NTB
 
[U21 EM-kvalifisering] [VM-kvalifisering] [Champions League] [Europa League] [CONCACAF Champions League] [EAFF East Asian Cup] [Africa Cup of Nations] [EM kvinner] [U21 EM] [OFC Champions League] [AFC Cup] [AFC Champions League] [Copa Centroamericana] [Copa Libertadores] [CFU Club Champions] [Africa U-20 Cup of Nations] [CONCACAF Under-20 Championship] [Algarve Cup] [Gold Cup] [VM U20] [Confederations Cup] [U17 EM] [U19 EM] [U17 EM kvinner] [Toulon Tournament] [CAF Confederation Cup] [CAF Champions League] [U19 EM kvinner] [VM U17] [Southeast Asian Games] [EM-kvalifisering] [EM] [UEFA Women's Champions League] [African Nations Championship] [Copa América] [AFC U-23 Championship] [OFC Nations Cup] [OL Menn] [OL Kvinner] [ConIFA World Football Cup] [AFF Championship] [VM for klubblag] [Asian Cup] [VM Kvinner] [Kagame Inter-Club Cup] [CECAFA Cup] [WAFF Championship] [VM] [AFC President's Cup] [Gulf Cup of Nations] [Africa Cup of Nations Kvalifisering] [VM U20 kvinner]
Copa Libertadores 2017
Gruppe 1
15/03 01:00
2 - 1
 
15/03 01:45
2 - 1
 
12/04 02:00
0 - 2
 
14/04 02:45
0 - 2
 
20/04 00:30
1 - 0
 
21/04 02:45
1 - 1
 
03/05 02:00
4 - 1
 
03/05 02:45
0 - 2
 
19/05 00:30
0 - 3
 
19/05 02:45
1 - 0
 
26/05 02:45
3 - 1
 
26/05 02:45
1 - 0
 

1. Botafogo 6 3 1 2 6-5 10
2. Barcelona SC 6 3 1 2 8-8 10

3. Estudiantes 6 3 0 3 7-8 9
4. Atletico Nacional 6 2 0 4 8-8 6
Gruppe 2
10/03 01:00
2 - 0
 
10/03 01:45
1 - 1
 
17/03 01:45
3 - 0
 
17/03 01:50
2 - 0
 
19/04 02:45
0 - 0
 
20/04 02:50
0 - 0
 
05/05 00:30
5 - 1
 
05/05 02:45
3 - 2
 
18/05 00:30
0 - 2
 
18/05 00:30
1 - 1
 
24/05 02:45
1 - 1
 
24/05 02:45
4 - 0
 

1. Santos 6 3 3 0 11-4 12
2. The Strongest 6 2 3 1 9-5 9

3. Santa Fe 6 2 2 2 8-6 8
4. Sporting Cristal 6 0 2 4 2-15 2
Gruppe 3
14/03 23:30
1 - 0
 
14/04 00:30
1 - 0
 
14/04 02:00
4 - 2
 
21/04 02:00
2 - 0
 
27/04 02:00
1 - 2
 
28/04 02:00
1 - 2
 
11/05 00:15
1 - 1
 
17/05 04:15
1 - 2
 
19/05 02:00
2 - 3
 
26/05 00:30
3 - 0
 

1. River Plate 6 4 1 1 14-9 13
2. Emelec 6 3 1 2 8-5 10

3. Independiente Medellín 6 3 0 3 8-8 9
4. Melgar 6 1 0 5 6-14 3
Gruppe 4
09/03 01:45
4 - 0
 
15/03 23:30
0 - 1
 
16/03 01:45
1 - 0
 
13/04 02:45
2 - 1
 
27/04 02:45
2 - 1
 
04/05 02:00
0 - 3
 
04/05 02:45
3 - 1
 
18/05 02:45
2 - 1
 

1. San Lorenzo 6 3 1 2 8-8 10
2. Atlético Paranaense 6 3 1 2 9-10 10

3. Flamengo 6 3 0 3 11-7 9
4. Universidad Católica 6 1 2 3 8-11 5
Gruppe 5
07/03 23:30
6 - 2
 
09/03 01:45
1 - 1
 
16/03 01:45
1 - 0
 
17/03 01:00
2 - 1
 
13/04 02:45
3 - 2
 
27/04 02:45
2 - 3
 
03/05 00:30
2 - 1
 
04/05 02:45
3 - 2
 
25/05 02:45
3 - 1
 
25/05 02:45
2 - 0
 

1. Palmeiras 6 4 1 1 13-9 13
2. Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12-10 9

3. Atlético Tucumán 6 2 1 3 8-10 7
4. Peñarol 6 2 0 4 11-15 6
Gruppe 6
08/03 23:30
1 - 1
 
08/03 23:30
3 - 3
 
12/04 00:30
1 - 2
 
20/04 02:45
1 - 0
 
21/04 00:30
2 - 0
 
27/04 00:30
2 - 0
 
28/04 02:45
1 - 3
 
05/05 02:00
1 - 1
 
17/05 02:00
4 - 1
 
17/05 02:00
1 - 1
 

1. Atlético Mineiro 6 4 1 1 17-6 13
2. Godoy Cruz 6 3 2 1 10-8 11

3. Libertad 6 1 3 2 7-9 6
4. Sport Boys Warnes 6 0 2 4 8-19 2
Gruppe 7
08/03 01:50
1 - 2
 
10/03 01:00
0 - 1
 
15/03 23:30
0 - 1
 
16/03 23:30
1 - 3
 
19/04 02:00
5 - 0
 
19/04 02:45
1 - 1
 
28/04 00:30
3 - 0
 
28/04 00:30
1 - 1
 
17/05 00:35
0 - 0
 
18/05 02:45
3 - 0
 
24/05 00:30
0 - 1
 
24/05 00:35
2 - 1
 

1. Lanús 6 4 1 1 13-3 13
2. Nacional 6 2 2 2 5-3 8

3. Chapecoense 6 2 1 3 6-12 7
4. Zulia 6 1 2 3 4-10 5
Gruppe 8
07/03 21:15
0 - 1
 
09/03 23:35
0 - 2
 
12/04 02:45
3 - 2
 
13/04 00:30
3 - 1
 
20/04 02:05
1 - 4
 
21/04 00:30
1 - 1
 
25/04 22:15
4 - 3
 
28/04 02:45
4 - 1
 
04/05 00:30
2 - 1
 
05/05 02:45
1 - 3
 
26/05 02:45
4 - 0
 
26/05 02:45
0 - 0
 

1. Grêmio 6 4 1 1 15-6 13
2. Guaraní 6 3 2 1 9-7 11

3. Deportes Iquique 6 3 1 2 12-9 10
4. Zamora 6 0 0 6 6-20 0

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad