VM kvalifisering 2007/2010
Play Off
Finale
2009-11-19 00:05 Uruguay - Costa Rica 1 - 1 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-11-18 18:30 Algerie - Egypt 1 - 0 [Vis kampfakta]
2009-11-18 19:00 Ukraina - Hellas 0 - 1 0 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-11-18 20:45 Slovenia - Russland 1 - 0 2 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-11-18 20:50 Bosnia-Hercegovina - Portugal 0 - 1 0 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-11-18 21:00 Frankrike - Irland 0 - 1 1 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-11-15 03:00 Costa Rica - Uruguay 0 - 1 [Vis kampfakta]
2009-11-14 08:00 New Zealand - Bahrain 1 - 0 1 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-11-14 17:00 Russland - Slovenia 2 - 1 [Vis kampfakta]
2009-11-14 19:00 Hellas - Ukraina 0 - 0 [Vis kampfakta]
2009-11-14 21:00 Irland - Frankrike 0 - 1 [Vis kampfakta]
2009-11-14 21:30 Portugal - Bosnia-Hercegovina 1 - 0 [Vis kampfakta]
2009-10-10 17:30 Bahrain - New Zealand 0 - 0 [Vis kampfakta]
2009-09-09 21:15 Saudi-Arabia - Bahrain 2 - 2 2 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2009-09-05 21:00 Bahrain - Saudi-Arabia 0 - 0 [Vis kampfakta]
Europa - Gruppe 1
28/03 20:00 Malta - Danmark 0 - 3 [+] [-]
28/03 21:45 Portugal - Sverige 0 - 0 [+] [-]
01/04 19:00 Ungarn - Malta 3 - 0 [+] [-]
01/04 20:15 Danmark - Albania 3 - 0 [+] [-]
06/06 20:00 Sverige - Danmark 0 - 1 [+] [-]
06/06 20:45 Albania - Portugal 1 - 2 [+] [-]
10/06 19:00 Sverige - Malta 4 - 0 [+] [-]
05/09 20:00 Danmark - Portugal 1 - 1 [+] [-]
05/09 20:00 Ungarn - Sverige 1 - 2 [+] [-]
09/09 18:30 Malta - Sverige 0 - 1 [+] [-]
09/09 20:30 Albania - Danmark 1 - 1 [+] [-]
09/09 20:45 Ungarn - Portugal 0 - 1 [+] [-]
10/10 20:00 Danmark - Sverige 1 - 0 [+] [-]
10/10 21:45 Portugal - Ungarn 3 - 0 [+] [-]
14/10 20:45 Danmark - Ungarn 0 - 1 [+] [-]
14/10 20:45 Portugal - Malta 4 - 0 [+] [-]
14/10 20:45 Sverige - Albania 4 - 1 [+] [-]
1. Flagg Danmark 10 6 3 1 16-5 21
 
2. Flagg Portugal 10 5 4 1 17-5 19
3. Flagg Sverige 10 5 3 2 13-5 18
4. Flagg Ungarn 10 5 1 4 10-8 16
5. Flagg Albania 10 1 4 5 6-13 7
6. Flagg Malta 10 0 1 9 0-26 1
Europa - Gruppe 2
28/03 17:45 Moldova - Sveits 0 - 2 [+] [-]
28/03 19:00 Israel - Hellas 1 - 1 [+] [-]
01/04 17:30 Latvia - Luxembourg 2 - 0 [+] [-]
01/04 20:30 Hellas - Israel 2 - 1 [+] [-]
01/04 20:30 Sveits - Moldova 2 - 0 [+] [-]
05/09 18:00 Moldova - Luxembourg 0 - 0 [+] [-]
05/09 20:00 Israel - Latvia 0 - 1 [+] [-]
05/09 20:30 Sveits - Hellas 2 - 0 [+] [-]
09/09 20:00 Israel - Luxembourg 7 - 0 [+] [-]
09/09 20:30 Latvia - Sveits 2 - 2 [+] [-]
09/09 20:30 Moldova - Hellas 1 - 1 [+] [-]
10/10 17:45 Luxembourg - Sveits 0 - 3 [+] [-]
10/10 20:30 Hellas - Latvia 5 - 2 [+] [-]
10/10 21:00 Israel - Moldova 3 - 1 [+] [-]
14/10 20:00 Hellas - Luxembourg 2 - 1 [+] [-]
14/10 20:00 Latvia - Moldova 3 - 2 [+] [-]
14/10 20:00 Sveits - Israel 0 - 0 [+] [-]
1. Flagg Sveits 10 6 3 1 18-8 21
 
2. Flagg Hellas 10 6 2 2 20-10 20
3. Flagg Latvia 10 5 2 3 18-15 17
4. Flagg Israel 10 4 4 2 20-10 16
5. Flagg Luxembourg 10 1 2 7 4-25 5
6. Flagg Moldova 10 0 3 7 6-18 3
Europa - Gruppe 3
28/03 18:15 Nord-Irland - Polen 3 - 2 [+] [-]
28/03 20:45 Slovenia - Tsjekkia 0 - 0 [+] [-]
01/04 20:30 Polen - San Marino 10 - 0 [+] [-]
01/04 20:30 Tsjekkia - Slovakia 1 - 2 [+] [-]
01/04 20:45 Nord-Irland - Slovenia 1 - 0 [+] [-]
06/06 17:30 Slovakia - San Marino 7 - 0 [+] [-]
12/08 20:45 Slovenia - San Marino 5 - 0 [+] [-]
05/09 20:30 Polen - Nord-Irland 1 - 1 [+] [-]
05/09 20:30 Slovakia - Tsjekkia 2 - 2 [+] [-]
09/09 17:20 Tsjekkia - San Marino 7 - 0 [+] [-]
09/09 20:45 Nord-Irland - Slovakia 0 - 2 [+] [-]
09/09 20:45 Slovenia - Polen 3 - 0 [+] [-]
10/10 20:30 Slovakia - Slovenia 0 - 2 [+] [-]
10/10 20:30 Tsjekkia - Polen 2 - 0 [+] [-]
14/10 20:30 Polen - Slovakia 0 - 1 [+] [-]
14/10 20:30 San Marino - Slovenia 0 - 3 [+] [-]
14/10 20:30 Tsjekkia - Nord-Irland 0 - 0 [+] [-]
1. Flagg Slovakia 10 7 1 2 22-10 22
 
2. Flagg Slovenia 10 6 2 2 18-4 20
3. Flagg Tsjekkia 10 4 4 2 17-6 16
4. Flagg Nord-Irland 10 4 3 3 13-9 15
5. Flagg Polen 10 3 2 5 19-14 11
6. Flagg San Marino 10 0 0 10 1-47 0
Europa - Gruppe 4
01/04 19:30 Liechtenstein - Russland 0 - 1 [+] [-]
01/04 20:45 Wales - Tyskland 0 - 2 [+] [-]
06/06 17:00 Aserbajdsjan - Wales 0 - 1 [+] [-]
06/06 18:00 Finland - Liechtenstein 2 - 1 [+] [-]
10/06 19:30 Finland - Russland 0 - 3 [+] [-]
12/08 18:00 Aserbajdsjan - Tyskland 0 - 2 [+] [-]
05/09 17:00 Aserbajdsjan - Finland 1 - 2 [+] [-]
05/09 17:00 Russland - Liechtenstein 3 - 0 [+] [-]
09/09 19:30 Liechtenstein - Finland 1 - 1 [+] [-]
09/09 20:45 Tyskland - Aserbajdsjan 4 - 0 [+] [-]
09/09 20:45 Wales - Russland 1 - 3 [+] [-]
10/10 16:00 Finland - Wales 2 - 1 [+] [-]
10/10 17:00 Russland - Tyskland 0 - 1 [+] [-]
10/10 20:00 Liechtenstein - Aserbajdsjan 0 - 2 [+] [-]
14/10 18:00 Aserbajdsjan - Russland 1 - 1 [+] [-]
14/10 18:00 Tyskland - Finland 1 - 1 [+] [-]
14/10 20:00 Liechtenstein - Wales 0 - 2 [+] [-]
1. Flagg Tyskland 10 8 2 0 26-5 26
 
2. Flagg Russland 10 7 1 2 19-6 22
3. Flagg Finland 10 5 3 2 14-14 18
4. Flagg Wales 10 4 0 6 9-12 12
5. Flagg Aserbajdsjan 10 1 2 7 4-14 5
6. Flagg Liechtenstein 10 0 2 8 2-23 2
Europa - Gruppe 5
28/03 17:00 Armenia - Estland 2 - 2 [+] [-]
28/03 22:00 Spania - Tyrkia 1 - 0 [+] [-]
01/04 17:00 Estland - Armenia 1 - 0 [+] [-]
01/04 20:00 Tyrkia - Spania 1 - 2 [+] [-]
01/04 20:45 Bosnia-Hercegovina - Belgia 2 - 1 [+] [-]
05/09 17:00 Armenia - Bosnia-Hercegovina 0 - 2 [+] [-]
05/09 20:00 Tyrkia - Estland 4 - 2 [+] [-]
05/09 22:00 Spania - Belgia 5 - 0 [+] [-]
09/09 18:00 Armenia - Belgia 2 - 1 [+] [-]
09/09 20:00 Bosnia-Hercegovina - Tyrkia 1 - 1 [+] [-]
09/09 22:00 Spania - Estland 3 - 0 [+] [-]
10/10 18:00 Armenia - Spania 1 - 2 [+] [-]
10/10 18:00 Estland - Bosnia-Hercegovina 0 - 2 [+] [-]
10/10 20:45 Belgia - Tyrkia 2 - 0 [+] [-]
14/10 20:00 Bosnia-Hercegovina - Spania 2 - 5 [+] [-]
14/10 20:00 Tyrkia - Armenia 2 - 0 [+] [-]
14/10 20:30 Estland - Belgia 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg Spania 10 10 0 0 28-5 30
 
2. Flagg Bosnia-Hercegovina 10 6 1 3 25-13 19
3. Flagg Tyrkia 10 4 3 3 13-10 15
4. Flagg Belgia 10 3 1 6 13-20 10
5. Flagg Estland 10 2 2 6 9-24 8
6. Flagg Armenia 10 1 1 8 6-22 4
Europa - Gruppe 6
01/04 21:00 England - Ukraina 2 - 1 [+] [-]
06/06 17:00 Kasakhstan - England 0 - 4 [+] [-]
06/06 18:00 Hviterussland - Andorra 5 - 1 [+] [-]
06/06 20:15 Kroatia - Ukraina 2 - 2 [+] [-]
10/06 19:00 Ukraina - Kasakhstan 2 - 1 [+] [-]
10/06 21:15 England - Andorra 6 - 0 [+] [-]
12/08 20:15 Hviterussland - Kroatia 1 - 3 [+] [-]
05/09 16:00 Ukraina - Andorra 5 - 0 [+] [-]
05/09 20:30 Kroatia - Hviterussland 1 - 0 [+] [-]
09/09 19:00 Hviterussland - Ukraina 0 - 0 [+] [-]
09/09 20:00 Andorra - Kasakhstan 1 - 3 [+] [-]
09/09 21:00 England - Kroatia 5 - 1 [+] [-]
10/10 17:00 Hviterussland - Kasakhstan 4 - 0 [+] [-]
10/10 18:15 Ukraina - England 1 - 0 [+] [-]
14/10 17:30 Andorra - Ukraina 0 - 6 [+] [-]
14/10 17:30 Kasakhstan - Kroatia 1 - 2 [+] [-]
14/10 21:00 England - Hviterussland 3 - 0 [+] [-]
1. Flagg England 10 9 0 1 34-6 27
 
2. Flagg Ukraina 10 6 3 1 21-6 21
3. Flagg Kroatia 10 6 2 2 19-13 20
4. Flagg Hviterussland 10 4 1 5 19-14 13
5. Flagg Kasakhstan 10 2 0 8 11-29 6
6. Flagg Andorra 10 0 0 10 3-39 0
Europa - Gruppe 7
01/04 20:30 Østerrike - Romania 2 - 1 [+] [-]
01/04 21:00 Frankrike - Litauen 1 - 0 [+] [-]
06/06 20:00 Litauen - Romania 0 - 1 [+] [-]
06/06 20:30 Serbia - Østerrike 1 - 0 [+] [-]
10/06 20:15 Færøyene - Serbia 0 - 2 [+] [-]
12/08 18:00 Færøyene - Frankrike 0 - 1 [+] [-]
05/09 20:30 Østerrike - Færøyene 3 - 1 [+] [-]
05/09 21:00 Frankrike - Romania 1 - 1 [+] [-]
09/09 18:15 Færøyene - Litauen 2 - 1 [+] [-]
09/09 19:45 Romania - Østerrike 1 - 1 [+] [-]
09/09 21:00 Serbia - Frankrike 1 - 1 [+] [-]
10/10 20:30 Serbia - Romania 5 - 0 [+] [-]
10/10 20:30 Østerrike - Litauen 2 - 1 [+] [-]
10/10 21:00 Frankrike - Færøyene 5 - 0 [+] [-]
14/10 20:00 Litauen - Serbia 2 - 1 [+] [-]
14/10 20:00 Romania - Færøyene 3 - 1 [+] [-]
14/10 21:00 Frankrike - Østerrike 3 - 1 [+] [-]
1. Flagg Serbia 10 7 1 2 22-8 22
 
