[EM kvalifisering] [EAFF East Asian Cup] [UEFA Europa League] [Champions League] [West Asian Championship] [VM] [CONCACAF Champions League] [African Nations Championship] [Copa Libertadores] [AFC Champion League] [CFU Club Champions Cup] [OFC Champions League] [CAF Champions League] [U17 EM] [Toulon Tournament] [ConIFA World Football Cup] [U19 EM kvinner] [U19 EM] [Copa Centroamericana] [AFC President's Cup] [Kagame Inter-Club Cup] [Gulf Cup] [U21 EM] [Confederations Cup] [African Nations Cup] [EM kvinner] [U17 EM kvinner] [VM U20] [Gold Cup] [VM for klubblag] [VM U17] [CECAFA Senior Challenge Cup] [African Nations Cup Kvalifisering] [EM] [OFC Nations Cup] [OL Menn] [OL Kvinner] [ASEAN Football Championship] [Asian Cup] [VM Kvinner] [Copa América] [CECAFA Cup] [VM kvalifisering] [VM U20 kvinner]
VM menn 2010 (Sør-Afrika)
Sluttspill
Finale
0 - 0 (eo: 0 - 1. )
 
 


Bronsefinale
2 - 3
 
 


Semifinale
0 - 1
 
 
2 - 3
 
 


Kvartfinale
0 - 4
 
 
0 - 1
 
 
2 - 1
 
 
1 - 1 (eo: 1 - 1. 4 - 2 på straffer. )
 
 


1/8 finale
0 - 0 (eo: 0 - 0. 5 - 3 på straffer. )
 
 
1 - 0
 
 
2 - 1
 
 
3 - 0
 
 
4 - 1
 
 
3 - 1
 
 
2 - 1
 
 
1 - 1 (eo: 1 - 2. )
 
 
Gruppe A
11/06 16:00
1 - 1
 
11/06 20:30
0 - 0
 
16/06 20:30
0 - 3
 
17/06 20:30
0 - 2
 
22/06 16:00
1 - 2
 
22/06 16:00
0 - 1
 

1. Uruguay 3 2 1 0 4-0 7
2. Mexico 3 1 1 1 3-2 4

3. Sør-Afrika 3 1 1 1 3-5 4
4. Frankrike 3 0 1 2 1-4 1
Gruppe B
12/06 13:30
2 - 0
 
12/06 16:00
1 - 0
 
17/06 13:30
4 - 1
 
17/06 16:00
2 - 1
 
22/06 20:30
0 - 2
 
22/06 20:30
2 - 2
 

1. Argentina 3 3 0 0 7-1 9
2. Sør-Korea 3 1 1 1 5-6 4

3. Hellas 3 1 0 2 2-5 3
4. Nigeria 3 0 1 2 3-5 1
Gruppe C
12/06 20:30
1 - 1
 
13/06 13:30
0 - 1
 
18/06 16:00
2 - 2
 
18/06 20:30
0 - 0
 
23/06 16:00
0 - 1
 
23/06 16:00
1 - 0
 

1. USA 3 1 2 0 4-3 5
2. England 3 1 2 0 2-1 5

3. Slovenia 3 1 1 1 3-3 4
4. Algerie 3 0 1 2 0-2 1
Gruppe D
13/06 16:00
0 - 1
 
13/06 20:30
4 - 0
 
18/06 13:30
0 - 1
 
19/06 16:00
1 - 1
 
23/06 20:30
2 - 1
 
23/06 20:30
0 - 1
 

1. Tyskland 3 2 0 1 5-1 6
2. Ghana 3 1 1 1 2-2 4

3. Australia 3 1 1 1 3-6 4
4. Serbia 3 1 0 2 2-3 3
Gruppe E
14/06 13:30
2 - 0
 
14/06 16:00
1 - 0
 
19/06 13:30
1 - 0
 
19/06 20:30
1 - 2
 
24/06 20:30
1 - 3
 
24/06 20:30
1 - 2
 

1. Nederland 3 3 0 0 5-1 9
2. Japan 3 2 0 1 4-2 6

3. Danmark 3 1 0 2 3-6 3
4. Kamerun 3 0 0 3 2-5 0
Gruppe F
14/06 20:30
1 - 1
 
15/06 13:30
1 - 1
 
20/06 13:30
0 - 2
 
20/06 16:00
1 - 1
 
24/06 16:00
0 - 0
 
24/06 16:00
3 - 2
 

1. Paraguay 3 1 2 0 3-1 5
2. Slovakia 3 1 1 1 4-5 4

3. New Zealand 3 0 3 0 2-2 3
4. Italia 3 0 2 1 4-5 2
Gruppe G
15/06 16:00
0 - 0
 
15/06 20:30
2 - 1
 
20/06 20:30
3 - 1
 
21/06 13:30
7 - 0
 
25/06 16:00
0 - 3
 
25/06 16:00
0 - 0
 

1. Brasil 3 2 1 0 5-2 7
2. Portugal 3 1 2 0 7-0 5

3. Elfenbenskysten 3 1 1 1 4-3 4
4. Nord-Korea 3 0 0 3 1-12 0
Gruppe H
16/06 13:30
0 - 1
 
16/06 16:00
0 - 1
 
21/06 16:00
1 - 0
 
21/06 20:30
2 - 0
 
25/06 20:30
1 - 2
 
25/06 20:30
0 - 0
 

1. Spania 3 2 0 1 4-2 6
2. Chile 3 2 0 1 3-2 6

3. Sveits 3 1 1 1 1-1 4
4. Honduras 3 0 1 2 0-3 1

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.