NTB
 
Russland
List lag - List turneringer - Velg land
Afips Afipsky Akademia Rostov Akademiya
Akademiya Futbola Tambov Kvinner Alania Vladikavkaz Alania Vladikavkaz U21
Alania-d Vladikavkaz Amkar Junior Amkar Perm
Amkar U21 Amkar/Avangard Kursk Amur-2010
Angusht Nazran Anzhi Anzhi B
Anzhi Makhachkala U21 Anzhi-Junior Zelenodolsk Ararat Moskva
Armavir Arsenal Tula Arsenal Tula II
Astrakhan Avangard Kursk Avangard Podolsk
Avtodor Baikal Baikal Irkutsk
Baltika Bataisk 2007 Belogorsk
Belomorets Severodvinsk Beslan Biolog Novokubansk
Chayka Chelyabinsk Chernomorets
Chertanovo Chertanovo Moskva Kvinner Chita
CSKA Moskva CSKA Moskva Kvinner CSKA Moskva U19
CSKA Moskva U21 Dagdissel Dinamo Barnaul
Dinamo Kirov Dinamo Kostroma Dinamo Mokva U21
Dinamo Moskva Dinamo Moskva II Dinamo SPb
Dinamo Stavropol Dinamo Vologda Dolgoprudny
Domodedovo Donchanka Azov Kvinner Druzhba
Dynamo Bryansk Dynamo St Petersburg II Dynamo St. Petersburg
Dynamo Stavropol Energiya Volzhskiy Energomash Belgorod
Fakel Voronezh FC Energy Voronezh Kvinner FC Krasnodar U19
FC Krasnodar U21 FC Kuzbass FC MVD Rossii
FC Orenburg II FC Rotor Volgograd II FC Rus
FC Tambov FC Vologda FC Zorky
FK Moskva FK Rostov U21 FK Taganrog
Fosforit Kingisepp Gornyak Gubkin
Irtysh Omsk Ismaylowo Kvinner Istra
Kaluga KAMAZ Karelia Petrozavodsk
Khimik Dzerzhinsk Khimik Novomoskovsk Khimki
Kolomna Krasnodar Krasnodar 2
Krasnodar 2000 Krylya Sovetov Krylya Sovetov II
Krylya Sovetov Samara B Krylya Sovetov Samara U21 Kuban Krasnodar
Kuban Krasnodar II Kuban Krasnodar U21 Kubanochka Krasnodar Kvinner
Lada Togliati Lada Togliatti Kvinner Legion Dynamo
Lokomotiv Liski Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 2
Lokomotiv Moskva U19 Lokomotiv Moskva U21 Luch-Energiya Vladivostok
Luki-Energiya Mashuk-KMV Metallurg Asha
Metallurg Lipetsk Metallurg Oskol Metallurg Vyksa
Metallurg-Kuzbass N. Mitos Mordovia Saransk
Mordovya U21 Mostovik-Primorye Murom
Nara-ShBFR Naro-Fominsk Neftekhimik Nika Moscow
Nizhny Novgorod Nosta Novotroitsk Novokuznetsk
Okean Nakhodka Oktan Perm Olimpia Gelendzhik
Olimpia Volgograd Olimpiets DUSSH Olimpiyets Nizhny Novgorod
Orenburg Oryol Piter Saint Petersburg
Podolye Podolskiy Rayon Pskov-747 Rossiyanka Kvinner
Rostov Rotor Rotor Volgograd
Rubin Kazan Rubin Kazan U21 Rubin-2 Kazan
Ryazan VDV Kvinner SAC Moscow Sakhalin
Salyut Belgorod Saturn Saturn 2
Sever Murmansk SFC CRFSO Smolensk Shakhter Peshelan
Sheksna Shinnik Yaroslavl Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk 2 Sibiryak Bratsk SKA Rostov
SKA-Energia SKA-Khabarovsk/Shinnik Yaroslavl Slavyanskiy
Smena Sochi Sodovik
Sokol Saratov Solaris Moskva SOYUZ-Gazprom Izhevsk
Spartak Kostroma Spartak Moscow U19 Spartak Moskva
Spartak Moskva 2 Spartak Moskva U21 Spartak MZK
Spartak Nalchik Spartak Tambov Spartak Vladikavkaz
Spartak Yoshkar-Ola Strogino Syzran-2003
Tekstilshchik Terek Grozny Terek Grozny 2
Terek Grozny U21 Tom Tomsk Tom Tomsk II
Torpedo Moskva Torpedo Vladimir Torpedo-ZIL
Tosno Tosno-M Tosno Tosno/Luch Energiya Vladivostok
Tyumen Tyumen II Ufa
Ural Ural II Uralan Elista
Veles Moskva Vityaz Krymsk Vityaz Podolsk
Volga Nizhny Novgorod Volga Nyzhnyi U21 Volga SDUSHOR
Volga Tver Volga Ulyanovsk Volgar Astrakhan
Volgar-Astrakhan 2 Volochanin-Ratmir Vybor-Kurbatovo
Yakutiya Yakutsk Yenisei Zelenograd
Zenit Irkutsk Zenit Penza Zenit St Petersburg 2
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg U21 Zenit-Izhevsk
Zhemchuzhina-Sochi Zhemchuzhyna Yalta Znamya
Zorkiy Krasnogorsk Kvinner Zvezda 2005 Kvinner Zvezda I
Zvezda Ryazan Zvezda Saint Petersburg

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad