EM kvalifisering 2010/2012
Gruppe A
29/03 19:30 Tyrkia - Østerrike 2 - 0 [+] [-]
29/03 20:45 Belgia - Aserbajdsjan 4 - 1 [+] [-]
03/06 15:00 Kasakhstan - Aserbajdsjan 2 - 1 [+] [-]
03/06 20:35 Østerrike - Tyskland 1 - 2 [+] [-]
03/06 20:45 Belgia - Tyrkia 1 - 1 [+] [-]
07/06 19:00 Aserbajdsjan - Tyskland 1 - 3 [+] [-]
02/09 18:00 Aserbajdsjan - Belgia 1 - 1 [+] [-]
02/09 19:00 Tyrkia - Kasakhstan 2 - 1 [+] [-]
02/09 20:45 Tyskland - Østerrike 6 - 2 [+] [-]
06/09 17:00 Aserbajdsjan - Kasakhstan 3 - 2 [+] [-]
06/09 20:30 Østerrike - Tyrkia 0 - 0 [+] [-]
07/10 18:00 Aserbajdsjan - Østerrike 1 - 4 [+] [-]
07/10 20:30 Tyrkia - Tyskland 1 - 3 [+] [-]
07/10 20:45 Belgia - Kasakhstan 4 - 1 [+] [-]
11/10 18:00 Kasakhstan - Østerrike 0 - 0 [+] [-]
11/10 19:00 Tyrkia - Aserbajdsjan 1 - 0 [+] [-]
11/10 19:00 Tyskland - Belgia 3 - 1 [+] [-]
1. Flagg Tyskland 10 10 0 0 34-7 30
 
2. Flagg Tyrkia 10 5 2 3 13-11 17
3. Flagg Belgia 10 4 3 3 21-15 15
4. Flagg Østerrike 10 3 3 4 16-17 12
5. Flagg Aserbajdsjan 10 2 1 7 10-26 7
6. Flagg Kasakhstan 10 1 1 8 6-24 4
Gruppe B
26/03 20:00 Andorra - Slovakia 0 - 1 [+] [-]
26/03 20:45 Irland - Makedonia 2 - 1 [+] [-]
04/06 17:00 Russland - Armenia 3 - 1 [+] [-]
04/06 20:15 Slovakia - Andorra 1 - 0 [+] [-]
04/06 21:30 Makedonia - Irland 0 - 2 [+] [-]
02/09 18:00 Andorra - Armenia 0 - 3 [+] [-]
02/09 18:00 Russland - Makedonia 1 - 0 [+] [-]
02/09 20:45 Irland - Slovakia 0 - 0 [+] [-]
06/09 17:00 Russland - Irland 0 - 0 [+] [-]
06/09 20:00 Makedonia - Andorra 1 - 0 [+] [-]
06/09 20:15 Slovakia - Armenia 0 - 4 [+] [-]
07/10 17:00 Armenia - Makedonia 4 - 1 [+] [-]
07/10 20:15 Slovakia - Russland 0 - 1 [+] [-]
07/10 21:30 Andorra - Irland 0 - 2 [+] [-]
11/10 19:45 Irland - Armenia 2 - 1 [+] [-]
11/10 19:45 Makedonia - Slovakia 1 - 1 [+] [-]
11/10 19:45 Russland - Andorra 6 - 0 [+] [-]
1. Flagg Russland 10 7 2 1 17-4 23
 
2. Flagg Irland 10 6 3 1 15-7 21
3. Flagg Armenia 10 5 2 3 22-10 17
4. Flagg Slovakia 10 4 3 3 7-10 15
5. Flagg Makedonia 10 2 2 6 8-14 8
6. Flagg Andorra 10 0 0 10 1-25 0
Gruppe C
25/03 20:45 Slovenia - Italia 0 - 1 [+] [-]
29/03 20:30 Estland - Serbia 1 - 1 [+] [-]
29/03 20:45 Nord-Irland - Slovenia 0 - 0 [+] [-]
03/06 19:30 Færøyene - Slovenia 0 - 2 [+] [-]
03/06 20:45 Italia - Estland 3 - 0 [+] [-]
07/06 20:30 Færøyene - Estland 2 - 0 [+] [-]
10/08 20:45 Nord-Irland - Færøyene 4 - 0 [+] [-]
02/09 20:45 Færøyene - Italia 0 - 1 [+] [-]
02/09 20:45 Nord-Irland - Serbia 0 - 1 [+] [-]
02/09 20:45 Slovenia - Estland 1 - 2 [+] [-]
06/09 20:30 Estland - Nord-Irland 4 - 1 [+] [-]
06/09 20:30 Serbia - Færøyene 3 - 1 [+] [-]
06/09 20:45 Italia - Slovenia 1 - 0 [+] [-]
07/10 20:45 Nord-Irland - Estland 1 - 2 [+] [-]
07/10 20:45 Serbia - Italia 1 - 1 [+] [-]
11/10 20:45 Italia - Nord-Irland 3 - 0 [+] [-]
11/10 20:45 Slovenia - Serbia 1 - 0 [+] [-]
1. Flagg Italia 10 8 2 0 20-2 26
 
2. Flagg Estland 10 5 1 4 15-14 16
3. Flagg Serbia 10 4 3 3 13-12 15
4. Flagg Slovenia 10 4 2 4 11-7 14
5. Flagg Nord-Irland 10 2 3 5 9-13 9
6. Flagg Færøyene 10 1 1 8 6-26 4
Gruppe D
26/03 20:00 Albania - Hviterussland 1 - 0 [+] [-]
29/03 19:45 Romania - Luxembourg 3 - 1 [+] [-]
03/06 20:00 Romania - Bosnia-Hercegovina 3 - 0 [+] [-]
03/06 20:50 Hviterussland - Frankrike 1 - 1 [+] [-]
07/06 19:00 Hviterussland - Luxembourg 2 - 0 [+] [-]
07/06 20:15 Bosnia-Hercegovina - Albania 2 - 0 [+] [-]
02/09 19:30 Luxembourg - Romania 0 - 2 [+] [-]
02/09 21:05 Albania - Frankrike 1 - 2 [+] [-]
06/09 20:15 Luxembourg - Albania 2 - 1 [+] [-]
06/09 20:30 Romania - Frankrike 0 - 0 [+] [-]
07/10 20:30 Romania - Hviterussland 2 - 2 [+] [-]
07/10 21:00 Frankrike - Albania 3 - 0 [+] [-]
11/10 20:00 Albania - Romania 1 - 1 [+] [-]
1. Flagg Frankrike 10 6 3 1 15-4 21
 
2. Flagg Bosnia-Hercegovina 10 6 2 2 17-8 20
3. Flagg Romania 10 3 5 2 13-9 14
4. Flagg Hviterussland 10 3 4 3 8-7 13
5. Flagg Albania 10 2 3 5 7-14 9
6. Flagg Luxembourg 10 1 1 8 3-21 4
Gruppe E
29/03 19:00 Sverige - Moldova 2 - 1 [+] [-]
29/03 20:30 Nederland - Ungarn 5 - 3 [+] [-]
03/06 20:30 Moldova - Sverige 1 - 4 [+] [-]
03/06 20:30 San Marino - Finland 0 - 1 [+] [-]
07/06 20:00 Sverige - Finland 5 - 0 [+] [-]
07/06 20:30 San Marino - Ungarn 0 - 3 [+] [-]
02/09 17:30 Finland - Moldova 4 - 1 [+] [-]
02/09 19:45 Ungarn - Sverige 2 - 1 [+] [-]
02/09 20:30 Nederland - San Marino 11 - 0 [+] [-]
06/09 19:00 Finland - Nederland 0 - 2 [+] [-]
06/09 19:45 Moldova - Ungarn 0 - 2 [+] [-]
06/09 20:30 San Marino - Sverige 0 - 5 [+] [-]
07/10 18:15 Finland - Sverige 1 - 2 [+] [-]
07/10 20:30 Nederland - Moldova 1 - 0 [+] [-]
11/10 20:00 Moldova - San Marino 4 - 0 [+] [-]
11/10 20:00 Ungarn - Finland 0 - 0 [+] [-]
11/10 20:15 Sverige - Nederland 3 - 2 [+] [-]
1. Flagg Nederland 10 9 0 1 37-8 27
 
2. Flagg Sverige 10 8 0 2 31-11 24
3. Flagg Ungarn 10 6 1 3 22-14 19
4. Flagg Finland 10 3 1 6 16-16 10
5. Flagg Moldova 10 3 0 7 12-16 9
6. Flagg San Marino 10 0 0 10 0-53 0
Gruppe F
26/03 18:00 Georgia - Kroatia 1 - 0 [+] [-]
26/03 19:05 Israel - Latvia 2 - 1 [+] [-]
29/03 19:05 Israel - Georgia 1 - 0 [+] [-]
03/06 20:00 Kroatia - Georgia 2 - 1 [+] [-]
04/06 18:30 Latvia - Israel 1 - 2 [+] [-]
04/06 20:30 Hellas - Malta 3 - 1 [+] [-]
02/09 15:10 Israel - Hellas 0 - 1 [+] [-]
02/09 19:00 Georgia - Latvia 0 - 1 [+] [-]
02/09 19:00 Malta - Kroatia 1 - 3 [+] [-]
06/09 20:00 Kroatia - Israel 3 - 1 [+] [-]
06/09 20:30 Latvia - Hellas 1 - 1 [+] [-]
06/09 20:30 Malta - Georgia 1 - 1 [+] [-]
07/10 19:00 Latvia - Malta 2 - 0 [+] [-]
07/10 20:45 Hellas - Kroatia 2 - 0 [+] [-]
11/10 19:00 Georgia - Hellas 1 - 2 [+] [-]
11/10 19:00 Kroatia - Latvia 2 - 0 [+] [-]
11/10 19:00 Malta - Israel 0 - 2 [+] [-]
1. Flagg Hellas 10 7 3 0 14-5 24
 
2. Flagg Kroatia 10 7 1 2 18-7 22
3. Flagg Israel 10 5 1 4 13-11 16
4. Flagg Latvia 10 3 2 5 9-12 11
5. Flagg Georgia 10 2 4 4 7-9 10
6. Flagg Malta 10 0 1 9 4-21 1
Gruppe G
07/09 19:30 Bulgaria - Montenegro 0 - 1 [+] [-]
07/09 20:45 Sveits - England 1 - 3 [+] [-]
08/10 20:30 Montenegro - Sveits 1 - 0 [+] [-]
08/10 20:30 Wales - Bulgaria 0 - 1 [+] [-]
12/10 20:30 Sveits - Wales 4 - 1 [+] [-]
12/10 21:00 England - Montenegro 0 - 0 [+] [-]
26/03 16:00 Wales - England 0 - 2 [+] [-]
26/03 17:45 Bulgaria - Sveits 0 - 0 [+] [-]
04/06 17:45 England - Sveits 2 - 2 [+] [-]
04/06 20:30 Montenegro - Bulgaria 1 - 1 [+] [-]
02/09 20:15 Bulgaria - England 0 - 3 [+] [-]
02/09 20:45 Wales - Montenegro 2 - 1 [+] [-]
06/09 20:30 Sveits - Bulgaria 3 - 1 [+] [-]
06/09 20:45 England - Wales 1 - 0 [+] [-]
07/10 20:45 Wales - Sveits 2 - 0 [+] [-]
07/10 21:00 Montenegro - England 2 - 2 [+] [-]
11/10 20:05 Bulgaria - Wales 0 - 1 [+] [-]
11/10 20:15 Sveits - Montenegro 2 - 0 [+] [-]
1. Flagg England 8 5 3 0 17-5 18
 
2. Flagg Montenegro 8 3 3 2 7-7 12
3. Flagg Sveits 8 3 2 3 12-10 11
4. Flagg Wales 8 3 0 5 6-10 9
5. Flagg Bulgaria 8 1 2 5 3-13 5
Gruppe H
07/09 20:15 Danmark - Island 1 - 0 [+] [-]
07/09 20:30 Norge - Portugal 1 - 0 [+] [-]
08/10 20:00 Kypros - Norge 1 - 2 [+] [-]
08/10 21:45 Portugal - Danmark 3 - 1 [+] [-]
12/10 20:15 Danmark - Kypros 2 - 0 [+] [-]
12/10 21:45 Island - Portugal 1 - 3 [+] [-]
26/03 19:00 Kypros - Island 0 - 0 [+] [-]
26/03 20:00 Norge - Danmark 1 - 1 [+] [-]
04/06 20:45 Island - Danmark 0 - 2 [+] [-]
04/06 22:00 Portugal - Norge 1 - 0 [+] [-]
02/09 20:00 Norge - Island 1 - 0 [+] [-]
02/09 20:45 Kypros - Portugal 0 - 4 [+] [-]
06/09 20:15 Danmark - Norge 2 - 0 [+] [-]
06/09 20:45 Island - Kypros 1 - 0 [+] [-]
07/10 20:30 Kypros - Danmark 1 - 4 [+] [-]
07/10 22:00 Portugal - Island 5 - 3 [+] [-]
11/10 20:15 Danmark - Portugal 2 - 1 [+] [-]
11/10 20:15 Norge - Kypros 3 - 1 [+] [-]
1. Flagg Danmark 8 6 1 1 15-6 19
 
2. Flagg Portugal 8 5 1 2 21-12 16
3. Flagg Norge 8 5 1 2 10-7 16
4. Flagg Island 8 1 1 6 6-14 4
5. Flagg Kypros 8 0 2 6 7-20 2
Gruppe I
07/09 20:15 Tsjekkia - Litauen 0 - 1 [+] [-]
07/09 21:00 Skottland - Liechtenstein 2 - 1 [+] [-]
08/10 20:15 Tsjekkia - Skottland 1 - 0 [+] [-]
08/10 22:00 Spania - Litauen 3 - 1 [+] [-]
12/10 20:00 Liechtenstein - Tsjekkia 0 - 2 [+] [-]
12/10 21:00 Skottland - Spania 2 - 3 [+] [-]
25/03 22:00 Spania - Tsjekkia 2 - 1 [+] [-]
29/03 17:30 Tsjekkia - Liechtenstein 2 - 0 [+] [-]
29/03 20:45 Litauen - Spania 1 - 3 [+] [-]
03/06 19:30 Liechtenstein - Litauen 2 - 0 [+] [-]
02/09 17:00 Litauen - Liechtenstein 0 - 0 [+] [-]
03/09 16:00 Skottland - Tsjekkia 2 - 2 [+] [-]
06/09 21:00 Skottland - Litauen 1 - 0 [+] [-]
06/09 22:00 Spania - Liechtenstein 6 - 0 [+] [-]
07/10 20:45 Tsjekkia - Spania 0 - 2 [+] [-]
08/10 19:30 Liechtenstein - Skottland 0 - 1 [+] [-]
11/10 20:45 Litauen - Tsjekkia 1 - 4 [+] [-]
11/10 20:45 Spania - Skottland 3 - 1 [+] [-]
1. Flagg Spania 8 8 0 0 26-6 24
 
2. Flagg Tsjekkia 8 4 1 3 12-8 13
3. Flagg Skottland 8 3 2 3 9-10 11
4. Flagg Litauen 8 1 2 5 4-13 5
5. Flagg Liechtenstein 8 1 1 6 3-17 4

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.