NTB
 
Russland
List lag - List turneringer - Velg land
Academiya Lada M. Afips Afipsky Akademia Rostov
Akademiya Akademiya Futbola Tambov Kvinner Alania Vladikavkaz
Alania Vladikavkaz U21 Alania-d Vladikavkaz Amkar Junior
Amkar Perm Amkar U21 Amkar/Avangard Kursk
Amur-2010 Anapa Angusht Nazran
Anzhi Anzhi B Anzhi Makhachkala U21
Anzhi-Junior Zelenodolsk Ararat Moskva Armavir
Arsenal Tula Arsenal Tula II Arsenal Tula U21
Astrakhan Avangard Kursk Avangard Podolsk
Aventa Moscow Avtodor Baikal
Baikal Irkutsk Baltika Bataisk 2007
Belogorsk Belomorets Severodvinsk Berkuty Kubani
Beslan Biolog Novokubansk Burevestnik
Chayka Chayka Yubileyny Chelyabinsk
Chernomorets Chertanovo Chertanovo Moskva Kvinner
Chertanovo Moskva 2 Chita CSKA Moskva
CSKA Moskva Kvinner CSKA Moskva U19 CSKA Moskva U21
Dagdissel Dimitrovgrad Din KES
Dinamo Barnaul Dinamo Kirov Dinamo Kostroma
Dinamo Mahachkala Dinamo Mokva U21 Dinamo Moskva
Dinamo Moskva II Dinamo SPb Dinamo Stavropol
Dinamo Viktor Dinamo Vologda Dolgoprudny
Domodedovo Domodedovo Moskva 2 Donchanka Azov Kvinner
Donenergo Dongazdobycha Druzhba
Dynamo Bryansk Dynamo St Petersburg II Dynamo St. Petersburg
Dynamo Stavropol Energetik Energiya Volzhskiy
Energomash Belgorod Fakel Voronezh FC Avangard Podolsk
FC Azov FC Dolgoprudny II FC Energy Voronezh Kvinner
FC Internacional Moscow FC Krasnodar U19 FC Krasnodar U21
FC Kuzbass FC MVD Rossii FC Orenburg II
FC Rotor Volgograd II FC Rus FC Tambov
FC TPF FC Ufa U21 FC Vidnoe
FC Vologda FC Zorky FK Lukhovitsy
FK Moskva FK Rostov U21 FK Taganrog
Fosforit Kingisepp FSM FSM-2
GNS Spartak Gornyak Gubkin
Himki Moscow Irbis Kazan Irtysh Omsk
Ismaylowo Kvinner Istra Itera-Katusha
KAIT-Sport Kaluga KAMAZ
Karelia Petrozavodsk Khimik Dzerzhinsk Khimik Novomoskovsk
Khimki Khimki 2 Kobart
Kolomna Krasnodar Krasnodar 2
Krasnodar 2000 Krasnodar 3 Krasnodar 4
Krylya Sovetov Krylya Sovetov II Krylya Sovetov Samara B
Krylya Sovetov Samara U21 Kuban 3 Kuban Krasnodar
Kuban Krasnodar II Kuban Krasnodar U21 Kubanochka Krasnodar Kvinner
Kvazar Lada Togliati Lada Togliatti Kvinner
Legion Dynamo Lokomotiv Liski Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva 2 Lokomotiv Moskva U19 Lokomotiv Moskva U21
Lokosphinx Luch Energiya Vladivostok II Luch-Energiya Vladivostok
Luki-Energiya Mashuk-KMV Master
Mayak Metalist Korolev Metallurg Lipetsk
Metallurg Oskol Metallurg Vyksa Metallurg-Kuzbass N.
Meteor Saint Petersburg Mitos Mordovia Saransk
Mordovya U21 Mostovik-Primorye Murom
Nara-ShBFR Naro-Fominsk Neftekhimik Neftyanik Orenburg
Nika Moscow Nizhny Novgorod Nosta Novotroitsk
Novokuznetsk Odintcovo Oka Stupino
Okean Nakhodka Oktan Perm Olimp Odintsvo
Olimp Universpor Olimpia Gelendzhik Olimpia Volgograd
Olimpiets DUSSH Olimpik Mytishchi Olimpiyets Nizhny Novgorod
Orenburg Oryol Peterburg Saint Petersburg
Pioner Leningradskaya Piter Saint Petersburg Podolye Podolskiy Rayon
Pontos Vityazevo Prialit Mosccow Prialit Reutov
Progres Timashyovsk PSK Pervorechenskij Pskov-747
Quasar Moscow RO UOR Rosich
Rossiyanka Kvinner Rostov Rostov M2
Rostov-2018-Elektron Rostselmash Rotor
Rotor Volgograd Rubin Kazan Rubin Kazan U21
Rubin-2 Kazan Ryazan VDV Kvinner SAC Moscow
Sakhalin Sakhalin II Sakhalinskie Akuly
Salyut Belgorod Saturn Saturn 2
SDUSSHOR Zenit Sever Murmansk SFC CRFSO Smolensk
Shakhter 2014 Shakhter Peshelan Sheksna
Shinnik Yaroslavl Shkid Shkola Myacha
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 2 Sibiryak Bratsk
SKA Rostov SKA-Energia SKA-Khabarovsk/Shinnik Yaroslavl
Slavyanskiy Smena Smena Moskva
Sochi Sodovik Sokol Saratov
Solaris Moskva Solaris Moskva 2 SOYUZ-Gazprom Izhevsk
Spartak Gelendzhik Spartak Kostroma Spartak Moscow U19
Spartak Moskva Spartak Moskva 2 Spartak Moskva U20
Spartak Moskva U21 Spartak MZK Spartak Nalchik
Spartak Tambov Spartak V Spartak Vladikavkaz
Spartak Yoshkar-Ola SportAkademKlub Stolitsa Moskva
Strogino Strogino 2 Sulin
Syzran-2003 Tekstilshchik Terek Grozny
Terek Grozny 2 Terek Grozny U21 Timiryazevets
Titan Klin Tom Tomsk Tom Tomsk II
Torpedo Lyubertsy Torpedo Moscow U21 Torpedo Moskva
Torpedo Moskva B Torpedo Vladimir Torpedo-ZIL
Tosno Tosno-M Tosno Tosno/Luch Energiya Vladivostok
Troitsk Trud Tikhoretsk Trudovye B
Tsentavr Tyumen Tyumen II
Ufa UOR-5 Egoryevsk Ural
Ural II Ural U21 Uralan Elista
Veles Moskva Vityaz Krymsk Vityaz Podolsk
Volga Nizhny Novgorod Volga Nyzhnyi U21 Volga SDUSHOR
Volga Tver Volga Ulyanovsk Volgar Astrakhan
Volgar-Astrakhan 2 Volochanin-Ratmir Vybor-Kurbatovo
Yakutiya Yakutsk Yenisei Yunost Moskva
Zelenograd Zenit Irkutsk Zenit Moskva
Zenit Penza Zenit St Petersburg 2 Zenit St Petersburg U19
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg U21 Zenit-Izhevsk
Zhemchuzhina-Sochi Zhemchuzhyna Yalta Znamya
Zorkiy Krasnogorsk Kvinner Zvezda 2005 Kvinner Zvezda I
Zvezda Ryazan Zvezda Saint Petersburg

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad