NTB
 
Oppgi dato her:
ĹĹĹĹ-MM-DD
Eller velg i kalenderen:
January 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lřr Sřn
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
February 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lřr Sřn
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28
March 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lřr Sřn
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
April 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lřr Sřn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
May 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lřr Sřn
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Kamper 2022-03-13 (637 totalt)
12:00 
Runde 1
 
-
 
 
H2H
 
Tonga har trukket seg fra turneringen pĺ grunn av vulkanutbruddet og tsunamien som rammet landet i midten av januar. Cookřyene avanserer til gruppespillet.
 
15:00 
Runde 4
 
17:00 
Runde 4
 
20:10 
Runde 4
 
-
 
 
Ekstraomganger: 3-2(1-2).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12:30 
Runde 29
H2H
 
15:00 
Runde 29
H2H
 
18:00 
Runde 29
-
 
H2H
 
18:00 
Runde 29
 
-
 
H2H
 
20:45 
Runde 29
 
-
 
H2H
 
 
15:30 
Runde 29
 
-
 
H2H
 
 
12:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
14:30 
Runde 31
H2H
 
17:30 
Runde 31
H2H
 
17:30 
Runde 31
-
 
H2H
 
17:30 
Runde 31
H2H
 
17:30 
Runde 31
H2H
 
17:30 
Runde 31
H2H
 
17:30 
Runde 31
 
-
 
H2H
 
 
14:30 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
14:30 
Runde 28
H2H
 
14:30 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
14:30 
Runde 28
H2H
 
14:30 
Runde 28
H2H
 
14:30 
Runde 28
H2H
 
14:30 
Runde 28
H2H
 
14:30 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
15:00 
Runde 28
H2H
 
15:00 
Runde 28
-
 
H2H
 
 
 
 
 
 
 
14:00 
Runde 21
H2H
 
14:00 
Runde 21
 
-
 
H2H
 
16:00 
Runde 21
-
 
H2H
 
 
 
 
 
15:00 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
15:00 
Runde 28
-
 
H2H
 
15:00 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
15:00 
Runde 28
H2H
 
17:05 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
20:45 
Runde 28
 
-
 
H2H
 
 
13:30 
Kvartfinale
H2H
 
17:00 
Kvartfinale
 
-
 
H2H
 
 
14:30 
Runde 26
-
 
H2H
 
14:30 
Runde 26
H2H
 
16:45 
Runde 26
H2H
 
20:00 
Runde 26
H2H
 
 
 
 
 
 
12:00 
Runde 26
 
-
 
H2H
 
15:00 
Runde 26
 
-
 
H2H
 
15:00 
Runde 26
 
-
 
H2H
 
 
14:15 
Runde 26
H2H
 
16:30 
Runde 26
 
-
 
H2H
 
16:30 
Runde 26
H2H
 
 
 
 
 
18:00 
Runde 27
-
 
H2H
 
18:30 
Runde 27
H2H
 
20:30 
Runde 27
H2H
 
 
 
 
 
Ekstraomganger: 4-3.
 
 
 
 
 
14:00 
Runde 4
Zanaco
 
 (ZAM)
 
 
-
Al-Ahly
 
 (LBY)
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 4
CS Sfaxien
 
 (TUN)
 
 
-
Pyramids FC
 
 (EGY)
 
 
H2H
 
17:00 
Orlando Pirates
 
 (RSA)
 
 
-
Royal Leopards
 
 (SWZ)
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 4
JS Saoura
 
 (ALG)
 
 
-
Al-Ittihad
 
 (LBY)
 
 
H2H
 
14:00 
Runde 4
Cotonsport Garoua
 
 (CMR)
 
 
-
TP Mazembe
 
 (COD)
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 4
Al Masry
 
 (EGY)
 
 
-
AS Otoho
 
 (COG)
 
 
H2H
 
14:00 
Runde 4
Simba SC
 
 (TAN)
 
 
-
RSB Berkane
 
 (MAR)
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 4
ASEC Mimosas
 
 (CIV)
 
 
-
 
 
H2H
 
 
15:00 
Runde 27
H2H
 
17:05 
Runde 27
 
-
 
H2H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00 
Runde 21
 
H2H
 
16:00 
Runde 21
 
H2H
 
18:30 
Runde 21
 
H2H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00 
Runde 25
H2H
 
13:00 
Runde 25
-
 
H2H
 
13:30 
Runde 25
 
-
 
H2H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:00 
Runde 27
 
-
 
H2H
 
17:30 
Runde 27
-
 
H2H
 
20:15 
Runde 27
 
-
 
H2H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
00:00 
Runde 10
H2H
 
02:00 
Runde 10
-
 
H2H
 
04:00 
Runde 10
H2H
 
19:00 
Runde 10
 
-
 
H2H