NTB
 
Oppgi dato her:
-MM-DD
Eller velg i kalenderen:
May 2021
Man Tir Ons Tor Fre Lr Sn
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
June 2021
Man Tir Ons Tor Fre Lr Sn
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
July 2021
Man Tir Ons Tor Fre Lr Sn
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
August 2021
Man Tir Ons Tor Fre Lr Sn
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
September 2021
Man Tir Ons Tor Fre Lr Sn
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Kamper 2021-07-15 (106 totalt)
 
15:00 
Runde 1
Ararat Jerevan
 
 (ARM)
 
 
-
Mol Fehrvr
 
 (HUN)
 
 
H2H
H: 5.30 U: 3.60 B: 1.47
 
 
3-1 sammenlagt.
17:00 
Runde 1
FK Struga
 
 (MKD)
 
 
-
FK Liepaja
 
 (LVA)
 
 
H2H
H: 2.35 U: 2.85 B: 2.70
 
 
2-5 sammenlagt.
18:00 
Runde 1
FC Gagra
 
 (GEO)
 
 
-
 
 
H2H
H: 2.00 U: 3.15 B: 3.10
 
 
1-2 sammenlagt.
18:00 
Runde 1
Kauno Zalgiris
 
 (LTU)
 
 
-
Europa FC
 (GIB)
 
 
H2H
H: 1.87 U: 3.35 B: 3.20
 
 
2-0 sammenlagt.
18:00 
Runde 1
KuPS
 
 (FIN)
 
 
-
Noah
 
 (ARM)
 
 
H2H
H: 1.22 U: 4.30 B: 10.50
 
 
5-1 sammenlagt.
18:00 
Runde 1
Urartu
 
 (ARM)
 
 
-
NK Maribor
 
 (SVN)
 
 
H2H
H: 3.60 U: 3.25 B: 1.80
 
 
0-2 sammenlagt.
18:00 
Runde 1
Valmiera
 
 (LVA)
 
 
-
Suduva
 
 (LTU)
 
 
H2H
H: 2.30 U: 3.15 B: 2.60
 
 
1-2 sammenlagt.
18:30 
Runde 1
Dinamo Batumi
 
 (GEO)
 
 
-
Tre Penne
 
 (SMR)
 
 
H2H
 
7-0 sammenlagt.
18:30 
Runde 1
FC Santa Coloma
 
 (AND)
 
 
-
 
 
H2H
 
5-1 sammenlagt.
18:30 
Runde 1
St Joseph's
 (GIB)
 
 
-
Levadia
 
 (EST)
 
 
H2H
H: 2.70 U: 3.20 B: 2.20
 
 
2-4 sammenlagt.
19:00 
Runde 1
Dila Gori
 
 (GEO)
 
 
-
Zilina
 
 (SVK)
 
 
H2H
H: 2.95 U: 3.35 B: 2.00
 
 
3-6 sammenlagt.
19:00 
Runde 1
NS Runavk
 
 (FRO)
 
 
-
Honka
 
 (FIN)
 
 
H2H
H: 4.30 U: 3.10 B: 1.72
 
 
1-3 sammenlagt.
19:00 
Runde 1
Petrocub Hncesti
 
 (MDA)
 
 
-
Sileks
 
 (MKD)
 
 
H2H
 
2-1 sammenlagt.
19:00 
Runde 1
Sfntul Gheorghe
 
 (MDA)
 
 
-
FK Partizani
 
 (ALB)
 
 
H2H
 
4-8 sammenlagt.
19:00 
Runde 1
Sligo Rovers
 
 (IRL)
 
 
-
 
 
H2H
H: 1.72 U: 3.30 B: 4.00
 
 
1-3 sammenlagt.
19:15 
Runde 1
The New Saints
 
 (WAL)
 
 
-
Glentoran
 
 (NIR)
 
 
H2H
H: 2.10 U: 3.10 B: 2.95
 
 
3-1 sammenlagt.
20:00 
Runde 1
Gżira United
 
 (MLT)
 
 
-
Sant Juli
 
 (AND)
 
 
H2H
H: 2.15 U: 3.00 B: 2.95
 
 
Ekstraomganger: 1-1. Straffespark: 5-3. 1-1 sammenlagt.
20:00 
Runde 1
Laci
 
 (ALB)
 
 
-
FK Podgorica
 
 (MNE)
 
 
H2H
 
Ekstraomganger: 3-0. 3-1 sammenlagt.
20:00 
Runde 1
 
-
FK Shkupi
 
 (MKD)
 
 
H2H
H: 3.15 U: 3.40 B: 1.90
 
 
1-3 sammenlagt.
20:00 
Runde 1
Pusks Academy
 
 (HUN)
 
 
-
Inter Turku
 
 (FIN)
 
 
H2H
H: 1.42 U: 3.80 B: 5.80
 
 
3-1 sammenlagt.
20:00 
Runde 1
Swift Hesperange
 
 (LUX)
 
 
-
Domzale
 
 (SVN)
 
 
H2H
H: 4.00 U: 3.50 B: 1.65
 
 
1-2 sammenlagt.
20:30 
Runde 1
Larne
 
 (NIR)
 
 
-
Bala Town
 
 (WAL)
 
 
H2H
H: 2.05 U: 3.25 B: 2.95
 
 
2-0 sammenlagt.
20:45 
Runde 1
Bohemian F.C.
 
 (IRL)
 
 
-
Stjarnan
 
 (ISL)
 
 
H2H
H: 1.37 U: 4.30 B: 5.80
 
 
4-1 sammenlagt.
20:45 
Runde 1
Dečić Tuzi
 
 (MNE)
 
 
-
 
H2H
H: 2.70 U: 2.80 B: 2.40
 
 
1-3 sammenlagt.
20:45 
Runde 1
La Fiorita
 
 (SMR)
 
 
-
Birkirkara
 
 (MLT)
 
 
H2H
H: 6.20 U: 3.80 B: 1.40
 
 
1-2 sammenlagt.
20:45 
Runde 1
Spartak Trnava
 
 (SVK)
 
 
-
Mosta
 
 (MLT)
 
 
H2H
H: 1.09 U: 6.40 B: 15.00
 
 
4-3 sammenlagt.
21:00 
Runde 1
Breidablik
 
 (ISL)
 
 
-
Racing Union
 
 (LUX)
 
 
H2H
H: 1.42 U: 4.20 B: 4.90
 
 
5-2 sammenlagt.
21:00 
Runde 1
Coleraine
 
 (NIR)
 
 
-
Velez Mostar
 
 (BIH)
 
 
H2H
H: 4.30 U: 3.40 B: 1.62
 
 
2-4 sammenlagt.
21:00 
Runde 1
FK Sarajevo
 
 (BIH)
 
 
-
Milsami
 
 (MDA)
 
 
H2H
 
0-1 sammenlagt.
21:00 
Runde 1
K Klaksvk
 
 (FRO)
 
 
-
 
 
H2H
H: 2.25 U: 3.25 B: 2.55
 
 
Ekstraomganger: 2-4. 5-6 sammenlagt.
21:00 
Runde 1
Slask Wroclaw
 
 (POL)
 
 
-
 
 
H2H
H: 1.15 U: 5.40 B: 11.00
 
 
4-1 sammenlagt.
21:00 
Runde 1
Vllaznia
 
 (ALB)
 
 
-
Siroki Brijeg
 
 (BIH)
 
 
H2H
 
4-3 sammenlagt.
 
18:00 
Runde 9
-
 
H: 1.62 U: 4.00 B: 4.10
 
 
 
 
 
 
 
21:15 
Runde 12
 
-
 
H2H
 
21:15 
Runde 12
H2H
 
 
01:30 
Runde 2
H2H
H: 3.35 U: 2.75 B: 2.10
 
 
03:30 
Runde 2
-
 
H2H
 
 
19:30 
Runde 1
-
 
H2H
 
 
 
 
00:15 
1/8 finale
Universidad Catlica
 
 (CHI)
 
 
-
Palmeiras
 
 (BRA)
 
 
H2H
H: 5.20 U: 3.35 B: 1.65
 
 
00:15 
1/8 finale
Vlez Sarsfield
 
 (ARG)
 
 
-
Barcelona SC
 
 (ECU)
 
 
H2H
H: 2.05 U: 2.90 B: 3.65
 
 
02:30 
1/8 finale
Defensa y Justicia
 
 (ARG)
 
 
-
Flamengo
 
 (BRA)
 
 
H2H
H: 4.80 U: 3.25 B: 1.70
 
 
02:30 
1/8 finale
River Plate
 
 (ARG)
 
 
-
 
 
H2H
H: 1.60 U: 3.50 B: 5.20
 
 
 
00:15 
1/8 finale
Sporting Cristal
 
 (PER)
 
 
-
 
 
H2H
 
02:30 
1/8 finale
 
-
Bragantino
 
 (BRA)
 
 
H2H
 
02:30 
1/8 finale
Junior
 
 (COL)
 
 
-
Libertad
 
 (PAR)
 
 
H2H
 
 
 
 
02:30 
Runde 11
 
-
 
H2H
 
 
 
00:00 
Runde 11
 
-
 
H2H
 
18:00 
Runde 11
H2H
 
21:00 
Runde 11
H2H
 
21:00 
Runde 11
H2H
 
21:00 
Runde 11
H2H
 
 
 
 
 
01:30 
Runde 7
-
 
H2H
 
16:45 
Runde 7
 
-
 
H2H
 
 
 
 
17:15 
Kvartfinale
H2H
 
Ekstraomganger: 0-0. Straffespark: 3-4.
18:00 
Kvartfinale
H2H
 
19:00 
Kvartfinale
 
-
 
H2H
 
Ekstraomganger: 1-1. Straffespark: 5-4.
 
 
 
 

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad