UEFA Cup 2004/2005
Sluttspill
Finale
2005-05-18 20:45 Sporting Lisboa - CSKA Moskva 1 - 3 [Vis kampfakta]

Semifinale
2005-05-05 18:45 CSKA Moskva - Parma 3 - 0 3 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-05-05 21:00 AZ Alkmaar - Sporting Lisboa 2 - 1 (eo: 3 - 2. ) 6 - 5 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-04-28 21:00 Parma - CSKA Moskva 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-04-28 21:15 Sporting Lisboa - AZ Alkmaar 2 - 1 [Vis kampfakta]

Kvartfinale
2005-04-14 20:30 AZ Alkmaar - Villarreal 1 - 1 3 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-04-14 20:45 Auxerre - CSKA Moskva 2 - 0 2 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-04-14 20:45 Parma - Austria Wien 0 - 0 1 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-04-14 21:15 Sporting Lisboa - Newcastle 4 - 1 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-04-07 18:30 CSKA Moskva - Auxerre 4 - 0 [Vis kampfakta]
2005-04-07 20:45 Austria Wien - Parma 1 - 1 [Vis kampfakta]
2005-04-07 20:45 Newcastle - Sporting Lisboa 1 - 0 [Vis kampfakta]
2005-04-07 20:45 Villarreal - AZ Alkmaar 1 - 2 [Vis kampfakta]

1/8 finale
2005-03-20 20:00 Villarreal - Steaua Bucuresti 2 - 0 2 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-17 17:00 CSKA Moskva - Partizan Beograd 2 - 0 3 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-17 20:45 Auxerre - Lille 0 - 0 1 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-17 20:45 Parma - Sevilla 1 - 0 1 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-17 20:45 Real Zaragoza - Austria Wien 2 - 2 3 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-17 20:45 Sporting Lisboa - Middlesbrough 1 - 0 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-16 19:00 Steaua Bucuresti - Villarreal 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-03-16 20:30 AZ Alkmaar - Shakhtar Donetsk 2 - 1 5 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-16 20:45 Newcastle - Olympiakos 4 - 0 7 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-03-10 17:00 Partizan Beograd - CSKA Moskva 1 - 1 [Vis kampfakta]
2005-03-10 18:00 Olympiakos - Newcastle 1 - 3 [Vis kampfakta]
2005-03-10 18:00 Shakhtar Donetsk - AZ Alkmaar 1 - 3 [Vis kampfakta]
2005-03-10 19:30 Austria Wien - Real Zaragoza 1 - 1 [Vis kampfakta]
2005-03-10 20:30 Lille - Auxerre 0 - 1 [Vis kampfakta]
2005-03-10 21:10 Middlesbrough - Sporting Lisboa 2 - 3 [Vis kampfakta]
2005-03-10 21:30 Sevilla - Parma 0 - 0 [Vis kampfakta]

Runde 1
2005-02-27 18:00 Athletic Bilbao - Austria Wien 1 - 2 1 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 17:00 Dnipro Dnipropetrovsk - Partizan Beograd 0 - 1 2 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 18:00 Schalke 04 - Shakhtar Donetsk 0 - 1 1 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 18:30 AZ Alkmaar - Alemannia Aachen 2 - 1 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 19:00 Sochaux - Olympiakos 0 - 1 0 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 19:00 Steaua Bucuresti - Valencia 2 - 0 (eo: 2 - 0. 4 - 3 pĺ straffer. ) 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 19:30 Austria Wien - Athletic Bilbao 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-24 20:30 Stuttgart - Parma 0 - 0 (eo: 0 - 2. ) 0 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 20:45 Auxerre - Ajax 3 - 1 3 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 20:45 Feyenoord - Sporting Lisboa 1 - 2 2 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 20:45 Middlesbrough - Grazer AK 2 - 1 4 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 20:45 Newcastle - Heerenveen 2 - 1 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 20:45 Real Zaragoza - Fenerbahçe 2 - 1 3 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 21:00 Lille - Basel 2 - 0 2 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 21:30 Benfica - CSKA Moskva 1 - 1 1 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 21:30 Sevilla - Panathinaikos 2 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-24 21:30 Villarreal - Dynamo Kyiv 2 - 0 2 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2005-02-17 17:00 Dynamo Kyiv - Villarreal 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-17 18:30 Grazer AK - Middlesbrough 2 - 2 [Vis kampfakta]
2005-02-17 19:00 CSKA Moskva - Benfica 2 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-17 19:00 Fenerbahçe - Real Zaragoza 0 - 1 [Vis kampfakta]
2005-02-17 20:30 Alemannia Aachen - AZ Alkmaar 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-17 20:30 Basel - Lille 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-17 20:45 Heerenveen - Newcastle 1 - 2 [Vis kampfakta]
2005-02-17 20:45 Olympiakos - Sochaux 1 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-16 17:00 Partizan Beograd - Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2 [Vis kampfakta]
2005-02-16 18:15 Shakhtar Donetsk - Schalke 04 1 - 1 [Vis kampfakta]
2005-02-16 19:00 Panathinaikos - Sevilla 1 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-16 20:00 Ajax - Auxerre 1 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-16 20:30 Parma - Stuttgart 0 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-16 21:30 Valencia - Steaua Bucuresti 2 - 0 [Vis kampfakta]
2005-02-16 22:15 Sporting Lisboa - Feyenoord 2 - 1 [Vis kampfakta]
Gruppe A
21/10 20:05 Feyenoord - Hearts 3 - 0 [+] [-]
21/10 20:30 Schalke 04 - Basel 1 - 1 [+] [-]
04/11 20:30 Hearts - Schalke 04 0 - 1 [+] [-]
04/11 20:45 Ferencvárosi - Feyenoord 1 - 1 [+] [-]
25/11 18:15 Schalke 04 - Ferencvárosi 2 - 0 [+] [-]
25/11 20:15 Basel - Hearts 1 - 2 [+] [-]
01/12 20:45 Ferencvárosi - Basel 1 - 2 [+] [-]
01/12 20:45 Feyenoord - Schalke 04 2 - 1 [+] [-]
16/12 20:45 Basel - Feyenoord 1 - 0 [+] [-]
16/12 20:45 Hearts - Ferencvárosi 0 - 1 [+] [-]
1. Flagg Feyenoord 4 2 1 1 6-3 7
2. Flagg Schalke 04 4 2 1 1 5-3 7
3. Flagg Basel 4 2 1 1 5-4 7
 
4. Flagg Ferencvárosi 4 1 1 2 3-5 4
5. Flagg Hearts 4 1 0 3 2-6 3
Gruppe B
21/10 21:00 Athletic Bilbao - Parma 2 - 0 [+] [-]
04/11 19:00 Parma - Steaua Bucuresti 1 - 0 [+] [-]
04/11 19:30 Beşiktaş - Athletic Bilbao 3 - 1 [+] [-]
25/11 19:15 Steaua Bucuresti - Beşiktaş 2 - 1 [+] [-]
25/11 19:30 Standard Ličge - Parma 2 - 1 [+] [-]
01/12 20:45 Beşiktaş - Standard Ličge 1 - 1 [+] [-]
16/12 20:45 Parma - Beşiktaş 3 - 2 [+] [-]
1. Flagg Athletic Bilbao 4 3 0 1 11-4 9
2. Flagg Steaua Bucuresti 4 2 0 2 4-3 6
3. Flagg Parma 4 2 0 2 5-6 6
 
4. Flagg Beşiktaş 4 1 1 2 7-7 4
5. Flagg Standard Ličge 4 1 1 2 4-11 4
Gruppe C
21/10 20:45 Real Zaragoza - Utrecht 2 - 0 [+] [-]
04/11 20:45 Austria Wien - Real Zaragoza 1 - 0 [+] [-]
25/11 19:30 Club Brugge - Utrecht 1 - 0 [+] [-]
01/12 20:45 Austria Wien - Club Brugge 1 - 1 [+] [-]
16/12 20:45 Club Brugge - Real Zaragoza 1 - 1 [+] [-]
16/12 20:45 Utrecht - Austria Wien 1 - 2 [+] [-]
1. Flagg Dnipro Dnipropetrovsk 4 3 0 1 7-5 9
2. Flagg Real Zaragoza 4 2 1 1 5-3 7
3. Flagg Austria Wien 4 2 1 1 4-3 7
 
4. Flagg Club Brugge 4 1 2 1 5-5 5
5. Flagg Utrecht 4 0 0 4 2-7 0
Gruppe D
21/10 18:00 Dinamo Tbilisi - Sochaux 0 - 2 [+] [-]
21/10 20:30 Panionios - Newcastle 0 - 1 [+] [-]
04/11 20:30 Newcastle - Dinamo Tbilisi 2 - 0 [+] [-]
04/11 22:15 Sporting Lisboa - Panionios 4 - 1 [+] [-]
25/11 20:45 Sochaux - Newcastle 0 - 4 [+] [-]
01/12 20:45 Panionios - Dinamo Tbilisi 5 - 2 [+] [-]
01/12 20:45 Sporting Lisboa - Sochaux 0 - 1 [+] [-]
16/12 20:45 Newcastle - Sporting Lisboa 1 - 1 [+] [-]
16/12 20:45 Sochaux - Panionios 1 - 0 [+] [-]
1. Flagg Newcastle 4 3 1 0 8-1 10
2. Flagg Sochaux 4 3 0 1 4-4 9
3. Flagg Sporting Lisboa 4 2 1 1 9-3 7
 
4. Flagg Panionios 4 1 0 3 6-8 3
5. Flagg Dinamo Tbilisi 4 0 0 4 2-13 0
Gruppe E
21/10 18:15 Aigáleo - Middlesbrough 0 - 1 [+] [-]
21/10 21:00 Lazio - Villarreal 1 - 1 [+] [-]
04/11 19:00 Partizan Beograd - Aigáleo 4 - 0 [+] [-]
04/11 21:00 Middlesbrough - Lazio 2 - 0 [+] [-]
25/11 21:00 Lazio - Partizan Beograd 2 - 2 [+] [-]
25/11 21:00 Villarreal - Middlesbrough 2 - 0 [+] [-]
02/12 20:45 Aigáleo - Lazio 2 - 2 [+] [-]
02/12 20:45 Partizan Beograd - Villarreal 1 - 1 [+] [-]
15/12 20:45 Villarreal - Aigáleo 4 - 0 [+] [-]
1. Flagg Middlesbrough 4 3 0 1 6-2 9
2. Flagg Villarreal 4 2 2 0 8-2 8
3. Flagg Partizan Beograd 4 1 2 1 7-6 5
 
4. Flagg Lazio 4 0 3 1 5-7 3
5. Flagg Aigáleo 4 0 1 3 2-11 1
Gruppe F
21/10 20:30 Amica Wronki - Rangers 0 - 5 [+] [-]
21/10 20:45 Auxerre - Grazer AK 0 - 0 [+] [-]
04/11 18:45 Grazer AK - Amica Wronki 3 - 1 [+] [-]
04/11 21:15 AZ Alkmaar - Auxerre 2 - 0 [+] [-]
25/11 17:30 Amica Wronki - AZ Alkmaar 1 - 3 [+] [-]
25/11 20:45 Rangers - Grazer AK 3 - 0 [+] [-]
02/12 20:45 AZ Alkmaar - Rangers 1 - 0 [+] [-]
02/12 20:45 Auxerre - Amica Wronki 5 - 1 [+] [-]
15/12 20:45 Grazer AK - AZ Alkmaar 2 - 0 [+] [-]
15/12 20:45 Rangers - Auxerre 0 - 2 [+] [-]
1. Flagg AZ Alkmaar 4 3 0 1 6-3 9
2. Flagg Auxerre 4 2 1 1 7-3 7
3. Flagg Grazer AK 4 2 1 1 5-4 7
 
4. Flagg Rangers 4 2 0 2 8-3 6
5. Flagg Amica Wronki 4 0 0 4 3-16 0
Gruppe G
21/10 20:45 Beveren - Stuttgart 1 - 5 [+] [-]
21/10 22:15 Benfica - Heerenveen 4 - 2 [+] [-]
04/11 18:15 Stuttgart - Benfica 3 - 0 [+] [-]
04/11 18:30 Dinamo Zagreb - Beveren 6 - 1 [+] [-]
25/11 21:00 Benfica - Dinamo Zagreb 2 - 0 [+] [-]
25/11 21:30 Heerenveen - Stuttgart 1 - 0 [+] [-]
02/12 20:45 Beveren - Benfica 0 - 3 [+] [-]
02/12 20:45 Dinamo Zagreb - Heerenveen 2 - 2 [+] [-]
15/12 20:45 Heerenveen - Beveren 1 - 0 [+] [-]
15/12 20:45 Stuttgart - Dinamo Zagreb 2 - 1 [+] [-]
1. Flagg Stuttgart 4 3 0 1 10-3 9
2. Flagg Benfica 4 3 0 1 9-5 9
3. Flagg Heerenveen 4 2 1 1 6-6 7
 
4. Flagg Dinamo Zagreb 4 1 1 2 9-7 4
5. Flagg Beveren 4 0 0 4 2-15 0
Gruppe H
21/10 18:15 Alemannia Aachen - Lille 1 - 0 [+] [-]
04/11 20:45 Lille - Zenit St. Petersburg 2 - 1 [+] [-]
04/11 21:30 Sevilla - Alemannia Aachen 2 - 0 [+] [-]
25/11 20:00 AEK Athen - Lille 1 - 2 [+] [-]
02/12 20:45 Sevilla - AEK Athen 3 - 2 [+] [-]
15/12 20:45 AEK Athen - Alemannia Aachen 0 - 2 [+] [-]
15/12 20:45 Lille - Sevilla 1 - 0 [+] [-]
1. Flagg Lille 4 3 0 1 5-3 9
2. Flagg Sevilla 4 2 1 1 6-4 7
3. Flagg Alemannia Aachen 4 2 1 1 5-4 7
 
4. Flagg Zenit St. Petersburg 4 1 2 1 9-6 5
5. Flagg AEK Athen 4 0 0 4 4-12 0
Innledende runde
Runde 1
2004-09-30 16:00 CSKA Sofia - Steaua Bucuresti 2 - 2 3 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 16:00 Liepājas Metalurgs - Schalke 04 0 - 4 1 - 9 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 17:00 Dinamo Tbilisi - Wisla Krakow 2 - 1 5 - 5 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 17:00 Gençlerbirligi - Aigáleo 1 - 1 1 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 18:00 Dnipro Dnipropetrovsk - Maccabi Haifa 2 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 18:00 Heerenveen - Maccabi Petah Tikva 5 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-30 18:00 Stuttgart - Újpest 4 - 0 7 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 18:30 Amica Wronki - Ventspils 1 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:00 Dinamo Bucuresti - Partizan Beograd 0 - 0 1 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:00 Litex Lovech - Grazer AK 1 - 0 1 - 5 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:00 Sigma Olomouc - Real Zaragoza 2 - 3 2 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:00 Stabćk - Sochaux 0 - 5 0 - 9 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:30 Beşiktaş - Bodř/Glimt 1 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:30 Braga - Hearts 2 - 2 3 - 5 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:30 Lille - Shelbourne 2 - 0 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 19:30 Rřde Stjerne - Zenit St. Petersburg 1 - 2 1 - 6 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:00 AZ Alkmaar - PAOK 2 - 1 5 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:00 Alemannia Aachen - Fimleikafélag Hafnarfjardar 0 - 0 5 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:15 Basel - Terek Grozny 2 - 0 3 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:15 Djurgĺrden - Utrecht 3 - 0 3 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:15 Elfsborg - Dinamo Zagreb 0 - 0 0 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:15 Maribor - Parma 0 - 0 2 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:30 AEK Athen - NK Hit Gorica 1 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:30 Beveren - Levski Sofia 1 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:30 Bochum - Standard Ličge 1 - 1 1 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:30 Châteauroux - Club Brugge 1 - 2 1 - 6 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:30 Feyenoord - Odd 4 - 1 5 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:45 Auxerre - AaB 2 - 0 3 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:45 Baník Ostrava - Middlesbrough 1 - 1 1 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:45 Hapoel Bnei Sakhnin - Newcastle 1 - 5 1 - 7 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:45 Legia Warszawa - Austria Wien 1 - 3 1 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 20:45 Rapid Wien - Sporting Lisboa 0 - 0 0 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:00 Benfica - Dukla Banská Bystrica 2 - 0 5 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:00 Ferencvárosi - Millwall 3 - 1 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:00 Lazio - Metalurh Donetsk 3 - 0 6 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:00 Nacional - Sevilla 1 - 2 1 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:00 Rangers - Marítimo 1 - 0 (eo: 1 - 0. 4 - 2 pĺ straffer. ) 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:00 Udinese - Panionios 1 - 0 2 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 21:30 Athletic Bilbao - Trabzonspor 2 - 0 4 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-30 22:00 Villarreal - Hammarby 3 - 0 5 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2004-09-22 Maccabi Petah Tikva - Heerenveen - [Vis kampfakta]
2004-09-16 15:30 Ventspils - Amica Wronki 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 16:00 Terek Grozny - Basel 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 16:55 Maccabi Haifa - Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 17:00 Wisla Krakow - Dinamo Tbilisi 4 - 3 [Vis kampfakta]
2004-09-16 18:00 Zenit St. Petersburg - Rřde Stjerne 4 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 18:15 Schalke 04 - Liepājas Metalurgs 5 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 18:30 Levski Sofia - Beveren 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 18:30 NK Hit Gorica - AEK Athen 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:00 AaB - Auxerre 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:00 Grazer AK - Litex Lovech 5 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:00 Metalurh Donetsk - Lazio 0 - 3 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:00 Odd - Feyenoord 0 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:00 Steaua Bucuresti - CSKA Sofia 2 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:00 Trabzonspor - Athletic Bilbao 3 - 2 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:30 Aigáleo - Gençlerbirligi 1 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 19:30 Utrecht - Djurgĺrden 4 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:00 Panionios - Udinese 3 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:00 Partizan Beograd - Dinamo Bucuresti 3 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:00 Shelbourne - Lille 2 - 2 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:15 Dinamo Zagreb - Elfsborg 2 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:15 Hammarby - Villarreal 1 - 2 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:30 Club Brugge - Châteauroux 4 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:30 Dukla Banská Bystrica - Benfica 0 - 3 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:30 Sochaux - Stabćk 4 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:30 Standard Ličge - Bochum 0 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:30 Újpest - Stuttgart 1 - 3 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:45 Austria Wien - Legia Warszawa 1 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:45 Hearts - Braga 3 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:45 Millwall - Ferencvárosi 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 20:45 Newcastle - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 Bodř/Glimt - Beşiktaş 1 - 1 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 Marítimo - Rangers 1 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 Middlesbrough - Baník Ostrava 3 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 PAOK - AZ Alkmaar 2 - 3 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 Parma - Maribor 3 - 2 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 Real Zaragoza - Sigma Olomouc 1 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 21:00 Sevilla - Nacional 2 - 0 [Vis kampfakta]
2004-09-16 22:30 Fimleikafélag Hafnarfjardar - Alemannia Aachen 1 - 5 [Vis kampfakta]
2004-09-16 22:30 Sporting Lisboa - Rapid Wien 2 - 0 [Vis kampfakta]

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.