NTB
 
Oppgi dato her:
(ÅÅÅÅ-MM-DD)
Eller velg i kalenderen:
May 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
June 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
July 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
August 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
September 2018
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kamper 2018-07-26 (95 totalt)
15:00 
Runde 2
Tobol
 
 (KAZ)
 
 
-
Pyunik Yerevan
 
 (ARM)
 
 
 
H2H
 
16:00 
Runde 2
Ufa
 
 (RUS)
 
 
-
Domzale
 
 (SVN)
 
 
 
H2H
 
16:45 
Runde 2
Ventspils
 
 (LVA)
 
 
-
Bordeaux
 
 (FRA)
 
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 2
FK Spartaks
 
 (LVA)
 
 
-
La Fiorita
 
 (SMR)
 
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 2
Kairat Almaty
 
 (KAZ)
 
 
-
AZ Alkmaar
 
 (NED)
 
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 2
Viitorul Constanţa
 
 (ROU)
 
 
-
Vitesse
 
 (NED)
 
 
 
H2H
 
17:30 
Runde 2
Rudar Velenje
 
 (SVN)
 
 
-
FCSB
 
 (ROU)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
Balzan
 
 (MLT)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
Chikhura
 
 (GEO)
 
 
-
Maribor
 
 (SVN)
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
Hapoel Haifa
 
 (ISR)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
18:00 
Runde 2
Torpedo Kutaisi
 
 (GEO)
 
 
-
Víkingur
 
 (FRO)
 
 
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
F91 Dudelange
 
 (LUX)
 
 
-
 
 
H2H
 
18:30 
Runde 2
RB Leipzig
 
 (GER)
 
 
-
Häcken
 
 (SWE)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
APOEL Nikosia
 
 (CYP)
 
 
-
Flora Tallinn
 
 (EST)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
Budapest Honvéd
 
 (HUN)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
CSKA Sofia
 
 (BUL)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
Djurgården
 
 (SWE)
 
 
-
Mariupol
 
 (UKR)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
Maccabi Tel Aviv
 
 (ISR)
 
 
-
Radnički Niš
 
 (SRB)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
Molde
 
 (NOR)
 
 
-
Laçi
 
 (ALB)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
Zalgiris
 
 (LTU)
 
 
-
Vaduz
 
 (LIE)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 2
Zrinjski
 
 (BIH)
 
 
-
Valletta
 
 (MLT)
 
 
 
H2H
 
19:20 
Runde 2
 
-
Rio Ave
 
 (POR)
 
 
 
H2H
 
19:30 
Runde 2
Shakhtyor Soligorsk
 
 (BLR)
 
 
-
Lech Poznan
 
 (POL)
 
 
 
H2H
 
19:45 
Runde 2
Dinamo Brest
 
 (BLR)
 
 
-
Atromitos
 
 (GRE)
 
 
 
H2H
 
19:45 
Runde 2
LASK Linz
 
 (AUT)
 
 
-
Lillestrøm
 
 (NOR)
 
 
 
H2H
 
19:45 
Runde 2
Nordsjælland
 
 (DEN)
 
 
-
AIK
 
 (SWE)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
B36
 
 (FRO)
 
 
-
Besiktas
 
 (TUR)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
FC Santa Coloma
 
 (AND)
 
 
-
Valur
 
 (ISL)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
Genk
 
 (BEL)
 
 
-
Fola Esch
 
 (LUX)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
Górnik Zabrze
 
 (POL)
 
 
-
AS Trencin
 
 (SVK)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
Hajduk Split
 
 (CRO)
 
 
-
Slavia Sofia
 
 (BUL)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
Olimpija Ljubljana
 
 (SVN)
 
 
-
Crusaders
 
 (NIR)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
Sutjeska Niksic
 
 (MNE)
 
 
-
Alashkert FC
 
 (ARM)
 
 
 
H2H
 
20:00 
Runde 2
The New Saints
 
 (WAL)
 
 
-
 
 
H2H
 
20:15 
Runde 2
St. Gallen
 
 (SWZ)
 
 
-
Sarpsborg 08
 
 (NOR)
 
 
 
H2H
 
20:30 
Runde 2
Atalanta
 
 (ITA)
 
 
-
Sarajevo
 
 (BIH)
 
 
 
H2H
 
20:30 
Runde 2
Partizan Beograd
 
 (SRB)
 
 
-
Trakai
 
 (LTU)
 
 
 
H2H
 
20:30 
Runde 2
Zeljeznicar
 
 (BIH)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 2
Aberdeen
 
 (SCO)
 
 
-
Burnley
 
 (ENG)
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 2
Dundalk
 
 (IRL)
 
 
-
AEK Larnaca
 
 (CYP)
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 2
Hibernian
 
 (SCO)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 2
Osijek
 
 (CRO)
 
 
-
Rangers
 
 (SCO)
 
 
 
H2H
 
20:45 
Runde 2
Spartak Subotica
 
 (SRB)
 
 
-
Sparta Praha
 
 (CZE)
 
 
 
H2H
 
21:00 
Runde 2
Dunajská Streda
 
 (SVK)
 
 
-
Dinamo Minsk
 
 (BLR)
 
 
 
H2H
 
21:00 
Runde 2
Stjarnan
 
 (ISL)
 
 
-
FC København
 
 (DEN)
 
 
 
H2H
 
21:45 
Runde 2
Sevilla
 
 (ESP)
 
 
-
Újpest
 
 (HUN)
 
 
 
H2H
 
 
17:00 
Semifinale
1A
 
 
-
 
 
 
H2H
 
17:00 
Semifinale
1B
 
 
-
 
 
 
H2H
 
 
12:00 
 
-
 
 
H2H
 
17:30 
 
H2H
 
18:00 
 
-
 
 
H2H
 
20:30 
 
-
 
 
H2H
 
20:45 
 
H2H
 
20:45 
-
 
 
H2H
 
 
17:30 
Runde 21
 
-
 
 
H2H
 
 
17:30 
Runde 14
 
-
 
 
 
H2H
 
 
21:15 
Runde 13
 
H2H
 
21:15 
Runde 13
 
H2H
 
21:15 
Runde 13
 
H2H
 
21:15 
Runde 2
 
H2H
 
 
18:00 
Runde 21
 
H2H
 
 
00:30 
Runde 2
LDU Quito
 
 (ECU)
 
 
-
Vasco da Gama
 
 (BRA)
 
 
 
H2H
 
02:45 
Runde 2
Bahia
 
 (BRA)
 
 
-
Cerro
 
 (URU)
 
 
 
H2H
 
02:45 
Runde 2
Boston River
 
 (URU)
 
 
-
Banfield
 
 (ARG)
 
 
 
H2H
 
 
 
 
 
00:30 
Runde 15
 
H2H
 
02:00 
Runde 15
 
H2H
 
02:45 
Runde 15
 
H2H
 
02:45 
Runde 15
 
-
 
 
H2H
 
 
00:45 
Runde 8
 
H2H
 
03:00 
Runde 8
 
H2H
 
22:30 
Runde 8
 
H2H
 
 
 
15:00 
Runde 11
 
-
 
 
H2H
 
 
10:45 
Runde 22
 
H2H
 
10:45 
Runde 22
 
-
 
 
H2H
 
Skal ikke spilles da Kuantan ble ekskludert fra turneringen.
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
-
 
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 
15:30 
Runde 34
 
H2H
 

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad