NTB
 
Russland
List lag - List turneringer - Velg land
Academiya Lada M. Afips Afipsky Akademia Rostov
Akademiya Akademiya Futbola Tambov Kvinner Alania Vladikavkaz
Alania Vladikavkaz U21 Alania-d Vladikavkaz Amkar Junior
Amkar Perm Amkar U21 Amur-2010
Anapa Angusht Nazran Anzhi
Anzhi B Anzhi Makhachkala U21 Anzhi-Junior Zelenodolsk
Ararat Moskva Arsenal Tula Arsenal Tula II
Arsenal Tula U21 Astrakhan Avangard Kursk
Avangard Podolsk Aventa Moscow Avtodor
Baikal Baltika Bataisk 2007
Belogorsk Belomorets Severodvinsk Berkuty Kubani
Beslan Biolog Novokubansk Burevestnik
Chayka Chayka Yubileyny Chelyabinsk
Chernomorets Chertanovo Chertanovo Moskva Kvinner
Chertanovo Moskva 2 Chita CSKA Moskva
CSKA Moskva Kvinner CSKA Moskva U19 CSKA Moskva U21
Dagdissel Dimitrovgrad Din KES
Dinamo Barnaul Dinamo Kirov Dinamo Kostroma
Dinamo Mahachkala Dinamo Mokva U21 Dinamo Moskva
Dinamo Moskva II Dinamo SPb Dinamo Stavropol
Dinamo Viktor Dinamo Vologda Dnepr Smolensk
Dolgoprudny Domodedovo Domodedovo Moskva 2
Donchanka Azov Kvinner Donenergo Dongazdobycha
Druzhba Dynamo Bryansk Dynamo St Petersburg II
Dynamo St. Petersburg Dynamo Stavropol Energetik
Energiya Volzhskiy Energomash Belgorod Fakel Voronezh
FC Avangard Podolsk FC Azov FC Dolgoprudny II
FC Energy Voronezh Kvinner FC Internacional Moscow FC Krasnodar U21
FC Kuzbass FC MVD Rossii FC Orenburg II
FC Rotor Volgograd II FC Rus FC Tambov
FC TPF FC Ufa U21 FC Vidnoe
FC Vologda FC Zorky FK Lukhovitsy
FK Moskva FK Rostov U21 FK Taganrog
Fosforit Kingisepp FSM FSM-2
GNS Spartak Gornyak Gubkin
Himki Moscow Irbis Kazan Irtysh
Ismaylowo Kvinner Istra Itera-Katusha
KAIT-Sport Kaluga KAMAZ
Karelia Petrozavodsk Khimik Dzerzhinsk Khimik Novomoskovsk
Khimki Khimki 2 Kobart
Kolomna Krasnodar Krasnodar 2
Krasnodar 2000 Krasnodar 3 Krasnodar 4
Krylya Sovetov Krylya Sovetov II Krylya Sovetov Samara B
Krylya Sovetov Samara U21 Kuban 3 Kuban Krasnodar
Kuban Krasnodar II Kuban Krasnodar U21 Kubanochka Krasnodar Kvinner
Kvazar Lada Togliati Lada Togliatti Kvinner
Legion Dynamo Lokomotiv Liski Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva 2 Lokomotiv Moskva U19 Lokomotiv Moskva U21
Lokosphinx Luch Energiya Vladivostok II Luch-Energiya Vladivostok
Luki-Energiya Mashuk-KMV Master
Mayak Metalist Korolev Metallurg Lipetsk
Metallurg Oskol Metallurg Vyksa Metallurg-Kuzbass N.
Meteor Saint Petersburg Mitos Mordovia Saransk
Mordovya U21 Mostovik-Primorye Murom
Nara-ShBFR Naro-Fominsk Neftekhimik Neftyanik Orenburg
Nika Moscow Nizhny Novgorod Nosta Novotroitsk
Novokuznetsk Odintcovo Oka Stupino
Okean Nakhodka Oktan Perm Olimp Odintsvo
Olimp Universpor Olimpia Gelendzhik Olimpia Volgograd
Olimpiets DUSSH Olimpik Mytishchi Olimpiyets Nizhny Novgorod
Orenburg Oryol Peterburg Saint Petersburg
Pioner Leningradskaya Piter Saint Petersburg Podolye Podolskiy Rayon
Pontos Vityazevo Prialit Mosccow Prialit Reutov
Progres Timashyovsk PSK Pervorechenskij Pskov-747
Quasar Moscow RO UOR Rosich
Rossiyanka Kvinner Rostov Rostov M2
Rostov-2018-Elektron Rostselmash Rotor
Rotor Volgograd Rubin Kazan Rubin Kazan U21
Rubin-2 Kazan Ryazan VDV Kvinner SAC Moscow
Sakhalin Sakhalin II Sakhalinskie Akuly
Salyut Belgorod Saturn Saturn 2
SDUSSHOR Zenit Sever Murmansk Shakhter 2014
Shakhter Peshelan Sheksna Shinnik Yaroslavl
Shkid Shkola Myacha Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk 2 Sibiryak Bratsk SKA Rostov
SKA-Energia Slavyanskiy Smena
Smena Moskva Sochi Sodovik
Sokol Saratov Solaris Moskva Solaris Moskva 2
SOYUZ-Gazprom Izhevsk Spartak Gelendzhik Spartak Kostroma
Spartak Moscow U19 Spartak Moskva Spartak Moskva 2
Spartak Moskva U20 Spartak Moskva U21 Spartak MZK
Spartak Nalchik Spartak Tambov Spartak V
Spartak Vladikavkaz Spartak Yoshkar-Ola SportAkademKlub
Stolitsa Moskva Strogino Strogino 2
Strogino Moscow Sulin Syzran-2003
Tekstilshchik Terek Grozny Terek Grozny 2
Terek Grozny U21 Timiryazevets Titan Klin
Tom Tomsk Tom Tomsk II Torpedo Armavir
Torpedo Lyubertsy Torpedo Moscow U21 Torpedo Moskva
Torpedo Moskva B Torpedo Vladimir Torpedo-ZIL
Tosno Tosno-M Tosno Troitsk
Trud Tikhoretsk Trudovye B Tsentavr
Tyumen Tyumen II Ufa
UOR-5 Egoryevsk Ural Ural II
Ural U21 Uralan Elista Veles Moskva
Vityaz Krymsk Vityaz Podolsk Volga Nizhny Novgorod
Volga Nyzhnyi U21 Volga SDUSHOR Volga Tver
Volga Ulyanovsk Volgar Astrakhan Volgar-Astrakhan 2
Volochanin-Ratmir Vybor-Kurbatovo Yakutiya Yakutsk
Yenisei Yunost Moskva Zelenograd
Zenit Irkutsk Zenit Moskva Zenit Penza
Zenit St Petersburg 2 Zenit St Petersburg U19 Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg U21 Zenit-Izhevsk Zhemchuzhina-Sochi
Zhemchuzhyna Yalta Znamya Zorkiy Krasnogorsk Kvinner
Zvezda 2005 Kvinner Zvezda I Zvezda Ryazan
Zvezda Saint Petersburg

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad