Valg
Toppscorerliste
Nr Spiller Mål Kamper Snitt Lag
1 Jamie Vardy 31 Fleetwood Town
2 Matt Green 29 Mansfield Town
3 Jon Shaw 27 Gateshead
4 Liam Hearn 26 Grimsby Town
5 Tony Gray 24 Southport
6 Jake Speight 21 Wrexham
7 Andrew Mangan 19 Fleetwood Town
7 Calum Willock 19 Ebbsfleet United
9 Jason Walker 18 York City
9 Yan Klukowski 18 Forest Green Rovers
11 Andy Cook 17 Barrow
11 Ben Wright 17 Braintree Town
13 Adam Boyes 16 Barrow
14 Louie Soares 15 Hayes & Yeading United
14 Nick Wright 15 Kidderminster Harriers
16 Sean Marks 14 Braintree Town
17 Daniel Rose 13 Fleetwood Town, Newport County
18 Liam Enver-Marum 13 Ebbsfleet United
19 Anthony Elding 12 Grimsby Town
20 Jean-Paul Marna 12 Tamworth, Kettering Town
21 Louis Briscoe 12 Mansfield Town
21 Nathan Jarman 12 Alfreton Town
23 Chris Sharp 11 AFC Telford United
23 Iyseden Christie 11 Tamworth
23 Jai Reason 11 Braintree Town
23 Mathias Pogba 11 Wrexham
23 Stuart Fleetwood 11 Luton Town
28 Andy Morrell 10 Wrexham
28 Jamie Reed 10 York City
28 Jamille Matt 10 Kidderminster Harriers
28 Matty Blair 10 York City
28 Matty Taylor 10 Forest Green Rovers
28 Patrick McLaughlin 10 York City
28 Ryan Bowman 10 Darlington
28 Sam Foley 10 Newport County
28 Shaun Whalley 10 Southport
37 Amari Morgan-Smith 9 Luton Town
37 Ashley Chambers 9 York City
37 Danny Crow 9 Luton Town
37 Jack Byrne 9 Kidderminster Harriers
37 Magno Vieira 9 Fleetwood Town
37 Micky Cummins 9 Gateshead
37 Richard Brodie 9 Fleetwood Town
37 Richie Baker 9 Barrow
45 Anthony Malbon 8 Kidderminster Harriers
45 Anton Brown 8 Alfreton Town
45 Gareth Seddon 8 Fleetwood Town
45 Michael Coulson 8 Grimsby Town
45 Michael West 8 Ebbsfleet United
45 Reece Styche 8 Forest Green Rovers
45 Robbie Willmott 8 Luton Town
45 Ross Dyer 8 Mansfield Town
45 Sean Canham 8 Bath City
45 Tom Collins 8 Hayes & Yeading United
55 Adam Cunnington 7 Alfreton Town, Kettering Town
56 Andy Yiadom 7 Braintree Town
56 Charlie Griffin 7 Forest Green Rovers
56 Danny Rowe 7 Stockport County
56 Kris Gate 7 Gateshead
60 Liam Hatch 7 Gateshead, Darlington
61 Lindon Meikle 7 Mansfield Town
61 Marc Canham 7 Bath City
61 Michael Gash 7 Cambridge United
61 Nathaniel Pinney 7 Ebbsfleet United
61 Nick Chadwick 7 Stockport County
61 Paul Clayton 7 Alfreton Town
67 Richard Pacquette 7 Lincoln City, Hayes & Yeading United
68 Ricky Shakes 7 Ebbsfleet United
68 Sam Smith 7 Lincoln City
68 Scott Murray 7 Bath City
68 Steve Guinan 7 Kidderminster Harriers
68 Tom Elliott 7 Stockport County
68 Tom Shaw 7 Cambridge United
68 Yemi Odubade 7 Gateshead
75 Moses Ashikodi 7 York City, Kettering Town
76 Adrian Cieslewicz 6 Wrexham
76 Anthony Wilson 6 Alfreton Town
76 Danny Wright 6 Wrexham
76 Danny Hattersley 6 Stockport County
76 Harrison Dunk 6 Cambridge United
76 Jake Moult 6 Alfreton Town
76 Jefferson Louis 6 Lincoln City
76 Keiron St Aimie 6 Tamworth
76 Luke Berry 6 Cambridge United
76 Marc Bridge-Wilkinson 6 Darlington
76 Nathan Arnold 6 Alfreton Town
76 Nathaniel Jarvis 6 Newport County
76 Robert Duffy 6 Grimsby Town
89 Aaron O'Connor 5 Luton Town
89 Adam Rundle 5 Darlington
89 Adam Watkins 5 Luton Town
89 Andre Gray 5 Luton Town
89 Anthony Howell 5 Mansfield Town
89 Ashley Carew 5 Cambridge United
89 Aswad Thomas 5 Braintree Town
89 Britt Assombalonga 5 Braintree Town
89 Callum Gittings 5 Kidderminster Harriers
89 Daniel Wishart 5 Hayes & Yeading United
99 Danny Mills 5 Kettering Town, Tamworth
100 Elliott Buchanan 5 Newport County
100 Ismail Yakubu 5 Newport County
100 Jack Mackreth 5 Barrow
100 Jake Howells 5 Luton Town
100 Jamie Tolley 5 Wrexham
100 Kyle Patterson 5 Tamworth
100 Marley Watkins 5 Bath City
107 Sean Newton 5 Stockport County, AFC Telford United
108 Adam Connolly 4 Bath City
108 Alan Power 4 Lincoln City
110 Aman Verma 4 Mansfield Town, Kettering Town
111 Andy Owens 4 Southport
111 Carl Piergianni 4 Stockport County
113 Conal Platt 4 Cambridge United, Lincoln City
114 Gozie Ugwu 4 Ebbsfleet United
115 Jamie Hand 4 Luton Town, Hayes & Yeading United
116 Jamie Taylor 4 Lincoln City
116 Jamie Milligan 4 Fleetwood Town
116 János Kovacs 4 Luton Town
116 Karl Ledsham 4 Southport
120 Kyle Perry 4 AFC Telford United, Lincoln City
121 Lee Vaughan 4 Kidderminster Harriers
121 Luke Jones 4 Kidderminster Harriers
121 Luke Williams 4 Hayes & Yeading United
121 Michael Paton 4 Stockport County
121 Nathanial Knight-Percival 4 Wrexham
121 Paul Connor 4 Mansfield Town
121 Phil Trainer 4 AFC Telford United
121 Sean McConville 4 Stockport County
121 Serge Makofo 4 Grimsby Town
121 Simon Grand 4 Southport
131 Adam Marriott 3 Cambridge United
131 Adriano Moke 3 York City
131 Andy Pugh 3 Cambridge United
131 Antonio German 3 Stockport County
131 Chris Smith 3 York City
131 Chris Moore 3 Gateshead
131 Danny Thomas 3 Tamworth
131 Danny Lloyd-McGoldrick 3 Lincoln City
131 David Bridges 3 Kettering Town
131 Djoumin Sangare 3 Kettering Town
131 Gary Roberts 3 Mansfield Town
131 Gary Warren 3 Newport County
131 Gavin McCallum 3 Lincoln City
131 Jamal Fyfield 3 York City
131 James Vincent 3 Kidderminster Harriers
131 James Norwood 3 Forest Green Rovers
131 James Dance 3 Luton Town
131 James Walshaw 3 Darlington
149 Jamie Chandler 3 Gateshead, Darlington
150 Jay Harris 3 Wrexham
150 Joe Connor 3 Stockport County
150 Joe Jackson 3 Barrow
150 John Dempster 3 Mansfield Town
154 Jonathan Brown 3 AFC Telford United, Southport
155 Josh Gillies 3 Gateshead
155 Julian Owusu 3 Hayes & Yeading United
155 Kenny Davis 3 Braintree Town
155 Kevin Lee 3 Southport
155 Kevin Roberts 3 Cambridge United
160 Kiernon Hughes-Mason 3 Kettering Town, Grimsby Town
161 Kieron Forbes 3 Forest Green Rovers
161 Lee Phillips 3 Bath City
163 Liam Henderson 3 York City, Forest Green Rovers
164 Liam McDonald 3 Tamworth
164 Luke O'Neill 3 Mansfield Town
166 Mark McCammon 3 Braintree Town, Lincoln City
167 Mark Creighton 3 Wrexham
167 Martin Brittain 3 Gateshead
167 Michael Thalassitis 3 Hayes & Yeading United
167 Paul Smith 3 Barrow
167 Peter Cavanagh 3 Fleetwood Town
167 Richard Davies 3 AFC Telford United
173 Ryan Charles 3 Cambridge United, Newport County
174 Ryan Rowe 3 Kidderminster Harriers
175 Sam Sheridan 3 Stockport County, Southport
176 Scott Garner 3 Grimsby Town
176 Sean Clancy 3 Fleetwood Town
176 Shaun Pearson 3 Grimsby Town
176 Steve Jones 3 AFC Telford United
176 Tom Phipp 3 Ebbsfleet United
181 Tommy Wright 3 Luton Town, Forest Green Rovers
182 Vinny Mukendi 3 Southport
183 Will Antwi 3 Grimsby Town, Luton Town
184 Adam Proudlock 2 AFC Telford United
184 Adam Smith 2 Mansfield Town
184 Adam Bailey-Dennis 2 Braintree Town
184 Alex Lawless 2 Luton Town
184 Andy Sandell 2 Newport County
184 Andy Brown 2 AFC Telford United
190 Anthony Church 2 Grimsby Town, Alfreton Town
191 Billy Gibson 2 Braintree Town
191 Brad Quinton 2 Braintree Town
191 Cameron Darkwah 2 Stockport County
191 Charlie Wyke 2 Kettering Town
191 Chib Chilaka 2 Braintree Town
191 Chris Stokes 2 Forest Green Rovers
191 Chris Lever 2 Southport
191 Craig Farrell 2 AFC Telford United
191 Dale Hopson 2 Darlington
191 Dan Walker 2 Southport
201 Daniel Bradley 2 Kidderminster Harriers, Tamworth
202 Danny O'Donnell 2 Stockport County
202 Danny Pilkington 2 York City
202 Darren Stephenson 2 Southport
202 Dave Hankin 2 Kidderminster Harriers
202 Dean Keates 2 Wrexham
207 Drewe Broughton 2 Darlington, Alfreton Town
208 Exodus Geohaghon 2 Mansfield Town
208 Gethin Jones 2 Bath City
210 Greg Taylor 2 Luton Town, Darlington
211 Greg Mills 2 AFC Telford United
211 Harry Pell 2 Cambridge United
213 Hayden Hollis 2 Barrow, Darlington
214 Ian Miller 2 Grimsby Town
214 Jake Harris 2 Newport County
214 James Meredith 2 York City
214 James Jennings 2 Cambridge United
214 James Curtis 2 Gateshead
219 James Ellison 2 Southport, Alfreton Town
220 James Colbeck 2 Wrexham
220 Jamie Turley 2 Forest Green Rovers
220 Jamie Collins 2 Forest Green Rovers
220 Jamie Darvill 2 Ebbsfleet United
220 Jean Francois Christophe 2 Lincoln City
220 Joe Clarke 2 Wrexham
220 John Nutter 2 Lincoln City
220 John McReady 2 Darlington
220 Jon Challinor 2 York City
220 Jordan Rose 2 Stockport County
230 Josh Dawkin 2 Kettering Town, Cambridge United
231 Kyle Storer 2 Kidderminster Harriers
231 Lanre Oyebanjo 2 York City
231 Lee Fowler 2 Wrexham
231 Leon McKenzie 2 Kettering Town
231 Liam Hughes 2 Cambridge United
236 Louis Almond 2 Barrow, Lincoln City
237 Marc Williams 2 Kidderminster Harriers
237 Matt Paine 2 Braintree Town
237 Matt Rhead 2 Mansfield Town
237 Michael Uwezu 2 Forest Green Rovers
237 Nabil Sharif 2 Tamworth
237 Peter Bore 2 Lincoln City
237 Phil Bolland 2 Barrow
237 Piero Mingoia 2 Hayes & Yeading United
237 Pierre-Joseph Dubois 2 Hayes & Yeading United
237 Romone Rose 2 Newport County
237 Rory McAuley 2 Cambridge United
237 Ryan Brooke 2 AFC Telford United
237 Ryan Jackson 2 Fleetwood Town
237 Scott Barrow 2 Tamworth
237 Theo Streete 2 Alfreton Town
237 Tom Cadmore 2 Hayes & Yeading United
253 Tyrone Thompson 2 Grimsby Town, Lincoln City
254 Adam Quinn 1 Alfreton Town
254 Adam Reach 1 Darlington
254 Alan Marriott 1 Mansfield Town
254 Alan Moogan 1 Southport
254 Alex Russell 1 Bath City
254 Alex Meechan 1 AFC Telford United
254 Alex-Ray Harvey 1 Barrow
254 Ali Fuseini 1 Lincoln City
254 Andi Thanoj 1 Grimsby Town
254 Andre Boucaud 1 York City
254 Andrew Wright 1 Grimsby Town
254 Andy Gallinagh 1 Bath City
254 Ashley Westwood 1 Kettering Town
254 Ben Futcher 1 Mansfield Town
254 Ben Hutchinson 1 Mansfield Town
254 Ben Joyce 1 Kettering Town
254 Ben Ford 1 Kettering Town
254 Bradley Wood 1 Grimsby Town
254 Callum Wilson 1 Tamworth
254 Charlie Clough 1 Bath City
254 Charlie I'Anson 1 Grimsby Town
254 Chris Westwood 1 Wrexham
254 Chris Blackburn 1 AFC Telford United
254 Connor Gudger 1 Tamworth
254 Connor Taylor 1 Tamworth
254 Conor Townsend 1 Grimsby Town
254 Craig Disley 1 Grimsby Town
254 Craig McAllister 1 Luton Town
254 Craig Clay 1 Alfreton Town
254 Curtis McDonald 1 Forest Green Rovers
254 Curtis Obeng 1 Wrexham
254 Dan Preston 1 AFC Telford United
254 Daniel Rowe 1 Stockport County
254 Daniel Meadows 1 Alfreton Town
254 Daniel Lambert 1 Darlington
254 Danny Hone 1 Lincoln City
254 Danny Whitehead 1 Stockport County
254 Darran Kempson 1 Alfreton Town
254 Darryl Knights 1 Newport County
254 David McGurk 1 York City
254 David Stevens 1 Braintree Town
254 Dean Beckwith 1 Luton Town
254 Dean Sinclair 1 Hayes & Yeading United
254 Dominic Rowe 1 Barrow
254 Duane Courtney 1 Tamworth
254 Earl Davis 1 Southport
254 Erik Tønne 1 York City
254 Euan Holden 1 Stockport County
254 Francino Francis 1 Tamworth
254 Francis Laurent 1 Lincoln City
254 Frankie Artus 1 Grimsby Town
254 George Donnelly 1 Fleetwood Town
254 Graeme Lee 1 Darlington
254 Hector Mackie 1 Hayes & Yeading United
254 Jack Eades 1 Cambridge United
254 Jake Thomson 1 Forest Green Rovers
254 Jake Reid 1 Newport County
254 James McQuilkin 1 Kidderminster Harriers
254 Jamie Guy 1 Braintree Town
254 Jamie Green 1 Grimsby Town
254 Jamie Cook 1 Bath City
254 Jamie McGuire 1 Fleetwood Town
254 Jamie Mullan 1 Alfreton Town
254 Jamie Barton 1 Darlington
254 Jay Smith 1 AFC Telford United
254 Jeff Henderson 1 Gateshead
254 Jervaise Christie 1 Tamworth
254 Joe Bryan 1 Bath City
254 John Campbell 1 Darlington
254 John Paul Kissock 1 Southport
254 Johnny Herd 1 Ebbsfleet United
254 Jon Adams 1 AFC Telford United
254 Jonathan 1 Darlington
254 Jordan Patrick 1 Cambridge United
254 Josh O'Keefe 1 Lincoln City
254 Josh Law 1 Alfreton Town
254 Keith Keane 1 Luton Town
254 Keith Briggs 1 Fleetwood Town
254 Kevin Pilkington 1 Luton Town
254 Kieran Charnock 1 Fleetwood Town
254 Kris Taylor 1 Darlington
254 Kurtis Guthrie 1 Southport
254 Lee Minshull 1 Newport County
254 Lee Stevenson 1 Mansfield Town
254 Levi Mackin 1 Alfreton Town
254 Lewis Hogg 1 Bath City
254 Liam Bellamy 1 Ebbsfleet United
254 Mark Bentley 1 Hayes & Yeading United
254 Marlon Jackson 1 AFC Telford United
254 Matt McClure 1 Hayes & Yeading United
254 Matthew Blinkhorn 1 York City
254 Matthew Wilson 1 Alfreton Town
254 Michael Wylde 1 Cambridge United
254 Mike Pearson 1 Barrow
254 Mike Williams 1 Kidderminster Harriers
254 Mustafa Tyriaki 1 Cambridge United
254 Nathan Pond 1 Fleetwood Town
254 Nathan Rooney 1 AFC Telford United
254 Neil Barrett 1 Ebbsfleet United
254 Neil Ashton 1 Wrexham
254 Nick Symons 1 Braintree Town
254 Ollie Jones 1 Kettering Town
254 Paul Stonehouse 1 Bath City
254 Paul Rutherford 1 Barrow
254 Paul Arnison 1 Darlington
254 Paul Lorraine 1 Ebbsfleet United
254 Pele 1 Hayes & Yeading United
254 Peter Till 1 Fleetwood Town
254 Peter Winn 1 Cambridge United
254 Phillip Turnbull 1 Gateshead
254 Richard Hinds 1 Lincoln City
254 Richard Tait 1 Tamworth
254 Robert Atkinson 1 Fleetwood Town
254 Robert Ogleby 1 Wrexham
254 Ryan Crockford 1 Hayes & Yeading United
254 Scott Ginty 1 Ebbsfleet United
254 Scott Rogers 1 Newport County
254 Scott Phelan 1 Kidderminster Harriers
254 Shane Killock 1 AFC Telford United
254 Shaun Beeley 1 Fleetwood Town
254 Simon Russell 1 Lincoln City
254 Stefan Cox 1 Fleetwood Town
254 Steve Akrigg 1 Southport
254 Steven Leslie 1 Wrexham
254 Tadhg Purcell 1 Darlington
254 Tom Sharpe 1 Kidderminster Harriers
254 Tom Miller 1 Lincoln City
254 Tom Marshall 1 Kidderminster Harriers
254 Wayne Hatswell 1 Newport County
254 Yado Mambo 1 Ebbsfleet United
254 Andy Todd 1 Mansfield Town

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.