NTB
Kroatia
List lag - List turneringer - Velg land
Žminj Agram Kvinner AK Delta Sport
Bjelo Brdo Bjelovar Bratstvo
BSK Zmaj Budainka Cibalia
Crkvenica Croatia Đakovo Croatia Grabovnica
Croatia Sesvete Cukovec Dakovo
Dalmacija Kvinner Dinamo Palovec Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb B Dinamo Zagreb U19 Dinamo-Maksimir Kvinner
Dragovoljac Dubrava Zagreb Dugo Selo
Dugopolje FC Mladost (A) Gaj
Garić Garešnica Gorica Grafičar Vodovod
Granicar Grobnican Hajduk Split
Hajduk Split B HASK Hrvace
Imotski Inter Zapresic Istra 1961
Istra Tar Jadran LP Junak
Kamen Ingrad Kamen Ivanbegovina Karlovac
Katarina Zrinski Kvinner KK Gorica KK Kastela
Klanjec Konavljanin Koprivnica
Krizevci Lokomotiva Lucko
Maksimir Marsonia Medimurje Cakovec
Medulin 1921 Metalac Osijek Metalac Sisak
Mladost Cernik Mladost Molve Mladost Varazdin
Mladost Zdralovi Moslavina Mosor
MV Croatia Naftas Ivanic Nehaj
Neretva Neretvanac NK Belisce
NK Bistra Nk Croatia NK Funtana
NK GOŠK Dubrovnik NK Gusar NK Istra
NK Istra 1961 B NK Kustosija NK Lekenik
NK Libertas NK Nedelišće NK Novalja
NK Ponikve NK Radoboj NK Rakovec
NK Spansko Zagreb NK Stupnik NK Udarnik
NK Umag NK Zagreb Nova Ves
Novigrad Ogulin Olimpija Osijek
Ombla Kvinner Omis ONK Metkovic
Opatija Orijent Rijeka Oriolik
Osijek Kvinner Osijek Podravina
Polet Pomorac Pregrada Kvinner
Primorac 1929 Primorac Biograd Na Moru Pula Staro Cesko
Raštane Rijeka Rijeka B
Rijeka U20 RK Ivanic RNK Split
Rudar Labin Rudeš Samobor
Segesta Sesvete Sibenik
Slaven Belupo Slavija Pleternica Slavonac Co
Slavonija Slavonija Pozega Sloboda Varazdin
Solin Split Kvinner Sračinec
Suhopolje Topolovec Trnava Kvinner
Trnje Trogir Uljanik
Val Kastel Stari Varteks Varazdin Viktorija Slavonski Brod Kvinner
Vinogradar Virovitica Virovitica
Visnjevac Vodice Vrapce
Vrapce Zagreb Vrbovec Vukovar 91
Zadar Zagora Zagorec
Zelina Zet Zmaj Makarska
ZOK Drenova Kvinner Zrinski ZRK Umag Kvinner

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Pål Bjerketvedt.