NTB
 
Valg
Hva:
tabell (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17) (18) (19) (20) (21) (22) (23) (24) (25) (26) (27) (28) (29) (30) (31) (32) (33) (34) (35) (36) (37) (38) (39) (40) (41) (42) (43) (44) (45) (46) (47) (48) (49) (50) (51) (52) (53) (54) (55) (56) (57) (58) (59) (60) (61) (62) (63) (64) (65) (66) (67) (68) (69) (70) (71) (72) (73) (74) (75) (76) (77) (78) (79) (80) (81) (82) (83) (84) (85) (86) (87) (88) (89) (90) (91) (92) (93) (94) (95) (96) (97) (98) (99) (100) (101) (102) (103) (104) (105) (106) (107) (108) (109) (110) (111) (112) (113) (114) (115) (116) (117) (118) (119) (120) (121) (122) (123) (124) (125) (126) (127) (128) (129)
Aalesund (1)                                                                                                                                  
Alta (2)                                                                                                                                  
Arendal (3)                                                                                                        2-3                           
Asker (4)                                                                                                                                  
Bjarg (5)                                      2-1                                                            1-4                                  
Bodø/Glimt (6)                                                                                                                                  
Bossekop (7)   0-2                                                                                                                                
Brann (8)                                  6-0               11/03                                                                                   
Brattvåg (9)                                                                        2-4                                                           
Bremnes (10)                                                                                                                                  2-5
Brodd (11)              0-2                                                                                                                     
Brumunddal (12)                                                                                                           0-0                  3-4       
Bryne (13)                                                                                                                                  
Byåsen (14)                                                           1-0                                1-2                3-3                          
Bærum (15)                                                               1-1                                                                    
Dahle (16)                                                                                     1-8                                              
Djerv 1919 (17)                                                1-3                                                                                   
Egersund (18)                                                                                           1-2                                        
Eidsvold IF (19)                                                                 0-7                                                                  
Eidsvold Turn (20)                                                            3-2             1-4                                                           
Elverum (21)                                              1-3                                    2-1                                                  
Express (22)                                                      0-7                                                                             
Fana (23)                                                0-1                                                                                   
Finnsnes (24)                                                                                                               2-4                    
Fjøra (25) 0-3                                                                                                                                 
FK Eik Tønsberg (26)                                                                                                                                  
Flint (27)                           1-1                                                                1-5                                         
Florø (28)                                                                                                 0-5                                  
Fløy (29)                                                                             2-2                                                      
Fløya (30)                                                                                               1-2                                    
Follo (31)                                            0-0                                                                                       
Fram Larvik (32)                                                      0-0                                                                           0-0   
Fredrikstad (33)                                                                                                                                  
Frigg (34)                                                                                              0-1                                     
Frøya Fotball (35)                        2-2                                                                                                           
Furnes (36)                                              0-7                                                                                     
Fyllingsdalen (37)                                                                                                                                  
Førde (38)                                                   1-5                                                                                
Gamle Oslo (39)                                                        0-3                                                                           
Gjelleråsen (40)                                                         3-4                                                                          
Gjøvik-Lyn (41)                                                                                      1-1                  0-7      1-1                       
Gneist (42)                                                                                                   1-3                                
Grorud (43)                                                                                                                                  
Halsen (44)                                                                                          1-4                                         
HamKam (45)                                                                                                                0-0                   
Harstad (46)       0-5                                                                                       2-1                                      
Haugesund (47)                                                                                                                                  
Hei (48)                                                                             1-6                                                      
Herd (49)                                                                        0-2                                                           
Hødd (50) 0-3                                                                                                                                 
Hønefoss (51)                                                                                                            0-4                       
Ishavsbyen (52)                                                                                                                0-8                   
Jerv (53)                                                                             2-2                                                      
Junkeren (54)                                                                 1-2      1-1                                                             
KFUM Oslo (55)                                                                                                 1-1                                  
Kjelsås (56)                                                                       1-0                        3-3                                     
Kolbu KK (57)                                                                                                                            1-5       
Kolstad (58)                                                                                                                                  
Kongsvinger (59)                                                                                                                                  
Kristiansund (60)                                                                                                                                  
Krokelvdalen (61)                                                                                                                                  
Kvik Halden (62)                                  0-1                                                                                                 
Levanger (63)                                                                                       1-1                                            
Lillestrøm (64) 1-0                                                                                                                                 
Lokomotiv Oslo (65)                     1-2                                                                                                              
Lyn (66)                                                                                                       2-3                            
Lørenskog (67)                                                            0-0                                                                       
Melhus (68)                                                                                                          1-3                         
Mjølner (69)                                                                                                                                  
Mjøndalen (70)                                                                                                                                  
Molde (71)                                                                                                                                  
Moss (72)                                                                                            1-0             0-3                           
Nardo (73)                                                                                     0-1                                              
Nordstrand (74)                                   0-1                                                                                                
Notodden (75)                                                                                                       1-1                            
Odd (76)                                                                                                                                  
Oppsal (77)                                                                                              0-4                                     
Orkla (78)                                                                                                         3-6                          
Os (79)         1-6                                                                                                                     5-5      
Ottestad (80)                                                                                                                                  
Pors (81)    2-3                                                                                                                               
Rana (82)       0-4                                                                                                                            
Randesund (83)                                                                                                        0-6                           
Ranheim (84)       11/03                                                                                                                            
Raufoss (85)                                                                                                                                  
Rosenborg (86)                                                                                                                                  
Rosseland (87)                                                                                                                         1-6          
Råde (88)                                  0-0                                                                                                 
Sandefjord (89)                                                                             11/03                                                      
Sandnes Ulf (90)                                                                                       0-2                                            
Sarpsborg 08 (91)                                                                                                                                  
Senja (92)                                                                                                                                  
Skeid (93)                                                                        11/03                                                           
Skjervøy (94)                                                                                                                1-4                   
Skjetten (95)                                                                                                                   0-3                
Sogndal (96)                                                                 11/03                                                                  
Sola (97)                   1-3                                                                                                                
Sotra (98)                                                0-1                                                                                   Strøket
Spjelkavik (99)          0-4                                                                                                                         
Sprint-Jeløy (100)                                                                         2-3                                                          
Staal Jørpeland (101)                                                                                                                                  
Stabæk (102)              11/03                                                                                                                     
Start (103)                                                                                                                11/03                   
Stjørdals-Blink (104)                                                                                                                                  
Strindheim (105)                                                             1-3                                                                      
Strømmen (106)                                                                                                                                  
Strømsgodset (107)                                                                                                                                  
Surnadal (108)                                                             1-4                                                                      
Tiller (109)                                                                          0-2                                                         
Tromsdalen (110)   2-0            0-1                                                                                                                     
Tromsø (111)                                                                                                                                  
Trygg/Lade (112)                                                                1-2                                                                   
Træff (113)                                                                                                                     3-3              
Ull/Kisa (114)                                            2-1                                          0-2                                              
Ullern (115)     3-0                                                    0-2                                                                           
Vard Haugesund (116)                                                                                                                         1-2          
Vardeneset (117)                                                                                           1-4                                        
Verdal (118)                                                                                       0-6                                            
Vidar (119)              1-3                                                                                         4-0                             
Viking (120)                                                             0-0                           11/03                                            
Vindbjart (121)                              0-6                                                                                                     
Voss (122)         0-7                                                                                                                          
Vålerenga (123)       0-1                                                                                                                            
Åsane (124)                                                                                                                                  
Åskollen (125)                                                                       2-6                                                            
Åssiden (126)                                                                            1-2                                                       
Ørn Horten (127)                                                                                                                                  
Østsiden (128)                                                                                            0-7                                       
Øygarden (129)                                                                                                                                  
Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad