAR)
 
 
H2H
 
8-0 sammenlagt.
02:30 
1/8 finale
Flamengo
 
 (BRA)
 
 
-
 
 
H2H
 
8-1 sammenlagt.
02:30 
1/8 finale
River Plate
 
 (ARG)
 
 
-
 
 
H2H
 
0-1 sammenlagt.
 
00:15 
1/8 finale
Ceará
 
 (BRA)
 
 
-
The Strongest
 
 (BOL)
 
 
H2H
 
5-1 sammenlagt.
02:30 
1/8 finale
Melgar
 
 (PER)
 
 
-
Deportivo Cali
 
 (COL)
 
 
H2H
 
2-1 sammenlagt.
02:30 
1/8 finale
Santos
 
 (BRA)
 
 
-
 
 
H2H
 
Straffespark: 2-4.
2-2 sammenlagt.
 
 
 
 
 
 
 
22:00 
Runde 20
 
-
 
 
H2H
 
22:00 
Runde 20
 
H2H
 
22:00 
Runde 20
 
H2H
 
22:00 
Runde 20
 
H2H
 
22:00 
Runde 20
 
H2H
 
22:00 
Runde 20
 
H2H
 
22:00 
Runde 20
 
-
 
 
H2H
 
23:00 
Runde 19
 
H2H
 
 
 
 
Ekstraomganger: 1-1. 1-2 sammenlagt.

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad