[EM kvalifisering] [EAFF East Asian Cup] [Champions League] [UEFA Europa League] [West Asian Championship] [VM] [CONCACAF Champions League] [African Nations Championship] [Copa Libertadores] [AFC Champion League] [CFU Club Champions Cup] [OFC Champions League] [CAF Champions League] [U17 EM] [Toulon Tournament] [ConIFA World Football Cup] [U19 EM kvinner] [U19 EM] [Copa Centroamericana] [AFC President's Cup] [Kagame Inter-Club Cup] [U21 EM] [Confederations Cup] [Gulf Cup] [African Nations Cup] [EM kvinner] [U17 EM kvinner] [VM U20] [Gold Cup] [VM for klubblag] [VM U17] [CECAFA Senior Challenge Cup] [African Nations Cup Kvalifisering] [EM] [OFC Nations Cup] [OL Menn] [OL Kvinner] [ASEAN Football Championship] [Asian Cup] [VM Kvinner] [Copa América] [CECAFA Cup] [VM kvalifisering] [VM U20 kvinner]
UEFA Europa League 2010/2011
Sluttspill
Finale
1 - 0
 
 


Semifinale
1 - 0
 
 
Sammenlagt 2 - 2
 
3 - 2
 
 
Sammenlagt 4 - 7
 
2 - 1
 
 
5 - 1
 
 


Kvartfinale
2 - 5
 
 
0 - 0
 
 
2 - 2
 
 
1 - 3
 
 
4 - 1
 
 
1 - 1
 
 
5 - 1
 
 
5 - 1
 
 


1/8 finale
1 - 0
 
 
Sammenlagt 1 - 2
 
1 - 1
 
 
Sammenlagt 2 - 3
 
3 - 0
 
 
Sammenlagt 4 - 0
 
2 - 0
 
 
Sammenlagt 2 - 3
 
0 - 0
 
 
Sammenlagt 0 - 1
 
2 - 1
 
 
Sammenlagt 3 - 1
 
0 - 1
 
 
Sammenlagt 0 - 1
 
2 - 1
 
 
Sammenlagt 5 - 3
 
2 - 3
 
 
1 - 0
 
 
0 - 1
 
 
0 - 0
 
 
0 - 1
 
 
2 - 1
 
 
2 - 0
 
 
3 - 0
 
 


Runde 1
3 - 1
 
 
Sammenlagt 4 - 3
 
2 - 0
 
 
Sammenlagt 6 - 0
 
1 - 0
 
 
Sammenlagt 1 - 0
 
3 - 1
 
 
Sammenlagt 5 - 3
 
1 - 1
 
 
Sammenlagt 4 - 3
 
2 - 2
 
 
Sammenlagt 3 - 3
 
2 - 0
 
 
Sammenlagt 5 - 0
 
2 - 0
 
 
Sammenlagt 2 - 1
 
4 - 0
 
 
Sammenlagt 8 - 1
 
3 - 0
 
 
Sammenlagt 3 - 0
 
0 - 0
 
 
Sammenlagt 2 - 2
 
0 - 2
 
 
Sammenlagt 1 - 4
 
2 - 2
 
 
Sammenlagt 4 - 2
 
2 - 1
 
 
Sammenlagt 2 - 1
 
0 - 1
 
 
Sammenlagt 2 - 2
 
1 - 1
 
 
Sammenlagt 2 - 1
 
0 - 2
 
 
0 - 4
 
 
0 - 3
 
 
2 - 2
 
 
2 - 1
 
 
1 - 4
 
 
1 - 0
 
 
0 - 0
 
 
2 - 3
 
 
2 - 2
 
 
0 - 1
 
 
1 - 1
 
 
1 - 2
 
 
0 - 0
 
 
2 - 1
 
 
0 - 0
 
 
Gruppe A
16/09 19:00
3 - 3
 
16/09 19:00
0 - 2
 
30/09 21:05
2 - 0
 
30/09 21:05
1 - 1
 
21/10 21:05
3 - 1
 
21/10 21:05
1 - 1
 
04/11 19:00
0 - 0
 
04/11 19:00
3 - 1
 
01/12 21:05
1 - 1
 
01/12 21:05
3 - 0
 
16/12 19:00
1 - 1
 
16/12 19:00
0 - 1
 

1. Manchester City 6 3 2 1 11-6 11
2. Lech Poznań 6 3 2 1 11-8 11

3. Juventus 6 0 6 0 7-7 6
4. RB Salzburg 6 0 2 4 1-9 2
Gruppe B
16/09 19:00
1 - 0
 
16/09 19:00
4 - 0
 
30/09 21:05
2 - 1
 
21/10 21:05
0 - 0
 
21/10 21:05
3 - 0
 
04/11 19:00
1 - 0
 
04/11 19:00
1 - 2
 
01/12 21:05
2 - 3
 
01/12 21:05
0 - 1
 
16/12 19:00
2 - 0
 

1. Bayer Leverkusen 6 3 3 0 8-2 12
2. Aris 6 3 1 2 7-5 10

3. Atlético Madrid 6 2 2 2 9-7 8
4. Rosenborg 6 1 0 5 3-13 3
Gruppe C
16/09 19:00
3 - 2
 
16/09 19:00
1 - 2
 
30/09 21:05
1 - 1
 
30/09 21:05
5 - 0
 
21/10 21:05
1 - 0
 
21/10 21:05
5 - 1
 
04/11 19:00
3 - 1
 
04/11 19:00
2 - 2
 
01/12 21:05
1 - 0
 
01/12 21:05
1 - 0
 
16/12 19:00
1 - 0
 
16/12 19:00
3 - 0
 

1. Sporting Lisboa 6 4 0 2 14-6 12
2. Lille 6 2 2 2 8-6 8

3. Gent 6 2 1 3 8-13 7
3. Levski Sofia 6 2 1 3 6-11 7
Gruppe D
16/09 19:00
1 - 1
 
16/09 19:00
2 - 0
 
30/09 21:05
1 - 0
 
30/09 21:05
2 - 1
 
21/10 21:05
0 - 0
 
21/10 21:05
1 - 0
 
04/11 19:00
1 - 0
 
04/11 19:10
0 - 2
 
02/12 21:05
1 - 1
 
02/12 21:05
3 - 0
 
15/12 19:00
1 - 2
 
15/12 19:00
0 - 1
 

1. Villarreal 6 4 0 2 8-5 12
2. PAOK 6 3 2 1 5-3 11

3. Dinamo Zagreb 6 2 1 3 4-5 7
4. Club Brugge 6 0 3 3 4-8 3
Gruppe E
16/09 19:00
2 - 1
 
16/09 19:00
2 - 2
 
30/09 21:05
4 - 1
 
30/09 21:05
2 - 0
 
21/10 21:05
1 - 2
 
21/10 21:05
0 - 1
 
04/11 19:00
3 - 1
 
04/11 19:00
2 - 0
 
02/12 21:05
1 - 4
 
02/12 21:05
1 - 1
 
15/12 19:00
3 - 0
 
15/12 19:00
0 - 0
 

1. Dynamo Kiev 6 3 2 1 10-6 11
2. BATE Borisov 6 3 1 2 11-11 10

3. AZ Alkmaar 6 2 1 3 8-10 7
4. Sheriff Tiraspol 6 1 2 3 5-7 5
Gruppe F
16/09 19:00
0 - 3
 
16/09 19:00
3 - 2
 
30/09 19:00
3 - 0
 
30/09 21:05
1 - 0
 
21/10 21:05
0 - 3
 
21/10 21:05
3 - 3
 
04/11 19:00
3 - 1
 
04/11 19:00
1 - 3
 
02/12 19:05
5 - 1
 
02/12 21:05
2 - 2
 
15/12 19:00
0 - 1
 
15/12 19:00
1 - 1
 

1. CSKA Moskva 6 5 1 0 18-3 16
2. Sparta Praha 6 2 3 1 12-12 9

3. Palermo 6 2 1 3 7-11 7
4. Lausanne 6 0 1 5 5-16 1
Gruppe G
16/09 21:05
3 - 1
 
16/09 21:05
1 - 3
 
30/09 19:00
1 - 0
 
30/09 19:00
4 - 2
 
21/10 19:00
3 - 0
 
04/11 21:05
1 - 1
 
01/12 19:00
1 - 3
 
01/12 19:00
3 - 1
 
16/12 21:05
0 - 3
 
16/12 21:05
2 - 0
 

1. Zenit St. Petersburg 6 6 0 0 18-6 18
2. Anderlecht 6 2 1 3 8-8 7

3. AEK Athen 6 2 1 3 9-13 7
4. Hajduk Split 6 1 0 5 5-13 3
Gruppe H
16/09 21:05
2 - 1
 
16/09 21:05
3 - 0
 
30/09 19:00
1 - 2
 
30/09 19:00
2 - 0
 
21/10 19:00
1 - 0
 
21/10 19:00
4 - 2
 
04/11 21:05
0 - 3
 
04/11 21:05
2 - 0
 
01/12 19:00
1 - 1
 
01/12 19:30
4 - 2
 
16/12 21:05
1 - 0
 
16/12 21:05
5 - 1
 

1. Stuttgart 6 5 0 1 16-6 15
2. Young Boys 6 3 0 3 10-10 9

3. Getafe 6 2 1 3 4-8 7
4. OB 6 1 1 4 8-14 4
Gruppe I
16/09 21:05
0 - 5
 
16/09 21:05
1 - 1
 
30/09 19:00
0 - 2
 
30/09 19:00
1 - 0
 
21/10 19:00
1 - 2
 
21/10 19:00
2 - 1
 
04/11 21:05
3 - 0
 
04/11 21:05
0 - 0
 
01/12 19:00
2 - 1
 
01/12 19:00
1 - 2
 
16/12 21:05
2 - 0
 
16/12 21:05
0 - 0
 

1. PSV Eindhoven 6 4 2 0 10-3 14
2. Metalist Kharkiv 6 3 2 1 9-4 11

3. Sampdoria 6 1 2 3 4-7 5
4. Debrecen 6 1 0 5 4-13 3
Gruppe J
16/09 21:05
3 - 4
 
16/09 21:05
0 - 1
 
30/09 19:00
0 - 1
 
30/09 19:00
2 - 0
 
21/10 19:00
1 - 1
 
21/10 19:00
0 - 1
 
04/11 21:05
0 - 0
 
04/11 21:05
4 - 0
 
02/12 19:00
3 - 0
 
02/12 19:00
4 - 2
 
15/12 21:05
1 - 1
 
15/12 21:05
2 - 2
 

1. Paris Saint-Germain 6 3 3 0 9-4 12
2. Sevilla 6 3 1 2 10-7 10

3. Dortmund 6 2 3 1 10-7 9
4. Karpaty Lviv 6 0 1 5 4-15 1
Gruppe K
16/09 21:05
4 - 1
 
16/09 21:05
0 - 0
 
30/09 19:00
3 - 3
 
30/09 19:00
0 - 0
 
21/10 19:00
0 - 0
 
21/10 19:00
1 - 1
 
04/11 21:05
3 - 1
 
04/11 21:05
3 - 1
 
02/12 19:00
1 - 1
 
02/12 19:00
3 - 3
 
15/12 21:05
0 - 0
 
15/12 21:05
1 - 0
 

1. Liverpool 6 2 4 0 8-3 10
2. Napoli 6 1 4 1 8-9 7

3. Steaua Bucureşti 6 1 3 2 9-11 6
4. Utrecht 6 0 5 1 5-7 5
Gruppe L
16/09 21:05
1 - 0
 
16/09 21:05
3 - 0
 
30/09 19:00
0 - 1
 
30/09 19:00
1 - 2
 
21/10 19:00
1 - 3
 
21/10 19:00
0 - 2
 
04/11 21:05
1 - 1
 
04/11 21:05
1 - 2
 
02/12 19:00
1 - 2
 
02/12 19:00
1 - 3
 
15/12 21:05
2 - 0
 
15/12 21:05
3 - 1
 

1. Porto 6 5 1 0 14-4 16
2. Besiktas 6 4 1 1 9-6 13

3. Rapid Wien 6 1 0 5 5-12 3
4. CSKA Sofia 6 1 0 5 4-10 3

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.