NTB
 
Oppgi dato her:
(ÅÅÅÅ-MM-DD)
Eller velg i kalenderen:
June 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
July 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
August 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
September 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
October 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Kamper 2018-08-22 (117 totalt)
21:00 
Runde 1
Ajax
 
 (NED)
 
 
-
Dynamo Kiev
 
 (UKR)
 
 
 
H2H
 
21:00 
Runde 1
Mol Vidi
 
 (HUN)
 
 
-
AEK Athen
 
 (GRE)
 
 
 
H2H
 
21:00 
Runde 1
Young Boys
 
 (SWZ)
 
 
-
Dinamo Zagreb
 
 (CRO)
 
 
 
H2H
 
 
18:00 
Runde 4
 
H2H
 
20:00 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
 
20:45 
Runde 4
 
H2H
 
20:45 
Runde 4
 
H2H
 
20:45 
Runde 4
 
H2H
 
20:45 
Runde 4
 
H2H
 
21:00 
Runde 4
 
H2H
 
21:00 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
 
20:45 
Runde 4
 
H2H
 
20:45 
Runde 4
 
H2H
 
 
 
17:30 
Runde 2
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
 
H2H
 
 
18:30 
Runde 5
 
H2H
 
18:30 
Runde 5
 
H2H
 
18:30 
Runde 5
 
H2H
 
18:30 
Runde 5
 
-
 
 
H2H
 
18:30 
Runde 5
 
H2H
 
18:30 
Runde 5
-
 
 
H2H
 
 
12:00 
Runde 4
 
H2H
 
13:30 
Runde 4
 
H2H
 
17:00 
Runde 4
 
H2H
 
17:00 
Runde 4
 
H2H
 
17:30 
Runde 4
 
H2H
 
17:30 
Runde 4
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
H2H
 
18:00 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
 
17:45 
Runde 6
 
H2H
 
18:00 
Runde 6
 
H2H
 
19:10 
Runde 6
 
H2H
 
20:00 
Runde 6
 
H2H
 
20:00 
Runde 6
 
H2H
 
20:00 
Runde 6
 
H2H
 
20:30 
Runde 6
 
H2H
 
 
17:00 
Runde 6
 
H2H
 
17:00 
Runde 6
 
H2H
 
17:00 
Runde 6
 
H2H
 
17:00 
Runde 6
 
H2H
 
18:00 
Runde 6
 
H2H
 
18:00 
Runde 6
 
H2H
 
18:00 
Runde 6
 
H2H
 
19:00 
Runde 6
 
H2H
 
 
12:00 
Runde 4
 
H2H
 
12:00 
Runde 4
 
H2H
 
14:30 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 4
 
H2H
 
 
17:00 
Runde 23
 
H2H
 
19:00 
Runde 23
-
 
 
H2H
 
 
16:30 
Kvartfinale
Bengaluru
 
 (IND)
 
 
-
Altyn Asyr
 
 (TKM)
 
 
 
H2H
 
 
02:45 
1/8 finale
Independiente
 
 (ARG)
 
 
-
Santos
 
 (BRA)
 
 
 
H2H
 
 
22:00 
1/8 finale
Botafogo
 
 (BRA)
 
 
-
Bahia
 
 (BRA)
 
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
Caracas
 
 (VEN)
 
 
-
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
Defensa y Justicia
 
 (ARG)
 
 
-
Banfield
 
 (ARG)
 
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
Deportivo Cuenca
 
 (ECU)
 
 
-
Fluminense
 
 (BRA)
 
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
Junior
 
 (COL)
 
 
-
Colón
 
 (ARG)
 
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
LDU Quito
 
 (ECU)
 
 
-
Deportivo Cali
 
 (COL)
 
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
San Lorenzo
 
 (ARG)
 
 
-
Nacional
 
 (URU)
 
 
 
H2H
 
22:00 
1/8 finale
Santa Fe
 
 (COL)
 
 
-
Millonarios
 
 (COL)
 
 
 
H2H
 
 
 
02:00 
Runde 6
 
H2H
 
02:00 
Runde 6
 
-
 
 
H2H
 
04:00 
Runde 6
 
H2H
 
04:00 
Runde 6
 
-
 
 
H2H
 
 
 
 
02:30 
1/8 finale
 
H2H
 
 
 
22:00 
Runde 21
-
 
 
H2H
 
22:00 
Runde 21
 
H2H
 
22:30 
Runde 21
 
H2H
 
 
 
 
 
 
12:00 
Runde 25
 
H2H
 
12:30 
Runde 25
 
H2H
 
12:30 
Runde 25
 
H2H
 
12:30 
Runde 25
 
H2H
 
12:30 
Runde 25
 
H2H
 
12:30 
Runde 25
 
H2H
 
 
17:00 
Runde 1
 
H2H
 
18:45 
Runde 1
 
H2H
 
 
 
 
 
18:30 
Runde 4
 
H2H
 
20:00 
Runde 4
 
-
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 4
 
H2H
 
20:00 
Runde 4
 
H2H
 

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad