[EM kvalifisering] [EAFF East Asian Cup] [UEFA Europa League] [Champions League] [Asian Cup] [Africa Cup of Nations] [West Asian Championship] [VM] [CONCACAF Champions League] [African Nations Championship] [Copa Libertadores] [AFC Champion League] [CFU Club Champions Cup] [OFC Champions League] [CAF Champions League] [U17 EM] [Toulon Tournament] [ConIFA World Football Cup] [U19 EM kvinner] [U19 EM] [Copa Centroamericana] [AFC President's Cup] [Kagame Inter-Club Cup] [Gulf Cup] [VM for klubblag] [ASEAN Football Championship] [U21 EM] [Confederations Cup] [EM kvinner] [U17 EM kvinner] [VM U20] [Gold Cup] [VM U17] [CECAFA Senior Challenge Cup] [African Nations Cup Kvalifisering] [EM] [OFC Nations Cup] [OL Menn] [OL Kvinner] [VM Kvinner] [Copa América] [CECAFA Cup] [VM kvalifisering] [VM U20 kvinner]
EM kvalifisering 2010/2012
Gruppe A
29/03 19:30
2 - 0
 
29/03 20:45
4 - 1
 
03/06 15:00
2 - 1
 
03/06 20:35
1 - 2
 
03/06 20:45
1 - 1
 
07/06 19:00
1 - 3
 
02/09 18:00
1 - 1
 
02/09 19:00
2 - 1
 
02/09 20:45
6 - 2
 
06/09 17:00
3 - 2
 
06/09 20:30
0 - 0
 
07/10 18:00
1 - 4
 
07/10 20:30
1 - 3
 
07/10 20:45
4 - 1
 
11/10 18:00
0 - 0
 
11/10 19:00
1 - 0
 
11/10 19:00
3 - 1
 

1. Tyskland 10 10 0 0 34-7 30

2. Tyrkia 10 5 2 3 13-11 17
3. Belgia 10 4 3 3 21-15 15
4. Østerrike 10 3 3 4 16-17 12
5. Aserbajdsjan 10 2 1 7 10-26 7
6. Kasakhstan 10 1 1 8 6-24 4
Gruppe B
26/03 20:00
0 - 1
 
26/03 20:45
2 - 1
 
04/06 17:00
3 - 1
 
04/06 20:15
1 - 0
 
04/06 21:30
0 - 2
 
02/09 18:00
0 - 3
 
02/09 18:00
1 - 0
 
02/09 20:45
0 - 0
 
06/09 17:00
0 - 0
 
06/09 20:00
1 - 0
 
06/09 20:15
0 - 4
 
07/10 17:00
4 - 1
 
07/10 20:15
0 - 1
 
07/10 21:30
0 - 2
 
11/10 19:45
2 - 1
 
11/10 19:45
1 - 1
 
11/10 19:45
6 - 0
 

1. Russland 10 7 2 1 17-4 23

2. Irland 10 6 3 1 15-7 21
3. Armenia 10 5 2 3 22-10 17
4. Slovakia 10 4 3 3 7-10 15
5. Makedonia 10 2 2 6 8-14 8
6. Andorra 10 0 0 10 1-25 0
Gruppe C
25/03 20:30
2 - 1
 
29/03 20:30
1 - 1
 
29/03 20:45
0 - 0
 
03/06 19:30
0 - 2
 
03/06 20:45
3 - 0
 
07/06 20:30
2 - 0
 
10/08 20:45
4 - 0
 
02/09 20:45
0 - 1
 
02/09 20:45
0 - 1
 
02/09 20:45
1 - 2
 
06/09 20:30
4 - 1
 
06/09 20:30
3 - 1
 
06/09 20:45
1 - 0
 
07/10 20:45
1 - 2
 
07/10 20:45
1 - 1
 
11/10 20:45
3 - 0
 
11/10 20:45
1 - 0
 

1. Italia 10 8 2 0 20-2 26

2. Estland 10 5 1 4 15-14 16
3. Serbia 10 4 3 3 13-12 15
4. Slovenia 10 4 2 4 11-7 14
5. Nord-Irland 10 2 3 5 9-13 9
6. Færøyene 10 1 1 8 6-26 4
Gruppe D
26/03 19:15
2 - 1
 
29/03 19:45
3 - 1
 
03/06 20:00
3 - 0
 
03/06 20:50
1 - 1
 
07/06 19:00
2 - 0
 
07/06 20:15
2 - 0
 
02/09 19:30
0 - 2
 
02/09 19:30
0 - 2
 
02/09 21:05
1 - 2
 
06/09 20:15
1 - 0
 
06/09 20:15
2 - 1
 
06/09 20:30
0 - 0
 
07/10 20:00
5 - 0
 
07/10 20:30
2 - 2
 
07/10 21:00
3 - 0
 
11/10 20:00
1 - 1
 
11/10 21:00
1 - 1
 

1. Frankrike 10 6 3 1 15-4 21

2. Bosnia-Hercegovina 10 6 2 2 17-8 20
3. Romania 10 3 5 2 13-9 14
4. Hviterussland 10 3 4 3 8-7 13
5. Albania 10 2 3 5 7-14 9
6. Luxembourg 10 1 1 8 3-21 4
Gruppe E
29/03 19:00
2 - 1
 
29/03 20:30
5 - 3
 
03/06 20:30
1 - 4
 
03/06 20:30
0 - 1
 
07/06 20:00
5 - 0
 
07/06 20:30
0 - 3
 
02/09 17:30
4 - 1
 
02/09 19:45
2 - 1
 
02/09 20:30
11 - 0
 
06/09 19:00
0 - 2
 
06/09 19:45
0 - 2
 
06/09 20:30
0 - 5
 
07/10 18:15
1 - 2
 
07/10 20:30
1 - 0
 
11/10 20:00
4 - 0
 
11/10 20:00
0 - 0
 
11/10 20:15
3 - 2
 

1. Nederland 10 9 0 1 37-8 27

2. Sverige 10 8 0 2 31-11 24
3. Ungarn 10 6 1 3 22-14 19
4. Finland 10 3 1 6 16-16 10
5. Moldova 10 3 0 7 12-16 9
6. San Marino 10 0 0 10 0-53 0
Gruppe F
26/03 18:00
1 - 0
 
26/03 20:30
0 - 1
 
29/03 19:05
1 - 0
 
03/06 20:00
2 - 1
 
04/06 18:30
1 - 2
 
04/06 20:30
3 - 1
 
02/09 15:10
0 - 1
 
02/09 19:00
0 - 1
 
02/09 19:00
1 - 3
 
06/09 20:00
3 - 1
 
06/09 20:30
1 - 1
 
06/09 20:30
1 - 1
 
07/10 19:00
2 - 0
 
07/10 20:45
2 - 0
 
11/10 19:00
1 - 2
 
11/10 19:00
2 - 0
 
11/10 19:00
0 - 2
 

1. Hellas 10 7 3 0 14-5 24

2. Kroatia 10 7 1 2 18-7 22
3. Israel 10 5 1 4 13-11 16
4. Latvia 10 3 2 5 9-12 11
5. Georgia 10 2 4 4 7-9 10
6. Malta 10 0 1 9 4-21 1
Gruppe G
07/09 19:30
0 - 1
 
07/09 20:45
1 - 3
 
08/10 20:30
1 - 0
 
08/10 20:30
0 - 1
 
12/10 20:30
4 - 1
 
12/10 21:00
0 - 0
 
26/03 16:00
0 - 2
 
26/03 17:45
0 - 0
 
04/06 17:45
2 - 2
 
04/06 20:30
1 - 1
 
02/09 20:15
0 - 3
 
02/09 20:45
2 - 1
 
06/09 20:30
3 - 1
 
06/09 20:45
1 - 0
 
07/10 20:45
2 - 0
 
07/10 21:00
2 - 2
 
11/10 20:05
0 - 1
 
11/10 20:15
2 - 0
 

1. England 8 5 3 0 17-5 18

2. Montenegro 8 3 3 2 7-7 12
3. Sveits 8 3 2 3 12-10 11
4. Wales 8 3 0 5 6-10 9
5. Bulgaria 8 1 2 5 3-13 5
Gruppe H
07/09 20:15
1 - 0
 
07/09 20:30
1 - 0
 
08/10 20:00
1 - 2
 
08/10 21:45
3 - 1
 
12/10 20:15
2 - 0
 
12/10 21:45
1 - 3
 
26/03 19:00
0 - 0
 
26/03 20:00
1 - 1
 
04/06 20:45
0 - 2
 
04/06 22:00
1 - 0
 
02/09 20:00
1 - 0
 
02/09 20:45
0 - 4
 
06/09 20:15
2 - 0
 
06/09 20:45
1 - 0
 
07/10 20:30
1 - 4
 
07/10 22:00
5 - 3
 
11/10 20:15
2 - 1
 
11/10 20:15
3 - 1
 

1. Danmark 8 6 1 1 15-6 19

2. Portugal 8 5 1 2 21-12 16
3. Norge 8 5 1 2 10-7 16
4. Island 8 1 1 6 6-14 4
5. Kypros 8 0 2 6 7-20 2
Gruppe I
07/09 20:15
0 - 1
 
07/09 21:00
2 - 1
 
08/10 20:15
1 - 0
 
08/10 22:00
3 - 1
 
12/10 20:00
0 - 2
 
12/10 21:00
2 - 3
 
25/03 22:00
2 - 1
 
29/03 17:30
2 - 0
 
29/03 20:45
1 - 3
 
03/06 19:30
2 - 0
 
02/09 17:00
0 - 0
 
03/09 16:00
2 - 2
 
06/09 21:00
1 - 0
 
06/09 22:00
6 - 0
 
07/10 20:45
0 - 2
 
08/10 19:30
0 - 1
 
11/10 20:45
1 - 4
 
11/10 20:45
3 - 1
 

1. Spania 8 8 0 0 26-6 24

2. Tsjekkia 8 4 1 3 12-8 13
3. Skottland 8 3 2 3 9-10 11
4. Litauen 8 1 2 5 4-13 5
5. Liechtenstein 8 1 1 6 3-17 4

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.