NTB
 
Argentina
List lag - List turneringer - Velg land
9 de Julio Rafaela Acassuso AD 9 de Julio
Agropecuario Aldosivi Alianza Coronel Moldes
Alianza de Cutral Có All Boys All Boys U20
Almagro Almirante Brown Altos Hornos Zapla
Alumni de Villa Maria Alvarado Américo Tesorieri
Andino Sport Club Argentino de Merlo Argentino de Quilmes
Argentino de Rosario Argentinos Juniors Arsenal de Sarandí
Atlanta Atlas Atlético de Rafaela
Atletico Guemes Atlético Paraná Atlético Policial
Atlético Tucumán Banfield Barracas Central
Belgrano Ben Hur Berazategui
Boca Juniors Boca Juniors Kvinner Boca Juniors U20
Boca Unidos Brown C.A.I.
CA Liniers Canuelas CASD Camioneros
CD Libertad Central Ballester Central Córdoba de Rosario
Central Córdoba de Santiago del Estero Central Norte Chacarita Juniors
Chaco For Ever Claypole Club Atlético Racing
Club Cipolletti Club Ferro Carril Oeste Club General Belgrano
Club Lujan Club Rivadavia Colegiales
Colón Comunicaciones Concepción
Crucero del Norte CSD Liniers CSR Espanol
Defensa y Justicia Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
Defensores de Cambaceres Defensores de Pronunciameniento Defensores Unidos
Deportivo Armenio Deportivo Español Deportivo Guaymallén
Deportivo Madryn Deportivo Maipu Deportivo Mandiyu
Deportivo Merlo Deportivo Moron Deportivo Muniz
Deportivo Riestra Deportivo Roca Desamparados
Dock Sud Douglas Haig El Porvenir
Estudiantes Estudiantes de Caseros Estudiantes de Rio Cuarto
Excursionistas Fénix Ferro Carril Oeste
Flandria Gimnasia de Jujuy Gimnasia de La Plata
Gimnasia Mendoza Gimnasia y Esgrima Gimnasia y Tiro
Godoy Cruz Gremio Osasco Guarani Antonio Franco
Guillermo Brown Gutiérrez Huracán
Huracán Las Heras Huracan Tres Arroyos Independiente
Independiente Chivilcoy Independiente de Neuquén Independiente Rivadavia
Instituto Ituzaingo Jorge Gibson Brown
Justo Jose de Urquiza Juventud Antoniana Juventud Unida
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida Universitario La Emilia
Laferrere Lamadrid Lanús
Leandro N. Alem Los Andes Lugano
Midland Mitre Newell's Old Boys
Nueva Chicago Olimpo Patronato de Parana
Platense Puerto Nuevo Quilmes
Racing Club Racing de Cordoba Racing de Olavarría
Racing de Trelew Renato Cesarini Rivadavia Junin
Rivadavia Venado Tuerto River Plate River Plate 2
Rosario Central Sacachispas San Jorge de Tucumán
San Lorenzo San Lorenzo de Alem San Luis Somos Todos
San Martín San Martin Burzaco San Martín de Formosa
San Martín de Tucumán San Miguel San Telmo
Sansinena BB Santamarina Sarmiento
Sarmiento de Resistencia SC Pacifico Sol de América
Sol de Mayo Sportivo Atlético Club Sportivo Barracas
Sportivo Belgrano Sportivo Estudiantes Sportivo Italiano
Sportivo Italiano Sportivo Patria Talleres
Talleres de Remedios de Escalada Temperley Textil Mandiyú
Tigre Tigre U20 Tiro Federal
Tiro Federal Bahía Blanca Tristan Suarez UAI Urquiza
Unión (VK) Unión Aconquija Union de Mar del Plata
Unión de Santa Fe Union de Sunchales Vélez Sarsfield
Vélez Sarsfield de San Ramón Velez Sarsfield U20 Viale FBC
Victoriano Arenas Villa Cubas Villa Dálmine
Villa Mitre Villa San Carlos Yupanqui

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad