Copa Libertadores 2011
Gruppe 1
16/02 01:45 San Luis - Libertad 1 - 2 [+] [-]
23/02 03:45 Once Caldas - Libertad 1 - 1 [+] [-]
03/03 04:25 San Luis - Once Caldas 1 - 1 [+] [-]
16/03 03:45 Once Caldas - San Luis 1 - 1 [+] [-]
23/03 01:15 Libertad - Once Caldas 2 - 2 [+] [-]
20/04 03:30 Libertad - San Luis 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg Libertad 6 4 2 0 13-5 14
2. Flagg Once Caldas 6 1 4 1 7-8 7
 
3. Flagg Universidad San Martin 6 2 0 4 7-11 6
4. Flagg San Luis 6 1 2 3 6-9 5
Gruppe 2
17/02 22:45 Grêmio - Oriente Petrolero 3 - 0 [+] [-]
25/02 03:45 Atlético Junior - Grêmio 2 - 1 [+] [-]
04/03 00:15 Grêmio - León de Huánuco 2 - 0 [+] [-]
17/03 21:00 León de Huánuco - Grêmio 1 - 1 [+] [-]
08/04 00:15 Grêmio - Atlético Junior 2 - 0 [+] [-]
15/04 03:45 Oriente Petrolero - Grêmio 3 - 0 [+] [-]
1. Flagg Atlético Junior 6 4 1 1 9-7 13
2. Flagg Grêmio 6 3 1 2 9-6 10
 
3. Flagg Oriente Petrolero 6 2 0 4 7-8 6
4. Flagg León de Huánuco 6 1 2 3 4-8 5
Gruppe 3
16/02 04:00 América - Club Nacional 2 - 0 [+] [-]
24/02 01:50 Fluminense - Club Nacional 0 - 0 [+] [-]
25/02 01:30 Argentinos Juniors - América 3 - 1 [+] [-]
03/03 02:15 América - Fluminense 1 - 0 [+] [-]
24/03 01:50 Fluminense - América 3 - 2 [+] [-]
07/04 02:55 Club Nacional - Fluminense 2 - 0 [+] [-]
07/04 04:50 América - Argentinos Juniors 2 - 1 [+] [-]
21/04 02:50 Club Nacional - América 0 - 0 [+] [-]
1. Flagg América 6 3 1 2 8-7 10
2. Flagg Fluminense 6 2 2 2 9-9 8
 
3. Flagg Club Nacional 6 2 2 2 3-3 8
4. Flagg Argentinos Juniors 6 2 1 3 9-10 7
Gruppe 5
16/02 01:45 Deportivo Tachira - Santos 0 - 0 [+] [-]
18/02 00:00 Cerro Porteño - Colo Colo 5 - 2 [+] [-]
02/03 02:30 Deportivo Tachira - Colo Colo 2 - 4 [+] [-]
03/03 01:55 Santos - Cerro Porteño 1 - 1 [+] [-]
17/03 01:50 Colo Colo - Santos 3 - 2 [+] [-]
07/04 02:50 Santos - Colo Colo 3 - 2 [+] [-]
13/04 02:30 Colo Colo - Deportivo Tachira 2 - 1 [+] [-]
15/04 01:30 Cerro Porteño - Santos 1 - 2 [+] [-]
21/04 00:30 Colo Colo - Cerro Porteño 2 - 3 [+] [-]
21/04 00:30 Santos - Deportivo Tachira 3 - 1 [+] [-]
1. Flagg Cerro Porteño 6 3 2 1 13-8 11
2. Flagg Santos 6 3 2 1 11-8 11
 
3. Flagg Colo Colo 6 3 0 3 15-16 9
4. Flagg Deportivo Tachira 6 0 2 4 5-12 2
Gruppe 6
17/02 01:00 Emelec - Internacional 1 - 1 [+] [-]
23/02 01:30 Emelec - Jorge Wiltersmann 1 - 0 [+] [-]
09/03 03:45 Jaguares de Chiapas - Emelec 2 - 1 [+] [-]
17/03 01:50 Emelec - Jaguares de Chiapas 1 - 0 [+] [-]
08/04 00:15 Jorge Wiltersmann - Emelec 0 - 0 [+] [-]
20/04 01:15 Internacional - Emelec 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg Internacional 6 4 1 1 14-3 13
2. Flagg Jaguares de Chiapas 6 3 0 3 6-8 9
 
3. Flagg Emelec 6 2 2 2 4-5 8
4. Flagg Jorge Wiltersmann 6 1 1 4 3-11 4
Gruppe 7
15/02 23:30 Deportes Tolima - Guaraní 1 - 0 [+] [-]
17/02 01:00 Cruzeiro - Estudiantes 5 - 0 [+] [-]
22/02 23:15 Cruzeiro - Guaraní 4 - 0 [+] [-]
23/02 23:30 Estudiantes - Deportes Tolima 1 - 0 [+] [-]
02/03 23:30 Deportes Tolima - Cruzeiro 0 - 0 [+] [-]
10/03 01:45 Guaraní - Estudiantes 1 - 2 [+] [-]
17/03 01:50 Cruzeiro - Deportes Tolima 6 - 1 [+] [-]
17/03 23:15 Estudiantes - Guaraní 5 - 1 [+] [-]
31/03 00:30 Deportes Tolima - Estudiantes 1 - 1 [+] [-]
31/03 02:50 Guaraní - Cruzeiro 0 - 2 [+] [-]
14/04 02:50 Estudiantes - Cruzeiro 0 - 3 [+] [-]
14/04 02:50 Guaraní - Deportes Tolima 0 - 2 [+] [-]
1. Flagg Cruzeiro 6 5 1 0 20-1 16
2. Flagg Estudiantes 6 3 1 2 9-11 10
 
3. Flagg Deportes Tolima 6 2 2 2 5-8 8
4. Flagg Guaraní 6 0 0 6 2-16 0
Gruppe 8
18/02 02:15 Godoy Cruz - LDU Quito 2 - 1 [+] [-]
24/02 23:15 Independiente - Peñarol 3 - 0 [+] [-]
02/03 00:15 Godoy Cruz - Peñarol 1 - 3 [+] [-]
04/03 02:30 LDU Quito - Independiente 3 - 0 [+] [-]
09/03 23:30 Peñarol - LDU Quito 1 - 0 [+] [-]
11/03 01:45 Independiente - Godoy Cruz 1 - 3 [+] [-]
18/03 01:30 LDU Quito - Peñarol 5 - 0 [+] [-]
23/03 23:30 Godoy Cruz - Independiente 1 - 1 [+] [-]
01/04 02:20 Peñarol - Godoy Cruz 2 - 1 [+] [-]
06/04 02:15 Independiente - LDU Quito 1 - 1 [+] [-]
13/04 00:15 LDU Quito - Godoy Cruz 2 - 0 [+] [-]
13/04 00:15 Peñarol - Independiente 0 - 1 [+] [-]
1. Flagg LDU Quito 6 3 1 2 12-4 10
2. Flagg Peñarol 6 3 0 3 6-11 9
 
3. Flagg Independiente 6 2 2 2 7-8 8
4. Flagg Godoy Cruz 6 2 1 3 8-10 7
Kvalifisering
Finale
2011-02-04 00:00 Unión Española - Club Bolívar 0 - 0 1 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2011-02-04 02:30 Deportivo Petare - Cerro Porteño 1 - 1 1 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2011-02-03 01:00 Deportes Tolima - Corinthians 2 - 0 2 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2011-02-03 01:00 Grêmio - Liverpool 3 - 1 5 - 3 sammenlagt [Vis kampfakta]
2011-02-02 01:45 Deportivo Quito - Independiente 1 - 0 1 - 2 sammenlagt [Vis kampfakta]
2011-02-02 04:15 Jaguares de Chiapas - Alianza Lima 2 - 0 4 - 0 sammenlagt [Vis kampfakta]
2011-01-28 00:00 Cerro Porteño - Deportivo Petare 1 - 0 [Vis kampfakta]
2011-01-28 02:15 Club Bolívar - Unión Española 0 - 1 [Vis kampfakta]
2011-01-27 01:00 Corinthians - Deportes Tolima 0 - 0 [Vis kampfakta]
2011-01-27 01:00 Liverpool - Grêmio 2 - 2 [Vis kampfakta]
2011-01-27 03:15 Alianza Lima - Jaguares de Chiapas 0 - 2 [Vis kampfakta]
2011-01-26 01:20 Independiente - Deportivo Quito 2 - 0 [Vis kampfakta]

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.