NTB
Tsjekkia
List lag - List turneringer - Velg land
1. FKD Admira Praha Arsenal Ceská Lípa
Baník Ostrava Banik Ostrava U19 Baník Sokolov
Benesov Blansko Bohemians 1905
Bohemians 1905 U19 Bohemians 1905 U21 Bohemians Praha
Boretice Breclav Brevnov
Brno U19 Brno U21 Brumov
Budejovice U19 Budejovice U21 Budweis
Celakovice Chmel Blšany Chocen
Chomutov CSK Uhersky Brod Destne
Dobrovice Dolni K Dosta Bystrc-Knínicky
Drnovice Dukla Praha Dukla Praha U21
Dvur Králové Dynamo České Budějovice Fastav Zlín
FC Cesky Dub FC Predni FC Rokycany
FC Slovan Rosice FC Velim FC Viktoria
FC Vlasim FK Horovicko FK Kolin
FK Litvinov FK MAS Taborsko U21 FK Mohelnice
FK Nova Paka FK OEZ FK SIAD SouS
FK Slavoj Cesky Krumlov FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Zatec
FK TJ Stechovice FK Trutnov FK Varnsdorf
FK Varnsdorf U21 Frydek-Mistek Frydek-Mistek U19
FSC Stara Rise Fulnek Hermanice
HFK Olomouc Hlavice Hlucín
Hlucin U19 Hodonin Hradec Králové
Hradec Kralove U19 Hradec Kralove U21 Hranice
Hulin Jablonec Jablonec Nad Jizerou
Jablonec U19 Jablonec U21 Jakubcovice
Jihlava U19 Jihlava U21 Jíloviště
Jiskra Domazlice Jiskra Rymarov Karlovy Vary
Karvina Karvina U19 Kladno
Klatovy 1898 Králuv Dvur Kromeriz
Kunice Kunovice Liberec U19
Liberec U21 Lisen Loko Vltavin
Meteor Prague U19 Meteor Praha MFK Chrudim
Mikulovice Mladá Boleslav Mlada Boleslav U19
Mlada Boleslav U21 Most U19 Mutenice
Neratovice–Byškovice Olympia HK Opava
Opava B Opava U19 Ostrava U21
Ovcary Pardubice Pardubice U19
Pardubice U21 Pencín-Turnov Písek
Polna Postorna Prachatice
Príbram Pribram U19 Pribram U21
RMSK Novy Bydzov Roudnice Rousínov
SFK Vrchovina Siad Most Sigma Olomouc
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U21
SK Horni Mecholupy SK Lisen SK Marila Votice
SK Prevysov SK Prostejov SK Rostex
SK Senco SK Stap Tratec Vilemov SK Union 2013
SK Uvaly SK Zapy Slavia Lounovice
Slavia Orlova Slavia Prague U19 Slavia Prague U21
Slavia Praha Kvinner Slavia Praha Slavicin
Slovácko Slovacko B Slovacko U19
Slovacko U21 Slovaj Revnice Slovan Liberec
Sokol Brozany Sokol Konice Sokol Protivanov
Sokol Tasovice South Moravia Sparta Krc
Sparta Kutna Hora Sparta Prague U19 Sparta Prague U21
Sparta Praha Sparta Praha Kvinner Sparta Praha B
Spytihnev Strakonice Strizkov
Sumperk Svitavy Táborsko
Tachov Teplice Teplice U19
Teplice U21 TJ Sokol Nove Straseci Trebic
Trinec Trinec U21 Unicov
Ústí nad Labem Usti nad Labem U21 Ústí nad Orlicí
Valasské Mezirící Velke Karlovice Velké Meziříčí
Viktoria Plzeň Viktoria Plzen U19 Viktoria Plzen U21
Viktoria Žižkov Viktorie Jirny Vítkovice
VK CEZ Karlovarsko Vyskov Vysocina Jihlava
Vysoké Mýto Zábreh Zbrojovka Brno
Zenit Cáslav Zidenice Zivanice
Zlin B Zlin U19 Znojmo
Znojmo U21

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Pĺl Bjerketvedt.