NTB
 
Oppgi dato her:
ÅÅÅÅ-MM-DD
Eller velg i kalenderen:
June 2022
Man Tir Ons Tor FRE Lør Søn
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
July 2022
Man Tir Ons Tor FRE Lør Søn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
August 2022
Man Tir Ons Tor FRE Lør Søn
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
September 2022
Man Tir Ons Tor FRE Lør Søn
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
October 2022
Man Tir Ons Tor FRE Lør Søn
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 
Kamper 2022-08-17 (141 totalt)
18:45
 
Runde 4
flag
 (AZE)
 
-
flag
 (CZE)
 
 
 
21:00
 
Runde 4
flag
 (UKR)
 
-
flag
 (POR)
 
 
 
21:00
 
Runde 4
flag
 (ISR)
 
-
flag
 (SRB)
 
 
 
18:45
 
Runde 4
flag
 (SWE)
 
-
flag
 (CYP)
 
 
 
18:00
 
Runde 3
 
Ekstraomganger: 0-0 (0-0).
Straffespark: 5-6.
19:30
 
Runde 12
 
20:00
 
Runde 9
 
Utsatt 6. juni.
20:45
 
Runde 4
 
21:00
 
Runde 4
 
21:00
 
Runde 4
 
20:45
 
Runde 3
 
20:45
 
Runde 3
 
18:00
 
Runde 4
 
18:30
 
Runde 4
 
19:00
 
Runde 3
 
20:00
 
Runde 5
 
19:30
 
Runde 15
 
18:00
 
Runde 5
 
19:00
 
Runde 5
 
20:00
 
Runde 1
 
20:00
 
Runde 1
 
20:00
 
Runde 1
 
20:00
 
Runde 1
 
19:00
 
Runde 1
 
18:00
 
Runde 1
 
20:00
 
Runde 18
 
00:00
 
Åttedelsfinale
-
flag
 (PAN)
 
 
 
02:00
 
Åttedelsfinale
-
flag
 (NIC)
 
 
 
04:00
 
Åttedelsfinale
flag
 (CAN)
 
-
flag
 (CRC)
 
 
 
17:30
 
Runde 4
 
17:30
 
Runde 4
 
17:45
 
Runde 4
 
19:00
 
Runde 4
 
19:00
 
Runde 4
 
19:00
 
Runde 4
 
17:30
 
Runde 2
 
17:00
 
Runde 3
 
17:00
 
Runde 3
 
17:00
 
Runde 3
 
17:00
 
Runde 3
 
17:00
 
Runde 1
-
 
1-0
 
17:00
 
Runde 1
0-0
 
19:00
 
Runde 1
-
 
3-0
 
20:00
 
Runde 1
0-1
 
17:00
 
Runde 1
 
19:00
 
Runde 3
 
12:30
 
Runde 2
flag
 (TJK)
 
-
 
 
11:30
 
Åttedelsfinale
 
Ekstraomganger: 2-2.
Straffespark: 1-4.
11:30
 
Åttedelsfinale
 
Ekstraomganger: 2-2.
Straffespark: 1-4.
11:30
 
Åttedelsfinale
 
11:30
 
Åttedelsfinale
 
Ekstraomganger: 5-3.
02:00
 
Runde 9
 
02:00
 
Runde 9
 
04:05
 
Runde 9
 
04:05
 
Runde 8
 
04:00
 
Runde 2
 (TAH)
 
-
flag
 (NZL)
 
 
 
00:00
 
Runde 14
 
00:00
 
Åttedelsfinale
 
23:00
 
Åttedelsfinale
 
02:00
 
Runde 22
 
22:00
 
Runde 22
 
19:00
 
Runde 10
-
 
 
13:30
 
Runde 13
 
16:25
 
Runde 3
 
18:35
 
Runde 3
 
12:00
 
Runde 4
 
16:00
 
Runde 16
 
17:00
 
Runde 16
 
15:00
 
Runde 1
 
17:15
 
Runde 1
 
Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad