NTB
Tsjekkia
List lag - List turneringer - Velg land
1. FKD Admira Praha Arsenal Ceská Lípa
Baník Ostrava Banik Ostrava U19 Baník Sokolov
Benatky nad Jizerou Benesov Blansko
Bohemians 1905 Bohemians 1905 U19 Bohemians 1905 U21
Bohemians Praha Boretice Breclav
Brevnov Brno U19 Brno U21
Brumov Budejovice U19 Budejovice U21
Budweis Celakovice Chmel Blšany
Chocen Chomutov CSK Uhersky Brod
Destne Dobrovice Dolni K
Dosta Bystrc-Knínicky Drnovice Dukla Praha
Dukla Praha U21 Dvur Králové Dynamo České Budějovice
Fastav Zlín FC Cesky Dub FC Predni
FC Rokycany FC Slovan Rosice FC Velim
FC Viktoria FC Vlasim FK Horovicko
FK Kolin FK Litvinov FK MAS Taborsko B
FK MAS Taborsko U21 FK Mohelnice FK Nova Paka
FK OEZ FK SIAD SouS FK Slavoj Cesky Krumlov
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Zatec FK TJ Stechovice
FK Trutnov FK Varnsdorf FK Varnsdorf U21
Frydek-Mistek Frydek-Mistek U19 FSC Stara Rise
Fulnek Hermanice HFK Olomouc
Hlavice Hlucín Hlucin U19
Hodonin Hradec Králové Hradec Kralove U19
Hradec Kralove U21 Hranice Hulin
Jablonec Jablonec Nad Jizerou Jablonec U19
Jablonec U21 Jakubcovice Jihlava U19
Jihlava U21 Jíloviště Jiskra Domazlice
Jiskra Rymarov Karlovy Vary Karvina
Karvina U19 Kladno Klatovy 1898
Králuv Dvur Kromeriz Kunice
Kunovice Liberec U19 Liberec U21
Lisen Loko Vltavin Meteor Prague U19
Meteor Praha MFK Chrudim Mikulovice
Mladá Boleslav Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U21
Most U19 Mutenice Neratovice–Byškovice
Olympia HK Opava Opava B
Opava U19 Ostrava U21 Ovcary
Pardubice Pardubice U19 Pardubice U21
Pencín-Turnov Písek Polna
Postorna Prachatice Príbram
Pribram U19 Pribram U21 RMSK Novy Bydzov
Roudnice Rousínov SFK Vrchovina
Siad Most Sigma Olomouc Sigma Olomouc B
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U21 SK Horni Mecholupy
SK Lisen SK Marila Votice SK Prevysov
SK Prostejov SK Rostex SK Senco
SK Stap Tratec Vilemov SK Union 2013 SK Uvaly
SK Zapy Slavia Lounovice Slavia Orlova
Slavia Prague U19 Slavia Prague U21 Slavia Praha
Slavia Praha Kvinner Slavicin Slovácko
Slovacko B Slovacko U19 Slovacko U21
Slovaj Revnice Slovan Liberec Sokol Brozany
Sokol Konice Sokol Protivanov Sokol Tasovice
South Moravia Sparta Krc Sparta Kutna Hora
Sparta Prague U19 Sparta Prague U21 Sparta Praha
Sparta Praha Kvinner Sparta Praha B Spytihnev
Strakonice Strizkov Sumperk
Svitavy Táborsko Tachov
Teplice Teplice U19 Teplice U21
TJ Sokol Nove Straseci Trebic Trinec
Trinec U21 Unicov Ústí nad Labem
Usti nad Labem U21 Ústí nad Orlicí Valasské Mezirící
Velke Karlovice Velké Meziříčí Viktoria Otrokovice
Viktoria Plzeň Viktoria Plzen U19 Viktoria Plzen U21
Viktoria Žižkov Viktorie Jirny Vítkovice
VK CEZ Karlovarsko Vyskov Vysocina Jihlava
Vysoké Mýto Zábreh Zbrojovka Brno
Zenit Cáslav Zidenice Zivanice
Zlin B Zlin U19 Znojmo
Znojmo U21

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Pĺl Bjerketvedt.