2. Flagg Frankrike 10 6 3 1 18-9 21
3. Flagg Østerrike 10 4 2 4 14-15 14
4. Flagg Litauen 10 4 0 6 10-11 12
5. Flagg Romania 10 3 3 4 12-18 12
6. Flagg Færøyene 10 1 1 8 5-20 4
Europa - Gruppe 8
28/03 19:00 Kypros - Georgia 2 - 1 [+] [-]
01/04 17:00 Bulgaria - Kypros 2 - 0 [+] [-]
01/04 19:00 Georgia - Montenegro 0 - 0 [+] [-]
01/04 20:50 Italia - Irland 1 - 1 [+] [-]
06/06 19:30 Bulgaria - Irland 1 - 1 [+] [-]
06/06 19:30 Kypros - Montenegro 2 - 2 [+] [-]
05/09 19:30 Bulgaria - Montenegro 4 - 1 [+] [-]
05/09 20:00 Georgia - Italia 0 - 2 [+] [-]
05/09 20:30 Kypros - Irland 1 - 2 [+] [-]
09/09 20:15 Montenegro - Kypros 1 - 1 [+] [-]
09/09 20:50 Italia - Bulgaria 2 - 0 [+] [-]
10/10 19:00 Kypros - Bulgaria 4 - 1 [+] [-]
10/10 19:00 Montenegro - Georgia 2 - 1 [+] [-]
10/10 21:00 Irland - Italia 2 - 2 [+] [-]
14/10 20:00 Bulgaria - Georgia 6 - 2 [+] [-]
14/10 20:00 Irland - Montenegro 0 - 0 [+] [-]
14/10 20:00 Italia - Kypros 3 - 2 [+] [-]
1. Flagg Italia 10 7 3 0 18-7 24
 
2. Flagg Irland 10 4 6 0 12-8 18
3. Flagg Bulgaria 10 3 5 2 17-13 14
4. Flagg Kypros 10 2 3 5 14-16 9
5. Flagg Montenegro 10 1 6 3 9-14 9
6. Flagg Georgia 10 0 3 7 7-19 3
Europa - Gruppe 9
10/09 20:30 Island - Skottland 1 - 2 [+] [-]
10/09 20:30 Makedonia - Nederland 1 - 2 [+] [-]
11/10 16:00 Skottland - Norge 0 - 0 [+] [-]
11/10 20:45 Nederland - Island 2 - 0 [+] [-]
15/10 19:00 Norge - Nederland 0 - 1 [+] [-]
15/10 20:00 Island - Makedonia 1 - 0 [+] [-]
28/03 20:45 Nederland - Skottland 3 - 0 [+] [-]
01/04 20:45 Nederland - Makedonia 4 - 0 [+] [-]
01/04 21:00 Skottland - Island 2 - 1 [+] [-]
06/06 17:45 Makedonia - Norge 0 - 0 [+] [-]
06/06 20:45 Island - Nederland 1 - 2 [+] [-]
10/06 17:45 Makedonia - Island 2 - 0 [+] [-]
10/06 20:45 Nederland - Norge 2 - 0 [+] [-]
12/08 19:00 Norge - Skottland 4 - 0 [+] [-]
05/09 16:00 Skottland - Makedonia 2 - 0 [+] [-]
05/09 20:45 Island - Norge 1 - 1 [+] [-]
09/09 20:30 Norge - Makedonia 2 - 1 [+] [-]
09/09 20:30 Skottland - Nederland 0 - 1 [+] [-]
1. Flagg Nederland 8 8 0 0 17-2 24
 
2. Flagg Norge 8 2 4 2 9-7 10
3. Flagg Skottland 8 3 1 4 6-11 10
4. Flagg Makedonia 8 2 1 5 5-11 7
5. Flagg Island 8 1 2 5 7-13 5
Sør-Amerika
10/09 01:00 Paraguay - Argentina 1 - 0 [+] [-]
10/09 03:00 Brasil - Chile 4 - 2 [+] [-]
10/09 03:00 Venezuela - Peru 3 - 1 [+] [-]
11/10 00:00 Argentina - Peru 2 - 1 [+] [-]
11/10 00:00 Colombia - Chile 2 - 4 [+] [-]
11/10 00:00 Ecuador - Uruguay 1 - 2 [+] [-]
11/10 00:00 Venezuela - Paraguay 1 - 2 [+] [-]
11/10 22:00 Bolivia - Brasil 2 - 1 [+] [-]
14/10 22:00 Peru - Bolivia 1 - 0 [+] [-]
15/10 00:00 Brasil - Venezuela 0 - 0 [+] [-]
15/10 00:00 Chile - Ecuador 1 - 0 [+] [-]
15/10 00:00 Uruguay - Argentina 0 - 1 [+] [-]
15/10 02:00 Paraguay - Colombia 0 - 2 [+] [-]
1. Flagg Brasil 18 9 7 2 33-11 34
2. Flagg Chile 18 10 3 5 32-22 33
3. Flagg Paraguay 18 10 3 5 24-16 33
4. Flagg Argentina 18 8 4 6 23-20 28
 
5. Flagg Uruguay 18 6 6 6 28-20 24
6. Flagg Ecuador 18 6 5 7 22-26 23
7. Flagg Colombia 18 6 5 7 14-18 23
8. Flagg Venezuela 18 6 4 8 23-29 22
9. Flagg Bolivia 18 4 3 11 22-36 15
10. Flagg Peru 18 3 4 11 11-34 13
Asia - Runde 3 - Gruppe A
10/09 17:30 Usbekistan - Australia 0 - 1 [+] [-]
10/09 21:00 Qatar - Bahrain 1 - 1 [+] [-]
15/10 12:00 Australia - Qatar 4 - 0 [+] [-]
15/10 12:30 Japan - Usbekistan 1 - 1 [+] [-]
19/11 16:00 Bahrain - Australia 0 - 1 [+] [-]
19/11 17:30 Qatar - Japan 0 - 3 [+] [-]
11/02 11:20 Japan - Australia 0 - 0 [+] [-]
11/02 12:00 Usbekistan - Bahrain 0 - 1 [+] [-]
28/03 11:20 Japan - Bahrain 1 - 0 [+] [-]
28/03 13:00 Usbekistan - Qatar 4 - 0 [+] [-]
01/04 11:00 Australia - Usbekistan 2 - 0 [+] [-]
01/04 16:15 Bahrain - Qatar 1 - 0 [+] [-]
06/06 16:05 Usbekistan - Japan 0 - 1 [+] [-]
06/06 18:00 Qatar - Australia 0 - 0 [+] [-]
10/06 12:00 Australia - Bahrain 2 - 0 [+] [-]
10/06 12:40 Japan - Qatar 1 - 1 [+] [-]
17/06 12:20 Australia - Japan 2 - 1 [+] [-]
17/06 18:30 Bahrain - Usbekistan 1 - 0 [+] [-]
1. Flagg Australia 8 6 2 0 12-1 20
2. Flagg Japan 8 4 3 1 11-6 15
 
3. Flagg Bahrain 8 3 1 4 6-8 10
4. Flagg Qatar 8 1 3 4 5-14 6
5. Flagg Usbekistan 8 1 1 6 5-10 4
Asia - Runde 3 - Gruppe B
10/09 14:00 Nord-Korea - Sør-Korea 1 - 1 [+] [-]
15/10 15:30 Iran - Nord-Korea 2 - 1 [+] [-]
19/11 17:35 Saudi-Arabia - Sør-Korea 0 - 2 [+] [-]
11/02 07:00 Nord-Korea - Saudi-Arabia 1 - 0 [+] [-]
11/02 12:30 Iran - Sør-Korea 1 - 1 [+] [-]
28/03 15:30 Iran - Saudi-Arabia 1 - 2 [+] [-]
01/04 13:00 Sør-Korea - Nord-Korea 1 - 0 [+] [-]
06/06 10:00 Nord-Korea - Iran 0 - 0 [+] [-]
10/06 13:00 Sør-Korea - Saudi-Arabia 0 - 0 [+] [-]
17/06 13:00 Sør-Korea - Iran 1 - 1 [+] [-]
17/06 20:00 Saudi-Arabia - Nord-Korea 0 - 0 [+] [-]
1. Flagg Sør-Korea 8 4 4 0 12-4 16
2. Flagg Nord-Korea 8 3 3 2 7-5 12
 
3. Flagg Saudi-Arabia 8 3 3 2 8-8 12
4. Flagg Iran 8 2 5 1 8-7 11
5. Flagg De forente arabiske emirater 8 0 1 7 6-17 1
Afrika - Runde 3 - Gruppe A
28/03 17:00 Togo - Kamerun 1 - 0 [+] [-]
28/03 21:00 Marokko - Gabon 1 - 2 [+] [-]
06/06 16:30 Gabon - Togo 3 - 0 [+] [-]
07/06 16:30 Kamerun - Marokko 0 - 0 [+] [-]
20/06 19:00 Marokko - Togo 0 - 0 [+] [-]
05/09 16:30 Gabon - Kamerun 0 - 2 [+] [-]
06/09 17:30 Togo - Marokko 1 - 1 [+] [-]
09/09 16:30 Kamerun - Gabon 2 - 1 [+] [-]
10/10 16:30 Gabon - Marokko 3 - 1 [+] [-]
10/10 16:30 Kamerun - Togo 3 - 0 [+] [-]
14/11 16:30 Marokko - Kamerun 0 - 2 [+] [-]
14/11 16:30 Togo - Gabon 1 - 0 [+] [-]
1. Flagg Kamerun 6 4 1 1 9-2 13
 
2. Flagg Gabon 6 3 0 3 9-7 9
3. Flagg Togo 6 2 2 2 3-7 8
4. Flagg Marokko 6 0 3 3 3-8 3
Afrika - Runde 3 - Gruppe B
28/03 14:00 Kenya - Tunisia 1 - 2 [+] [-]
29/03 15:00 Mosambik - Nigeria 0 - 0 [+] [-]
06/06 19:00 Tunisia - Mosambik 2 - 0 [+] [-]
07/06 18:00 Nigeria - Kenya 3 - 0 [+] [-]
20/06 15:05 Kenya - Mosambik 2 - 1 [+] [-]
20/06 20:10 Tunisia - Nigeria 0 - 0 [+] [-]
06/09 15:00 Mosambik - Kenya 1 - 0 [+] [-]
06/09 18:00 Nigeria - Tunisia 2 - 2 [+] [-]
11/10 18:00 Nigeria - Mosambik 1 - 0 [+] [-]
11/10 18:00 Tunisia - Kenya 1 - 0 [+] [-]
14/11 14:00 Kenya - Nigeria 2 - 3 [+] [-]
14/11 14:00 Mosambik - Tunisia 1 - 0 [+] [-]
1. Flagg Nigeria 6 3 3 0 9-4 12
 
2. Flagg Tunisia 6 3 2 1 7-4 11
3. Flagg Mosambik 6 2 1 3 3-5 7
4. Flagg Kenya 6 1 0 5 5-11 3
Afrika - Runde 3 - Gruppe C
28/03 14:30 Rwanda - Algerie 0 - 0 [+] [-]
29/03 19:30 Egypt - Zambia 1 - 1 [+] [-]
06/06 14:00 Zambia - Rwanda 1 - 0 [+] [-]
07/06 21:30 Algerie - Egypt 3 - 1 [+] [-]
20/06 14:00 Zambia - Algerie 0 - 2 [+] [-]
05/07 19:30 Egypt - Rwanda 3 - 0 [+] [-]
05/09 15:30 Rwanda - Egypt 0 - 1 [+] [-]
06/09 23:00 Algerie - Zambia 1 - 0 [+] [-]
10/10 14:00 Zambia - Egypt 0 - 1 [+] [-]
11/10 20:15 Algerie - Rwanda 3 - 1 [+] [-]
14/11 14:30 Rwanda - Zambia 0 - 0 [+] [-]
14/11 18:30 Egypt - Algerie 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg Algerie 6 4 1 1 9-4 13
 
2. Flagg Egypt 6 4 1 1 9-4 13
3. Flagg Zambia 6 1 2 3 2-5 5
4. Flagg Rwanda 6 0 2 4 1-8 2
Afrika - Runde 3 - Gruppe D
28/03 18:00 Sudan - Mali 1 - 1 [+] [-]
29/03 19:00 Ghana - Benin 1 - 0 [+] [-]
07/06 17:10 Benin - Sudan 1 - 0 [+] [-]
07/06 21:00 Mali - Ghana 0 - 2 [+] [-]
20/06 19:30 Sudan - Ghana 0 - 2 [+] [-]
21/06 21:00 Mali - Benin 3 - 1 [+] [-]
06/09 17:00 Benin - Mali 1 - 1 [+] [-]
06/09 19:00 Ghana - Sudan 2 - 0 [+] [-]
11/10 17:00 Benin - Ghana 1 - 0 [+] [-]
11/10 20:00 Mali - Sudan 1 - 0 [+] [-]
14/11 18:00 Sudan - Benin 1 - 2 [+] [-]
15/11 18:00 Ghana - Mali 2 - 2 [+] [-]
1. Flagg Ghana 6 4 1 1 9-3 13
 
2. Flagg Benin 6 3 1 2 6-6 10
3. Flagg Mali 6 2 3 1 8-7 9
4. Flagg Sudan 6 0 1 5 2-9 1
Afrika - Runde 3 - Gruppe E
28/03 19:00 Burkina Faso - Guinea 4 - 2 [+] [-]
29/03 19:00 Elfenbenskysten - Malawi 5 - 0 [+] [-]
06/06 14:30 Malawi - Burkina Faso 0 - 1 [+] [-]
07/06 19:00 Guinea - Elfenbenskysten 1 - 2 [+] [-]
21/06 19:30 Guinea - Malawi 2 - 1 [+] [-]
05/09 14:35 Malawi - Guinea 2 - 1 [+] [-]
10/10 14:30 Malawi - Elfenbenskysten 1 - 1 [+] [-]
11/10 19:00 Guinea - Burkina Faso 1 - 2 [+] [-]
14/11 17:00 Burkina Faso - Malawi 1 - 0 [+] [-]
14/11 17:00 Elfenbenskysten - Guinea 3 - 0 [+] [-]
1. Flagg Elfenbenskysten 6 5 1 0 19-4 16
 
2. Flagg Burkina Faso 6 4 0 2 10-11 12
3. Flagg Malawi 6 1 1 4 4-11 4
4. Flagg Guinea 6 1 0 5 7-14 3
Nord- og Mellom-Amerika - Runde 4
11/06 03:30 Honduras - El Salvador 1 - 0 [+] [-]
11/06 03:30 Mexico - Trinidad og Tobago 2 - 1 [+] [-]
12/08 22:00 Mexico - USA 2 - 1 [+] [-]
13/08 03:30 Honduras - Costa Rica 4 - 0 [+] [-]
06/09 02:10 USA - El Salvador 2 - 1 [+] [-]
06/09 03:00 Honduras - Trinidad og Tobago 4 - 1 [+] [-]
06/09 04:00 Costa Rica - Mexico 0 - 3 [+] [-]
10/09 01:10 Trinidad og Tobago - USA 0 - 1 [+] [-]
10/09 03:00 El Salvador - Costa Rica 1 - 0 [+] [-]
10/09 03:00 Mexico - Honduras 1 - 0 [+] [-]
11/10 00:00 Mexico - El Salvador 4 - 1 [+] [-]
11/10 04:00 Honduras - USA 2 - 3 [+] [-]
15/10 02:05 El Salvador - Honduras 0 - 1 [+] [-]
15/10 02:05 Trinidad og Tobago - Mexico 2 - 2 [+] [-]
15/10 02:05 USA - Costa Rica 2 - 2 [+] [-]
1. Flagg USA 10 6 2 2 19-13 20
2. Flagg Mexico 10 6 1 3 18-12 19
3. Flagg Honduras 10 5 1 4 17-11 16
 
4. Flagg Costa Rica 10 5 1 4 15-15 16
5. Flagg El Salvador 10 2 2 6 9-15 8
6. Flagg Trinidad og Tobago 10 1 3 6 10-22 6
Afrika - Runde 2 - Gruppe 01
31/05 Kamerun - Kapp Verde 2 - 0 [+] [-]
31/05 Tanzania - Mauritius 1 - 1 [+] [-]
08/06 Mauritius - Kamerun 0 - 3 [+] [-]
14/06 Tanzania - Kamerun 0 - 0 [+] [-]
21/06 Kamerun - Tanzania 2 - 1 [+] [-]
06/09 Kapp Verde - Kamerun 1 - 2 [+] [-]
07/09 Mauritius - Tanzania 1 - 4 [+] [-]
11/10 Kamerun - Mauritius 5 - 0 [+] [-]
1. Flagg Kamerun 6 5 1 0 14-2 16
 
2. Flagg Kapp Verde 6 3 0 3 7-8 9
3. Flagg Tanzania 6 2 2 2 9-6 8
4. Flagg Mauritius 6 0 1 5 3-17 1
Afrika - Runde 2 - Gruppe 02
31/05 Namibia - Kenya 2 - 1 [+] [-]
01/06 Guinea - Zimbabwe 0 - 0 [+] [-]
07/06 Kenya - Guinea 2 - 0 [+] [-]
08/06 Zimbabwe - Namibia 2 - 0 [+] [-]
14/06 Kenya - Zimbabwe 2 - 0 [+] [-]
14/06 Namibia - Guinea 1 - 2 [+] [-]
22/06 Guinea - Namibia 4 - 0 [+] [-]
22/06 Zimbabwe - Kenya 0 - 0 [+] [-]
06/09 Kenya - Namibia 1 - 0 [+] [-]
07/09 Zimbabwe - Guinea 0 - 0 [+] [-]
11/10 Namibia - Zimbabwe 4 - 2 [+] [-]
12/10 Guinea - Kenya 3 - 2 [+] [-]
1. Flagg Guinea 6 3 2 1 9-5 11
2. Flagg Kenya 6 3 1 2 8-5 10
 
3. Flagg Zimbabwe 6 1 3 2 4-6 6
4. Flagg Namibia 6 2 0 4 7-12 6
Afrika - Runde 2 - Gruppe 03
31/05 Uganda - Niger 1 - 0 [+] [-]
01/06 Angola - Benin 3 - 0 [+] [-]
08/06 Benin - Uganda 4 - 1 [+] [-]
08/06 Niger - Angola 1 - 2 [+] [-]
14/06 Niger - Benin 0 - 2 [+] [-]
14/06 Uganda - Angola 3 - 1 [+] [-]
22/06 Benin - Niger 2 - 0 [+] [-]
23/06 Angola - Uganda 0 - 0 [+] [-]
07/09 Benin - Angola 3 - 2 [+] [-]
07/09 Niger - Uganda 3 - 1 [+] [-]
12/10 Angola - Niger 3 - 1 [+] [-]
12/10 Uganda - Benin 2 - 1 [+] [-]
1. Flagg Benin 6 4 0 2 12-8 12
 
2. Flagg Angola 6 3 1 2 11-8 10
3. Flagg Uganda 6 3 1 2 8-9 10
4. Flagg Niger 6 1 0 5 5-11 3
Afrika - Runde 2 - Gruppe 04
1. Flagg Nigeria 6 6 0 0 11-1 18
 
2. Flagg Sør-Afrika 6 2 1 3 5-5 7
3. Flagg Sierra Leone 6 2 1 3 4-8 7
4. Flagg Ekvatorial-Guinea 6 1 0 5 4-10 3
Afrika - Runde 2 - Gruppe 05
01/06 Ghana - Libya 3 - 0 [+] [-]
07/06 Libya - Gabon 1 - 0 [+] [-]
08/06 Lesotho - Ghana 2 - 3 [+] [-]
14/06 Gabon - Ghana 2 - 0 [+] [-]
15/06 Lesotho - Libya 0 - 1 [+] [-]
20/06 Libya - Lesotho 4 - 0 [+] [-]
22/06 Ghana - Gabon 2 - 0 [+] [-]
28/06 Gabon - Lesotho 2 - 0 [+] [-]
05/09 Libya - Ghana 1 - 0 [+] [-]
07/09 Lesotho - Gabon 0 - 3 [+] [-]
11/10 Gabon - Libya 1 - 0 [+] [-]
11/10 Ghana - Lesotho 3 - 0 [+] [-]
1. Flagg Ghana 6 4 0 2 11-5 12
2. Flagg Gabon 6 4 0 2 8-3 12
 
3. Flagg Libya 6 4 0 2 7-4 12
4. Flagg Lesotho 6 0 0 6 2-16 0
Afrika - Runde 2 - Gruppe 06
31/05 Senegal - Algerie 1 - 0 [+] [-]
01/06 Liberia - Gambia 1 - 1 [+] [-]
06/06 Algerie - Liberia 3 - 0 [+] [-]
08/06 Gambia - Senegal 0 - 0 [+] [-]
14/06 Gambia - Algerie 1 - 0 [+] [-]
15/06 Liberia - Senegal 2 - 2 [+] [-]
20/06 Algerie - Gambia 1 - 0 [+] [-]
21/06 Senegal - Liberia 3 - 1 [+] [-]
05/09 Algerie - Senegal 3 - 2 [+] [-]
06/09 Gambia - Liberia 3 - 0 [+] [-]
11/10 Liberia - Algerie 0 - 0 [+] [-]
11/10 Senegal - Gambia 1 - 1 [+] [-]
1. Flagg Algerie 6 3 1 2 7-4 10
 
2. Flagg Gambia 6 2 3 1 6-3 9
3. Flagg Senegal 6 2 3 1 9-7 9
4. Flagg Liberia 6 0 3 3 4-12 3
Afrika - Runde 2 - Gruppe 07
08/06 Mosambik - Botswana 1 - 2 [+] [-]
11/10 Botswana - Mosambik 0 - 1 [+] [-]
1. Flagg Elfenbenskysten 6 3 3 0 10-2 12
2. Flagg Mosambik 6 2 2 2 7-5 8
 
3. Flagg Madagaskar 6 1 3 2 2-7 6
4. Flagg Botswana 6 1 2 3 3-8 5
Afrika - Runde 2 - Gruppe 08
31/05 Rwanda - Mauritania 3 - 0 [+] [-]
07/06 Mauritania - Marokko 1 - 4 [+] [-]
14/06 Rwanda - Marokko 3 - 1 [+] [-]
21/06 Marokko - Rwanda 2 - 0 [+] [-]
06/09 Mauritania - Rwanda 0 - 1 [+] [-]
11/10 Marokko - Mauritania 4 - 1 [+] [-]
1. Flagg Marokko 4 3 0 1 11-5 9
2. Flagg Rwanda 4 3 0 1 7-3 9
 
3. Flagg Etiopia 0 0 0 0 0-0 0
4. Flagg Mauritania 4 0 0 4 2-12 0
Afrika - Runde 2 - Gruppe 09
15/06 Burundi - Tunisia 0 - 1 [+] [-]
21/06 Tunisia - Burundi 2 - 1 [+] [-]
1. Flagg Burkina Faso 6 5 1 0 14-5 16
2. Flagg Tunisia 6 4 1 1 11-3 13
 
3. Flagg Burundi 6 2 0 4 5-9 6
4. Flagg Seychellene 6 0 0 6 4-17 0
Afrika - Runde 2 - Gruppe 10
07/06 Tsjad - Mali 1 - 2 [+] [-]
14/06 Sudan - Mali 3 - 2 [+] [-]
22/06 Mali - Sudan 3 - 0 [+] [-]
06/09 Sudan - Tsjad 1 - 2 [+] [-]
10/09 Tsjad - Sudan 1 - 3 [+] [-]
11/10 Mali - Tsjad 2 - 1 [+] [-]
1. Flagg Mali 6 4 0 2 13-8 12
2. Flagg Sudan 6 3 0 3 9-9 9
 
3. Flagg Kongo-Brazzaville 6 3 0 3 7-8 9
4. Flagg Tsjad 6 2 0 4 7-11 6
Afrika - Runde 2 - Gruppe 11
31/05 Togo - Zambia 1 - 0 [+] [-]
08/06 Swaziland - Togo 2 - 1 [+] [-]
15/06 Swaziland - Zambia 0 - 0 [+] [-]
21/06 Zambia - Swaziland 1 - 0 [+] [-]
10/09 Zambia - Togo 1 - 0 [+] [-]
11/10 Togo - Swaziland 6 - 0 [+] [-]
1. Flagg Zambia 4 2 1 1 2-1 7
2. Flagg Togo 4 2 0 2 8-3 6
 
3. Flagg Swaziland 4 1 1 2 2-8 4
4. Flagg Eritrea 0 0 0 0 0-0 0
Afrika - Runde 2 - Gruppe 12
31/05 Malawi - Djibouti 8 - 1 [+] [-]
06/06 Djibouti - Egypt 0 - 4 [+] [-]
14/06 Malawi - Egypt 1 - 0 [+] [-]
22/06 Egypt - Malawi 2 - 0 [+] [-]
05/09 Djibouti - Malawi 0 - 3 [+] [-]
12/10 Egypt - Djibouti 4 - 0 [+] [-]
1. Flagg Egypt 6 5 0 1 13-2 15
2. Flagg Malawi 6 4 0 2 14-5 12
 
3. Flagg Kongo-Kinshasa 6 3 0 3 14-6 9
4. Flagg Djibouti 6 0 0 6 2-30 0
Asia - Runde 2 - Gruppe 1
06/02 09:30 Australia - Qatar 3 - 0 [+] [-]
06/02 13:30 Irak - Kina 1 - 1 [+] [-]
26/03 07:00 Kina - Australia 0 - 0 [+] [-]
26/03 16:30 Qatar - Irak 2 - 0 [+] [-]
01/06 09:00 Australia - Irak 1 - 0 [+] [-]
02/06 18:00 Qatar - Kina 0 - 0 [+] [-]
07/06 14:00 Kina - Qatar 0 - 1 [+] [-]
07/06 18:00 Irak - Australia 1 - 0 [+] [-]
14/06 14:00 Kina - Irak 1 - 2 [+] [-]
14/06 18:00 Qatar - Australia 1 - 3 [+] [-]
22/06 10:00 Australia - Kina 0 - 1 [+] [-]
22/06 18:00 Irak - Qatar 0 - 1 [+] [-]
1. Flagg Australia 6 3 1 2 7-3 10
2. Flagg Qatar 6 3 1 2 5-6 10
 
3. Flagg Irak 6 2 1 3 4-6 7
4. Flagg Kina 6 1 3 2 3-4 6
Asia - Runde 2 - Gruppe 2
06/02 11:20 Japan - Thailand 4 - 1 [+] [-]
06/02 15:30 Oman - Bahrain 0 - 1 [+] [-]
26/03 12:30 Thailand - Oman 0 - 1 [+] [-]
26/03 15:20 Bahrain - Japan 1 - 0 [+] [-]
02/06 12:20 Japan - Oman 3 - 0 [+] [-]
02/06 13:30 Thailand - Bahrain 2 - 3 [+] [-]
07/06 15:15 Oman - Japan 1 - 1 [+] [-]
07/06 18:30 Bahrain - Thailand 1 - 1 [+] [-]
14/06 12:20 Thailand - Japan 0 - 3 [+] [-]
14/06 18:30 Bahrain - Oman 1 - 1 [+] [-]
22/06 12:20 Japan - Bahrain 1 - 0 [+] [-]
22/06 16:00 Oman - Thailand 2 - 1 [+] [-]
1. Flagg Japan 6 4 1 1 12-3 13
2. Flagg Bahrain 6 3 2 1 7-5 11
 
3. Flagg Oman 6 2 2 2 5-7 8
4. Flagg Thailand 6 0 1 5 5-14 1
Asia - Runde 2 - Gruppe 3
06/02 12:00 Sør-Korea - Turkmenistan 4 - 0 [+] [-]
06/02 16:00 Jordan - Nord-Korea 0 - 1 [+] [-]
26/03 12:00 Nord-Korea - Sør-Korea 0 - 0 [+] [-]
26/03 13:00 Turkmenistan - Jordan 0 - 2 [+] [-]
31/05 13:00 Sør-Korea - Jordan 2 - 2 [+] [-]
02/06 14:00 Turkmenistan - Nord-Korea 0 - 0 [+] [-]
07/06 10:00 Nord-Korea - Turkmenistan 1 - 0 [+] [-]
07/06 16:30 Jordan - Sør-Korea 0 - 1 [+] [-]
14/06 10:00 Nord-Korea - Jordan 2 - 0 [+] [-]
14/06 16:00 Turkmenistan - Sør-Korea 1 - 3 [+] [-]
22/06 13:00 Sør-Korea - Nord-Korea 0 - 0 [+] [-]
22/06 17:00 Jordan - Turkmenistan 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg Sør-Korea 6 3 3 0 10-3 12
2. Flagg Nord-Korea 6 3 3 0 4-0 12
 
3. Flagg Jordan 6 2 1 3 6-6 7
4. Flagg Turkmenistan 6 0 1 5 1-12 1
Asia - Runde 2 - Gruppe 4
06/02 17:00 Libanon - Usbekistan 0 - 1 [+] [-]
06/02 18:15 Saudi-Arabia - Singapore 2 - 0 [+] [-]
26/03 12:00 Usbekistan - Saudi-Arabia 3 - 0 [+] [-]
26/03 12:30 Singapore - Libanon 2 - 0 [+] [-]
02/06 13:30 Singapore - Usbekistan 3 - 7 [+] [-]
02/06 20:00 Saudi-Arabia - Libanon 4 - 1 [+] [-]
07/06 16:00 Usbekistan - Singapore 3 - 0 [+] [-]
07/06 20:00 Libanon - Saudi-Arabia 1 - 2 [+] [-]
14/06 13:30 Singapore - Saudi-Arabia 0 - 3 [+] [-]
14/06 16:00 Usbekistan - Libanon 3 - 0 [+] [-]
22/06 17:00 Libanon - Singapore 1 - 2 [+] [-]
22/06 20:00 Saudi-Arabia - Usbekistan 4 - 0 [+] [-]
1. Flagg Usbekistan 6 5 0 1 17-7 15
2. Flagg Saudi-Arabia 6 5 0 1 15-5 15
 
3. Flagg Singapore 6 2 0 4 7-16 6
4. Flagg Libanon 6 0 0 6 3-14 0
Asia - Runde 2 - Gruppe 5
06/02 12:30 Iran - Syria 0 - 0 [+] [-]
26/03 17:45 Kuwait - Iran 2 - 2 [+] [-]
02/06 19:00 Syria - Kuwait 1 - 0 [+] [-]
08/06 19:45 Kuwait - Syria 4 - 2 [+] [-]
14/06 19:00 Syria - Iran 0 - 2 [+] [-]
22/06 18:00 Iran - Kuwait 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg Iran 6 3 3 0 7-2 12
2. Flagg De forente arabiske emirater 6 2 2 2 7-7 8
 
3. Flagg Syria 6 2 2 2 7-8 8
4. Flagg Kuwait 6 1 1 4 8-12 4
Nord- og Mellom-Amerika - Runde 3 - Gruppe 1
21/08 02:00 Cuba - Trinidad og Tobago 1 - 3 [+] [-]
21/08 04:00 Guatemala - USA 0 - 1 [+] [-]
07/09 02:00 Cuba - USA 0 - 1 [+] [-]
11/09 02:00 USA - Trinidad og Tobago 3 - 0 [+] [-]
11/09 04:00 Guatemala - Cuba 4 - 1 [+] [-]
12/10 01:00 USA - Cuba 6 - 1 [+] [-]
16/10 02:00 Cuba - Guatemala 2 - 1 [+] [-]
16/10 02:10 Trinidad og Tobago - USA 2 - 1 [+] [-]
20/11 02:00 Trinidad og Tobago - Cuba 3 - 0 [+] [-]
20/11 02:00 USA - Guatemala 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg USA 6 5 0 1 14-3 15
2. Flagg Trinidad og Tobago 6 3 2 1 9-6 11
 
3. Flagg Guatemala 6 1 2 3 6-7 5
4. Flagg Cuba 6 1 0 5 5-18 3
Nord- og Mellom-Amerika - Runde 3 - Gruppe 2
21/08 01:30 Canada - Jamaica 1 - 1 [+] [-]
21/08 03:00 Mexico - Honduras 2 - 1 [+] [-]
07/09 00:00 Mexico - Jamaica 3 - 0 [+] [-]
07/09 02:00 Canada - Honduras 1 - 2 [+] [-]
11/09 03:00 Mexico - Canada 2 - 1 [+] [-]
11/09 03:30 Honduras - Jamaica 2 - 0 [+] [-]
12/10 02:00 Jamaica - Mexico 1 - 0 [+] [-]
12/10 03:30 Honduras - Canada 3 - 1 [+] [-]
16/10 02:00 Jamaica - Honduras 1 - 0 [+] [-]
16/10 03:00 Canada - Mexico 2 - 2 [+] [-]
20/11 02:00 Honduras - Mexico 1 - 0 [+] [-]
20/11 02:00 Jamaica - Canada 3 - 0 [+] [-]
1. Flagg Honduras 6 4 0 2 9-5 12
2. Flagg Mexico 6 3 1 2 9-6 10
 
3. Flagg Jamaica 6 3 1 2 6-6 10
4. Flagg Canada 6 0 2 4 6-13 2
Nord- og Mellom-Amerika - Runde 3 - Gruppe 3
21/08 00:00 Haiti - Surinam 2 - 2 [+] [-]
21/08 04:00 Costa Rica - El Salvador 1 - 0 [+] [-]
07/09 04:00 Costa Rica - Surinam 7 - 0 [+] [-]
07/09 04:00 El Salvador - Haiti 5 - 0 [+] [-]
10/09 21:30 Surinam - El Salvador 0 - 2 [+] [-]
11/09 00:00 Haiti - Costa Rica 1 - 3 [+] [-]
11/10 21:30 Surinam - Costa Rica 1 - 4 [+] [-]
12/10 00:00 Haiti - El Salvador 0 - 0 [+] [-]
16/10 04:00 Costa Rica - Haiti 2 - 0 [+] [-]
16/10 04:00 El Salvador - Surinam 3 - 0 [+] [-]
19/11 20:30 Surinam - Haiti 1 - 1 [+] [-]
20/11 02:30 El Salvador - Costa Rica 1 - 3 [+] [-]
1. Flagg Costa Rica 6 6 0 0 20-3 18
2. Flagg El Salvador 6 3 1 2 11-4 10
 
3. Flagg Haiti 6 0 3 3 4-13 3
4. Flagg Surinam 6 0 2 4 4-19 2
Afrika - Runde 1
Runde 1
2007-11-17 Guinea-Bissau - Sierra Leone 0 - 0 0 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-11-17 Komorene - Madagaskar 0 - 4 2 - 10 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-11-16 Djibouti - Somalia 1 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-17 Sierra Leone - Guinea-Bissau 1 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-14 Madagaskar - Komorene 6 - 2 [Vis kampfakta]
Asia - Runde 1
Runde 2
2007-11-18 Syria - Indonesia 7 - 0 11 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-11-18 Tadsjikistan - Singapore 1 - 1 1 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-11-18 Thailand - Yemen 1 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-11-18 Turkmenistan - Hongkong 3 - 0 3 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-11-10 Hongkong - Turkmenistan 0 - 0 [Vis kampfakta]
2007-11-09 Indonesia - Syria 1 - 4 [Vis kampfakta]
2007-11-09 Singapore - Tadsjikistan 2 - 0 [Vis kampfakta]
2007-11-09 Yemen - Thailand 1 - 1 [Vis kampfakta]

Runde 1
2007-10-30 India - Libanon 2 - 2 3 - 6 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 De forente arabiske emirater - Vietnam 5 - 0 6 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Hongkong - Øst-Timor 8 - 1 11 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Indonesia - Guam - [Vis kampfakta]
2007-10-28 Irak - Pakistan 0 - 0 7 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Jordan - Kirgistan 2 - 0 (eo: 2 - 0. 6 - 5 på straffer. ) 4 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Kuwait - Bhutan - [Vis kampfakta]
2007-10-28 Malaysia - Bahrain 0 - 0 1 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Maldivene - Yemen 2 - 0 2 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Myanmar - Kina 0 - 4 0 - 11 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Nepal - Oman 0 - 2 0 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Nord-Korea - Mongolia 5 - 1 9 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Qatar - Sri Lanka 5 - 0 6 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Singapore - Palestina 3 - 0 7 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Tadsjikistan - Bangladesh 5 - 0 6 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Taiwan - Usbekistan 0 - 2 0 - 11 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-28 Turkmenistan - Kambodsja 4 - 1 5 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-26 Afghanistan - Syria 1 - 2 1 - 5 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-22 Pakistan - Irak 0 - 7 [Vis kampfakta]
2007-10-21 Bahrain - Malaysia 4 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-21 Kina - Myanmar 7 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-21 Mongolia - Nord-Korea 1 - 4 [Vis kampfakta]
2007-10-21 Sri Lanka - Qatar 0 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-21 Øst-Timor - Hongkong 2 - 3 [Vis kampfakta]
2007-10-18 Kirgistan - Jordan 2 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-15 Macao - Thailand 1 - 7 2 - 13 sammenlagt [Vis kampfakta]
2007-10-13 Usbekistan - Taiwan 9 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-11 Kambodsja - Turkmenistan 0 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Bangladesh - Tadsjikistan 1 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Bhutan - Kuwait - [Vis kampfakta]
2007-10-08 Guam - Indonesia - [Vis kampfakta]
2007-10-08 Libanon - India 4 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Oman - Nepal 2 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Palestina - Singapore 0 - 4 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Syria - Afghanistan 3 - 0 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Thailand - Macao 6 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Vietnam - De forente arabiske emirater 0 - 1 [Vis kampfakta]
2007-10-08 Yemen - Maldivene 3 - 0 [Vis kampfakta]
Nord- og Mellom-Amerika - Innledende runder
Runde 2
2008-06-23 00:00 De nederlandske Antillene - Haiti 0 - 1 0 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-23 00:30 Bermuda - Trinidad og Tobago 0 - 2 2 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-23 02:00 El Salvador - Panama 3 - 1 3 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-22 02:00 Mexico - Belize 7 - 0 9 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-22 04:00 Costa Rica - Grenada 3 - 0 5 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-22 04:00 Saint Lucia - Guatemala 1 - 3 1 - 9 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-22 21:00 Barbados - USA 0 - 1 0 - 9 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-22 21:30 Guyana - Surinam 1 - 2 1 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-22 23:00 Cuba - Antigua og Barbuda 4 - 0 8 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-20 11:30 Canada - Saint Vincent og Grenadinene 4 - 1 7 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-18 01:00 Antigua og Barbuda - Cuba 3 - 4 [Vis kampfakta]
2008-06-18 23:00 Bahamas - Jamaica 0 - 6 0 - 13 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-16 01:00 Jamaica - Bahamas 7 - 0 [Vis kampfakta]
2008-06-15 02:00 Puerto Rico - Honduras 2 - 2 2 - 6 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-06-15 04:00 Guatemala - Saint Lucia 6 - 0 [Vis kampfakta]
2008-06-15 21:00 Saint Vincent og Grenadinene - Canada 0 - 3 [Vis kampfakta]
2008-06-15 22:00 Haiti - De nederlandske Antillene 0 - 0 [Vis kampfakta]
2008-06-15 22:30 Belize - Mexico 0 - 2 [Vis kampfakta]
2008-06-15 23:00 Panama - El Salvador 1 - 0 [Vis kampfakta]
2008-06-15 23:00 USA - Barbados 8 - 0 [Vis kampfakta]
2008-06-15 23:30 Trinidad og Tobago - Bermuda 1 - 2 [Vis kampfakta]
2008-06-14 21:00 Surinam - Guyana 1 - 0 [Vis kampfakta]
2008-06-14 22:00 Grenada - Costa Rica 2 - 2 [Vis kampfakta]
2008-06-05 03:30 Honduras - Puerto Rico 4 - 0 [Vis kampfakta]

Runde 1
2008-03-31 02:00 Caymanøyene - Bermuda 1 - 3 2 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-30 23:00 De britiske jomfruøyene - Bahamas 2 - 2 3 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-27 00:00 Saint Kitts og Nevis - Belize 1 - 1 2 - 4 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-27 01:00 De nederlandske Antillene - Nicaragua 2 - 0 3 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-27 01:00 Puerto Rico - Den dominikanske republikk 0 - 0 (eo: 1 - 0. ) 1 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-27 05:00 Anguilla - El Salvador 0 - 4 0 - 16 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-26 20:00 Barbados - Dominica 1 - 0 2 - 1 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-26 20:00 Grenada - De amerikanske jomfruøyene 10 - 0 [Vis kampfakta]
2008-03-26 20:00 Saint Lucia - Turks- og Caicosøyene 2 - 0 3 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-26 21:00 Bahamas - De britiske jomfruøyene 1 - 1 [Vis kampfakta]
2008-03-26 21:15 Antigua og Barbuda - Aruba 1 - 0 4 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2008-03-26 23:00 Montserrat - Surinam 1 - 7 [Vis kampfakta]
2008-02-07 00:00 Dominica - Barbados 1 - 1 [Vis kampfakta]
2008-02-07 01:00 Aruba - Antigua og Barbuda 0 - 3 [Vis kampfakta]
2008-02-07 01:45 Turks- og Caicosøyene - Saint Lucia 2 - 1 [Vis kampfakta]
2008-02-07 02:30 El Salvador - Anguilla 12 - 0 [Vis kampfakta]
2008-02-06 22:00 Belize - Saint Kitts og Nevis 3 - 1 [Vis kampfakta]
2008-02-06 22:00 Nicaragua - De nederlandske Antillene 0 - 1 [Vis kampfakta]
2008-02-03 20:00 Bermuda - Caymanøyene 1 - 1 [Vis kampfakta]

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.