NTB
 
Oppgi dato her:
ÅÅÅÅ-MM-DD
Eller velg i kalenderen:
April 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
May 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
June 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
July 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
August 2022
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Kamper 2022-06-30 (86 totalt)
18:00 
Runde 1
 
-
 
 
H2H
 
 
 
 
 
18:00 
Runde 3
 
 
18:00 
Runde 3
 
 
18:00 
Runde 3
-
 
 
 
19:00 
Runde 3
 
 
 
18:00 
Runde 13
 
H2H
 
 
14:00 
Runde 1
-
 
H2H
 
15:30 
Runde 1
 
H2H
 
16:00 
Runde 1
 
-
 
 
H2H
 
16:30 
Runde 1
 
H2H
 
17:00 
Runde 1
 
-
 
 
H2H
 
17:00 
Runde 1
 
H2H
 
 
 
19:00 
Runde 15
 
H2H
 
 
 
 
20:00 
Runde 9
 
H2H
 
20:30 
Runde 9
 
H2H
 
 
04:00 
Kvartfinale
H2H
 
Ekstraomganger: 1-1. Straffespark: 2-1.
 
17:00 
Runde 18
 
H2H
 
18:00 
Runde 18
 
H2H
 
18:00 
Runde 18
 
H2H
 
 
17:00 
Runde 20
 
H2H
 
 
16:00 
Runde 3
Sogdiyona Jizzax
 
 (UZB)
 
 
-
Altyn Asyr
 
 (TKM)
 
 
 
H2H
 
19:00 
Runde 3
CSKA Pamir
 (TJK)
 
 
-
Neftchi
 
 (KGZ)
 
 
 
H2H
 
16:00 
Runde 3
FK Khujand
 
 (TJK)
 
 
-
Dordoi FC
 
 (KGZ)
 
 
 
H2H
 
11:00 
Runde 3
Kaya
 
 (PHL)
 
 
-
Bali United
 
 (IDN)
 
 
H2H
 
15:00 
Runde 3
Kedah
 
 (MAS)
 
 
-
 
 
H2H
 
14:00 
Runde 2
Kuala Lumpur FA
 
 (MAS)
 
 
-
 
 
H2H
 
12:00 
Runde 3
Viettel
 
 (VIE)
 
 
-
Hougang United
 
 (SIN)
 
 
H2H
 
16:00 
Phnom Penh Crown
 
 (KHM)
 
 
-
 
 
 
H2H
 
12:00 
Runde 2
Eastern
 
 (HKG)
 
 
-
Tainan City
 
 (TPE)
 
 
H2H
 
12:00 
Runde 3
Eastern
 
 (HKG)
 
 
-
Must CPK
 (MAC)
 
 
 
H2H
 
 
00:15 
1/8 finale
Cerro Porteño
 
 (PAR)
 
 
-
Palmeiras
 
 (BRA)
 
 
H2H
 
00:15 
1/8 finale
Talleres
 
 (ARG)
 
 
-
Colón
 
 (ARG)
 
 
H2H
 
02:30 
1/8 finale
Deportes Tolima
 
 (COL)
 
 
-
Flamengo
 
 (BRA)
 
 
H2H
 
02:30 
1/8 finale
Vélez Sarsfield
 
 (ARG)
 
 
-
River Plate
 
 (ARG)
 
 
H2H
 
 
00:15 
1/8 finale
The Strongest
 
 (BOL)
 
 
-
Ceará
 
 (BRA)
 
 
H2H
 
02:30 
1/8 finale
Deportivo Cali
 
 (COL)
 
 
-
Melgar
 
 (PER)
 
 
H2H
 
02:30 
1/8 finale
Deportivo Tachira
 
 (VEN)
 
 
-
Santos
 
 (BRA)
 
 
H2H
 
 
 
 
 
01:00 
Kvartfinale
H2H
 
Ekstraomganger: 1-1. Straffespark: 6-5.
 
 
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:00 
Runde 19
 
H2H
 
22:30 
Runde 18
 
H2H
 
 
 
 
 
17:00 
Semifinale
 
H2H
 
19:30 
Semifinale
 
H2H
 
 
00:00 
Semifinale
H2H
 
1-2 sammenlagt.
02:30 
Semifinale
H2H
 
Ekstraomganger: 3-4. Straffespark: 4-2. 4-4 sammenlagt.

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad