Russland
List lag - List turneringer - Velg land
Akademiya Alania Vladikavkaz Alania-d Vladikavkaz
Amkar Amur-2010 Angusht Nazran
Anzhi Arsenal Tula Astrakhan
Avangard Kursk Avangard Podolsk Avtodor
Baltika Bataisk 2007 Beslan
Biolog Novokubansk Black Sea Fleet Chelyabinsk
Chernomorets Chita CSKA Moskva
CSKA Moskva U19 Dagdissel Dinamo Barnaul
Dinamo Kirov Dinamo Kostroma Dinamo Mahachkala
Dinamo Moskva Dinamo Stavropol Dinamo Vologda
Dnepr Dolgoprudny Druzhba
Dynamo Bryansk Dynamo Saint Petersburg Energetik
Energiya Volzhskiy Fakel FC Energy Voronezh Kvinner
FC Kuzbass FC MVD Rossii FC Rus
FC Vologda FK Lukhovitsy FK Moskva
FK Taganrog Gazovik Gornyak
Gubkin Irtysh Ismaylowo Kvinner
Istra Kaluga KAMAZ
Karelia-Discovery Kavkaztransgaz 05 Khimik Dzerzhinsk
Khimki Kolomna Krasnodar
Krasnodar 2 Krasnodar 2000 Krylya Sovetov
Kuban Lada Togliati Lada Togliatti Kvinner
Lokomotiv Liski Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 2
Luch-Energiya Vladivostok Mashuk-KMV Metallurg Krasnoyarsk
Metallurg Lipetsk Metallurg Oskol Metallurg Vyksa
Metallurg-Kuzbass Novokuznetsk Mitos Mordovya
Mostovik-Primorye Nara-ShBFR Naro-Fominsk Neftekhimik
Nika Moscow Nizhny Novgorod Nosta Novotroitsk
Okean Nakhodka Oktan Perm Olimpia Gelendzhik
Olimpia Volgograd Piter Saint Petersburg Podolye Podolskiy Rayon
Pskov-747 Radian-Baykal Rossiyanka Kvinner
Rostov Rotor Rotor Volgograd
Rubin Kazan Rubin-2 Kazan Rusichi Oryol
SAC Moscow Sakhalin Salyut Belgorod
Saturn Saturn 2 Sever Murmansk
Sheksna Shinnik Yaroslavl Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk 2 Sibiryak Bratsk SKA Rostov
SKA-Energia Skif Simferopol Slavyanskiy
Smena Sodovik Sokol Saratov
Soyuz-Gazprom Spartak Kostroma Spartak Moskva
Spartak Moskva 2 Spartak MZK Spartak Nalchik
Spartak Tambov Spartak V Spartak Yoshkar-Ola
Strogino Syzran-2003 Tekstilshchik
Terek Grozny Terek Grozny 2 Tom Tomsk
Torpedo Armavir Torpedo Moskva Torpedo Vladimir
Torpedo-ZIL Tosno Tyumen
Ufa Ural Uralan Elista
Vityaz Krymsk Vityaz Podolsk Volga Nizhny Novgorod
Volga Tver Volga Ulyanovsk Volgar Astrakhan
Volgar-Astrakhan 2 Volochanin-Ratmir Yakutiya Yakutsk
Zelenograd Zenit Penza Zenit St Petersburg 2
Zenit St. Petersburg Zhemchuzhina-Sochi Znamya
Zorkiy Krasnogorsk Kvinner Zvezda 2005 Kvinner Zvezda I
Zvezda Ryazan

Amedia AS i samarbeid med Ba.no
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Anders Nyland.